Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Część dziewczyny jak się dostać na to nasze forum bo ja u rodziców i nie znam adresu - niech ktoś da linka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem na tamtym forum ale nie chce mi wysłać żadnej wypowiedzi, jak coś napiszę i dam \"Wyślij\", to ciągle mi wraca to samo okno, i nawet ja 100 razy daję \"wyślij\" to mi to sto razy wraca, tam gdzie poprzednio :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko wyslij mi na maila bo tu nie mam swojego konta gg a nie pamiętam nr - turbity@yahoo.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku a kuku Panie Żuku:) cyt.z piosenki dla Katarzyny-Żuka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla wszystkich ...którzy dziś poczuli wiosnę w sercach ❤️ Wiosna - cieplejszy wieje wiatr, Wiosna - znów nam ubyło lat, Wiosna, wiosna w koło, rozkwitły bzy. Śpiewa skowronek nad nami, Drzewa strzeliły pąkami, Wszystko kwitnie w koło, i ja, i Ty. Ktoś na niebie owce wypasa, hej Popatrz zakwitł już Twój parasol, hej Nawet w bramie pan Walenty stróż, Puszcza wiosną pierwsze pędy już.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale dziś pochmurno :( a nam sie skonczylo mleczko i trzeba podrepatac do markietu :( tylko czemu ten markiet tak daleko 😭 ide na sniadanko :) lub po sniadanko..... 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a dziś pogoda do dupy...i cały dzień też :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tutaj dziadek mówi się kto ode mnie czego chce? Tu Lili … A to kto? Ja Lili! Lili co? Do ciebie pytań mam ze sto……….. :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×