Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Andziu kochana choć do nas :) tamo forum naprawde nie jest złe, trzeba się przyzwyczajć. No moja droga czekam na ciebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu...czyżbyś była na zabiegu????? Odezwij się ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja ciągle nie mogę się dostać do Was na nowe forum. Moje konto jest jeszcze nieaktywne,buu:( Miałam ochotę zobaczyc co u Was a tu rozczarowanie. Więc piszę tu sama. Wiecie co, głupie uczucie:( Dobrej nocki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro - ja tu cały czas zaglądam :) Nie jesteś sama !!!!! Miłego weekendu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) ja też najpierw tu zaglądam :) Spectro, Andziu, Olapi, Majko itd czekamy na Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja też zaśpiewam : ...a wszystkiemu winna Lotka ta Lotka , która wzięła klucze od wychodka a ja chodzę sobie tu i tam i w kaloszkach...pełno mam... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jest juz ciemno...... ale wszystko jedno. Pytam siebie czy wytrzymam bez tego batonika?? :D :D :D mąż mnie wnerwił więc chyba jednak się przejdę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy widzę słodycze to kwiczę A oczy mi świecą jak znicze !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jak słyszę te piosenkę to zawsze mam jedno skojarzenie Wersja oryginalna: Nic, że nie znam Ciebie, Nic, że nie wiem jak to zrobię, Znowu serce klęka, znowu oprzeć się nie mogę Cover: Nic, że nie znam Ciebie, Nic, że nie wiem jak to zrobię, Znowu serce klęka, znowu wy.rać się nie mogę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam powiedzieć dobranoc:) Idę spać, juz po imprezce, fajnie było. Teraz wszyscy już śpią, jesteśmy w 4 dorosłych, mój brat z żoną i ja z Wojtkiem i mamy na stanie 3 dzieci:) Dzieci w wieku 5 i pół, prawie 3 latka i 4 miesiące:):) Jak super mieć rodzinę:) Super, że tu jeszcze zaglądacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro jak bys znalazła chwilkę to przejżyj katalogi bo będę jutro robić pierwsze zamówienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojciec, matka, synowie i córki Zjednoczona komórka rodzinna Niechaj każde z Was dobrze pamięta Rodzina - rzecz święta Dobry mąż nie pali i nie pije Żona prasuje, szyje, gotuje Synowie i córki - materiał młody Kochają pieniądze i samochody ... RODZINA, RODZINA RODZINA TO NASZA RODZINA OGÓLNA PRUDERIA GALERIA PERFUMERIA NASZA RODZINA KOCHANA Zgoda, porządek, życie bez skazy Regał, kieliszki, rodzinne obrazy Obiado-biesiady od święta do święta Alkohole na stole - to się pamięta Wspólne spacery do Kościoła Zawsze w niedzielę sumienie woła Wszyscy na tacę rzucą monet kilka Rozgrzeszona cała rodzinka ... RODZINA, RODZINA...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu:):D:D Andziu, nie wiem czy jeszcze zdążę coś zamówić ale spróbujmy:) Oriflame; 1. zestaw rękawiczki i krem do rąk 14583 2. łagodz. krem p. zaczerwienieniu 1085 Faberlic: 1. balsam 0364 2. żel p/oczy 1346 3. maske p/oczy 1347 4. krem 1340 5. 1341 spray 6. 1345 krem 7. 1344 krem Avon: 1. 20347 skarpetki 2. 21410 parafina Dziękuję Ci bardzo. A jutro mocno trzymam za Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu:) dzieki za zamówionko. Trzymaj się dzielnie❤️ Pyniu:) a co se kurna będę żałować:D Dobrej nocki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...ciemno wszędzie...głucho wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gdy nie bawi Cię już świat zabawek mechanicznych Kiedy dręczy Cię ból, nie fizyczny Zamiast słuchać bzdur, głupich telefonicznych wróżek zza siedmiu mórz Spytaj siebie czego pragniesz, dlaczego kłamiesz, że miałaś wszystko? Gdy udając, że śpisz, w głowie tropisz bajki z gazet Kiedy nie chcesz już śnić cudzych marzeń Bosa do mnie przyjdź i od progu bezwstydnie powiedz mi czego chcesz Słuchaj jak dwa serca biją, co ludzie myślą to nieistotne Kochaj mnie Kochaj mnie Kochaj mnie nieprzytomni, jak zapalniczka płomień, juk sucha studnia wodę Kochaj mnie namiętnie tak, jakby świat się skończyć miał Swoje miejsce znajdź i nie pytaj czy taki układ ma jakiś sens Słuchaj co Twe ciało mówi, w miłosnej studni już nie utoniesz Kochaj mnie Kochaj mnie Kochaj mnie nieprzytomnie, jak księżyc w oknie śmiej się i płacz Na linie nad przepaścią tańcz, aż w jedną krótką chwilę pojmiesz po co żyjesz.... ❤️ ❤️ ❤️ DLA WSZYSTKICH LASECZEK ...KTORE TUTAJ ZAJRZA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×