Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

:) ale jaja :) a ja mojemu dziecku mówiłam że to dżdżownica :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mm Mysico - coś jutro wymyślimy z Natalką ;) miś jakiś się znajdzie - gorzej z dołem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny no ogólnie to jakiś robal:P:P No Misiek jest ale nie do zjedzenia:) łała jak mi dobrze po piwku:D:D morda mi się śmieje sama, a jeszce siedzenie przed kompem pogłębia ten stan upojenia:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, oczywiście, że prywatne jest super! W końcu Dziunia przestanie mnie podczytywać i nie będzie miała z czym latać i włazić w dupę... pewnej osobie. A kiedyś taka fajna była z niej dziewucha. Co to sodowa z ludźmi potrafi zrobić! I kasa. Albo raczej kasssa - to jej ulubione słówko :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na litość boską! połowę tych zdjęć zajmują gigantyczne cycki! Ja się zastrzelę... Czy ktoś może mi zafundować operację zmniejszenia? No, dziewczynki? Tak na urodziny na przykład? Albo nawet na Walentynki? Kacpi i Natalka - cudo! Małe cukiereczki! Lena - jak zwykle chciałam chrupnąć! Jasio - grzeczny jak aniołek! Agusia - wbrew wszystkim zapowiedziom mamusi była aniołkiem! A wwiecie o czym zapomniałyśmy? W tramwaju dopiero zajarzyłam. Piwo dla Spectry! Wygrana w konkursie! Co za skleroza! Mamuniu, szkoda, że tak Ci się złożyło (a raczej nie złożyło). Następnym razem się nie wywiniesz ;-) Reszta takoż! Czy sa jakieś prywatne fora niepłatne? Chociaż i płacąc to wychodzi niewiele, bodaj parę złotych na rok. Ale nie znam się, nawet nie wiem gdzie szukać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - ty uważaj kochana co by ci jutro większa ilość osób nie zawitała w szale urodzinowej niespodzianki :P :P :P jutro już nie pracujesz jak rozumiem? Nula - jakbyś się mogła podzielić nimi gdyby była taka możliwość bo moje mi sie deczko maławe zdają :D i jeszcze jakby ci cosik za dużo zostało, to od razu dla mojej koleżanki Agol bym wzięła parę deko, bo też kiedyś narzekała :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi bardzo chętnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chwileczkę ja też chcę troche :D Mysico dwa razy nie mów bo jutro wszystkie zastukamy do drzwi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahha :D już widzę minę Mysicy, biedna nie spodziewając sie niczego otwiera drzwi z maseczką na twarzy na przykład a tu niespooooodzianka :D Des - jak zrobiłaś tą ładną animację w albumie w goglach, w albumie:styczeń? jak zrobić takie niby zdjęcie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu misiek-tort super dzięki :) Nula dostałam ataku śmiechu z powodu tych cycków:D:D ludzie ide spać -źle na mnie wpływa brak męża - pije sama przed kompem (1 piwo:D:D:D) a wpadajcie kochane tylko z prezentami, ale o 17 wychodzę na prawko :P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co jak to o 17 wychodzisz, jak ja moge dopiero po 17 :( co się odwlecze to nie uciecze jak to mowią........ :P ekhm....a kiedy wraca szanowny małżonek? przełożymy impreze na week. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko nic nie robię specjalnego, planuję się dziś położyć wcześniej niż zwykle, tzn. najpóźniej o 23.00, bo dzisiaj rano jak wstawałam to mi się płakać chciało 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z Młodego wychodzi już prawdziwy facet. Ciocia w żłobku powiedziała dzisiaj, że on to jest taki ich pieszczoszek i że lubi też podlecieć znienacka i złapać za kolanko :D :D :D No mówię Wam taki mamy z nim ubaw, że szok. Musiałabym kupić kamerę i kręcić go 24/24, bo tego się nie da opowiedzieć. A kofam go tak, że ach......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol, jak ja dziś wstawałam, to uświadomiłam sobie, że kładłam się zaledwie 4,5 godziny wcześniej, a w międzyczasie zaliczyłam kilka Kamciowych napadów głodu :-P Chyba mnie coś bierze. Jakiś cholerny wirus się pomylił i wybrał mnie, żeby umęczyć. Na razie mam zatkany nos. Kuruję się, oby nie poszło dalej :-( Mam nadzieję, że żadnego bąbla nie zaraziłam 😭 Nie darowałabym sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agol mam to samo co rano i mowie sobie wtedy : dzis juz na pewno klade sie wcześniej!! i co , i wieczorem zaś dupa zbita, klade sie po polnocy :( zaszalałam dzis i zamowilam pizze :D i sie zatrulam 😭 daj dziubaska Młodemu rano od ciotki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to zapowiada się całuśny ranek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję w imieniu mojego małego podrywacza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewka spać, ale to już! Ja też już zmykam papapa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga uwaga!!!!!!!!!!! Idzie misio, idzie konik, małpka, piesek no i słonik, wszyscy razem z balonami z najlepszymi życzeniami! Bo to dzień radosny wielce, masz już jeden roczek więcej :) Od Szymusia dla Pączusia oraz................................... Mysicy PS. Zaraz wychodzimy a Mały uskutecznia produkcję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT STO LAT dla Alusi żeby rodzice mieli z niej dalej taką pociechę 🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️🌻 ❤️ I DLA MYSICY NAJLEPSZEGO !!!!!!!! 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń dla Alusi życzy Ola i Michaś 🌼 Dzięki dziewczyny:) Pogoda do bani:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STO LAT STO LAT STO LAT STO LAT NIECHAJ ZYJE NAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!NIECH żYJE NAM NIECH ZYJą NAM W ZDROWI SZCZESCIU POMYśLNOSCI NIECHAJ żYJą NAM :D ❤️ Alusiu i Oleńko zdrówka i spełnienia marzeń dla Was od ciotki marchewy i Kacperka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×