Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość gość
Jesteśmy małżeństwem po 30-tce i szukamy przyjaciół na wspólne spotkania np. jakieś wypady, wycieczki, grille, po prostu na wspólne spędzanie czasu. Znajomi z biegiem czasu "powykruszali się" (obowiązki domowe, itd), dlatego miło byłoby poznać kogoś nowego. Nie lubimy bezczynnie siedzieć w domu przed telewizorem :). Chcielibyśmy poznać sympatycznych ludzi, którym również doskwiera nuda. Jeżeli jesteście z okolic Gliwic, Rudy Śląskiej, Zabrza, Katowic, Tychów piszcie!! Czekamy z niecierpliwością ;) marion.marion76@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marlenka0702
Hej mam 24 lata. Mieszkam od kilku miesięcy w Białymstoku. Mam dwójkę wspaniałych dzieciaków i faceta a pomimo tego jestem bardzo samotna brakuje mi rozmowy z kimś o wszystkim i o niczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pogadam z kobietą na każdy temat. Jestem facetem po 30 i najchętniej poznam kogoś z konina i okolic. piszcie na gg 50043841

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szukam bratniej duszy ,jestem studentka na uniwestytecie medycznym mam 22 lata wzrost 174 .jestem mądrą spokojna dziewczyną ,nie interesują mnie przygodne znajomości chce kogoś z którym mogła bym porozmawiać na różne tematy wyjść do kina pośmiać się.Czy jest ktos taki???????.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dawid909090
Cześć, mam 24 lata, jestem z południowej Wielkopolski. Jeśli ktoś chce niezobowiązująco pogadać o wszystkim i o niczym albo się wygadać po pracy to pisać g g 5 8 8 7 9 8 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chętnie poznam jakąś dziewczynę do pogadania lub/i spędzenia miło czasu. Mam 18 lat i jestem z okolic wawy :) nie.mozliwy@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia4551
hejka mam 23 lata i tak samo jak wy nie mam z kim wyjsc do kina na pacer czy poprostu pogadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyn z lublina
Czesc ja szukam przyjaciolki od serca;) mam 23 lata jestem z okolic lublina i czuje sie samotna chcialabym poznac przyjaciolke:( bo brakuje mi kogos takiego bardzo:( moj meil onamama2014@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyna z bialegostoku
Chętnie poznam nową koleżankę do wyjścia na spacer lub do pubu z Białegostoku, mam 20lat :) hell2006@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie to podforum dla osób dojrzałych a nastolatki piszą. Ja też szukam koleżanek i kolegów ale w wieku 35-55 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
...widać nie wszyscy umieją czytać ze zrozumieniem ;) ...albo czują sie na 30+

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AANNIIA
Witajcie.Szukam koleżanki na pogaduchy przy kawie, ploty , wspólne zakupy,itp. okolice.Szubin ,Nakło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość AANNIIA
Jest ktoś z tych okolic szukający koleżanki ?Mam 39l.moje gg 48299220

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SaraL1
Odchłań, jeżeli nadal szukasz kogoś do pogadania, to jestem z opolskiego, mam 36 lat, kontakt: dorotkal1@poczta.onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. jestem facetem 34 lat. chętnie pogadam z kobietą na gg 48557273. choć jetem singlem nie szukam związku, uczucia, ani seksu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
porozmawiam z mężatką lub w związku , dlatego tak że liczę tylko i wyłącznie na rozmowę , ja facet po czterdziestce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteśmy małżeństwem w wieku 50 lat i szukamy przyjaciół na wspólne spotkania np. jakieś wypady, wycieczki, grille, po prostu na wspólne spędzanie czasu. Chcielibyśmy poznać sympatycznych ludzi, którym również doskwiera nuda. Jeżeli jesteście z okolic Piły proszę o kontakt adrianna.stadnik67@onet.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smolu
przestancie tu p******ic o samotnosći; mnie na tym forum już jedna k***a dama oszukala , niekiepsko wystarczy s*******ac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na strone swwm.pl :)) czyli do nowopowstającego klubu Singla W Wielkim Mieście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napisz gg 10198615

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WlazłKotek
Ja też jestem z podkarpacia. Samotność mnie przytłacza, przeprowadziłam się tutaj, całą rodzinę mam daleko. To był błąd. Niestety nie wszystko można szybko naprawić. Szukam kogoś do pogadania, oderwania się od gapienia w okno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewela13
Witam was jezeli również jak ja czujecie się samotni i macie ochotę iść na piwo,kawe na balety poprostu czasem porozmawiać o wszystkim i o niczym piszcie,mile widziani les i gey,najlepiej Wrocław i okolice,pisać na maila,pozdrawiam,do 32 lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lechu slupsk
Czesc mam na imie Kamil i mam 24lata. Jestem samotny juz od dluzszego czasu potrzebuje z kims pogadac, o czymkolwiek. mieszkam w slupsku kontakt: lechu.89@o2.pl 665336150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katarina455
jestem przerażona że to robię ale właśnie w tym momencie dotarło do mnie jak mi brakuje przyjaciółki,nie jestem wylewna a wszystkie negatywne emocje ukrywam przed wszystkimi i przed sobą chyba też .mam 32 lata, od 15 lat jestem w związku ,mamy dwójkę wspaniałych dzieci ,koleżanek też parę się znajdzie ale nie mam takiej której mogę wszystko powiedzieć bez tłumaczenia się a momentami po prostu popłakać w rękaw .jestem ze szczecina jeżeli to ma jakieś znaczenie a jak ktoś ma ochotę pogadać,opowiedzieć swoją historię lub po prostu wysłuchać mojej to proszę pisać na katarina455@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćpeter
witam jest tu może jakaś fajna i choć troszke inteligentna laska z podkarpackiego krosna , mam za niedlugo urodziny ale ile lat można samemu , nie jestem brzydki niczego mi nie brak a tylko dobrej kobiety do spedzenia fajnych chwil z krosna jest samotna niech pisze pozdrawiam wszystkich samotnych -

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam Mam na imię Maryla pochodzę z Ełku .Odkąd wróciłam z warszawy .Przestałam mieć znajomych a wręcz przyjaciółkę z którą można rozmawiać i się zwierzać . bardzo mi brakuje kogoś z kim można porozmawiać i żartować . Mam 23 lata i fajnie by było jak by ktoś chciał się zapoznać .podaje swojego e-mal marianna20061991@wp.pl . pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Nie sądziłam, że jest tu aż tyle samotnych osób szukający towarzystwa. Jak tam Wasze poszukiwania bratnich dusz? Udało Wam się kogoś znaleźć? Moim zdaniem najlepiej szukać znajomych z okolicy o podobnych poglądach i zainteresowaniach. Dzięki internetowi jest wiele możliwości, by to zrobić. Wystarczy chcieć i próbować. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam 46 lat wokół pełen dom ludzi a ja czuję że umieram zupełna pustka i cisza dokoła.Zaangażowanie w wychowywanie dzieci odpowiedzialność za rodzinę itd.itp.spowodowały że teraz czuję się bardzo samotną osobą każdy żyję pełnią życia radością z przyjaciółmi znajomymi a ja zamknięta w złotej klatce sama bez znajomych i przyjaciół dla których kiedyś brakowało czasu.Czy tak ma pozostać czy może warto coś zmienić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×