Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Gość majkkaa
mamuniu nie znam sie na piosenkach, to domena mego Osobistego, on gra mlodemu na gitarez i spiewa, ja mam zakaz ;-) marchewa dynia i ziemniak nioe powinna według mojego alergologa uczulic, to pierwszy stały poiiłek, jak dłąma małemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z tymi uczuleniemi to jest różnie bo np. czytałam że ludzie wszytko sparwdzali a okazoło się że małego uczula marchewka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - gdzie ty nas szukalas po imieniu ? Bo troche nie kumata jestem .Wczoraj jak mialam juz mozliwosc usiasc na kompie to kafe nie dalo sie otworzyc .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko na portalu nasza klasa. Ale marsjanka mnie oświeciła że najlepij szukać po nr gg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć że zapomniałyśmy jeszcze ojednym jubilacie NATALKO 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 z okazji skończonego drugiego miesiąca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milusińskim solenizantom buziaczki 👄 👄 👄 mysico - Twój Michaś fajniutki :) mamuniu - nie wiem kto to śpiewa bo to takie podwórkowe piosenki ale możesz pośpiewać z Alkiem w duecie :) Zima zima zima, pada pada śnieg jadę jadę w świat sankami sanki dzwonią dzwoneczkami dzyn dzyn dzyn x3 Jaka pyszna sanna parska raźno koń. śnieg rozbija kopytami sanki dzwonią dzwoneczkami. dzyn dzyn dzyn x3 Zasypane drogi, w śniegu cały świat. biała droga hen przed nami sanki dzwonią dzwoneczkami dzyn dzyn dzyn x3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja juz myslałam ze cos z kafeterią się stało,bo ciągle miałam 319 str.i nic nie szło napisac...dobrze ze wszystko wróciło do normy! mysico-mam takie same kafelki w łazience!a twój szkrabek uroczy psotnik! oczywiście dla wszystkich naszych małych solenizantów od nas buziaczki! pyniu-dzięki za słowa tej piosenki bo pamiętałam tylko pierwszą zwrotke a teraz mozemy spiewac i spiewac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chcialam zlozyc wszystkim malym solenizantom najserdeczniejsze zyczenia :) 🌼 {kwiatek] z okazji ich miesiecznic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.... chyba nie macie do mnie żalu , że ja się tak wymądrzam z tymi wierszykami i piosenkami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko - tak jak pisaam wcześniej, może uczulać to, co jest w słoiczku oprócz jarzynek np. masło. najlepiej przeczytaj skład i poszukaj w sklepie bez masa tylko z olejem. Uczulenie może być równiez po nowym płynie do płukania. To że zeszło może być spowodowane tym, że ubrałaś coś z poprzedniego prania. Nulla - to faktycznie może być oliwka, bo J&J lubi uczulać. Za pierwszym razem Kamilek mógł nie zareagować, bo używałaś krótko. Często kosmetyki uczulają dopiero po kilkakrotnym stosowaniu. W tym roku przerabiałam ten problem z kremami do opalania. Już mi się wydawało, że trafiłam na dobry, a tu nagle bach - tragedia, skóra podrapana do krwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
olkaa - tak ja wiem, doczytalam wtedy i spr. jarzynową - a tam por :O i to pewnie on, ale w dyni z ziemn. nie ma nic oprócz dyn 88%i i ziemniczkow 12% :( moze ja juz widze przed oczami czerwone plamy a potem mysle - uczulony :O jutro dam mu znowu....zobacze czy cos wiecej wyjdzie .... Fraszko, Mamuniu - serio was tam nie ma? piosenka \"Pada śnieg\" autor nieznany, ale myśmy się jej chyba uczyli na muzyce, pani na pinaninku zasuwała a my jej wierny chór \"dzyń dzyń dzyń, dzyń dzyń dzyń\" wstal, spadam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zasnął. dynia z iamniaczkiem wypadla z konkursu, prowadzi plyn do zmiekczania i schizy mamusine ;) pewnie sie okaze ze to wcale nie wysypka, tylko jakies zatarcie cialka od ubrania.wlasnie czytam na sloiczku - ze skladnikow malo alergizujących.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu, jesteś skarbnicą wierszyków i piosenek! Nie tylko dla dzieci. Mamuniu, te dwa teksty to jedna piosenka - refren i pierwsza zwrotka. Pamiętam jeszcze z podstawówki, nawet obie zwrotki, jeśli chcesz. Oryginał amerykański bodaj Bing Crosby (ten od White Christmas), ale nie dam sobie głowy uciąć. A po polsku to śpiewają ... wszyscy. Co roku ktoś nowy i znów... Na pewno znajdziesz. Zdjęć nie mam, hehehe. My nie braliśmy aparatu, bo i tak żadne z nas nie pstryknęłoby fotki, a dziadkowie Kamila zapomnieli. Ale są potem zrobione w domu, to jak będę mieć, to podeślę, ale muszę chyba szwagra pomiętosić, żeby mi mejlem przysłał. Albo w weekend dziadki przywiozą płytkę? Kamiś też ma zwyczaj ostatnio walić kupki do świeżych pampersów. Rano akurat to nie za świeży, ale reszta - najwyżej godzinę po założeniu. I ostatnio ubzdurał sobie, że nie chce kupkać przed kąpielą i potem słodko zasnąć, tylko po... godzinę po... Albo dwieeeee... I broi np. do 21.30, wykupka się i dopiero życzy sobie cyca i zasypia. Buuu, a gdzie wieczór dla mnie? Ale jest za to przesłodki! Rany, jak on się śmieje, gdy zaczynamy się z nim bawić! Ulubione zabawy: a kuku, zasłanianie pieluszką, zjadanie nóżek i pierdzioszki w brzusio. :-) O właśnie! Olapi, złota moja! Podesłałaś nam kiedyś linka do stronki z zabawami dla bąbli. Błagam - podaj mi go jeszcze raz! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na dobranoc dobry wieczór:) A swoją drogą Miś Uszatek to Kasi ulubiona bajka:) Już po północy ale ściskam mocno Patryczka❤️ jeszcze a jego rodzicom życzę wspaniałego synka🌻 Kasia tez Cię mocno przytula kochanie małe❤️ To moje dziewczątko takie czułe i troskliwe się ostatnio zrobiło...przytula wszystkie dzieci, lalki, misiaczki np. w TV, wirtualnie widziane i te pluszowe też:) Natalko:) gratulacje z okazji 2 miesięcy życia🌻🌻 A zapomniałam, niedawno Nuli Kamyk i Andzi Lenka skończyli PÓŁ ROCZKU🌻🌻 GRATULACJE DLA MAM I DZIECI Andzia:) dziękuję za info w sprawie zawartości kopert z okazji chrzcinek:) Marchewka:) masz boskie!!! imię dziewczyno. PIĘKNE:) I słodkie do niego zdrobnienie, znałam je wcześniej z maila ale nie umiałam do żadnego przypiąć, trop w stronę Beatki, Anetki, Ani:D Zejdę na ziemię, rzeczywiście rację ma Olkaa, kolejna zakamuflowana użytkowniczka forum!!!:D płyn może uczulać i trochę to potrwa zanim wpadniesz na właściwego przestępcę. Dynia i ziemniak, prawie niemożliwe. Mamuniu:)gratulacje dla Alka za cierpliwość u fryzjera. Kasia jest niereformowalna. W locie obcina jej włosy Wojtek a ja wyczyniam istne ekwilibrystyki:) Olkaa:) nowy nałóg...oooo...a masz jakieś inne, bo ja niestety mam:) Z tymi Alpami, przemyślę raz jeszcze:) Nula:) przetestuj ten kulebiak:)Kiedyś pisałaś coś o cieście cebulowo-dyniowym, jestem zainteresowna przepisem:) Już mnie masz wsród znajomych a reszta dziewczyn?:D Biedny ten Twój mąż:( Biegnę się jescze wyspać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro - mój stary nałóg to kafe. :) marchewko - nie sugeruj sie, że gdzies jest napisane \"małoalergizujące\". Kiedys kupilam Krzysiowi hipoalergiczny płyn do kąpieli, polecany przez stowarzyszenie rodziców dzieci z azs (przynajmniej coś w tym sensie) i musiałam w nocy wstać, żeby go jeszcze raz wykapać, bo tak się drapał. U mnie płyn do prania to wróg numer 1 - proszek się wypłucze, a ten zostaje na tkaninie i uczula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam chyba kazda z nas ma/miala problem z uczuleniem... niektore z was zapewne pamietaja jak pisalam o uczuleniu mojego baka...mysico tez alergenu doszukiwalam sie we wszystkim....juz mialam dosc....nadal niewiem od czego ma....bo co jakis czas wysypuje go na pupi i nogach.... te krosteczki co mial znikly po roku dzis wiem ze przywiozl cos z nad morza:( pomogla mu robiona masc na bazie witaminy "A"......... pyniu-podziwiam ja nie mam wogole pamieci do wierszykow.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! dostałam dziś w pracy paczkę mikołajkową dla Ali......same słodycze....no i co teraz....ktoś je musi zjeść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nareszcie...kafe mi nie chodziło..dzien doberek:) Bardzo dziękuję za zyczenia dla Patryka:) Urodzinki były kameralne w trójeczke - Patryk miał tate na cały dzień i bardzo mu to odpowiadała, a wieczorkiem z klockami wpadł dziadaek:) Widzę, że nasza klasa się rozrasta ale nie mam jeszcze Destyni - podpatrzę iu dziewczyn i zaprosze ją sobie:) Pyniu no przeciez słodycze nie mogą się zmarnować - smacznego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla świat jest faktycznie mały - potpatrywałam Twoich znajomych, żeby znaleźć Destyni i znalazłam mojego sasiada.....a z Olką tez mamy wspólne znajome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla świat jest faktycznie mały - potpatrywałam Twoich znajomych, żeby znaleźć Destyni i znalazłam mojego sasiada.....a z Olką tez mamy wspólne znajome...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz się przywitam - dzień doberek:) Po trzech dniach udało mi się złapać mocz ale czy on jest rzeczywiście sterylny to nie poeiwm. Tzn. Misiek zaczął sikać i jak usłyszał ten odgłos siusiek do pojemniczka to od razu skończył... a potem wrzucił do pojemniczka smoczka:( drudą stroną naszcęście ale sterylne to napewno nie było. Potem znowu trzymanie chyba z 15 min żeby sikał dalej i o tak zaczął sikać jak go postawiłam na ziemi... na naszą kanapę - normlanie fontanna ..ledwo złapałam końcówke siusiek:( - normalnie uzbierałam ze 12 ml i jeszce musiałam to podzielić na pół ale zrobią i badanie i posiew :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nuleczko kochana zebym to ja teraz wiedziała o które zabawki Ci chodzi,ja tyle tego wysyłam ze juz sama nie wiem,moze chociaz podpowiesz o jakiego rodzaju zabawki ci chodzi,z tego co mi sie teraz nasuwa to tylko to: http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=3552289 http://www.allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2094480 a to widziałam ostatnio w sklepie i są naprwde cudne http://www.allegro.pl/search.php?string=coccodrillo&category=11818 a szczególnie miś jest uroczy! DO WSZYSTKICH!!!!!-sposób na znikające posty!!!! po napisaniu zawsze robie ctrl+a(czyli zaznaczam tekst)potem robie kopiuj i dopiero wysyłam i jak mi \"wetnie\"post to robie tylko wklej i nie musze na nowo pisac!polecam!!!szczególnie przy długich wpisach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak naprawdę to najlepszy jest mocz z \"cewnikowania\"...ale szkoda męczyć takiego maluszka. Zresztą jak wiadomo cewnik przyjemny nie jest....Patrykowi kiedyś pobierali przez cewnik jak miał bakterie w moczu, które występiją tylko w kale..a jak się okazało, ze z tego cewnikowego meczu są te same bakterie to uznali, że widocznie moje dziecko jest zdolne do wszystkiego...wcale to nie było pocieszające

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko a czy ja pielęgniarka:( już widzę siebie samodzielnie zakładajacą cewmnik:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ile wiem bibliotekarka:) ja tylko chciałam napisać, że naprawdę sterylny mocz to z cewnika:) zresztą nie sądzę, zeby na smoczku były jakieś specyficzne bakterie występujace w moczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×