Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

MM - ale ja nie umiem nic na tym forum ani przeczytac ani napisać. Jak chce przeczytć to mi wywala komunikat, ze nie ma takiego postu, a opcji napisz w ogole nie mam :( jakiś tłuk może jestem - ale nie umiem sobie z nim poradzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem zalogowana ale admin mnie musi zaakceptowac czy jakoś tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też się zarejestrowałam i czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dostałam kod aktywacyjny ale nie wiem co dalej, gdzie mam wejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadnę wieczorkiem, na razie papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Wszytkiego najlepszego dla Alusi i Oli 🌻 Na spotkaniu było superrr :) Ide poczytać co piałyscie, nie było mnie bo mąż zabrał laptopa dso pracy nowe forum mamy?? prosze o namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiecie co, ale jesteście. Mamy dwa fora, a na obu pustka :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no hem ide dzieci kąpać i Agol dziś nasi grają w piłeczkę :) Pynia z Alą świętują, Mysica też............. my bylismy w kościele na "popiołku"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe mówię właśnie mamie, żeby zmieniła kanał, bo grają nasi, amoja mama zdziwiona: na wsi??????? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mi się nie udało zarejestrować na nowym forum, będę próbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Marsjanko chciałam Ci napisać, że pieluszka przetestowana :) test wypadł pomyślnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy na tym nowym forum jesteśmy jedyne?? bo nie mogę znaleźć nowych teamtów:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a my bedziemy testować dopiero jak dupcia nam wyzdrowieje, bo teraz to nie ma sensu :( ale jutro idziemy na szczepienie to zapytamy o dupcie :D Agol - buhahaha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agolku gluptasie, zamiast sie meczyc i doprowadzać do nerwicy żołądka trzeba bylo podesłać mi to zdjątko!! wiesz ze ja dla ciebie wszystko!! :P ❤️ 👄 :P hihihihih :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja Aga nadal nie śpi, normalnie mam dość, cały dzień sajgon, jutro rano ide spytać o przedszkole, może za rok albo już od września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra, spadam do wyrcia 🖐️ p.s: załatwiliśmy chrzest :D :D :D znaczy "zorientowaliśmy się" , bo ksiądz nie ma jeszcze terminów na marzec, tylko na ten tydzień :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dopiero dziś, ale serdeczne życzenia dla Alusi ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 i dla Mysicy ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 Zazdroszczę wam spotkania. dobrze, że przynajmniej obejrzałam zdjęcia. Jak będziecie dzielić biustem, to ja tez prosze o trochę :D Judyto - jeżeli to był most pomiędzy Floriańską a Dworcową, to możliwe, że to byłam ja, bo akurat o tej godzinie tamtędy przechodziłam. :) Wiesz, i tak jesteś bardziej spostrzegawcza niż ja, bo ja cię wcale nie zauważyłam. Ale ten brak spostrzegawczości to mój odwieczny problem. Nawet na n-k napisali, że udaję, że nikogo nie poznaję. :( Pani kontrolerka jeszcze nie przyjechała dziś. Nie, żebym komuś źle życzyła, ale może zachorowała? Nim skończy za miesiąc kontrolę, będę najchudsza na tym forum ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh Nula no właśnie moje oko cieszy ta żyrafa póki co, bo Kacper na razie nie kuma, ze dzwiek ktory ona wydaje to jej, i mimo ze te klocki tam wpadaja, graja, to on patrzy i nie rozumie za bardzo; za to same klocki sensoryczne bardzo podobają :D szkoda ze nie swieci, ja bylam przekonana ze tak!! a tu doooopa. Ino gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×