Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

mysico- mialam podobnie przez jakis czas.... a potem wszyscy sie dziwili ze nerwowa jestem:( jedyne co to chociaz w ciagu dnia spalismy sobie razem... i potrafil wytrzymac bez cyca ponad 3 godziny a w nocy pobudka co chwile.... olapi- super to do odciskow:) szkoda ze ja juz nieudolnie odrysowalam raczke i nozke malego w jego albumie...buuuu Alek dawal nam sie przenosic do lozeczka niestety od ponad miesiaca czuwa.... od zeszlego tygodnia... wprowadzilismy zmiane...uspyiamy go w lozeczku przez 3 dni co noc byl krzycz i zale... mnie serce pekalo... synus juz skapitulowal i kladzie sie do lozeczka:) fakt ze spi z nami w sypialni ale to juz cos ze nie z nami w lozku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasiek do dzisiaj przychgodzi do nas do łóżka, ja Mysicy nie pociesze bo młody budził sie długo w nocy a u Leny różnie to bywa fakt faktem, że Jasiek czy Lena mleko wypili i śpią/spali dalej nie było i nie manoszenia czy płaczu ja obiadek już wstawiłam, pomału \"dochodzi\" :)) dziś przyjeżdża moja mama na tydzień do nas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ mysico - 🌻 ❤️ 🌻 Nula - dla Kamilka błogosławieństwa Bożego, zdrówka i wszystkiego co najlepsze 🌻 miałam iść do kina - nie poszłam, mąż nie dostał jeszcze bil.z pracy, pani kadrwoa znowu na zwoln. kuzwa za co tej babie placa, ona jest CIAGLE na zwoln. miałam pojechać do siostry - nie pojechałam, Kamcpuś dostał jakiejś dziwnej wysypki i nie mogłabym go tak zostawić :O niby wygląda jak potówki, ale niektóe \"plamki\" wyglądają jak jakiś podskórny czerwony kropek.Nie wiem już :O może zupka jarzyn.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego dla Krzysia raz jeszcze🌻. Jak tam się macie Krzysiu i Olkaa po wczorajszej imprezie?:) Dla Kamyczka ❤️ z okazji chrztu św. Wszystkiego co najpiękniejsze:) A Kasia ma dzisiaj swoje imieninki:) Świętej Katarzyny:) My wczoraj odwiedziliśmy Ikeę, Agatę i kilka pomniejszych sklepów. Kupiliśmy w Ikei zasłonki do pokoju Żuka, pościel dla niej i zastanawiamy się nad zakupem łóżeczka w kolorze niebieskim Mamut. Pokój Kasi jest niebiesko-zielony, hi...Oprócz tego karnisz do pokoju Młodej, kilka szklanek, łyżeczki, serwetki, 2 brakujące krzesła do kuchni. Zostawiliśmy mnóstwo kasy:( Potem jeszcze skoczyliśmy na sałatkę nicejską i zapiekanego bakłażana w Pizzerii na Sienkiewicza w Starych Tychach. Nula powinna wiedzieć gdzie. Luz blues i relaks jak się patrzy:):):) A oczywiście z Kasią została p. Ewa z mężem. Super:) Dziś spędzamy niedzielę rodzinnie, tylko w 3, moze wieczorem spotkamy się z teściami:) Jejku, jejku, przypomniało mi się, że Agol pytałaś mnie o winegret. Ja poprostu wlewam do sałaty w salaterce na oko, taki dobry \"łyk\" oliwy, trochę oszczędniejszy octu winnego np. jabłkowego albo winnego czerwonego albo balsamicznego albo wyciskam trochę soku z cytyny, solę i pieprzę w tej salaterce. Dokładnie mieszam. Kwestia gustu czy ktoś woli ostrzejszy czy delikatniejszy. Można też w naczyniu, np. zakręconym słoiczku zmieszać 3 porcje oliwy do 1 octu winnego z solą, pieprzem, odrobiną musztardy, wstrząsnąć i przechowywać nawet dość długo w lodówce. Smacznych sałatek\":) Agol, jak Twój Młody, zdrowy? Mysica, kochana trzymam za Ciebie, ja też Cię nie pocieszę, Kasia jest nocny m,arek po mnie i zawsze lubiła w nocy pospać, nawet jak była całkiem malutka. Andzia:) kochana dzielna kobietko:) Fajnie, że pozmieniałaś sobie w domku:) Ucałowania dla Lenki i Jasia🌻 Czy ja mogę zamówić jeszcze z katalogu listopadowego Faberlica: 1. LU3 krem do twarzy 2. LU 9 krem p/oczy 3. SPA 27 żel p/prysznic Miłej niedzieli dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest mi dziś bardzo ...bardzo ...bardzo źle....nie chcę o tym rozmawiać...chciałam tylko powiedzieć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ❤️ jem dobre ciasteczka, byłam w kościele, na spacerze, stęskniłam się za moim synkiem, więc w sumie chyba mi dobrze. A jednak mam w sobie jakiś dziwny niepokój. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro dzięki 🌻 Kiedyś zrobiłam z przepisu internetowego, ale jeszcze dodatkowo z musztardą i ...... cała sałatka do wyrzucenia, w domu mówili, że dobra, ale podczas jedzenia miny mieli takie :O , a ja nie mogłam znieść tego zapachu, więc poszło do kosza. A co do Młodego, to dołączamy do grona wysypanych. Także marchewko we dwie raźniej :) Mam nadzieję, że to od proszku lub płynu do płukania. Kurcze rozprawa o tym vinegret zaostrzyła mi apetyt, idę na śledzika :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol - ja też kiedyś wtopiłam na przepisie internetowym, i od tego czasu przestałam gotować z przepisów z neta, teraz sie napaliłam na ten schab mamuni ale na razie za cienko z kasa na takie cuda, za tydzien moze w koncu zrobie ;) płyn do płuk. też obstawiam, najgorsze że to jest wszędzie, nawet pod pieluchą :( uwielbiam te chwile kiedy go usypiam i on taki spokjniutki leży mi w ramionach, a potem zasypia slodko i takie milutkie, śpiace ciałko wsadzam do łóżeczka, az żal czasem odładać ;) uhhhhhhhhhhhh jak ja go kocham ❤️ mogłąbym go schrupać bez podsmażania na śniadanko :D olapi - jakci się spr. ten krem na rozstępy?? ja chyba mam jakieś zwidy,, moze widze to co chce widzieć? ale te pręgi na brzuchu zaczely sie zmniejszac!!!! i sa plytsze, jestem w szoku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie smiejcie sie, ale ilekroć on ma jakąś wysypke to ja drżę że to objaw sepsy :O :( no co poradzę ze zawsze mam taką głupia mysl i strach :( w ogole jestem wsciekla na firme Wyatt ktora odp. za reklamy o pnumokokach, strasza tych biednych rodzicow, co jest zwyklym chwytem marketinigwym i ja to wiem zazwyczaj, ale zapominam jak widze te rekl. i potem sie martwie, a skoro jest taka zachorowalnosc na to jak mowią, to firma Wyatt powinna dolozyc do szcepien i wspomoc rodzicow, w wydatku na ta szczep. a nie tylko straszyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko ja przy byle katarku, nie mówiąc już o gorączce też mam schizy w tym temacie :( A moja bestia jeszcze nie śpi. Chociaż codziennie odpływa 19.30 - 20.00. Teraz sobie leży w łóżeczku i patrzy (choć w pokoju ciemno). I też się trochę martwię, bo to do niego niepodobne. Ach te matczyne dylematy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę w dużym szoku jak Guzik wygra ze Steczkowską.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol żartujesz, wygrywała Guzik???????????????????????oglądałam ale poszlam jak Kacpi zasypiał, przegrałam tym samym dyszkę, bo zalozylam, sie z mezem ze Steczk.wygra. ufff to dobrze ze nie tylko ja tak mam :( wiesz co, ja dzis go po tym jak znalzalm te plamki ogladalam chyba z 5 razy :O w koncu jeszcze mu wypatrzylam myszke a nodze :O matko skad on to ma i czemu ja tego niewidzialam wczesniej? :O takie zycie mamy ;) a wiecie ze ten serwis naszklasa zalożyl. grupa student. z uniwersytetu wroclaw. i kilka dni temu sprzedali go jakiesj zagraniecznej fiermi za bagatelka.............milion dolaró ? ;) to sie nazwya mieć farta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko zaczynam podejrzewać, że nasze dzieci mają wspólnego ojca!!!!!!!!! Mój też ma myszkę na nóżce :D Właściwie myszeczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja witam dziś na szybko, bo znów duzo roboty. Spectro - dziękuję, że powtórne życzenia. Impreza się udała, ale 5 minut przed przyjściem gości odkryłam, że nigdzie nie ma świeczek. :( Musiałam zostawić kartkę w domofonie, że przyjdziemy za chwię, wskoczylismy w autko i za 15 minut byli w domu ze świeczkami. A goście - jak na złość - byli punktualnie. :o Przepis na pizzę, ktory mialam był kompletnie do niczego. Znalazłam inny na kafe, ale dałam za dużo wody i wszystko się rozpłynęło :( Potem nie miałam już drożdzy, więc musieliśmy wyruszyć na poszukiwanie nowych. na szczęście były już w trzecim sklepie i za trzecim podejściem pizza się udała. W najbliższą sobotę urodziny ma mój jeden siostrzeniec, a w następną - drugi. A potem znów poszukiwanie prezentów na Święta. Mój szwagier wymyślił wyjazd do Austrii na narty. Ma też jechać jego kolega z pracy, który tez ma pięciolatka. Jest to dobre rozwiązanie, bo wtedy jedna osoba wraca z dziećmi do domu, a inne moga dłużej jeździć. mam nadzieję, ze ten wyjazd wypali, bo juz nawet zaklepalam sobie urlop w pracy. Dobra, spadam, bo miały byc tylko dwa zdania a wyszło mnóstwo. Czy u was tez pada śnieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa- wiem cos o robieniu pizzy tez ostatnio robilismy ale z gotowego ciasta z knorra beznadzieja nie polecam buuuu:( lepiej kupic gotowe :)heeh bardzo dobra jest pizza w lidlu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszka nie zniknęła :( krostki w większości tak :D :D :D i mam pytanko: jeśli to było uczulenie na zupkę to ile powinnam odczekać zanim znowu mu ją podam żeby móc stwierdzić że to na pewno po niej było? Mamuniu - ponawiam pytanko bo mnie nie dostrzegłaś :P oddałaś tego ślimaka? u nas pada śnieg ale mamy dzielny plan iść po chleb, wstaliśmy o 6.20, pobujaliśmy się godzinkę i poszliśmy znowu spać - do 11.00 :D jestem wreszcie wyspana bo już maiłam kilerowate myśli nt mojego hasbenda który obudził Kacpusia o tej morderczej godzinie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikpik
gdzie w katowicach usg 3d jaki koszt robila ktoras

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu-jesli zastanawiasz sie jak udekorowac pokój alusia to masz tu link na ozdoby na sciane ale przejrzy wszystkie strony tego sprzedawcy bo ma tego duzo i róznej wielkosc a zastanawiałas sie nad takim stolikiem i krzesełkiem co są w ikei?mój kacperek duzo przy tym siedzi ,moze jakas ładna lampka+ dywanik kolorowy i juz będzie ładnie no i oczywiscie jakis fajny pojemnik na zabawki.Całego pokoju tez nie mozna zagracic bo dziecko musi miec miejsce na zabawe ,ale te ozdoby polecam sama będę zamawiać pyniu-od nas tez całuski!!! http://www.allegro.pl/item271067821_5_rodzajow_schodek_podnozek_schowek_od_ss.html http://www.allegro.pl/item270921446_skrzynia_na_zabawki_3_kolory_pixar_cars_princess.html http://www.allegro.pl/item270921764_kubus_puchatek_stolik_2_krzeselka_i_schowek.html http://www.allegro.pl/item273073042_piekny_stolik_2_krzeselka_2_wzory_promocja_.html http://www.allegro.pl/item268758007_dekoracja_kubus_puchatek_z_tygryskiem_disney.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×