Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

Nula - bardzo dziekuje :) oddaje sie przegladaniu mat :) Łamie mnie przeziebienie...mam jakis katarek, boli główka już od wczoraj..buuuu Znalazłam też oto taki kombinezon...moze zalicytuje - chyba, ze przed koncem aukcji rzuci sie na niego masa matek i cena pojdzie w gore to odpadne ;) http://www.allegro.pl/item230534495_slodziutki_kombinezon_dla_dziewczynki_.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziecko mi sie pospalo o 16.30:( troche za pozno ... jak przystalo na faceta objal mnie ramionami i zasnal wtulony.... od kilku dni mowi mi ze mnie kocha:) wczesniej zaprzeczal jako by doznawal tego uczucia:) przed snem dowiedzialam sie wiele ciekawych rzeczy wdalismy sie w dluga dyskusje ktora miala na celu wyciszc go i wprowadzic w trans eheh:classic_cool: po wysluchaniu trzech bajek i o wilku ( teraz ten bajkowy bohater jest uwielbiany) uslyszala spokojny miarowy odech swiadczacy o twardym snie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze ze dyskutujecie o matach :) Moja Tatianka narazie nie jest nia zaineresowana no ale ma dopiero 2 mc to ma jeszcze czas sie nia pobawic. Faktycznie kupilam ja za namowa siostry w Biedronce zCanpola :0 a taka sama w sklepie firmowym widzialam po 89zl . JA dzis porzadki robilam , umylam dwa okna , zmienilam firanki . Tesciowa mi pomagala a to mala pilnowala a to znow cos tam myla . Mala ma dzis spanie nieziemskie :) wystarczy jej pielucha tetrowa , smoczek i cieply kopcyk . A mama wkoncu mogla cos porobic .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nasz wczoraj spał ledwo 1godz. w ciągu dnia, wiec mowie w nocy do meza, ze dzis bede miec spokoj, bo zawsze po takim dniu następny cały przesypia, tylko na jedzenie wstaje, a tu suuuuprise - dzis tez nie spi :O szkoda mi go, oczka z czerw.obwodkami ale nie usnie, a co usnie to od razu sie wybudza, teraz widze ze by padl, ale teraz to juz kapiel za chwilke bede robila to go przetrzymam, a widze ze juz sie niecierpliwi.....niedobrze.... ja też szukam kombinezoniku do wózka, i śpiworka do domu, mam pare fajnych na oku, ale ten co mi sie podoba do wozka, to kosztuje duuuuzo, ponad 100 z transportem, ale porządny, widac golym okiem.....musze pomyslec...czy kupujac taki kobinezonik i spiworek to powinnam kupic na wyrost, i o ile? Kacper teraz wchodzi juz w 62, a ma 65 cm, mysle nad 74 lub 80, tak zeby do konca zimy mial.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fraszko - jestes jeszcze? bo mam pytanie kosmetyczne: czym myjesz główkę małej? i czym smarujesz buzie? I czy kąpiąc w Oilatum używasz też mydełka, czy tylko w samym płynie Oilatum myjesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z zabaw to moja Alutka uwielbia jeszcze .....A kuku.....już wielką frajdę sprawia jej sam moment zasłaniania buźki.....a przy odsłonie i kuku to jest radość sięgająca zenitu...widać komplet różowych dziąsełek i słychać rechot całej żabiej orkiestry :D Dziś znalazła sobie nowe hobby :D pije przez słomkę ;) tzn przygarnia sobie szklankę gdy ja pije i żuje słomkę ....rewelacyjny widok :D...jak krówka Mućka na pastwisku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko - Oliatum uzywalam po szpitalu bo miala strasznie sucha skore .Teraz wleje od czasu do czasu .Mam tez probke z Johnsona i malej nic nie jest . Ale tak przewaznie uzywam mydelka i szamponu Bambino :) Teraz mam dylemat bo lecimy do Anglii i siostra mowila mi zeby nic niebrac z kosmetykow no ale ja niewiem jakie tam sa i czy malej nic po nich ne bedzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie sobie uswiadomilam, ze nie kupilam szamponu malej :) No i tak samo dumam jak Marchewka - jaki rozmiar wymyslec z tym kombinezonem...poczekam na pewno do urodzin malej, bo nie wiem jaka duza bedzie i w jakim tempie bedzie rosnac.. A napiszcie jeszcze prosze - jakiego mydla uzywacie dla Waszych dzieciaczkow? W sensie firmy? No i nie wiem jaki szampon mam kupic :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm ale wlasnie przeczytalam, ze szampony sa od 1 miesiaca życia (jedynie znalazlam, ze linomag robi szampon 0+). Czyli na poczatku myje dziecko samym mydlem? Glowke tez? Plus ewentualnie plyn do kapieli? Pogubilam sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - moim zdaniem noworodka najlepiej myć dolewając do wody płyn, wtedy nie trzeba już używać ani mydła ani oliwki ani nawet szamponu, choć można też śmiało stosować mydło , którym myje sie również główkę ...tak naprawdę to dopiero jak zaczniesz stosować to okaże sie co dla Twojego dziecka jest najlepsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - ja od samego poczatku uzywam szampon i mydelko Bambino :) polecam .I tak jak pisalam do Marchewki Oilatum bo skora noworodka bardzo sie przesusza i warto ja natluscic czyms wiecej niz tylko po kapieli oliwka ( tez Bambino ) .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość majkkaa
młody tez m mate z tiny love, kupiłam za kase z becikowego ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - od urodzenia myję go w płynie Oilatum (najpierw był Balneum, tego używali w szpit. do szczególnie wrażliwej skóry, ale potem lek. powiedział że wystarczy Oliatum, i już nie trzeba oliwki), a główkę mu myli Johnsonem, okazało się że to jest płyn Johnson tip top toe czy jakoś podobnie, i jest od urodzenia, do kąpieli i od razu do mycia główki (ja myłam samą główkę), chciałam nivea ale własnie od 1 mies. był. Poza tym ten Johnson całkiem dobry jest. (w paczce od szpit. którą dostaniesz, jest właśnie próbka tego, może warto najpierw przetestować, zanim zostaniesz z ogromną butlą płynu :) aha i można też samym mydełkiem myć główkę, w zasadzie szampony to są odradzane w tych pierwszych miesiącach. I tak jak pisze Fraszka, najlepsze są te najstarsze i najzwyklejsze, Bambino jest super (myśmy kupili husteczki Pampers, a okazało się go uczuliły maxymalnie, natomiast bambino - super sie spr.) co do firmy mydełkowej, to dobra jest Bambino, ale ja bardziej jestem zadowolona z Kajtek, Bambino mnie drażni zapachem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, mnie nie podpsaowły kosm. z Hipp, mimo że najpierw sie nimi zachwyciłam, teraz wydaje mi się że strasznie sztucznie pachną :( i na dodatek krem nawilż. nie nawilża :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się bez maty obyłam i tak jak mamunia miałam rozłożony pled i masę zabawek, poza tym pozawiszałam rózżności na pałąku od leżaczka. Te maty za ok 100 zł mnie nie zachwycały (wydawały mi się ubogie) a te bajeranckie z tiny love nie były na naszą kieszeń. Ale każdy uważa inne rzeczy za niezbędne. Dziś kupiliśmy Miśkowi zabawkę za pieniądze z chrzcin (oczywiście za częśc). Byłam dwa razy w smyku i nie mogłam się zdecydować a w minutę kupiłam w auchon (nawet dostliśmy 10 zł rabatu bo pudełko było poszarpane). Młodemu się podoba tylko ja pewnie niedługą dostane świra od tych melodyjek :P Kupiliśmy też polecane przez Marsjanke puzle piankowe - dobre do gryzienia:) I huggisy były bardzo tanie - aż myśle że się rypneli z ceną 9wzięłam od razu 2 paki:P) Marchewko leżaczek bomba, chyba fajniejszy niż adbor. Ja już pewnie niedługo będe użytkować ale nie wiem czy jest sens wystawiać na allegro bo nie wiem czy ktoś kupi. Jutro odpieramy klateczke dla naszego maleństwa czytaj kojec :D:D:D oczywiście mamusia i tatuś kuouli to za pieniążki z chrztu:D:D Zobaczymy co na klateczke powie małody - ale już ma dwa guzy:( bo jego nowa pasja to ciągłe wstawanie. Pozdrawiam i dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny ja na zimę kupiłam też kąmbinezon na zaś i koniec końców nowy wisi w szafie bo Michał by się w nim utopił a chyba na tą zimę będzie za małyDrugi dostałm już po zimie od cioci po jej wnuczku (założył aż dwa razy ::P) i też będzie za mały na teraz choć może jeszcze na jesień go wcisnę :) Podsumowując mama kupiła mi kombinezon na ciuchach za całe 7 zł i był jak znalazł. teraz się rozglądam za kombinezonem i te ceny zwalają. Może uda się coś wybrać w markecie. Swoją drogą lepszy kombinezon czy kutrka i spodnie na szelki. a Destiny a nie lepiej kupć taki kombinezon bez nogawek z dziurą na pas do samochodziku, moim zdaniem są wygodniejsze i predzej taki można kupić na wrist. Ciężko ubier się niemwole w te nogawki :) Jejcia ide spać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matulo ja pierwsza dziś :P kurde ceny kombinezonów zwalają faktycznie z nog, spojrzcie na ten jaki piękny: http://www.allegro.pl/item229459401_zima_2008_kosmiczny_spiworek_coccobello_62.html niestety chwilowo nie dla nas :P może po chrzcinach, choć znając naszych gości, nie beda nawet wiedzieli ze daje się prezent :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :) Mysico - rada z kombinezonem faktycznie dobra - Marchewko a dzieki Twojemu linkowi zobaczylam jak to wyglada. Nie wiedzialam nawet, ze takie sa... Dzieki dziewczyny za wskazowki dotyczace mycia! Mysle, ze kupie ten plyn do kapieli oilatum faktycznie na poczatek...A potem bedziemy testowac rozne mydla - mam nadzieje, ze moja mała nie bedzie wielkim jakims uczuleniowcem.. Nad mata zastanowie sie pozniej.. Rozdrazniona jestem jakas strasznie, zle juz sypiam, do tego to lamiace przeziebienie, mala mnie okrutnie znowu wieczorem skopala, to prawda, ze 9 miesiac ciazy najgorszy...Zle mi jakos.. Nic mi sie nie chce - nawet sie z mezem od rana poklocilam bez sensu i z nim nie gadam - polozylam sie z laptopem do lozka po sniadaniu i tu juz sobie zostane..buuu...nawet mi sie do lazienki nie chce isc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A i jeszcze Wam powiem, ze do M jak Mama dokladali gazete Dziecko Zakupy i My. Cala gazeta poswiecona produktom do kupienia. Ale niektorymi cenami zalamalam sie. W dziale komfort mamy: pralka bosch logixx 8 sensitive za jedyne 3499zl :) :) :) System do prasowania De\'Longhi - 1299 zł :) Robot kuchenny MUM 82R1 Professional za 2499 zł :):):) Mam wrażenie, że mój komfort szczególnie dziś jest zdecydowanie poniżej tych cen :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny pocieszę cie że mój też :) a rozdrażnienie niestety normalne na końcówce :) ja się nie mogłam na niczym skupić, wszystko mnie drażniło itd. dla ciebie 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny - ja to nawet nie oglądam takich sprzętów :D Byliśmy całą rodzinką na spacerku i wpadliśmy po drodze do kafejki na puchatą kawkę i tęczową galaretkę na drugą nóżkę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my też już po spacerku, ale kawka nas ominęła buu, ale za to pyszna coca cola trafiła do mojego brzusia :D dziecię się zmęczyło po 2 części spacerku i poszło lulu :) tzn. że ja teraz będę jadła obiadek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sebek w pracy 15 - 22 :( ....ja jakaś oklapła jestem....Ala śpi .....pośpię i ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×