Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość alo alo al o

alo jest tu ...

Polecane posty

Wrocilam 🖐️👄 Wszedzie dobrze,ale w domu najlepiej;) Przez kilka miesiecy nie trzeba jechac do tesciowej:D Pobyt nam sie przedlozyl bo \"nasz\"PKS nie kursuje w okresie letnich wakacji. Jakos sie przecierpialo libacje:( Teraz ide sie rozpakowac i ogarnac mieszkanko;) Pozniej mam nadzieje ze ktos bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszyscy weekend odsypiaja;) Poza tym o tej godzinie to juz pojedyncze osoby tutaj siedza niestety,... A mi sie dzien dopiero zaczyna:O Ale co Ty mowisz ze nudno?? Ja przeciez jestem;) A my sie jeszcze nie znamy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedze tak do 5 na kompie zeby przespac dzien i zeby byl juz wtorek bo moja Kobieta wraca i nei umiem sie juz doczekac wiec siedze jak najdluzej na kompie :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak,najlepiej najgorsze godziny przespac;) Ale czy uda Ci sie zasnac?? Ja jak na cos czekam to tym bardziej mysle o tym i nie moge zasnac:O Z wakacji Ona wraca? To pewnie Cie tutaj nie bedzie bo bedziesz szalal za wszystkie czasy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak wraca z wakacji :D ale odrobie sobie to po 20 :D bo wyjezdzamy we 2 chyba w gory na tydzien :D to troche moze mnie nie byc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja gor nie lubie:P Dziewictwo stracilam pod namiotaminad jeziorkiem :classic_cool: Ale Ty strasznie zakochany. Ile razem jestescie? Bo to chyba mozesz zdradzic;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to jeszcze mlody zwiazek ;)dlatego taki zakochany;) Pierwszy rok to zyc nie umierac, sielanka:DChcialo by sie wrocic do tych czasow... A Ty umilasz sobie czas piszac tu ze starymi zboczencami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja katem oka ogladam ale tez troche nie wygodnie wiec ide do lozeczka na chwile;) Mam nadzieje ze czas Ci szybko minie;) Spokojnej nocy, papa Dziewczyny a Wy co? W sypialniach sie zagniezdzilyscie czy jak??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczorajszy dzien mialam jakis taki nijaki... Juz o 22 bylam w lozku:O Ta pogoda zle na mnie wplywa:O Mam nadzieje, ze dzisiejszej nocy uda nam sie nadrobic zalegle dni;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :):):):) hihihih A ja kocham chłodek a nienawidze gorąca więc czuje sie przy takiej pogodzie jak ryba w wodzie i jak pomyśle o gorących dniach to robi mi sie niedobrze :O A poza tym leci........... :) wróciliśmy niedawno do domku i kłade sie juz lulu bo mi sie oczy zamykają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ludziska
śpita już????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odezwijta się please -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no bo ja wpadam w naszych nocnych godzinach :P:P:P:P:P o 23,24ej mam jeszcze dużo spraw na głowie :):) Pozdrowionka alooooo :D:D :P Eliza i reszta już calkiem o nas zapomniała :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja tez tak bede wpadala;) Ale nie wiem czy dzisiaj dam rade bo jutro o 4 musze wstac:O Jak bede to sie odezwe;) a jak nie to bede... hmm... mysle ze po weekendzie dopiero;) Ale nie mozemy stracic kontaktu bo fajnie sie rozmawia w nocy przy kawce;) Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×