Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

marchewo - nooo to ja miałam właśnie to 5 w 1 , dodatkowo tylko hib, który i tak potem musiałby być doszczepiany....więc znowu kłucie ... IDE DZIS DO KINA :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
młoda mamuniu - podobno sny spełniają się na odwrót :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś postanowiłam pozbierać się do kupy :D ...nie marudzić....nie narzekać.....wulkan trzymać zamknięty :) .....zobaczymy na jak długo starczy mi dobrej woli :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Ja wpadłam sie tylko pożegnać - jadę na wiochę i bedę dopiero w środę huuuuuuraaaaa!!!! Tam jest cudnie i moge sobie odpocząć:) Nulla - dlaczego boisz sie rehabilitacji? Ja widze jakie niesamowite postępy robi Patryk - a jest rehabilitowany od miesiąca. Nie znam nikogo w Siemianowicach - bo my chodzimy normalnie do osrodka w Katowicach, wiem, że jest jeszcze ośrodek w Chorzowie i Bytomiu - a neurolog nie powiedziała ci gdzie masz się zgłosic? Pozdrawiam i miłego weekendowania zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
majkaa- \"jakoś\" mi umknęło, rodziłaś tam gdzie ja? bo chyba \"jakoś\" nie rozumiem twojego wpisu :O aż dziw bierze że nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ja nie narzekam na szpital, położne, lekarza przy porodzie, bo jak już pisałam kilka stron wcześniej szpital jest super, położna przy porodzie najwspanialsza kobieta pod słońcem, a lekarz w ostatniej chwili uratował mnie przed cięciem a młodego przed uduszeniem, dodatkowo bardzo miły i kulturalny, jak wszyscy zresztą. A położna o której mowa to przełożona położnych, i nie asystowała przy moim porodzie, tylko była u mnie zaraz po. I takie motyki trafiają sie wszędzie, nie tylko tam. Porodu tam bym nie zamieniła na poród w innym szpitalu, -zwłaszcza na Raciborskiej, bo mam z nim bardzo złe wspomnienia - mimo głupich komentarzy owej pani. Osławionej zresztą na wielu inn.forach. Mamuiniu - od wczoraj jestem jak Etna, erupcja już nastąpiła i ciagle się leje :P mąż się aktualnie przylizuje ;) i tak mu to nic nie da ja ze wzgl. na te potówki oblegające ciało Kacpra to nawet bym go co dziennie szorowała, zwłaszcza jak dzień wcześniej nie był kąpany tylko też tak na szybko myjką. Dziś se założyłam za honor wykąpać go w wanience ;) nie bede się prosić żeby go ze mną mył :O ciekawe jak mi pójdzie :P na wszelki wypadek naleje tylko 4 szklanki wody ;) prawie jak w basenie buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jakoś wszystko leci mi z rąk.....albo ciśnienie niedobre...albo mój wulkan przycichł ale nie zgasł.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od jakiegoś czasu rozwijam Alutkę oralnie :D wpatruje sie w moje miny i z wdziękiem stara sie naśladować :D ćwiczymy parskanie (czyli motorek), kląskanie(czyli konika) i cmokanie (czyli wiadomo) .....na razie Alutka robi dziwaczne miny typu : u mnie pada...a u mnie nie pada :D, wyjmuje z klasa języczek oraz pierdzi puszczając balony :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do porodu ....nie ma się co spierać gdzie lepiej....gdzie gorzej :D Ja rodziłam na Raciborskiej i byłam zadowolona...ale też nie obyło sie bez bocznych komentarzy....typu \"ta to drapieżnik jeden\" (tak mocno zaciskałam rękę na ręce położnej że wbijałam jej paznokcie ) lub \"no rzeźnia po prostu\"(gdy wstałam rano z łózka i polało się czerwienią po podłodze) Wtedy byłam za bardzo zmęczona na komentarze....a teraz mi to wisi u pisi :D NAJWAżNIEJSZE ZE PORóD SIE UDAł I ALA ZDROWA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do was długi post i zepsuł mi się komputer :( I już nie pamiętam, co tam pisałam. :( Marsjanko - pytałas o Kubusia. Zaczęłam go podawać, jak Krzysiu miał ok. 2 lat. Wcześniej od roku dostawał bobofrut junior (czy jakoś tak). Zresztą on w tamtym czasie nie był wielbicielem soków tylko wody. Mysico - nivea jeszcze nie próbowałam. Ale czy on jest dla hipoalergików? Sama nie przepadam za nivea i staram się unikać tej firmy. Jak nakupuję pełno balsamów z takim mocnym filtrem, a one będą uczulać, to będę sama musiała je zużyć. I przez najbliższych kilka lat żegnaj opalenizna. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, nie boję się rehabilitacji, ale tego co zrobiłam nie tak, że musi być rehabilitowany. Zresztą to już mi trochę przeszło po rozmowie z pediatrą. Wypytałam ją o wszystko czego nie powiedziała neurolog. Jestem spokojniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko, nie boję się rehabilitacji, ale tego co zrobiłam nie tak, że musi być rehabilitowany. Zresztą to już mi trochę przeszło po rozmowie z pediatrą. Wypytałam ją o wszystko czego nie powiedziała neurolog. Jestem spokojniejsza :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nulla i tak trzymać:) i nie sadzę że to Ty zrobiłaś cos źle:) A my z Andzią rodziłysmy w szpitalu o najgorszej opinii i jesteśmy obie zadowolone (gdyby nie to, że Aneta okazała się uczulona na szwy - to pewnie byłaby zadowolona w 100%)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pakuje Patryka...czy ktoś mi wyjaśni dlaczego moje rzeczy na wyjazd można zmieścić w reklamówce, o on - 65 cm, 6 kg - malutki człowieczek ma tyle pakunków - torba na ciuchy, zabawki, mata edukacyjna, jedzenie, paczka pieluszek, wózek, fotelik.....a my jedziemy tylko na 5 dni....Pyniu ty jedziesz z Ala na wakacje - wynajeliscie już jakąś pół cięzarówkę, bo jak Ty na dłuższy okres się spakujesz:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkka nie wiem czy to dla alergików - ja smaruje Michała i jest ok. Wiem tylko że filtry są mineralne dlatego polecane od pierwszych dni. Możesz zrobić wyprzedaż tych blsamików na allegro:D:D Marchewko ja o swoim mężu wogóle się nie wypowiadam - ręce mi poprostu opadają i niekiedy myśle że chyba lepiej by mi było smaej z młodym:( Nula a do jakiego pediatry chodzisz?? Pozdrawaim i ide pracować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa mój Sebek rozmroził i umył wczoraj lodówkę.....do 24 mu zeszło...a my już spałyśmy jak dwa bąki :) co nieznacza że ogólnie nie jest opierdalaczem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam o kolejnego siostrzenca heheh Robercik urodzil sie dzis przez cc ( w Anglii) wazy 2750 g niewiem jaki dlugi.... szkoda ze mieszkaja tak daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dzis odzywamy sie w zlym samopoczuciu. Nie wiem sama co mi jest, ale od wczoraj wieczora okrutnie mnie nudzi :( mdli strasznie... leze w lozeczku, nie mam na nic sily, moglabym caly czas spac. Samopoczucie niżno-dołowe :( Nie wiem czy mi cos zaszkodziło...czy co? buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico, chodzę do dr Ptasińskiej tu na Bytkowie. Jesteśmy zachwyceni. Wiemy już na pewno, że nie zmienimy lekarza nawet po powrocie do Tychów. Będziemy tu jeździć ile będzie trzeba. Polecam gorąco. Jest miła, spokojna, bardzo szczera, nie owija w bawełnę, ale o cokolwiek pytamy to zawsze wyczerpująco odpowie. Kamil ani raz u niej nie zapłakał, ani nawet się nie skrzywił.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przypomnialy mi sie od razu pierwsze trzy miesiace - gdzie NON STOP mnie mdlilo :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny 🌼 dla ciebie - trzymaj się i odpoczywaj. Nula to chodzimy do tej samej lekarki:) Mi się też podoba. O tej drugiej która tam przykmuje słyszałam niepochlebne opinie. Judytko zazdroszcze tych wyjazdów ale nie pakowania:D Ja wiem jak my jeździmy do żŁodzia - cały samochód. Dobrze że teraz mamy spacerówke a nie tą kolumbryne wózek:) Pyniu wy na serio jedziecie w 3 osoby na dwa samochody??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny! A czy my musimy być zawsze w najwyższej gotowości? Nam też się należy od czasu do czasu dzień w łóżku, bez obowiązków i niech inni się o nas troszczą. Trzymaj się i myśl o czymś milutkim :-) Mysico, dr Marcickiewicz podobno przyjmuje tam juz od dziesiątek lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezu u nas w parafi chcą aby dziecko jeśli ie jest ubrane na biało do chrztu miała jakąś szatkę (taka chusteczke) Może ktoś wie co się z tym robi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico chodzi Ci pewnie o \"białą szatkę\" to taka jakby koszulka - biała w sklepie z dewocjonaliami kosztuje ok 10-15 zł. idziesz i mówisz że chcesz kupic białą szatkę do chrztu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz popytać po rodzinie, bo takie szatki często są \"przechodnie\". Wiecie, mnie też przeraża wizja wyjazdu. :( Póki jedzie się autem, to pół biedy, bo jakoś to wszystko się upchnie w bagażniku. Ale jak sobie pomyślę o tej Tunezji... Jak ja się spakuję? A muszę wziąć rzeczy letnie i cieplejsze, bo wracamy w październiku. Gdzie ja dam samochód, traktor, straż pożarną, wiaderko, łopatę o długości metra i inne niezbędne akcesoria? Chyba wezmę 3 walizki i jedna poniosę w zębach. :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja patrzyłam na allegro i są dwa rodzaje tj. takie koszulki jak pisze Judytka i takie kwadratowe chusteczki. i mam pytanie odnośnie tych chusteczek jak to się zakłada bo te koszulki nie bardzo mi się podobają:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×