Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kokon27

Piep*** dziewczyny, najważniejsze jest męskie hobby

Polecane posty

Gość Kokon27

Któremu można oddać się należycie, ono nigdy cię nie zdardzi jak dziewczyna, męska prawdziwa pasja zamiłowanie do odkrywanie, rzadko ktora dziewczyna ma jakąs pasje. oprócz gotowania, a i to już nie tak często się spotyka w dzisiejszych czasach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie nasza pasją jest sex
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja ja ja
Nie rozsmieszaj mnie ''rzadko, ktora dziewczyna ma jakas pasje, oprocz gotowania..'' hehehehehhe nienawidze gotowac!!!!! Za to uwielbiam jezdzic na rolkach, czytac ksiazki, zajmowac sie moim malym kotkiem, ktory ma 3 miesiace, lubie swoja prace....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oczywiscie ze zajebiste
jakies ma nie jest zakompleksionym facetem , któy przesiaduje na babskim forum i placze ze jest brzydki i maly itepe itede :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydki kurdpeI vel śmieć
na kafe przesiaduje z nudow a plakac juz nie placze bo stracilo to dla mnie sens ;-) :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no tak da sie zauwazyc
:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moją pasją jest sport:) spędzam bardzo dużo czasu na sali, na basenie i na plaży:) przez cały rok uprawiam sport:D a oprócz tego mam ukochanego faceta, uprawiam sex i jestem bardzo szczęśliwa:D współczuję Ci braku kobiety, ale masz rację, zajmij się czymś- to Ci się przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bartłomiej09
Polecam ten artykuł o męskim hobby - http://jegostrona.pl/militaria/artykuly/469396,pasja-skladania-czyli-dlaczego-dorosli-mezczyzni-bawia-sie-samolotami.html - składanie samolotów - uczy cierpliwości i frajda jest nieziemska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość przelotem
zwlaszcza jak ci sie uda tupolewa ze szczatkow zlozyc :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×