Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

CAŁY CZAS MA KROSTY ALE MAM CICHĄ NADZIEJĘ ŻE DO KOŃCA TYGODNIA MU PRZEJDZIE . TAK WOGÓLE TO CZEŚĆ WSZYSTKIM-SOORY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wolfik----teraz to już u niego "z górki" najgorsze minęło i to najważniejsze. Wczoraj mnie wywaliło z kafe:O i teraz też coś mi zaczyna szwanować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lepiej sobie pójdę teraz. Za bardzo źle się czuję by cokolwiek pisać. pozdrawiam wolfik i zdrówka dla dzieciaczka życzę. issa.. też pozdrówka.... :( pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa wodnik...w razie czego wiesz...;) też już mykam..dobrej nocy wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia20
Hej witam wszystkich samotnych mam 20 lat i jestem z Wielkopolski,też jestem sama, kolejne miłosne zawirowania to nie wypaly zakochuje się w nie właściwych osobach,przyjaciele okazują się nie być prawdziwymi przyjaciolmi,jestem sama i tylko na siebie mogę liczyć a chciała bym wkoncu kogoś poznać może i pokochac tak bardzo boję się samotnosci i tak strasznie jej nie lubię,głuchych cichych nocy....proszę piszcie może wkoncu trafie na właściwe osoby na prawdziwych przyjaciol,i może wkoncu pojawi się na mojej buzi uśmiech którego coraz częściej zapominam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiunia20
Hej witam wszystkich samotnych mam 20 lat i jestem z Wielkopolski,też jestem sama, kolejne miłosne zawirowania to nie wypaly zakochuje się w nie właściwych osobach,przyjaciele okazują się nie być prawdziwymi przyjaciolmi,jestem sama i tylko na siebie mogę liczyć a chciała bym wkoncu kogoś poznać może i pokochac tak bardzo boję się samotnosci i tak strasznie jej nie lubię,głuchych cichych nocy....proszę piszcie może wkoncu trafie na właściwe osoby na prawdziwych przyjaciol,i może wkoncu pojawi się na mojej buzi uśmiech którego coraz częściej zapominam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasiuninka20
Hej witam wszystkich samotnych mam 20 lat i jestem z Wielkopolski,też jestem sama, kolejne miłosne zawirowania to nie wypaly zakochuje się w nie właściwych osobach,przyjaciele okazują się nie być prawdziwymi przyjaciolmi,jestem sama i tylko na siebie mogę liczyć a chciała bym wkoncu kogoś poznać może i pokochac tak bardzo boję się samotnosci i tak strasznie jej nie lubię,głuchych cichych nocy....proszę piszcie może wkoncu trafie na właściwe osoby na prawdziwych przyjaciol,i może wkoncu pojawi się na mojej buzi uśmiech którego coraz częściej zapominam.............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ippsa4
Cześć znów ja podnoszę topik? nikogo nie ma więc wracam do czytania.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodnik---->to ciesze się bardzo że nastrój ok:) oby tak dalej. a co Cię tak miło nastroiło dziś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiara w siebie....no właśnie,to chyba najważniejsze ale niekiedy bardzo trudne.Ty tą wiarę masz;) Cieszę się,że już nie masz takiej minki:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zresztą nie będę się nigdy zwierzał z aktualnie przeżytego dnia i zdradzał szczegółów które mnie ucieszyły ; > Ja napisałem bardzo dużo o swej przeszłości i nie chciałbym by ktoś, kto chociażby kojarzy mnie z widzenia kiedykolwiek dowiedział się kim jest "mały_wodnik" ; p Wyznaję niestety taką zasadę na tym forum publicznym. Jak największa anonimowość ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
........rozumiem to przecież,wiadomo,że to forum publiczne.Jak chcesz to już o nic nie będe pytac. po to masz mojego @ a reszta zależy od Ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej... ; ) Pytaj o wszystko :) Ja szyderczo się uśmiechnąłem, a ty wzięłaś moją wypowiedź zbyt poważnie ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodnik będzie smutny gdy przestaniesz zadawać pytania. Jedynie na niektóre będę opowiadał mailowo i tenże przekaz chciałem umieścić w tamtej wiadomości. To wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich cieplutko :) Wodnik,Ipssa-fajnie,że panuje tu dzieś dobry nastrój,nieczęsto się zdarza...Trochę mnie nie było,ale już nadrobiłam zaległości ;P,poczytałam i muszę powiedzieć,że wielu z nas ma lub miało identyczne problemy,kompleksy...Moja matka też jest alkoholiczką i swoje też przeżyłam.Na szczęście jestem dorosła i mam swoją rodzinę...Ale kompleksy jakieś tam zostały,wspomnienia,które chciałoby się wymazać.Nic to,najgorsze za mną-bynajmniej jeśli chodzi o \"te\" rzeczy.Wodniku-Ty też się z tego wyrwiesz i zaczniesz żyć normalnie;choć teraz być może wydaje się to niewykonalne. Wolfik :D Ja już ospę przeszłam z moimi dziećmi- Buziaki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozumiem wodniku,tak mi się tylko napisało.Po prostu dziś ja mam gorszy dzień i dziś ja się zawiodłam na kimś kogo uważałam za przyjaciela.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×