Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Mimi29

KLUB MAMUS Z KATOWIC

Polecane posty

U nas wieje i leje...to świat nauczycielski płacze....bo jutro do pracy :D Ala pospała godzinkę do 18.30.... okąpałam ją i już smacznie śpi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my wczoraj wrócilismy. Było świetnie, ale jutro do pracy, buuuu :( Krzysiu był przez dwa dni w szkółce narciarskiej i teraz juz zjeżdza z gór średniej trudności. Genaralnie poznałam inny świat, obejrzałam cudowne widoki, trafiliśmy na przepiękną pogodę. Jednym słowem - za rok znowu jedziemy. :) Kilka zdjęć: Tu Krzysiu jako narciarz: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/5e7c9a61248e037c.html Tu my razem: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/64a507ffec682b80.html A tu widoki: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/0d1f067e997b4372.html Widzę, ze mam sporo zaległości w czytaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super Olka tylko zdjęcia nie chcą sie otworzyć wyskakuje jakaś ankieta :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, widoki przepiękne... Może oglądałyście w zeszłym tygoniu nocny slalom facetów? To było naprzeciwko naszego okna. Próbuję zagonić Krzysia do kąpieli. Mam nadzieję, że jego opalenizna nie zejdzie pod wpływem wody :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olka! ZAZDROSZCZĘ OKRUTNIE!!!! napisz prosze w jakiej bylas miejscowosci i jak warunki mieszkaniowe. Ja KOCHAM narty, ten i poprzedni sezon to jakas totalna kicha :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Olkaa - 🌻 superrrrrr, widoki rewelacja Mamuniu- ❤️ niestety tak robią w szpitalach, bylam 2 razy i za kazdym razem nie chcieli nas szybko wypuścić, chybva chodzi o kase z Funduszu Zdrowia, super że wychodzicie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też chrapie po kąpieli :) w ogole po obiadku to teraz pada na mocne spanie :) ja tez ide sie zrelaksowac przed tv

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jak o mężach mowa...to ostatnio wrócił Sebek -mój Pyniek taki jakiego kocham... chyba bardzo dobrze zrobił NAM wypad w góry...albo ferie...urlop...mniej obowiązków...mniej stresów...więcej czasu RAZEM...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Destiny, byliśmy w Schladming, tam jest 6 gór koło siebie, wszystkie na jeden skipass. Mieszkaliśmy w apartamencie 60m kw, duża kuchnia, dwa pokoje, łazienka i ubikacja i kosztowało to 850 euro za 7 noclegów. Mają też mniejsze apartamenty i pojedyncze pokoje, więc jeżeli jesteś zainteresowana, to mogę podać namiary. Pierwszy raz byłam na nartach w Alpach, bo do tej pory jeździam w Szczyrku i Białce Tatrzańskiej. Teraz rozumiem ludzi, którzy tylko uznają jazdę w Alpach czy Dolomitach. Moim marzeniem są właśnie Dolomity, ale to może kiedyś... Pozytywnie zaskoczyły mnie ceny. Oczywiście, że przy przeliczniku 3,6 jest tam drogo, ale myślałam, że będzie gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super! a powiedz ile kosztowal skipass i jak tam dojechalas? swoim autem? 850euro za apartament czy na za 2 osoby? i ile tam moze byc osob w tym apartamencie? poslij moze na maila namiary. hmm Dolomity to tez moje marzenie! wole juz jezdzic do Slowacji niz u nas - juz tam jest sto razy lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja też już śpi, padła jak kawka :) Jasio w kąpieli ja to bym się na nartach połamała w życiu nie jeździłam :P Marchewko pamiętaj o mnie...... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja śmigałam na nartach jak byłam malutka :D....pamiętacie na takich czerwonych ...plastikowych...krótkich ...wszyscy mieli takie same :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
witam Was Wszystkie, ponownie... tak czytam, co piszecie i zazdroszczę! W ogóle nie mam czasu na pogawędki :( Ale widziałam dziś temat, który mnie bardzo interesuje, możecie pomóc? Moja córcia ma straszne zaparcia. 22 m-ce. Macie jakieś dobre rady?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysico- jak było na sankach???????? mamuniu - dobrze, że już Alek zdrów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agnieszka śpi :) ale fajnie Pyniu - oooo, ja też na takich jeździłam Babielato - witaj 🌻. Na moje dziecko dziala kompot z jabłek, jak wypije troche to potem kilka kupek zamiast jednej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pyniu - Agnieszka ma żyrafę z klockami FP i lybi się nią bawić, do teraz lubi wrzucać klocki do niej oraz układać wieże z tych klocków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babielato
a jak zrobić taki kompot??? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadł dziś zupkę z króliczka (jarzynową) i znowu dostał jakichś placków czerwonych i suchych na twarzy :( a wcześniej go ie uczulała, ja już nic nie rozumiem. Olka - widoczki boskie, wyjazd boski, wy piękni, i tacy wysportowani, nic tylko zazdrościć!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marsjanko - a jak te klocki dzwonią ...jak wpadają do żyrafki?? Olka - ja tez otworzyłam zdjęcia....i podoba mi się to co zobaczyłam :D ...złapaliście zimę za rogi :D marchewo - a mleko zmieniałaś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie pyniu, bo on te placki ma od wczoraj czyli od dnia w którym zjadł tą zupkę, nic innego nie dawałam....tam jest pietruszka i to chyba ta pietruszka zadziałała....jak wczoraj zob. te placki to pomyślałam ze nowe mleko dam dopiero jak one zejdą żeby potem nie schizować od czego to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babielato - gotuje jabłka w wodzie z dodatkiem cukru, czasami miksowałam jabłka i to było jako deserek ale już nie robie bo za dużo kupek potem ;) Pyniu - gra melodyjka po wrzuceniu klocka, klocki też są fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki marsjanko :) Najwyżej sama się pobawię :D marchewo - nie martw się...może to jakiś placek kontaktowy...ja mam wrażliwą skórę i często mi coś wyskakuje...nie wiadomo skąd...z powietrza...samo przyszło i samo pójdzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki marsjanko :) Najwyżej sama się pobawię :D marchewo - nie martw się...może to jakiś placek kontaktowy...ja mam wrażliwą skórę i często mi coś wyskakuje...nie wiadomo skąd...z powietrza...samo przyszło i samo pójdzie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Babielato 22 miesiące to dawaj jabłuszko do gryzienia, dobrze robi szklanka wody przegotowaniej na czczo i jest taki syrop dla dzieci na zaparcia, moje też potrafią robić raz na 3-4 dni i lekarz stwierdził że taki ich urok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×