Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

alescie popisaly!!! :) lewatywa bleeee :( mialam przed cc... pieluchy? moje dziecko toleryje wszytskie wiec mialysmy bella happy, lidla Cien, babydream z rossmana, hugiessy i pampersy :) nie ma to dla niej znaczenia. uniwersalna pupka :) a ja patrze na ceny i promocje. nadzerki mnie nigdy nie dopadly tfu tfu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć:) Smacznego pączka Wam życzę:D Ja też dziś \"zakazałam\" Wojtkowi przynosić z pracy pączusiów, zawsze zamawiają trochę za dużo i tak potem podjadam:) Tym razem się trzymam dzielnie. Kasia ma dziś w przedszkolu przyjęcie z okazji Dnia Babci, przesunięte z powodu ferii. Babcia ją odprowadzi i będę ją miała przed 12 w domu. Upiekłam ciasto z tej okazji, czego się nie robi dla córuni. Taką szarlotkę na kruchym spodzie z kremem angielskim czyli budyniem własnej roboty w skrócie. Więc u mnie szarlotka na tłusty czwartek Co do Silesii, oczywiście będę:) A o kt. mamy się spotkać 10.30-11.00 czy 15? Bo jakoś się nie doczytałam.Bardzo się cieszę:) Olkaa, a Ty może dasz radę wpaść, no tak ale Ty przecież w pracy jesteś... Dzięki za pączusia:D Andzia:) Pajączek i jego Zabawka suuuuper!!! Destiny:) jejkuu,jak Ty mi oddasz ten laktator to będę musiała się serio brać za dzidzię:D Nawet tak drobna wymówka mi nie zostaje\"D Natalia super rośnie i ślicznie podjada marchewkę:D marchewka i agol:) Wy to jesteście niezłe jajcarki. Do tego dołożyć Pynię i Nulkę:D Super:D marchewko:) u nas tylko pampki się sprawdziły. Nula:) Ok, wsiądę w 4 i się spotkamy, musimy jeszce ustalić o której dokładnie:) A może coś się zmieniło? Bo jak Ty z Kamisiem jedziesz to też autobusem. Jakby co to Ci pomogę. Mój Tubiś nie przybędzie, następnym razem go wezmę jak się spotkamy w plenerze. Cudnie, że będą Wasze dzieci, mogę ich trochę popilnować jak nie macie przeciwskazan:) Mamuniu:) fajnie,że w domku jesteście. Ucałuj swojego Alusia❤️ To jeszcze na koniec dorzucę, że nie miałam lewatywy i żałuję, bo wiadomo co było:( Nadżerka też u mnie wypalona w 99 r. to może było przed potopem:D Wtedy trochę to bolało, takie trzy dotknięcia ale do przeżycia. Bardziej mnie wkurzyła ginka, do kt. chodziłąm do przychodni pryw. Było tam czysto schludnie, na wypalankę mnie wzięła do pryw. gabinetu, taki przedpotopowy nota bene, jakieś stare wiadro stało koło łoża rozkoszy ginekologicznych:) Jak to zobaczyłam chciałm się ulotnić ale wydygałam:( Potem miałam pryjść jescze na wizytę i nie mająć zgodnych dałam jakieś 10-20 zł za dużo. Potem mi już tego nie odliczyła i wmawiał mi (upomniałam się o swoje! a co:)) że było rozliczone. Więcej tam nigdy nie poszłam. Choć ranka wygojona klasowo, zawsze chwalona przez jej następców:) Marchewko:) nie bój się, po prostu trzeba to wyleczyć. Będzie dobrze:) No to spadam, bo niedługo Tubiś wraca:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo- porod dzielnie znioslas to i zabieg przejdziesz bez problemu:) tak sobie mowilam u dentysty jak mnie molestowala heheh wyrywajac zeba;) przetrwalam..... co do spotkania to jeszcze nie mowie nie:) niemniej jednak boje sie wloczyc z Alkiem... 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze dziewczyny wy nie śpicie??:P Marchewko my długo jechaliśmy na hugissach premium ale po pewnym czeście zacęły obcuerać Miśka w pachwinach. Cien z lidla są fajne. Natomiast teraz leci u nas już druga paczka belli i używamy linomagu a jak jakieś zaczerwienieni sopre to smaruje ze dwa razy clotrimazolem i jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - mowilas kiedys o smoczkach ktore sa takie jak Aventu. Co to za smoczki?? jestes dzis wieczorem w domu? bo ja w pt musze jechac do zabrza a Rafal musi z mala zostac - a wiec nie bedzie mogl do Ciebie podejsc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny nie ma sprawy czyli rozumiem że dziś wpadnie, tak ?? Już ok 17 :30 jestem. Smoczki są z canpola tylko tam są rózne rodzaje więc trzeba patrzeć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamuniu, przyjedź koniecznie. A po drodze zabierz Agolka, bo coś nam się miga ;-) Bo o ile pamiętam Agol jesteś z Ząbkowic? We wtorek bierzesz urlop i jesteś z nami, rozumiemy się? A jak nie, to z pracy urywasz się na kilka godzin, wsiadasz w osiemsetkę i dojeżdżasz do nas! Koniecznie! No właśnie, to która godzina? 10.30? O tej porze to i Judytka do nas dołączy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Judytka powiem wam wróciła do pracy i taka promienna, elegancka itd służy jej to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu! ❤️ Kiedy byś miała znów zabieg? Pewnie szybko skoro znów się pokomplikowało... Trzymamy kciuki! Jeśli możemy Ci jakoś pomóc, to powiedz. Cokolwiek by trzeba było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o dzięki dziewczyny jak to kiedy zabieg koniecznie po 5 lutym :P a tak na serio to dziś sie zdygałam że mnie to tak boli na 15 idę do lekarza do szpitala na wymaz i ..............mam nadzieję, że wrócę trzymajcie kciuki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam prośbe zrób spotkanie na 10:00 albo przynajmniej te co mogą na 10:00 bo ja mam tego 5 przekazanie biblioteki następczyni i muszę jechać do pracy potem a chce się z wami spotkać nie na pół hgodziny tylko na więcej. Plisss:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to oznacza, ze sie musze zebrac z domu o 9:30? ehhhh noooo dooooobraaaa ;) chyba, ze Natalka odmowi wspolpracy ;) Mysico - Rafal dzis by podszedl ok? ten kojec sie jakos sklada?? Natalka zjadla kleiku kukurydzianego :) i nie bylo kolki :) potem o 12 prawie caly sloiczek dyni z ziemniaczkim i spi od godziny :) fajne sa takie dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oczywiscie Andziu TRZYMAM MOCNO KCIUKI!!!! a nie wiesz Mysico czy te canpole anatomiczne to to samo co anatomiczne Aventy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde napisłąm się i mi wcieło więc jeszcze raz :P:P Destiny my razem śigamy tak?? 10 min nie starczy na dojazd?? Kojec złożony i już czeka w domu jestem po 17:30, zmieści się do kombika. Smoczki zawsze oglądam pod światło bo nigdy sama nie pamiętam:P I ostatnia moja myśl - kurcze myślałam że połaże po silesi a tu dupa blada:( to ntyle w wielkim skrócie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka ! ...a ja tam wtrąbiłam pączka, zjadłam pizze i popiłam kolą ...taki dzień tłuściocha czwartkowego ...a co tam ...i tak idealna nie jestem :D marchewo - możesz też spróbować alantan plus w maści ...ja Alę nadal kąpię w oleiatum...niczym więcej nie natłuszczam.....i skóra milusia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha...i jeszcze ważne pytanko:)...w sprawie garnuszka na klocuszki...czy on wydaje dźwięki jak wrzucasz klocki od góry czy tylko jak wrzucasz je w odpowiednie otwory....i jakie to dźwięki??? marchewo - żyrafa już doszła?? ...waham się między nią , a garnuszkiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooo i jeszcze raz polecam pchacze...Ala ma wielką frajdę...traktuje go na razie jako ciężarówkę...pakujemy do niego zabawki i transportujemy na kanapę :D na kanapie eksponujemy towar i bawimy sie w sklep...potem pustym wozem Ala jedzie na matę....rechocze się podczas jazdy na maksa :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wymaz bolał bo mnie cała prawa strona boli :( wstępnie operacja 12 lutegu buuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu ❤️ operacja=znowu wycinanie..? Pyniu - co za pchacz? nie wiem co to a bardzo mnie to zafascynowalo :) Mozecie dac jeszcze linka do tej zyrafy? Kojec z Michasia przeszedl na Natalke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×