Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość a kogo
hlapu , zastanawiam się dlaczego wyrazasz się z taka pogardą i lekceważeniem o ludziach ze wsi , pamiętaj iż wszystkie twoje wypowiedzi świadczą o poziomie jaki reprezentujesz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
do a kogo , pochodze z miasta od pokolen. moja rodzina jest ze staruwki, jako mały chlopak , jezdzilem po okolicach mojego miasta, 16 razy byłem atakowany widłami, potem były z wieśniakami rozne akcje, w robocie donosy, zaczepili mnie napadnięto mnie na wsi , pojmujesz teraz? kolesie nosili berety, fioletowe dzwony gumofilce, zadyma i widły stale, to tak jak jaskiniowcy, obornik zaczepki , kolesie na miescie dzins wąski a wieś dzwony fioletowe, aha i kurewsko hlano na wsi jak cie zaczepili to po tobie, to jeden z wielu przykładuw, takie mam przeżycia, zadymy byly z nimi 20 lat amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko ja mam uprzedzenia /? wyjasniam moje zdanie, ostatnio w moje urodziny mialem ostatnią akcje, jak pojechalem na wies w gury, chętnie opisze, ale mejlem , wiesz atak dziada na chłopaka 10 letniego widlami? no jedno jabłko wziąlem tyle na ten temat. hanielko desperados to chiszpanskie, owocowe to lambiki aha leżajsk flaszka, czytać uważnie co ja pisze. hahhah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
i jak najbardziej moja wypowiedz świadczy o mnie. napisze hanielko mejla do ciebie> dziś popijamy leżajsk,,,, 4 zimne mam dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak ale jak mi dziady w robocie dawaly w dupe to takie pojęcie jeszcze nie istniało , koles regularnie na mnie donosil ja nie uogulniam takie mam doswiadczenia życiowe, temat wyczerpany, a prawdy bać sie nie należy moj stosunek do wsi wytworzyl się pod wpływem tego jak te buraki postepowaly. jak to ludzie byli by kulturalni to sami powiedzcie dla czego miałbym sie czepiać /? pisze prawde,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
jako 13 latek mialem bluze z kapelą toy dolls stare baby na wsi zegnaly sie na moj widok pluly takie numery, a starecapy szrpaly mnie, i ty uważasz że ja jestem pogardliwy //?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
pamiętaj ja nic bez przyczyny nie mówie nie robie, jak doswiadczyl bys tyle co ja to kochal bys świat wsi..... napewno szkoda że jak mialeś13 lat to widełci nie wbili w piers ja ucieklem a gdyby nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
uważasz iż miejskie pochodzenie tak cię nobilituje , stawiasz się ponad ludźmi pochodzącymi ze wsi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha ja jestem czlowiekiem kultularnym ale nawet najbardziej kulturalnego faceta te buraki potrafiły z blotem zmieszać dlatego wyrażam sie tak chetnie odpowiem na pytania , dotyczące tematu ale mejlem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
do a kogo masz wyjaśniony temat,!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak uważam że mnie nobilituje- jestem czlowiekiem nie bydlęciem i dzieci z widłami nie ganiam mam ogłade nie muwie gwarą , moji dziadkowie byli na miescie rzemieślnikami,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
twoje przeżycia może są związane z jakimiś zatargami miedzy grupami społecznymi, nie znam sytuacji, ale nie pasuje mi to że wszystkich oceniasz jedną miarą, miałeś probelmy ok, ale to nie ozancza że kadży człowiek pochodzący ze wsi to bandzior. sam pisałeś ile ludzi tyle charakterów. pozatym wiem że masz swoje zdanie ok, ale nie wiesz z kim piszesz może nawet nie chcesz ale możesz kogoś urazić. Ja pochodze ze wsi tam się urodziłam ,z tamtąd są moi rodzice, tam spędziłam 18lat swojego życia, i gdy mogę tam jedę, nie wstydzę się tego i nie widzę w tym nic złego, nie zmienię tego i nawet nie chce. To co przezyłeś nie oznacza że wszyscy są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a uwież mi ze korci mnie oddać ale ja tak sie nie znize, amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak było tak mi robili i nic tego nie zmieni zdanie mam wyrobione, ja rozumiem że ludzie są różni. a le ja takie akcje mialem i tyle, hanielko nie urażaj sie tylko uważniej czytaj dobrze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
uważasz że jestem gorsza od ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha ja takich akcji nie zaczynałem ,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a co ty dziewczyno zlego mi uczyniłas ? nic- a gorsza? nie wiem jaki masz charakter dziewczyno sama sobie daj odpowiedz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
jak czujesz że cie urazilem to trudno, ja mam takie zdanie na podstawie moich doświadzeń poprostu,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
kiedyś w pewnym filmie była kwestia iż świat nie dzieli się na kresowych i na resztę , w tym przypadku powinno być na z miasta i ze wsi ale na mądrych i głupich , nie mi oceniać do których zaliczą cię ci którzy będą czytać twoje wypowiedzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Ja czytam uważnie, dlatego zapytałam, przecież też jestem ze wsi, a dla ciebie wszyscy są tacy sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
mnie nie uraża wiele bo dzis na innym poziomie jestem - tak jak pisze, czego cie to dotkneło że mnie atakowano, tym cie urażam/? czy adresuje hanielko obelgi pod twoimm adresem ? chyba nie odpowiadam na pytanie /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
na ocene to ja poczekam po śmierci , wtedy mnie bedą oceniać, a na razie zdanie wyrażam swoje na mądrych i głupich ? dobrych i zlych /? tak nie tobie oceniać a co ty tak ludzi bronisz jestes głosem ludu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko czy a kogo to też ty/? tak mysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
bo nato wygląda że a kogo i ty to jedno. a to kurwa koles podszywa sie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
oceniając ludzi ze wsi w ten sposób oceniasz również mnie bo ja własnie ze wsi pochodzę, zrobiono ci krzywdę ale ale zrobiła ci to pewna grupa ludzi, a nie wszyscy którzy są ze wsi, więc nie oceniaj WSZYSTKICH jedną miarą, to chce ci wytłumaczyć, ZE NIE WSZYSCY SA TACY SAMI. to tak jak by ja powiedziała że: "w mieście to samo chamstwo i wszyscy którzy są z miasta to złodzieje a uważam tak dlatego bo zroblili mi coś złego", widziśz teraz różnice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Nie, nikt sie podemnie nie podszywa, to są moje własne wypowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko czasu nie da sie już cofnać , ja odpowiadam jedynie za siebie za nikogo więcej . patologia jest wszędzie, wyslalem ci mejla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
cześc hlapu dzieki za rady językowe, ale narty były nie kiepskie. aha hlapu ma niekiedy racje ja czytalam te wypowiedzi no chłopaka nieżle wkurzyli ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tranzitka
ja teżmialam różnie ale tak nie wszyscy tacy są hlapu nie denerwuj się tak , rady bardzo pomogly dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Właśnie PATOLOGIA JEST WSZEDZE w mieście też, nie tylko na wsi, różni ludzie są w różnych miejscach, nie zleżnie czy ktoś jest z miasta czy ze wsi, nikt nie jest gorszy ani lepszy, ważne jest to jak ktoś się zachowuje a nie skąd pochodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×