Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość hlapu
a żeby mi dowalic to po mieście trzymala sie za reke z kompletnym wieśniakiem a ja byłem sam mam dużo żalu i pretensji dziś do niej , za upokorzenia z jej strony z bólu to po ścianach można chodzic spotkało mnie mase zła od ludzi mam nadzieje że napisze kiedys tobie o tym, takie życie trudne zmagam się tak stale,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
proponuje wirtualną kawe ze mną parze dobrą , kawe maxymalny czaj , gotuje, 4 krotnie mocna jak cholera ale pyszna, z mliekiem ale bez citruny, tam naserio dolewam alkochol, likier adwokatnp, rózne żeczy robie, w kuchni, także samotnośc dowala to piszemy , hanielko, podejmujemy rózne tematy. propozycja wirtualna kawa ze mną i napoleonek i dobre madziarskie wino, szkoda że wirtualnie. aha muzycznie być może jeszcze , dodam ci ze paniene to mi rypnol frajer jeden wlazl na 3 namieszal i miałem efekt ale sie ocierpialem...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a sytuacje w kraju przedstawia numer zonaa vszetko je na picu vszetko je na kokot, bluzgają mądrze, wpisz = dorota vhiski vszetko je na .... jazda na maxa hleba je drohy skurwieny parlament super numer ja polecam ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Jak tam wam mija pierwszy dzień wiosny? Marzanna utopiona? U mnie utopiona niestety tylko w deszczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Hi,hi, hi, nie do końca, ja niczego nie ochraniam bo ja do tego raczej się nie nadaje. Pracuje w ochronie ale w biurze, a ściślej mówiąc w kadrach, czyli zusy, umowy, itp, ale płacą kiepsko. Nie wiem dlaczego jest taka, no cóż taki charakter. Mamy tu prysznic, tak ludzie różne rzeczy piszą. ale myślę że ty jesteś szczery, i miło mi się pisze. A co do związków to też nie mam szczęścia, pierwyszy facet z którym byłam 3lata, powiedział mi najpierw żebym poszła sie powieścić a póżniej na imprezie obmacywał jakąś pinde. Ale to jeszcze nic, drugi to dopiero kawał..., myślał sobie że jak mnie będzie bił to sie go wystrasze i całe życie z nim bede ale sie pomylił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
A to zaproszenie to bardzo interesujące, czemu nie, bardzo chętnie :) Wita anetko- ładna wiosna tej zimy :) tu nie utopiona bo wszystko zamarznięte :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no w biurze tak jestem szczery ni lubie zakłamania,,, w biurze , w zasadzie tak myślalem , jezu jak my tą kawe wypijemy dzieli nas bagatela 300 km to raz , dobra przy kompie stoi kawa jest wino ze slowacji modre i ciacho - to łyk kawy , winka, ciacha gryz, e to kobieta w szpilkach - biuro no i ah ta kobieca wrażliwosc, wlasnie tak cześc babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
swoją drogą muszisz napewno w jakimś kostiumie paradowac a ja np. nie lubie uniformizacji- niczego co mnie krepuje bądz ogranicza, kawa wypita nalalem ci vhiski mocna jak .... co lubicie jeśc kobiety? swoją drogą facet który gotuje dla kobiety cos znaczy wogule. //?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
takie pytanie to muśisz ubierać się elegancko? szpile, kostium , czy raczej dowolnie, aha kawa stygnie przypominam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
text zonya- s.... system w... vlada hleba je drohy s... armada vszetko je na picu vszetko je na kokot s.. parlament w... prezydent, s... żywot w... kokot vszetko je na picu vszetko je na kokot, myśle że ubawie was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
kurcze też na facetuw trafiałaś ... pamietaj abyś nie poznała grubasa z stonogi 2 pamietaj grubasa nie śmieje teraz kawa wystygla zimno szaro , smutno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
witam wszystkich , hanielko ty w ochronie robisz ? mozesz mi powiedzieć jakie są w twojej firmie stawki przy posiadaniu licencji i pracy z bronią pytam bo ja w takim czymś siedzę ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Szpilki lubie, przyznać musze, ale jeśli chodzi o strój to nie ma tam żadnego przymusu, czasem założe mini a czasem w bluzie z kapturem, nikomu to nie przeszkadza, wiadomo że jak jakaś uroczystość czy kontrola to spodnie w kant, ale prazesi też różnie sie ubierają. Powiem że facet który umie gotować to skarb, nie to że nie umiem, umiem bo życie bez mamusi nauczyło ale nie zawsze czasu styka. Ja byłemu zawsze gotowałam, chodziłam jako koło jajka, a on co , obpłacił sie bólem i bibiem, żadnych szans nie miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
własnie geba grubasa z 2 po ludziach widać psychopatuw, okropnie. ma grubas paszcze. niekiepską tak jak pisze sa takie czuby, to nazywa sie sadyzm hostel 1 obejrze dzis wieczorem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Do a kogo, to zależy ale marne, z licencją 1 to od 6,20 do 7, jak dochodzi broń albo licencja 2 to do 8zł/h, tylko że tak to jest na obektach ale jeśli chodzi o grupy interencyjne to pojęcia nie mam, bo u nas wynajmują z innej firmy. Ale 2 warto robić bo na insektora można iść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no ale moja kobieta absolutnie żadnego gotowania ja jestem od gotowania kobieta garnki umyje. skarb? ja zrobiłem raz 16 potraw, wina piwa ciasta kolacje dla kobiety za 300 zl ona to olala a ja ją , skarb muwisz? chcesz przepis na extra bułki szybko i dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko to fajne rozwarstwienie od kobiety w szpilkach do kobiety w stylu sportowym no lux ,aha aneto napisz jeśli możesz bo moze wiesz jakie są pensje w empiku w katowicach ewentualnie sklepy mnie pisala dziewczyna z rybnika że szok rewelacji nie ma żadnej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
hanielko czyli doświadczenia podobne ja bólu i cierpień nie chce pamietac za dużo bylo żle moglo sie skonczyc, ale żyje,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Hlapu 10 lat to szmat czasu, nie rozpatruj już tej sytuacji. Znam kobietę, która od 30 lat żyje w poczuciu krzywdy wyrządzonej przez jej byłego i to zatruwa ją doszczętnie.To nic, że ma nowy związek, dorosłe już dzieci, dalej obwinia byłego i za każdym razem na nowo to przeżywa. Szkoda życia na takie rozgrzebywanie ran. Zawsze trzeba patrzeć do przodu i znaleźć dobrą stronę tej sytuacji powoli odcinając się od tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
zazwyczaj osoby szczególnie wrażliwe cierpia , nadwrażliwe każdy ma inny stopień odczuwania bólu a bol psychiczny z czasem przeradza sie w cierpienie fizyczne, w momencie gdy nie uzyskasz pomocy drugiej osoby w formie chociaż by rozmowy to może skonczyc sie samobujstwem ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aneto tak szmat czasu ale niesmak pozostaje, przebaczyć jej nie umiem ty wiesz co ona mi robiła ile zadala bolu ja odcinam sie codzień , na nowo ale tego jej nie przebacze, taki cyrk to że dzis jestem sam że zmarnowalem kawal zycia zawdzieczam jej ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Niestety nie mam pojęcia co do pensji w empikach, nie podejrzewam żadnej rewelacji. Na śląsku też jest ciężko jeśli chodzi o prace, to chyba zmora naszych czasów, że pracodawca patrzy tylko jak najwięcej wyciągnąć od pracownikach przy jak najniższych kosztach. Niezależnie od branży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
do obłedu mogla doprowadzic i nigdzie ucieczki od tego zero kumpli sam ze sąba w bulu/ nikt nie podał mi ręki wtedy nikt/ dziękuje za ciepłe slowa otuchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Nie musisz mi nic pisać o nadwrażliwości, wiem z autopsji aż za dużo o tych sprawach. Wiem też, że jeśli jej nie wybaczysz to trudno ci będzie wejść w nowy związek niezależnie od tego ile czasu upłynie, takie jest moje zdanie. Naprawdę długo cię to męczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Kobitki chyba mają z tym lepiej, że zawsze znajdą sobie jakąś ofiarę do wygadania się. Niektórzy faceci mają jednak z tym problem. A takie problemy trudno jest zdusić w sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
mnie pisala że na 3/4 etatu to jakies 440 zl szok normalny. na tramwaje wydala wiecej , tak samo przed pozyczkami mnie ostrzegała , miedzy innymi dofinansowanie z biura pracy na biznes takie jaja że niewiem a u was kopalnie zamkneli a każdy paliu weglem , też paranoja , to polska wlaśnie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Niestety takie realia, kiedyś ludzie przyjeżdżali tu do pracy a dzisiaj bez oporów uciekają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
wybaczyć nie umie męczy bardzo poczucie krzywdy totalnej , jak to sami nadwrażliwi ludzie piszą ? ja na dzisiaj kończe cześc dziewczyny -skoro budiem hovoril , dobrej nocy pa kolorowych snów zyczy hlapu do poczutia . a ciebie aneto też cos dreczy widzisz nadwrażliwosc. papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Czasem ból sprzed lat potrafi być tak trwały że przezwya się to tak jak by to było wczoraj. Ja jestem świeżo po roztaniu i po tym koszmarze. ale niesty to nadal trwa. On bił mnie jak był pijany, obiecywał że sie zaszyje, ale później zrobił to na trzeżwo i wtedy wiedziałam że tak być nie może i 2dni późńiej już mnie nie było tam, uciekłam jak był w pracy, astraszał mnie że mnie znajdzie, że zabije, że strace prace, jeszcze dziś zdzwonił ale już nie odbieram nie odpisuje wiem że jest tchórzem i tego nie zrobi, a w razie czegoś to mam jego smsy z pogróżkami i nagranie dyktafonem jak sie odgrażał,wiec zawsze na policje mogę pójść, a nie wie gdzie mieszkam. mineło już prawie pół roku, ale wiem że mu nie wybacze mu i mam nadzieje że zapomne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha aneto i hanielko z wami dwiema popijam kofi czaj . życze sobie i wam dobru chut spijcie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×