Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Nula zo późno-mąż pojechał a my zostaliśmy:( ale następnym razem wiem do kogo się zwrócić:P:P Tamburyn oglądałm wczoraj no ale wkońcu kupiłam garnuszek. Ale u mnie jak u cibie lepsze są pudełka garnki i to co zakazane. To do skakania super. Jeśli chodzi o jeździdełko to też fajne bo z pasami i barrierką ale drogie tzn jak dla mnie :) My mamy ciuchcie chico i też fajna -Misiek powoli opanowuje samodzielne odpychanie się. Pochowałam połowe zabawek - dam za jakiś tydzień może wtedy będą go interesować. Mamuniu no niestey mi się trafiło żywe srebro. Więc dziewczyny nie dziwcie się , że będe jedyną wyrodną matką bez dziecka na spotkaniu ale Michał by tam dostał szału. Kurcze pewnie jesetście na spacerach a my nadal antybiotyk więc siedzimy, a tak ładnie słoneczko świeci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula zo późno-mąż pojechał a my zostaliśmy:( ale następnym razem wiem do kogo się zwrócić:P:P Tamburyn oglądałm wczoraj no ale wkońcu kupiłam garnuszek. Ale u mnie jak u cibie lepsze są pudełka garnki i to co zakazane. To do skakania super. Jeśli chodzi o jeździdełko to też fajne bo z pasami i barrierką ale drogie tzn jak dla mnie :) My mamy ciuchcie chico i też fajna -Misiek powoli opanowuje samodzielne odpychanie się. Pochowałam połowe zabawek - dam za jakiś tydzień może wtedy będą go interesować. Mamuniu no niestey mi się trafiło żywe srebro. Więc dziewczyny nie dziwcie się , że będe jedyną wyrodną matką bez dziecka na spotkaniu ale Michał by tam dostał szału. Kurcze pewnie jesetście na spacerach a my nadal antybiotyk więc siedzimy, a tak ładnie słoneczko świeci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś słonecznie i uroczo :) mamuniu - Alek jako potwór bardzo uwodzicielski :) mysico- może Misiek zostanie szefem kuchni w jakiejś ekskluzywnej restauracji....a my jako starsze panie będziemy sie tam spotykać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my byliśmy na spacerze aż 20 minut, Kacper się tak głośno darł i tak długo że stwierdziłam że nie ma sensu i wróciliśmy do domu :( słońce zwodnicze, łapy mi zmarzły mimo że w rękawiczkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dołek jakiś mnie łapie :( jak dziś położyłam sie z małym na pierwszą drzemkę to spałam 3 godziny jak zabita :classic_cool: obudziło mnie gaworzenie na na na na na :D MM- potwór słodki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byliśmy na spacerze, Aga przespała spacer MłodaMamuniu - ale potwór - straszny 🌻 Mysico - Michaś ma super zabawki. Czyli wychodzi na to że my kupujemy zabawki a dzieci i tak bawią się garnkami, łyżkami, miseczkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój padł a ja ledwo żyje :P:P Przetrzymałam go żeby nie miał drugiej dzremki bo sobie ją urządza ok 17-18 no a potem mi buszuje do 22 a ja chce wieczór mieć dla siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noooo i weekend finiszuje ...a szkoda...chciałoby się jeszcze ... marchewo - szybciuteńko bierz łopatkę i zakop dołeczek :D ❤️ andziu - Lena z kiełbaską mniam mniam mniam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu- fotka z kielbacha super!! no coz kto pierwszy ten lepszy... tata mial pecha hehheh te styczniowo-lutowe dołki sa okropne:(a sio precz!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ja sobie poczytałam wcześniejsze strony (bardzo dawne) i doczytałam że byłaś prywatnie u dr Dudzińskiej. Masz jeszcze na nią namiary, jest neurologiem i przyjmuje w chorzowie, i jakie wrażenie. Próbowałam się zapisać do niej na Truchana ale do niej nie zapisują nowych pacjentów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - Dudzińką polecam...ale niestety od lipca przyjmuje prywatnie tylko w Gliwicach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
od lutego...ojj już myślami jestem w upalnym lecie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - mnie na takie osłabienie Nula poleciła magnez z witaminą B6 i pomogło, więc tobie też polecam. Mamuniu - Alek strasznie straszny. Wydaje mi się, że bardzo spoważniał - porównaj z tymi zdjęciami przy warsztacie. Nie taka duża różnica czasu, a różnica w wyglądzie zaskakująca. Kupuj mu ubrania w takim kolorze, bo bardzo mu do twarzy. Wczorajszy pożar dość mnie przestraszył. Zaczęło się od tego, ze zadzwonił kuzyn, że są w parku i w okolicach naszego domu widzą wielki słup dymu, czy to się nie pali nasz dom. Na szczęście pożar był trochę dalej. Krzysiu sterczał tam i za nic nie chciał iść na spacer. Musiałam go skusić lodem. ;) Wypiłam sobie kawkę na dworze, Krzysiu pobawił się w piasku - początek sezonu mamy więc zaliczony. Pomyślcie sobie, że za dwa miesiące będzie już wiosna. Póki co widać, że dni są coraz dłuższe. na przygnebienie polecam wiosenne kwiatki. Widzialam w carrefourze po kilka złotych, a cudownie poprawiają nastrój wprowadzając atmosferę wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam olkaa- wiem ze mu ladnie w blekicie;) rosnie moj maly mezczyzna....ciagle mi mowi ja juz jestem duzy chlopak:classic_cool: dobry pomysl z kwiatkami trzeba ozywic mieszkanko:) wyspalismy sie do 8.30 cala trojka:) my z alkiem wstalismy strasznie glodni....baczek mial ochote na sledzika....mial byc podany przez tate... ja zjadlam pol rogalika z serkiem homogenizowanym:) pycha.....wogole wczoraj bylam papusna...jak poszlam z rana skorzystac z wc to juz wiadomo dlaczego ....zaraz lykam 2 nospy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam koleżanki :)) Lenka już cudnie przesypiała nocki, robiła 3-4 godz. przerwy w jedzonku no ale dziś górne jedynki dały popalić i rozpalona była i obudziła się o 3 nad ranem ze śpiewem na ustach :o a teraz śpi a ja piję kawusię (mąż też śpi po nocy a Jasio w przedszkolu) nie muszę gotować bo po tej imprezce to na tydzień jedzenia zostało ;) Olka ty nawet nie wiesz jak ja czekam na wiosnę ale własnie zrobiliśmy Lence spacerówkę bo zołzunia siada mi w głębokim i może mi myk zrobić na glebę, nie chciałabym jej zbierać z ziemi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cos na poprawę humoru: Na stoku narciarz w pełnym ekwipunku, gogle, kask, fajny kostium... Jedzie... Nagle na muldzie podskakuje, obraca go, wpada na drzewo... Wstaje... Kijki pogięte, narty połamane, strój rozdarty, gogle rozbite, cała twarz we krwi, paru zębów brakuje... Otrzepuje się, patrzy do góry i mówi: \"Kurwa, i tak lepiej niż w pracy!!\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pynu to dlaczego ja ją znalazłma w chorzowie na dzrymały, tam już jej nie ma??Kurcze ja to chciałabym się na kase do niej dstać, bo prawdepowiedziawszy jedna wizyta nic nie da, a nie będe potem za wszytko płacić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico ja sie zaraz spróbuje coś o tej pani dr dowiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu :) Na Truchana powiedzieli że nowych pacjentów do niej nie rejestrują:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wiercą walą a młody śpi a tak to go budzi każde pierdnięcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaa normalne mysico nieraz stołek zaskrzymi i młoda uz nie śpi a nieraz hałas jak nie wiem a ta chrapie ooo własnie wstała ale 2,5 godz wystarsz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) dziewczyny bardzo przepraszam ale niestety nie będzie mnie na spotkaniu, gdyż muszę być w pracy na poranna zmianę. Niestety jeszcze w tym tygodniu muszę się dostosowywac do mojej mamy, która chodzi na zabiegi rehabilitacyjne no i muszę iść jutr na rano:( ale wierzę, że na nastepnym spotkaniu wreszcie uda nam się zobaczyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×