Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

no to super Nula! 🌻 powiedz mi przywieźć ci to na spotkanie? a czy lampe mogę jeszcze zatrzymać czy wam potrzebna? bo jak bym miała 12 tą operację to zaraz po niej zaczęłabym naświetlania....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) postaram sie zagladac zcesciej:) Mloda Mamuniu, pewnie odzwyczailas sie od randek ze swoim facetem.Ale jak zaczniesz z nim wychodzic czesciej...zobaczysz ze warto:) a dla malego zostanie z dziadkami na noc to tez przygoda:) dzieci lubia takie odskocznie od czasu do czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokładnie mój uwielbia jeździć do dziadków a to jest 120 km a ty tylko schodkami na dół....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka zjadła zupkę :) a ja wcinam brokuł mniam mniam :D tylko szkoda, że w domu to tylko ja go lubię a może dobrze...........wszak to jedyna rzecz której nie podprowadzą mi z lodówki :P moje chłopaki pojechały pozałatwiać sprawy ciekawe czy im się uda znając życie............pewnie nie :o przyjadą to będa pierogi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nnfvmnfvndgbmngfmbngfmnb
Nie jestem w ciazu ale jestem z Katowic. Czy moglaby mi ktoras polecic dobrego ginekologa? najlepiej na NFZ. Dziekuje bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamniu, spectro - zdjęcie zrobione było kilka dobrych lat temu...ale dzięki za miłe słowa...nawet mąż mnie tak nie rozpieszcza :D:D andziu - noo naprawdę przykro mi bardzo , że ta sprawa tak się paprze...teraz to już musi się udać BANKOWO !!!!! ❤️ marchewo - ja żyrafkę zamówiłam dla Ali u rodzinki bo jest super :)....ale w Hipciu są identyczne klocki ...i chyba w końcu zdecyduję się na garnuszek....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
andziu- nie mam zwyczaju pocieszac sie tym ze ktos ma jeszcze gorzej....bo nigdy nie wiadomo i tu pluje siarczyscie za siebie i odpukuje w niemalowane co moze nas samych w zyciua spotkac:( daff- witam tak moze dla malego noc z dziadkami byla by atrakcja ale tescie nie sa z tych dziadkow co by zostawiali chetnie wnuka na noc....tesciu pracuje wiec w tygodniu odpada a jak weekend to sam chce sie wyspac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu masz może link do tego garnuszka? heh teraz to ja już stawiałam warunki: zabieg ma być rano, wieczorem do domu chyba że Lena będzie mogła być ze mną bo ja z tego powodu nie będę dziecka od piersi odstawiać i powiedziałam lekarzowi, że jak ta operacja znowu sie nie uda to się żegnam z nim Marchewko jak tam lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu i fraszko - CALY BUKIECIK STOKROTEK NA POLEPSZENIE NASTROJOW - OD NAS :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm a mówiłam Jaskowi żeby schował kredki.......teraz ma co sprzątać bo młoda się do nich dorwała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
link nie chce mi się skopiować.... Garnuszek na klocuszek Fisher Price Elektroniczna zabawka która mówi. Garnuszek na klocuszek może nauczyć Twoje dziecko nazw kształtów oraz liczb. Maluszek wkłada klocek przez odpowiedni otwór i słyszy, jak wesoły garnuszek \"informuje\" jaki ma kształt klocek lub jaka widnieje na nim cyfra. Garnuszek uczy prostych zwrotów oraz cyfr i kształtów w językach polskim i angielskim. Bawi dzieci dźwiękami, śmiesznymi zwrotami i światełkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo i właśnie nie wiem...czy jak wrzuci się klocuszki od góry ...to czy będzie towarzyszył temu jakiś dźwięk....??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andzia - troszkę lepiej z humorem.....ząb się jednak prosi o kasację a ja się tak boję bo to 8 😭 choć po porodzie już niczego się nie powinnam bac hmmm.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu, oczywiście, że zostaw sobie lampę. Może tym razem zadziała lepiej. No właśnie! Przywieź mi te rzeczy we wtorek. Szkoda, że nie udało nam się wcześniej zobaczyć, ale trochę trudno było mi w tym tygodniu wyciąć wolną chwilę. Spectro, mamy autobus po 8 i wtedy będziemy ok. 9.30 w Silesii, albo godzinę później i się spóźnimy. Ja jestem za wcześniejszym - może poszwędamy sie po sklepach? A co do piwka - stare polskie przysłowie mówi: piwo z rana jak śmietana ;-) Nie wiem tylko co ma do tego śmietana? :-D W razie czego Kamiś obiecał odstąpić Ci swoją brykę :-D Dziewczyno (?) o dziwnym długim nicku - polecam dra Banasia z CSK na Ligocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ja tam mam dobry humor...dobry nastrój...dobre samopoczucie ...dobry okres...oby jak najdłużej :D...a mój jedyny problemik...to czy garnuszek czy żyrafka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...chociaż dziś trochę krwi napsuły mi humory mojej mamy...ale postanowiłam sobie nie dawać się wplątywać w te sidła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączek śpi od 18...chyba już się ululała na noc...oby :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawo Pyniu i życzę oby dobra passa i humor trwały jak najdłużej :) Nula - bardzo się cieszę razem z tobą!! Powiedz Tomkowi że jest super odważny facet i w ogóle że trzymamy wszystkie za niego kciuki :) ja się głowię nad spacerówką...chciałabym lekką, zwrotną, z kołami przednimi ruchomymi, z dużym koszem na zakupy etc. oraz budką która przysłoni coś więcej niż tylko czoło w czasie wiatru/deszczu etc. na razie znalazłam tylko taką, jak wam zaraz pokażę, a która by odpowiadała moim wymaganiom, ale wygląda jakoś....niezgrabnie. http://www.allegro.pl/item303444750_chicco_pone_xs_lekka_spacerowka_2kolory_ocieplacz.html to dopiero początek konkursu na spacerówkę Kacperka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to mi chyba zjadło informacje Nuli :( marchewo - wózek wygląda fajnie...a Ty nie kupowałaś uniwersalnego wózka 2 w 1 ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kupowałam :) nadal jest i służy wiernie i dzielnie :) oale chciałabym taki leciutki wózeczek na jakieś wyjścia, np. z wami do zoo :D gdzieś wyskoczyć na miasto autobusem :classic_cool: i nie musieć się prosić łaskawców o wnoszenie i wynoszenie go ;) taka wyprawa mi się marzy na 3 dni w góry....i wtedy sobie myślę, ze byłby jak znalazł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja chciałabym - Wózek Zapp kolor Strawbery, Quinny 2007 :d...ale to dopiero w następnym sezonie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małe koła w górach nie dadzą rady...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie kupuje innego specjalnie kupiłam taki co by nie dokupować innych wózków a jak będzie jeździć jeszcze w wózku mając 1,5-2 lata to wtedy najzwyklejsza laska jak u Jaśka choć Jasio szybko wyszedł z wózka a wolał byxc pchany na rowerku takim małym plastikowym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! Potrzebna jest krew grupy ARh- dla umierającego dziecka! Nr telefonu: 604-947-367 Roześlijcie gdzie możecie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież mnie też chodzi o taką zwykłą spacerówkę!! laske czy jak tam jej :) Pyniu ale my nie mamy zamiaru dreptać PO górach, tylko po okolicy ;) czy nad morzem.....bo nie wiem czy morze czy góry :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a mi się marzy Zakopane...więc koła duże jak najbardziej na miejscu :) Andziu - zgadzam się z Tobą...lubię moją spacerówkę i mam nadzieję , że inna nie będzie potrzebna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tu zasiadłam z herbatką i co ?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×