Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

No, to mogłam szukać, skoro nie ma zdjęcia. A na imię Spectry jakoś nie miałam pomysłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. miałam milusiński weekend szkoleniowo - urodzinowy. w końcu z Sebkiem zjedliśmy w restauracji obiad we dwoje :) ...ja prawdę mówiąc dwa :) ....muszę się pochwalić, że dostałam od męża przepiękną bieliznę ❤️ .......a dziś z rana krew mi się zagotowała przez kochaną teściową i wszystko wróciło do normy....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie ze chce!! dzieki ,zaraz zobacze, kafe mi sie wiesza, polaczenie zresetowane juz od godziny :O matki fantastki - :D włąsnie tego okresl. mi brakowało :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na was patrrzę na zdj. to od razu inaczej mi się z wami gada, jesteście takie realne, i np. Judytę sobie zupełnie inaczej wyobrażałam, a teraz nawet na zdj. widzę że jest obdarzona dużym poczuciem humoru (Judyto wstyd sie przyznać ale myślałam ze jesteś jakąś bardzo poważną osobą :P ) hehehhe Kacper został zaproszony na Mikołajki do MM, ale chyba nie pojdziemy bo on przeciez jeszcze taki maly!! ;) a ja sie wstydzę tak nikogo nie znając :classic_cool: i powiedzieli ze mamy kupic prez. za 100 a oni zwrócą nam kasę :D :D :D juuupi, możemy zaszaleć :P więc pytanko pierwsze: 1. czy mata sie sprawdza pod wzgl. zainteresowania i do jakiego wieku sie nia bawi? Fraszko :D wiem ze masz więc uświadom mnie :) 2.od razu możesz powiedziec czy ślimak jej się podoba, i ten słoń którego mamusia dziś wrzuciła :) ew. czym wasze dzici z zabawek jeszcze sie bawily? dalszych pytan nie mam, bo nie wiem jakie są zabawki dla dzieci, musze isc do sklepu najpierw :P majkaa- bylas u tego proktologa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchewko moja Lena góra 10min jak poleży na macie ja osobiście nie kupiłabym ale dostała to jest matko zaraz spojrze o kim ty mówisz (chodzi o te imię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Moim zdaniem to Kacperek jest już za duży na mate bo niedługo mu posłuży. może jakiś stoliczek edukacyjny taki z odkręcanymi nogami jezu już lece bo syrena

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie :) na chwilke . Powolutku nadrabiam to co naklikalyscie bo niestety moja cora od 3 dni jest .... marudna okropnie . Coraz mniej spi i ma trudnosci z zasypianiem . Juz oczka ma czerwone , mruzy juz juz zasypia cos nagle ja rozproszy i koniec ze snem .A potem biedaczka sie meczy no i przy okazji nas .Dzis dala taki koncert u Mamuni ze hohoh przyczyna sie znlalazla co prawda chyba za mocno jej sciaglam pampka na brzuszku i jak tylko sciaglam rajstopki poluzowalam przeszkode przestala plakac ...... ale na niedlugo bo zaraz zaczela oczka mruzyc i znow placz bo usnac sie nie da !!!!! Marchewko - mata no coz .... dzis musze przyznac ze troche mi pomogla bo polozylam mala i o dziwo zaczela ogladac tez biedronki co wisza i kluczyki :) dalam jej do tego konika Sassy i byla zabawa :) Slimak jeszcze trudno powiedziec bo to chyba bedzie troszke pozniej do zabawy . Na slona patrzy z zaciekawieniem :) chwyta go za uszka i sie usmiecha . Pszczolka gryzaczek sie sprawdza bo obraca gryzie itp . No i konik Sassy podoba sie niev tylko malej ale i tatusiowi hiihh :) i jak dzis go zobaczyl to zaraz bawil sie z mala bo jak sie naciska siodelko to slychac teten kopytek i rzenie :) dodatkowo w nozkach ma grzechotki i naprawde jest fajny .:) O to on : http://www.allegro.pl/item273722702_sassy_przyjaciel_konik_z_pozytywka_i_grzechotkami.html Marchewko - to to wybitny bobas byl ihihihih :) Chyba sie skusze i zaloguje sie w naszej klasie :) bo widze ze warto :) i wtedy marchewko na bank sie znajdziemy :) Judytko - fajnie ze sie chrzciny udaly :) Widze ze te swojskie klimaty cos duzo dzieci chwytaja :) Andziu - caluski dla Jasia i zycze szybkiego powrotu do zdrowka 🌼 Spectro - chyba kazdy ma jakies granice wytrzymalosci .A tu jeszcze impreza i ludzie .To tak jak ja dzis u Mamuni tu chcialam pogadac z kobietkami a tu mala zaczela arie urzadzac i chyba czula moja niecierpliwosc i jak na zlosc nie mogla usnac . Ihnaczej jest w domku a inaczej w gosciach . Mysico - moze za bardzo sie dopatrujesz ? i juz od razu ADHA? a moze poprostu jest takim dzieckiem i kropka . Nasz siostrzeniec tez byl niespokojnym dzieckiem .Siostra wlosy rwala .Dzis chlopak ma 17 lat i jest przystojnym madrym nastolatkiem .Wtedy o ty ADHD nie bylo mowy ale sadze ze to poprostu byl zywiol !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pączek śpi :) Też złapała katarek, kicha i prycha i pokasłuje, lek zaleciła dać Eurespal ....no to dałam i oczywiście wymiot .....mam nadzieje na spokojną noc..... marchewo - ja uparcie będę się trzymać tego, że mata jest super....ważne jest żeby miała fajne zawieszki, moja Ala do 8 miesiąca spędzała na niej upojne chwile jedząc nogi małpki, miętosząc baranka, kopiąc grającego kwiatka...dopiero jak zaczęła sie turlać to przeszkadzały jej pałąki...więc zdjęłam a mata i zabawki służą do teraz. mysico - ja jeszcze w ciąży powtarzałam, że lepiej mieć słodki żywioł niz ciepłe kluchy ...i tej wersji będę się trzymać :) mamuniu , fraszko - zazdroszczę wam (ale tak serdecznie :) ) silnej więzi rodzinnej i ciepłych relacji siostrzanych. Odkąd moja siostra wyszła za mąż ...jakoś się mijamy.... :( majko - ... koniec roku tuż tuż......przyszły na pewno przyniesie tylko dobre chwile 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marchewo - to jeszcze raz ja......jeśli prezent ma być dla Kacpiego Twego to polecam tradycyjne wieże z kółek i piramidkę z okrągłych kubków FP - mój Aluszek uwielbia......z maty już chyba krótko byście korzystali.... a co do anatomii...to ciężki orzech do zgryzienia....i można zęby połamać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Judytko , Mysico -- moja siostra opiekuje sie 2 mies młodszą od Ali , Majeczką i ta już chodzi przytrzymując się o szafkę czy kanapę.....i śmiejemy się z siostrą że owszem chodzi...ale za to jest łysa jak kolano :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spectro - nie zamartwiaj się, córcia Cię kocha, a gdy kochamy to wybaczamy sobie chwilowe słabości... pewnie już nawet nie pamięta 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu mnie zawsze pediatra mówiła, ze jeśli dziecko przy kaszlu i katarze wymiotuje to dobrze bo dorosły flegmę z gardła wypluje a dziecko nie i dobrze jak ją zwymiotuje a eurespal jest b.dobry młoda taka spiaca była a teraz grucha w łóżeczku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja znalazłam cie :D :D :D :D oczekuj zaproszenia :P heh, gość nam puścił sekcje zwłok, coby lepiej nam zobrazowac mieśnie i ich budowe, i do czego są przyczepinone, w pewnym momencie zerżnęli z ciała skóre :O :O :O :O :O myślałam że się tam wyrzygam za przeproszeniem :O a on do mnie: może lepiej niech pani wyjdzie.....ja do niego: nie wystarczy ze sie odwróće, on: ale bedzie pani wszystko slyszala, ja ze nie szkodzi ;) i po chwili slyszę: a teraz pokroimy na krajalnicy mózg :O :O :O proszę zobaczyć jego powierzchnia jest budyniowata :O :O :O :O :O bleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee Fraszko- znalazłaś już ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczyny ale poprostu zawsze myślałam że dzieci to takie małe przytulanki a tu nici z tego:( Marchewko oświeć mnie co ty studiuujesz że jakieś mózgi badacie:( Teraz ja mam pytanko odnośnie zabawki - pradziadek dał 50 zł i muzimy Miśkowi kupić prezent i waham się między tym traktorkiem ze zwierzątkami, takim autkiem co się siedzi i odpycha nogami i drewnianymi klockami. Co radzicie czy np. takie drewniane klocki się sprawdzają i kiedy?? A te odpychacz na długo?? Co do traktora to na necie są dwa w róznych cenach-wie ktoś czym się różnią i który lepiej. Linki: http://www.allegro.pl/item276253293_kiddieland_traktor_farmer_z_dzwiekami.html http://www.allegro.pl/item276515500_traktor_ze_zwierzetami_my_baby_interkobo_f_vat.html http://www.allegro.pl/item274406097_jezdziki_samochody_pchacze_z_misiami_wyprzedaz.html http://www.allegro.pl/item277788054_klocki_drewniane_z_litego_drewna_bukowego_100_szt_.html Ale raczej klocki odpadają. Marsjanko a ty mówiłaś że któryś traktorek jest w auchon w promocji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mhmmm, nieźle, Marchewko ;-) Swoją drogą zawsze chciałam zobaczyć mózg. To musi być piękny organ, nieważne, że budyniowaty. Spectro, zapraszam Cię i zapraszam na n-k i nic :-( Andziu, Kamiś też dziś tak - najpierw śpiący, śpiący, potem po 15 minutach drzemki pobudka i wio! Ale na szczęście chodziło o kupę. Jak mu się zbiera, to nigdy nie pośpi ;-) No więc zrobił i grzecznie zasnął. Ale mam słodkiego syneczka! Wrzucę niebawem nowe fotki, m.in. ze chrztu. Co dzień się dziwię, jak może istnieć mały chłopczyk cały z cukru i w dodatku mój :-D Jest rozkoszny, mądry, żywiołowy i ma słodki rozbrajający uśmiech. Mysico, akurat mowa jest tym elementem, który najbardziej różnicuje dzieci w rozwoju. Najbardziej indywidualnym, więc nie przejmuj się, bo nie masz czym :-) Głupie teksty pisane pod publiczkę na forach nie sa warte komentarza. Dodam tylko, że dziecko z podręcznika zaczyna gaworzyć ok 6, czasem 8 miesiąca. Wcześniej pojawia się głużenie, które na początku nawet nie jest przez dziecko uświadamiane. Tzn. ono nie wie, że samo te dźwięki wydaje. Na razie muszę kończyć, wpadnę jeszcze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale jeśli na wiosne będe kupwoała taki rowerek to teraz pchacz, kurde sama nie wiem ael niedługo nie ruszę się w domu bo już tyle klamorów:( Jeździk czy traktorek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico, rowerek zalecany jest dopiero po 2 roku życia. Więc pchacz chyba posłużyłby dość długo. Marchewko, Kacperek ma czarujący uśmiech :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - super, dzięki!! ten chicco stoliczek jest extra!!!!!!!!!!!!!!!!! no słodziutki ten mój chłopak :D :D :D a jak się do mnie śmieje skubany ❤️ aż nogi miękną :P :D a jak dziś pokrzykiwać zaczął, ja do niego i tak się oboje uśmialiśmy że hej :D jest genialny :D cudownie mieć takiego bobaska, i wiedzieć że jest tylko twój, kocha cię i jesteś dla niego wszystkim. I to zaufanie którym cie obdarza ❤️ najpiękniejsze co mnie spotkało :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×