Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość eurydykaa
BÓG DAL NAM SAMOTNOŚĆ BO TAK NAPRAWDE SAM MA CALY WSZECHŚWIAT..nigdy nie jest sam i nie zna tego uczucia.. DZIEN DOBRY FORUMOWICZE!Mozna byc razem,obok siebie ale tak naprawde czuć sie samotnym. Taka jest szara rzeczywistość ze ludzie z którymi często żyjemy sa nam zupełnie obcymi i nieobecnymi towarzyszami naszych dni. To smutne i bardzo bolesne kiedy swoje zycie składamy w ręce osób ktore tak naprawde nie myślą o nas przez większość czasu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina pewnie podlapalas depresje:( mialas sporo powodow zeby sie podlamac ........wez sie za siebie ...najpierw podreperuj psychike ...psycholog lub psychiatra pszepisze ci leki ktore troche cie podniosa bynajmiej powinny odgonic te złe mysle :( np poco wogle zyjesz......niedobrze ze tak myslisz.....jestes młoda mieszkasz za granica pewnie masz lepiej jak tu w polsce .........a bardzo zalezy ci na mezu czy on jest wart ciebie?? to on cie wpedził w ten nastroj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nina pewnie podlapalas depresje:( mialas sporo powodow zeby sie podlamac ........wez sie za siebie ...najpierw podreperuj psychike ...psycholog lub psychiatra pszepisze ci leki ktore troche cie podniosa bynajmiej powinny odgonic te złe mysle :( np poco wogle zyjesz......niedobrze ze tak myslisz.....jestes młoda mieszkasz za granica pewnie masz lepiej jak tu w polsce .........a bardzo zalezy ci na mezu czy on jest wart ciebie?? to on cie wpedził w ten nastroj:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
Mar..80 zeby to bylo takie proste-odejsc,rzucic,zostawić. Jesli sie kocha,jesli zalezy tak bardzo..to czasem te najprostsze rozwiązania okazują sie byc najtrudniejszymi czasem tak bardzo ze..nie potrafimy.Zgadzam sie ze Nina i inne kobiety myślące w ten sposób o sensie życia powinny szukac pomocy u kogos bardziej kompetentnego niz zwykły laik..ktos kto tylko wciąż powtarza wez sie w garść,bedzie dobrze..ktos kto zupełnie nie rozumie sytuacji..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
Nina doskonale znam ten stan gdy po za samym soba nie ufa sie juz nikomu to bardzo męczące i dołujace. Jednak kiedy sa dzieci nic nie jest tak ważne..one nas napędzają.Spojrzenie w ich oczy i wszystko Wiesz..tylko one tak naprawde Ci pozostały i tylko one Cie kochają i beda Kochac miłością bezinteresowną:).DLATEGO KIEDY JUTRO WSTANIE SŁOŃCE UŚMIECHNIJ SIE..POMYSL KTO JEST SENSEM PRAWDZIWYM TWEGO ŻYCIA.Żaden facet nie jest godny nawet jednej lzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem ze to trudne :( doskonale to wiem:( ale trzeba o siebie zadbac nabrac pewnosci siebie :) trzeba znac swoja wartosc :) dlatego niech sie zawezmie i pojdzie do specjalisty........dzis sa leki nowej generacji ktore nie uzalezniaja:) a mozna zaczac cieszyc sie zyciem na nowo:) o ile niema innego sposobu to mysle ze to jedyne wyjscie' a odejscie od meza nie jest proste ale jesli on zdradza olewa ....to straszne.......u nas w polsce kobiet czesto nie odchodza bo nie mialby za co zyc po prostu........a za zagranicami jest łatwiej ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
witam czy jest ktos z mysłowic lub katowic z kim mozna popisac pogadac isc do kina kawiarni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
kobiecie wydaje sie ze najgorsze to przyznać ze nie wyszlo, ze to koniec ale często bywa tak ze to najgorsze teraz potem moze wydac sie najlepszym. ja w toksycznym związku bylam trzy lata dzis dziekuje sobie za decyzję kiedy powiedzialam dosc. dzieci sa szczęśliwsze ja mam chęć byc.tylko ze na tedecyzję zbierałam sie ponad rok..po wielu reanimacjach jak na załączonym obrazku nieudanych.kobieto jestes silną..dzieci widza wiecej niz nam sie wydaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eurydykaa
martusia bingo:). czasem lepiej byc samemu niz samotnemu we dwoje..Milego dnia zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dinowielki
Nietylko kobiety czuja się samotne,ja facet pomimo tego ze jestem żonaty i mam dwujke dzieci to i tak często czuje się samotny,z żona mam niewiele wspulnych tematuw,mieszkamy zagranica i z Polakami kturych tu spotykam terz niema oczym pogadać .a obgadywac innych i narzekać niecierpie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Ja tez mieszkam na emigracji, juz od 23 lat. Choc mieszkam tu w Niemczech juz tak dlugo, to nadal tesknie za Polska. Nie mam wiele przyjaciul niemcow, poniewaz moje podejscie do zycia bardzo sie rozni od podejscia do zycia Niemcow. Co do znalezienia partnera na zycie, to juz stacilam nadzieje ... i oddalam te sparwe w rece Boga. Samotosc to naprawde cierpienie. Dziwi mnie, ze tez ludzie ktozy zyja w malzenstwie czuja sie samotni.... Nie myslalam, ze jest to mozliwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hiszpańska grypa
czesc dziewczyny, szukam znajomych. .. niedawno wrocilam do polski po paru latach nieobecnosci i nie mam z kim wyjsc na piwo, do kina itp.. Mam 33 lata, na imie Agnieszka i jestem z Krakowa. Kocham fotografie, psy i podroze male duze.. Jesli ktos chcialby zrobic cos fajnego- dajcie znac moj adres ahudyka@gazeta.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ela i Paweł
Jesteśmy małżeństwem z synkiem z okolic Zielonej Góry, szukamy znajomych do wspólnego spędzania czasu. Mamy po 33l. Czekamy na odpowiedź na maila: reknus@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja szukam koleżanki
jestem z Olsztyna, mam 52 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gaga500
szukam kolezanek kolegów jestem z Mysłowic,wdowa,chciałabym kogos poznac z okolic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intelka
Cześć. Szukam przyjaciół, nowych znajomości, ludzi z którymi mogłabym wybrać się na kawę, do kina, którzy chcieli by porozmawiać i wygadać się... Mam 33lata, jestem z Sosnowca, studiuję zaocznie psychologię, jestem w związku więc nie szukam miłości. Jeśli ktoś chciałby nawiązać ze mną kontakt - zapraszam do kliknięcia :) hajre1979@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja 13_07
mam 18l, szukam kogoś ze śląskiego gg 8410260 (Wrocław, Rybnik i te sprawy) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do NINA 353
A gdzie mieszkasz? Ja mam synka 3 lata (prawie) Czuje to samo co ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nelunia
Witajcie!A jest moze ktos z podlaskiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek36
Jest ktoś może z okolic Kołobrzegu, Koszalina ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara38
ja jestem z Koszalina...Jestem bardzo samotna w małżeństwie,a to chyba gorsze niż samotna poprostu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek36
Cześć sara38 chciała byś popisać, porozmawiać? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara38
Chętnie porozmawiam z Tobą.Rozumiem ,że Ci także doskwiera to uczucie osamotnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara38
Chętnie porozmawiam z Tobą.Rozumiem ,że Ci także doskwiera to uczucie osamotnienia? Podaj może swój adres e-mail.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara38
Chętnie porozmawiam z Tobą.Rozumiem ,że Ci także doskwiera to uczucie osamotnienia? Podaj może swój adres e-mail.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek36
Ostatnio doskwiera mi bardzo. Oto mój email to36w@o2.pl Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomek36
to36w@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara38
napialam na ten adres :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beciap
Cześć jestem z podkarpacia a dokladnie z okolicy Łańcuta od 10 lat mieszkam tu z mężem ale jak on wychodzi do pracy to jestem bardzo samotna nie mam z kim wypić kawki i pogadać o rzeczach ważnych i błachych czy wyjść na zakupy w towarzystwie innej kobiety jesli jest ktoś z podkarpacia to zapraszam do rozmowy tutaj w kafeterii lub na gg mój numer to 600483

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×