Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

hej czy orientujecie się co u Marchewki??? bo nie ma jej na naszym forum czerwcówek od Świąt i bardzo się martwimy... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu co się stało jeżeli można zapytać? bo my wiemy tylko, że Kacperek miał wysypkę.. :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie z tym , dołączyla gorączka bąble rosły, puchły itd dokładnie sama nie wiem czekamy na wieści ale już jest ponoć o.k.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laski :) to sem ja!nadaje z komóry,maz mi ustawił cos tam.Kacpi ma zap.oskrzeli,nadal nie wiedzą skąd ta pokrzywa,teraz zaczeło sie zwalanie winy,wesoło jest.Kacpis smutny,usmiecha sie ale nie smieje.poza tym ok.odezwe sie może jeszcźe jak mi starczy cierpliwości do tego ustrojstwa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,K.zaczął z nudów siadać :) a ja jestem wsciekła bo mimo że tak długo tu siedzimy nie wiemy kompletnie nic :O wczoraj ord.oddziału na pytanie co to w końcu jest odp.że nie jest wrózka,wiec mi nie powie.Dobra, wróżką nie jest ale lekarzem tak, to chyba wróżby do tego nie są potrzebne :O Ogólnie czuje sie jakby sobie z nas jaja robili,1000lekarzy i tyle samo diagnoz,a żadna nie jest trafna :( P.S: dzis K. nie ma już biegunek :) dzieki gerberku ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,K.zaczął z nudów siadać :) a ja jestem wsciekła bo mimo że tak długo tu siedzimy nie wiemy kompletnie nic :O wczoraj ord.oddziału na pytanie co to w końcu jest odp.że nie jest wrózka,wiec mi nie powie.Dobra, wróżką nie jest ale lekarzem tak, to chyba wróżby do tego nie są potrzebne :O Ogólnie czuje sie jakby sobie z nas jaja robili,1000lekarzy i tyle samo diagnoz,a żadna nie jest trafna :( P.S: dzis K. nie ma już biegunek :) dzieki gerberku ❤️ :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo :) dzis kacpun ladnie zjadl mleczko cale 120ml i 100ml sinlaczku,i 100ml marchewki z kleikiem,i 80ml zupki jarzynowej :D RAZEM:400ML plus wypita woda i marchwianka.CZADOWO! Teraz juz spi a ja czytam :D Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo :) dzis kacpun ladnie zjadl mleczko cale 120ml i 100ml sinlaczku,i 100ml marchewki z kleikiem,i 80ml zupki jarzynowej :D RAZEM:400ML plus wypita woda i marchwianka.CZADOWO! Teraz juz spi a ja czytam :D Buziole!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane laski próbowałam sie dostac do naszego drugiego forumka ale ne da rady :( kom.mi nie wyświetla postow,ale sie chociaż zalogowałam-łał :) - no nic bede wam zostawiac wiadom.tutaj :) idziemy spać 😴 rozm.przed chwilą z 1lek.na wieczor.wizycie,wydaje sie byc konkretny,to lubię! Powiedz.ze ta pokrzywa to wlasnie od tego zap.oskrzeli i infekcji wirus.i tego mam sie trzymac.oj bede,bo reszta nam robi wode z mózgu.boze juz tak tesknimy z K.za domkiem.dzis tata opowiadal K.ze tak wszyscy juz za nim tesknią,i łozeczko i chodzik,i mata i wózeczek,ze chodzi po domku a tam tak pusto, ze sie prawie poryczałam.jak zajeżdżamy do domu na zmiany to nie da sie wysiedziec w pok.K.bo pustka wyziera z każdego kąta. Aha,bylam przy 2pobier.krwi :D na jednym K.nie mogli znalezc zyly wiec go calego pokłuły,az mi pot zimny po plecach lecial jak 3 próbowke krwi odstawialy :P ale bylam twarda i zniesłam! :P a dzis mi kazala ucisnac w miejscu naklucia,nacisNĘłam, i krew była wszedzie :O :P nacisnęlam za wysoko :O HEH,\"wszystko czerwone\" (tyt.książki przyp.red.) :P dobranoc pchły na noc 🖐️ 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie, konowały jedne marcheweczko, a oni robią Kacpiemu testy alergiczne, cy cuś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak czary-mary z własnymi wypchanymi kieszeniami, to potrafią robić!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, ręce opadają, nóż się w kieszeni otwiera... Trzymajcie się! Na pewno z dnia na dzień będzie już coraz lepiej. Ale na razie jak najwięcej uśmiechaj się do Kacperka, to i on odzyska humorek! Co możemy dla Ciebie zrobic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł :D TOznowu ja :) czekam na mojego Piotrka i pilnuje snu K.bo mi go juz raz obudziły.chyba czeka nas dzis przekłuwanie wenflonu :( i jeszcze kroplówa :( ord.na obchodzie dzis pyta ile wazy,wiec mowie ze 7300 a ona do mnie z taka wyższoscia i glosem omdlewającej cizi powiada: to niemozliwe zeby schudł 300g ,wiec jej mowie tym samym tonem skierow.do ułomka: alez mozliwe,przeciez mowilam ze nie ma apetytu (do cholery! ;) ) więc dostanie kroplowe,zamiast kolacji :P jeju jak nie cierpie tej baby,ma taki fałszywy uśmieszek,i wszystkich traktuje jak niedorozwinietych (mlotek ;) ) przyszly wyniki morf.i crp.i wszystko OK :D Agolku zrobili mu jakies testy z surowicy krwi IgE ale nie ma jesźcze wyników,bb długo sie na nie czeka :( w ogóle porobili mu tyle bad.ze juz straciłam rachube,tylko pytam: czy są juz wyniki? Wszystkie wychodzą dobrze,nie ma żadnych robakow w kupie,ani nic ;) Dzieki kochane,na razie nic nam nie trzeba,wszystko mamy :) zwieźlismy tu chyba pół domu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha,i jeszcze i jeszcze!bo zapomniałam :P te wziewy mu pomagają,dzis juz lepiej,zmian nad płucami nie ma,ale nadal mu cos tam furkota.Ajutro zmniejszają dawki sterydu wiec 3majcie ładnie kciuki zeby rumień nie wrocił! 😭 😭 😭 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewciu ale długo wy tam siedzicie.... mam nadzieję, że wszystko zmierza ku dobremu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam wrażenie że stoimy w miejscu :( dawki zmniejszyli juz wczoraj i w nocy znowu sie zrobił biedronka :( potrzebny nam bardzo dobry alergolog,oni nie wpadna sami na ten alergen,tylko go beda karmic tymi sterydami :( dzisiaj postawilam żądania,bo ileż można?ale usłyszałam ze na razie \"ich zdaniem nie jest potrzebna taka konsultacja,coz moze taki alergolog, oni go wyleczą sami\".tak akurat,dopoki mu glowa nie odpadnie od tych sterydów to sie beda bawic w dr i pielegniarki :( juz im zapowiedzialam ze albo dają swojego alergol.albo przyprowadze swojego,\"moze pani dr zadecyduje w tym tyg.ze jednak załatwimy taką konsultacje\". Może :( na dokładke poparzyłam sie wrzatkiem :( ten dzien jest do dupy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcheweczko masz rację z tym alergologiem, niech on się Kacpim konkretnie zajmie, bo tak to go będą tylko faszerować lekami, walcząc tylko ze skutkami alergii a nie z przyczyną. Szkoda mi Was strasznie :( To pisałam ja Agol, ale nie piszę z domu i nie pamiętam hasła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×