Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

hej! my już po wizycie u okulisty i audiologa...ok...kontrola za kilka miesięcy :D andziu - no szkoda !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma Was to sobie dobrą kawkę strzelę :) ...nikt się nie pochwalił nowym ekspresem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - ja popijam herbatkę, kawy nie lubie jedynie w ciąży mi bardzo smakowała Mysico - mi się podobają bardzo takie klocki: http://www.allegro.pl/item298362124_drewniane_klocki_w_drewnianym_pudelku_rozne_.html chciałam kupić Agnieszce ale nie widziłam w sklepach może się skusze i na allegro kupie ale to chyba jeszcze nie teraz bo aktualnie moje dziecko lubi rzucać wszystkim a wolałabym nie oberwać takim klockiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) Pyniu, cieszę się, że Ala jest zdrowa:) Super! A może jednak stanie się cud z Twoją mamą albo siostrą albo teściową:D i przyjdziesz. A my na razie spotykamy się 5 lutego w Silesii, prawda? A w kawiarni na Gliwickiej to następnym razem, dobrze zrozumiałam? Andziu, kochanie, nie napisałam jeszcze, że mocno Cię ściskam z powodu Twoich kłopotów z tym paskudztwem❤️ Lenka jak malowana lalunia🌻 Marsjanko:) świetnie,że też będziesz na spotkaniu:) Ucałuj Agę❤️ Dla Alka❤️ i wszystkich dzieci🌻 A ja idę zaraz odebrać spodnie z przeróbek, qrczę, nie pomyślalam, mogłam odrzucić Nuli:) Na pocztę, wysłać zdjęcia Kasi pradziadkowi. A potem do pracy do 18. W domu będę przed 19. Miłego dnia Kochane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko:) klocki rewelacyjne! mysico:) zapomniałam powiedzieć, że superowsko wyglądałaś z mężem na weselu. Twój Radek jest przystojny, że ho, ho:) Destiny:) baw się dobrze w górkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spectro dzięki :) Marsjanko no nie pomyślałam że on będzie tym rzucał:( i teraz nie wiem mam dylemat kupić czy nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Klocki super! Ale też nie chciałabym takim oberwać :-) Spectro, no przecież że mogłaś mi podrzucić! Następnym razem żadnych skrupułów! Kamiś uciął drugiego dzisiaj komara! Cud jaki czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nula sama nie wiem bo do tej pory wszcy mówili że to cały Radek a teraz już nie są tacy pewni. Może się robi troche mamusiny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co się dzieje z moim dzieckiem!!?? nie śpi od 9.00 ani jednej drzemki, a ja się okropnie czuję, czymś się zatrułam, mdli mnie na bieżąco :( nawet nie mam ochoty nic jeść 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico klocki super :) one nie są takie ciężkie, bawiłam sie nimi w dzieciństwie :) suuper były :) myślę że Michaś nie będzie nimi rzucał, a jakby co, to: NU NU NU :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak marchewko zrobi sobie nununu a ppotem pieryknie klocuszkiem np. w telewizor :P eh najwyżej mu zabiore:) ale gdzie w sklepie można kupić drewniane klocki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico, te z sorterem są rewelacyjne! Jeśli się wahasz, to przede wszystkim zastanów się, czy on jest już na tyle duży, żeby się nimi bawić? Jeśli jest - to nie ma problemu: ważniejsza jego zabawa niż Twój guz ;-) :-P A sortery są wspaniałą zabawką edukacyjną, wręcz niezbędną! Kamiś też na początku cały tata, a teraz Tomek mówi, że ma w domu drugą Nulę :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico - i tak nie ma nic w tym telewizorze :P hmm...gdzie kupić...w Tesco/Auchan/Real itp. bym zobaczyła, albo w jakimś sklepie z zabawkami dla dzieci, ale chyba nie w Smyku, bo tam to same FP. Jakbyś mieszkała w K-cach to bym ci poleciła taki sklep dla dzieci z zabawkami, w dawniejszym "U Belga", na II p. : Fido :) raj na ziemi :) a ceny przystępne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba w Ikei są drewniane klocki. Ale myślę, że i w zwykłych sklepach też - to popularna zabawka. Coraz popularniejsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysico - te klocki w tubie były w okresie świątecznym w auchan chyba po 35zł, niedawno też widziałam w lidlu ale nie wiem czy jeszcze są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądam włąsnie zdj. jak Kacpi był noworodkiem.... czy któraś z Was już myśli/pomyślała o 2 dziecku? musze sobie dziś zwizualizować mój poród, wtedy na pewno mi przejdzie na kolejne kilka mies. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak sobie myślę, że 2-3 lata to taka fajna różnica między dziećmi....nie chcę żeby Kacper był jedynakiem, potem kuzynostwo, żona, krewni żony to żadna rodzina, każdy ma swoje sprawy etc. A tak by miał rodzeństwo....fajnie, tak jak u Olapi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezu a ja bym chciała ale już nic z tego....bo moje perypetie pociążowe mnei dobijają Pyniu następnym razem gdy będziesz w Chorzowie to zapraszam Was! Spectro dzięki a my wizytę u kardiologa mamy dopiero za rok :)) nie pytajcie co Lena wyprawiała na EKG wszystkie kable chciała pozżerać, jak pani doktor ją badała stetoskopem to ta ją czarowała uśmiechem i ciągla za zasłonkę na usg znowu te kable , w poczeklani dziecku zabawke wyrwała no rany żywa rtęć :)) :)) ale Pani doktor powiedziała, że dzisiaj ne miała tak pogodnego pacjenta i tak...........ruchliwego :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brawa dla Lenki - dzielna dziewczynka :) 🌻 a ja coraz częściej o tym myślę tak szczerze mówiąc, i nawet wizualizacja nie działa, bo mówię sobie, ee tam, jedna noc i po krzyku i znowu taka kruszynka w ramionkach .... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taka słodziudka, malutka, pachnąca....... Marchewko to dziś mała sprzeczka z mężem a potem proszę się godzić........i co by owoce tego godzenia były :P ja jednak teraz troche żałuję ze nie ma mniejszej różnicy między Jasiem i Lenką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę sprzątać bo w domu...sajgon......... Lena jadła ciastko w kuchni hmmmm masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Andziu - dlaczego? myślisz ze nie złapią kontaktu między sobą jak Lena podrośnie?mąż by mnie zabił jakbym taki numer zrobiła :P no może jakby córeczka tam była, to by wybaczył ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znowu temat drugich pociech ...fujjj :D :D :D Donoszę tu szybciutko , że mój Paczek tez była dzielna na badaniach : u okulisty buczała ale oczu nie zamykała :d...u audiologa dała sobie założyć do ucha słuchawki i siedziała grzecznie ...ze smokiem :) Dziś SWIETO ....idziemy z Sebkiem do restauracji na zaległe imieninki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
złapią kontakt złapią bo już jedno za drugim przepada tylko za 4 lata Lenka będzie miała dopiero 4 a Jasiek już 9 Pyniu bawcie się dobrze 🌻 a ja nie chciałam żeby moje bąki były jedynakami mąż jest jedynakiem.... ani kuzyna nikogo jest jedynakiem ale miał brata tylko zmarł jako niemowlaczek był ślub nie było kogo za świadka, chrzściny tez problem ja z siostrą kłocimy się i biłysmy się :P ale jedna za drugą w ogień...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×