Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

U mnie to było trochę łatwiej, bo rozłożyłam na beciku. Jak dziecko jest siedzące, to nie wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie doczytałam że w którymś momencie poprostu kładzie się to na ppiersi dziecka. Ale rzyczywiście już widzę mojego Michał jak daje się przechylić i cierpliwie czeka, hahah:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysice - technicznie to wygląda tak (u nas tak było w maju), że ksiądz mówi : Nałużcie teraz dzieciom białe szatki - i kładziesz to na becik bądź poprostu na ubranko - bo to ma być tylko symboliczne i trwa góra 5 min:) więc może Michaś wytrzyma. Po drugie weż pod uwagę, że podczas polewania wodą i olejami też go będziesz musiała jakoś położyć....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale bedzie kino bambino:D:D- lepiej jednak chrzcić wcześniej dziecko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
otrzymalam dzis maila z WSB a Dabrowie jestem umowiona na rozmowe.... teraz sie modlic o to aby sie powiodla musze jednak czekac az do 27 sierpnia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - poważnie :) jedziemy na 3 tygodnie więc biorę cały pokój Ali ....ba.....cały dom zabieram :) .....stelaż + gondola......stelaż + wanienka.....łóżeczko turystyczne.....akcesoria zabawowe......akcesoria kosmetyczne......szafa ubrań Ali, moja i Sebka.....rolki......ekspres do kawy.....namiot.....ect. :) marchewo - byliśmy na Harym Poterze :D i na mrożonej kawce :D PODOBAłO SIE NAM :D młoda mamuniu - w WSB studiuje moja siostra....może więc wpadniecie na siebie w bibliotece :) ....bo przypuszczam , że chodzi o tę profesję....chyba , że coś pomyliłam :D ALE DZIS WSZYSTKO MI WOLNO BO FAJNIE MI łOOOOł :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pynia przerażasz mnie - wanienka ze stelażem?? Namoiot?? - czy wy jedziecie pod namiot??:):) Dobrej nocki papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany! Czytam o waszych bagażach i jestem przerażona... Serio aż tyle potrzeba? A ja miałam nadzieję za rok z Rumiankiem i Tomkiem do Grecji się wybrać. Dżizas - czyli trzeba byłoby bryką, a nie samolotem. To będzie mordęga... Jednak są jeszcze ukochane Góry Stołowe :-) Dziewczyny ratujcie... Strasznie wypadają mi włosy. Powiedzcie, że to normalne i skończy się zanim wyłysieję :-( Czytałam, że tak zazwyczaj się dzieje, ale mimo wszystko jestem przerażona!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mamuniu powodzenia na rozmowie:) Mysico nie wiem jak jest u Ciebie ale u nas szatke i bukiecik kupuje chrzestna a swiece chrzestny. Tomek miał taka chusteczke i nakłada sie na dziecko na ubranko, Tomek w tym czasie był w takiej pozycji półleżacej, i szatka raczej musi byc niezaleznie od koloru ubranka dziecka. Tomek wlasnie przechodzi rózyczke albo cos w tym stylu ale nawet dosc łagodnie. Oj jak ja wam zazdroszcze wyjazdów. Ja juz chce wakacje za rok bo wtedy moze gdzies sobie skoczymy we trójke:) Pyniu bierzesz rzeczywiscie ogrom rzeczy:) Pozdrawiam Was i całusy dla dzieciaków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz bylam na wakacjach z Alkiemw wiec juz wiem co poinnam zabrac:) w zeszlym roku wzielam o jedna torbe ubran za duzo no ale to wszystko zalezy od pogody...a ztym roznie bywa... pyniu- dziwi mnie tylko ten stelaz do wanienki? gdzie wy jedziecie?? i po co wanienka jesli do jakiegos pensjonatu to przeciez wystarczy kupic np jakas gume antyposlizgowa w celu zabezpieczenia nie tylko przed poslizgiem ale i bakteriami:) albo wziasc ze soba mala miske bo przeciez ala jest mala:) my Alka kapalismy w baseniku heheh nie mielismy tam typowej lazienki ) byla tez duza miska) alek byl chrzczony jak mial 3 miechy uff:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo co Wy dziewczyny , biorę tylko podstawowe rzeczy :D :D :D tak na poważnie....może sie uda zmieścić w jedno auto :) jedziemy do campingu, namiot biorę taki rekreacyjny przeciwwietrzny :) a wszystkie inne pierdoły dla wygody i lepszego samopoczucia :D ......a o hamaku i skrzynce wina..... wspominałam ;) ;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - mnie już wypadła połowa włosów.....a akcja nadal trwa łykam merz spezial ale bez skutków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula - mnie już wypadła połowa włosów.....a akcja nadal trwa łykam merz spezial ale bez skutków.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dzis z alusiem jedziemy na urodziny do kumpeli:) szkoda tylko ze musimy sie tluc tramwajem i autobusem :( nie ma tatusia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze wy ty bobastyczne wyjazdy planujecie ;) a ja wczoraj do tesciowej zapomnialam tylko malutkiego sudokremu i ochrzan od meza dostalam ze malutkiej pupe opszczypie !! :) a mieszkamy 10 min drogi autem .To co dopiero by bylo jakbysmy w jakas wieksza podroz jechali .??? Dzis z Tatianka zAlekiem idziemy na impre hihihi zobaczymy jak sie maluchy zachowaja ? :) Nula_tyszanka - a mnie odwrotnie doslownie paznokcierosna mi jak szalone a zawsze mialam z nimi problem a wlos ani jeden mi nie wypadl .Chyba sluzy mi karmienie i dieta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my dziś rolujemy na stawikach :D :D :D fajna frajda...choć jeszcze do swobodnej jazdy bez trzymanki długa droga.....a hamowanie nadal jest tajemnica :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - jak tam po urodzinach ?? mój wulkan właśnie upuścił trochę lawy....dobrze że kontrolowanej :D bo mogło być gorąco :D w skrócie mówiąc faceci są beznadziejni!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- super bylo dawno tak sie nie usmialam :) siedzielismy u kumpeli od 18.30 do 22.00:) alek slicznie bwail sie z madzia... na szczescie tak sie zajeli zabawa ze mialysmy z solenizantka spokoj... madzia ma duuuzzzzzoo zabawek wiec poszlaleli na dworze bo na poczatku impreza byla na ogrodzie ale ok 20.00 przenieslismy sie do domu bo kropilo...sprobowalam 3 nowych salatek:) mnim mnia podesle wam przepisy....jejku szkoda tylko ze po dwoch piwach dzis czuje sie jak po litrze wodki:( no ale tak to jest jak sie nie pije....wstalam o 7.00 bo strasznie mnie bolal brzuch i mnie pogonilo do wc:(chyba oczyscilam sie za wszystkie czasy heheheheh pyniu- czyzby mezulek mial przechlapane???moj nie widzial mnie dwoch dni i wczoraj mowi stesknilem sie❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak z innej beczki to kupilam sobie platki fitness nowe chcialam sprobowac i wiecie co kosztuja cale 5 zlotych a w paczce jest ich doslownie garstkatak na 4 miseczki brrrr:( wcinam wlasnie z jogurtem naturalnym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majcik1975
Wielkie dzięki Spectra.Skorzystam na pewno.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo posłuchał sobie :D ...o 7 budzi mnie żebym Alą się zajęła bo on sobie wodę do wanny nalał i mu zaraz wystygnie...kurwa kto sie kąpie o 7 w niedziele !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haaaaj :) jestem,mlody wisi na drugiej rece wreszcie spi...dzis ciezki dzien,ryk od rana, kolka :O a ja sama na posterunku :O bebenki w uszach pekaja :( jutro jedziemy do pediatry, ciekawe co powie na wrzaski i kwekania -nawet we snie :O looo raju ale mu oczka uciekaja jak spi :D Fraszko - moje włosy tez na razie super, a pazurki odrastaja w zastraszajacym tempie, ale to sie zmienia dopiero miesiac, dwa a nawet trzy po porodzie, jak hormony zaczną nam wraca do normy; i znowu bede miec rzadkie klaczki, a jak zaczna wypadac to juz w ogole, wylysieje pewnie i zostana placki :O chyba przywitamy na dobre mieszanki, cyc nie jest na moje nerwy, ciagle cos zjadam niewlasciwego i maly cierpi a ja razem nim :( chociaz troche mi zal ze nie bedzie ssał cycusia, jak ja go bede uspiala, tak pieknie zasypia cmokajac sobie, nagle po prostu odpływa :) oczywiscie jemu to wszystko jedno byle bylo mleczko i bylo go duzo :) dzis wessal 90ml mieszanki po czym nareszcie usnął i poszlismy na spacer :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Mi własy zazcęły wypadać tak ok 3 mc po porodzie. Ale już się trochę stabilizuje i jest lepiej. Marchewko tp my pprawie jak siostry tak samo mamy ja też wysiadłam przy karmieniu a apetyt miałam taki że zamieszkałabym w lodówce:P a tu ryżyk, indyczek zero słdości:( Ale może jednak się zastanów bo ja trochę załowałam tej decyzji i najważnejsze - nawet najtańsze mleko w proszku miesięcznie sporo kosztuje. Ja zużywam jedną puszkę ok 3-4 dni więc tygodnioo to 2 a to mnie kosztuje ok 27 zł czyli razem 4 tygodnie, czy miesięcznie przeszło100 zł. Jak potem doda się do tego soczki deserki i obiadki ( już gotuje sama) to naprawde 400 stówkie lecą:( Mój Misiek już padł, troszkę lepiej śpi. Byliśmy dziś w silesi oczywiście nic nie kupiliśmy a tu portfel pusty:( Marsjanko kupiłam te szczoteczki z canpolu i osobno tą nakładkę napalec. Rewelacja -Michałkowi podoba się masownie dziąsełek:) Dzięki za radę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko! Nie rezygnuj z karmienia piersią. Po przejściu na butlę kolki zazwyczaj się nasilają. Pójdź do lekarza po jakiś lek - my na początku stosowaliśmy debridat. Jak Kamil skończył miesiąc to dawaliśmy mu infacol, ale akurat mało pomógł. Potem załatwiliśmy z Niemiec Lefax - jak ręką odjął. Ta sama substancja czynna, w tym samym prawie stężeniu, ale działa inaczej. Jest też bobotic, espumisan i esputicon. Acha! i SabSimplex - ale nie w Polsce. Wybór spory. Uważaj na wodę koperkową - jest wiatropędna, a mały musi umieć puszczać bączki - masuj zwieracz odbytu przy każdym przewijaniu albo zaopatrz się w rureczkę. Brzmi brutalnie, ale działa i przynosi ulgę maleństwu. No i najważniejsze - suszarka. ogrzewaj brzuszek, to rozluźnia mięśnie i ułatwia odprukanie. I usypia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×