Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

bylismy na pobraniu krwi 3 panie nie umialy jej pobrac....fakt ze alek ma pulchniutkie raczki i kiepsko widac zyly....ale w szpitalu pobieraly bez problemu...po 3nakluciach...odeslaly nas do szpitala tam pobraly ekspresowo..... tyle co sie dzis naplakal maly to az mnie lzy sie cisly....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miałam jechać na zakupy, ale mój humor dziś wygląda tak: :O :( z przewagą idę więc spać, może nawet przedtem poczytam książkę [cool \"zmowa drugich żon\" może mi się przyda kiedyś (czytaj: jak mnie maż będzie dalej wkurwiał to przyda sie juz w niedługim czasie) :O ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamuniu - ja z Alą zawsze na pobranie jadę do szpitala dziecięcego...w laboratorium to nie umieją pobierać dzieciom krwi !!!!!...no chyba , że z palca :D mysico - ja chodziłam właśnie tam prywatnie... już tam nie zapisują do niej bo od lutego będzie mieć gabinet w Gliwicach...i też mam problem...bo została nam ostatnia wizyta ...jak Ala zacznie chodzić... a to trochę daleko...a szkoda na koniec zmieniać lekarza :( marchewo - co mąż nabroił ?? skop mu tyłeczek i będzie Ci lżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ee tam Marchewka na pewno przyjemnei się pogodzicie :D :P ja akurat w przychodni nie miałąm problemu z pobraniem krwi z żyłki dziewczyny jutro o 10.00??????? taaaaaaaak??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co to za pielegniarki??? a 50 zl za badanie to potrafia skasowac?? 😡 to co one maja tylko ladnie wygladac??no bez przesady......zenada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane:) Poczytam dokładnie co u Was i odezwę się później. Week-end w Krakowie bardzo udany, wspaniale tak się spotkać z przyjaciółmi. Kasia była rewelacyjna, tańczyła z pasją do 1 w nocy do muzyki Doors, The Who i innej wspaniale zabytkowej:D:D Poszliśmy spać ok. 5 rano. Na drugi dzień spacer nad Wisłą, wizyta u Smoka i inne atrakcje. Niewyspani ale szczęśliwi:) A jutro kolejne emocje:) NASZE SPOTKANIE:) Bedę o 10 koło soków. Rozumiem, że to przy tym barze z goframi i sokami niedaleko Empiku, od strony przystanku tramwajowego, że tak powiem? Nula, zaraz poczytam co tam nowego. Ja jadę 4 o 8.18 rano bodajże. Jak Ci tak pasuje to super. Pomogę Ci z Kamisiem. Dziękuję za propozycję przespania się w wózku Kamyka:D Dziewczyny, mam nadzieję,że mnie tak nie spijecie do nieprzytomności. No co ja jestem winna, że jestem tu najstarszą babą?:D Dziewczyny, późniejszym wieczorkiem wejdę na GG i może podamy sobie tel. komórkowe tak w razie czego jakbyśmy się miały zgubić. Na razie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aluszka już usypia... Spectro - udała się Wam pogoda w Krakowie :)...i nie tylko jak czytam :) Super! WYPIJCIE JUTRO PO łYCZKU CZEGOS DOBREGO ZA ZDROWIE MOJE I ALUSZKI ...bo 6 mój Pączek będzie miała ROCZEK.... :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i wiecie co ...bardzo mnie wzrusza ta myśl... Zamówiłam Aluszkowi torcik w kształcie serca...i chyba będę w środę buczkować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny napiszcie która chce katalogi żebym wiedziała ile wziąć Pyniu 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pyniu- Alusia juz taka pannica:) a dopiero co byla taka malenka.....mniam mniam torcik:) spectro- wlasnie dzis mowilam mezusiowi ze musimy sie wybrac z Alusiem do Krakowa:)niech no tylko przyjdzie piekna wiosna.... hmm atracji mieliscie co niemiara......coz w takim momencie znaczy zmeczenie...:classic_cool: ja chcialam wybrac sie z baczkiem do lasu... pozbierac nieco lesnych skarbow...no niestety pobieranie krwi zajelo nam sporo czasu.....30 min nakluwania... po to by odeslac nas do szpitala tam ok 20 min czekania na pielegniarke...potem trzeba bylo odwiezc fiolke...maly przez te babeczki az sie posisial w majtusie...dobrze ze zawsze woze ze soba ubranie na zmiane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu ja też chce torcik:) bo 6 też mam urodzinki:) Ibęde niestey sama:( Jutro mam wyczerpujący dzień - bo jeszcze przed spotkaniem muszę iść z Miśkiem na kontrolę do lekarza, więc się kurde nie wypindruje:(:) Dobrze że jade z Destiny. A potem po naszym spotkaniu do pracy :( Do jutra kobitki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu tylko tort weżcie - ja bym chciała w kształcie misia:) Dobra laski teraz to już napewno spadam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny super udanego spotkania, żeby Mamy były grzeczne (dzieciaczki niekoniecznie - coś im się w końcu od życia należy, no nie? ;) :P i nie zapomnijcie aparatów!!! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w kształcie misia hem będzie problem :D kurde a ja chyba przywleke dwa ogony ze sobą bo jak sie Jasiek dowiedział to nie ma rady spytał będzie herbtka? to on sobie herbatkę wypije i MUSI ze mną jechać i jutro NIE IDZIE do przedszkola bo przecież potem będziemy kupować prezent dla taty...........matko kiedy ja wyjde sama z domu.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) będę jutro przed 10 w SCC mam nadzieję że się znajdziemy Moja Agnieszka jeszcze nie śpi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marsjanko, nie chcę Cię martwić, ale Agnieszki chyba tak już mają :) No cóż, życie zaczyna się po 22.00 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula zmolestowałam cię na maila o nr tel ;) Destiny - a ciebie na gg ;) :P aparat zaraz spakuję ;) kurde szykuje sie jak na wyprawę na biegun ;) P>S; pocieszam się że jak nie trafię pod wysepkę to bede zaczepiala babki z wozkami w ilosci większej niż 2, Andzia ma przechlapane bo jej wozek widziałam na focie wiec bede wypatrywać jej z daleka ;) :P Agol - strasznie szkoda ze cie nie bedzie :( buuuuuuuuuuuu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula:) przepraszam, że Ci namieszałam. Do Silesii oczywiście dotrę, tylko innym sposobem. Jejku, teraz mi przyszło do głowy, czy dasz sobie radę z wózkiem i Kamisiem? Powinnam zdążyć na 10, jakby co to poczekajcie na mnie chwilę dziewczyny. Do zobaczenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam - pewnie już część z Was w drodze do Silesi ale Wam zazdroszcze... Marchewko dużo zdjęc zrób i koniecznie jakąś relacje-elaborat napiszcie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewko dasz radę:) Pyniu - nadrabiam zaległe strony...jak do garnuszka wrzucisz coś "górą " to garnuszek gra piosenki - oszczegam uzależnia i później cała rodzina śpiewa:) A mnie złapało przeziębienie wieczorem miałam 38 ale po Gripeksach i takich tam już mi lepiej (choć się rano zupełnie bezsensu wyżyłam na mężu bo jak jestem chora to jestem zła) no i mam wrażenie, że Patrykt eż coś ma z katarkiem...dałam kropelki... mam nadzieję, że to tylko wrażenie. A co do grupy krwi to ja to tez usłyszałam wcześniej z innego źródła...jeśli to faktycznie żart a na to wygląda to ludzie sa okrutni i chyba nigdy nie spotkało ich nic złego. Wiem co znaczy przetaczanie dziecku krwi bo Patryk miał kilkakrotnie ale na szczęście on ma krew dośc popularną i nigdy nie poszukiwaliśmy dawcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam.... tak bardzo chcialam dotrzec na spotkanie... niestety maz sie wieczorem strul...dzis rano byl padniety...nie mialam sumienia go prosic zeby nas zawiozl... malo tego mam przypadlosc kobieca wzielam 2 nospy i nurofen ....po 2,5 godzinach bolu zaczely dzialac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wy się dobrze bawicie na spotkaniu, a ja mam wizytę z I Śląskiego Urzędu Skarbowego. I jak tu nie mieć nerwicy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestescie walniete wszystkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też czekam na relację :) My już po spacerku i po śledziku w sosie hawajskim...tzn po śledziku ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) napisalam do dziewczyn na gg( niestety nie mam wszystkich numerow:( mysle nad zalozeniem forum prywatnego z ograniczonym dostepem co wy na to??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×