Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Ciekawskaaneta
W zasadzie wszystko oprócz hiphopu i rapu, tego nie trawie. Uwielbiam polskie piosenki i myślę że nasza muzyka jest przez nas strasznie niedoceniana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Posłuchaj Poluzjantów, to w zasadzie mieszanka jazzu i muzyki popularnej, bardzo ich lubię nie tylko za muzykę ale i teksty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Ja nie trwie disco polo, taki gust i już. Alle zachęciałs mnie do tego zespołu poszperam w necie, kto wie może polubie, szczerze mówiąc niesłyszałam ich jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
A ty czego słuchasz Hanielko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
zazwyczaj tej popularnej, remix też ale nie przesadzone, wcześniej lubiałam techno i polski hip-hop (tylko bez bluzgania :) ) ale teraz też posłucham, ide już spać bo jutro szkoła czeka, do jutra anetko, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Dobranoc Hanielko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość RealostaPo30
...odkryłem ostatnio następczynię Vanessy Mae.... może któraś z Was lubi...polecam Panią Lindsey Stirling...znowu do pracy...ale na szczeście..niedziela wolna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...odkryłem ostatnio następczynię Vanessy Mae.... może któraś z Was lubi...polecam Panią Lindsey Stirling...znowu do pracy...ale na szczeście..niedziela wolna....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a kogo
witam , napisałaś aneto ze faceci mają inny punkt widzenia , mozesz wyjaśnic co miałaś na myśli ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Dzięki Realisto, dźwięk skrzypiec bardzo miły dla ucha i ogólnie ciekawe, nowoczesne aranżacje, warto posłuchać. Odnośnie męskiego, innego punktu widzenia to tym właśnie próbuje wytłumaczyć sobie zachowanie Hlapu. Wydaje mi się, że mężczyźni częściej mają radykalne poglądy i trudno ich przekonać do ich zmiany nawet najlepszymi argumentami. Często odbierają to jako atak na ich osobę. Przynajmniej ci, których znam, natomiast kobiety są bardziej otwarte na dyskusje.Takie są moje doświadczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ech kobiety ja prawde szczerą tylko napisalem 100%, a wy mnie odrazu uspokajacie, na żadna z was obelg nie pisze, tak bywa , apropos, witam was, sluchacie typowo babskiej muzy ale kobietki, popisze wieczorem , o masz wieśniackie disco polo. oboraobora. szok, hanielko zamejluje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no ja mam pewnośc że z panienkami pisze, aneto ja jestem reprezentantem typowo męskiej logiki, wy zaś reprezentujecie typowo kobiecą logike, no na boga facet jestem , jak mam mieć poglądy jak baba? wy kobietki to jakby techniaste jesteście remixy cuda, no ale każdy ma gust-a ja laską nie dziwie sie że tak dziwnej muzy sluchają , a z rocka albo punku polskiego to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
a czego żadna z was nie chce fajnego punka posłuchac, z angli toż to czysty 100% rock / n / roll . hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
tak ja jeszcze na deser jestem ograniczony śmieje , znam ograniczonych i zapewniam że ja do nich nie należe, a co dobrego znajdziecie w grubasie ze stonogi 2 torturującym ludzi ? tak ciekawy jestem? tak facet zawsze jest ograniczony,jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Hlapu nie irytuj się, to ograniczenie tyczyło się tego, że pomimo naszych argumentów uparłeś się na podział miasto(dobre)-wieś(złe). Niczego więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Wrzuć link tego fajnego punka to sprawdzę czy warto

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ja śmije sie a nie irytuje, dziewczyny irytuje a czym zona a dorot vhisjki vszetko je na ,,, bratyslawskie dziewczeta nebud hlupa to klipy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aneta napisz czy zona a podoba sie ja umiem śpiewac jestem punkowym wokalem jak interesuje to ta czarna laska to dorota nvotova może panienki zainteresuje jej muza ze słowacji posłuchaj to propozycja dla lasek zonaa dorota vhiski vszetko je na picu genialny peter konyk shredl ten blondyn a w hurku dorota nvotova. dobru chut

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Jeśli chodzi o Zona a to raczej nie dla mnie, nie ze względu na muzykę ale na język. Lubię wiedzieć o czym wokalista śpiewa. Posłuchałam kilka piosenek i wokal owszem jest dobry, okazjonalnie mogę posłuchać ale bez zachwytu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
to podobne do polskiego nierozumiesz/? textuw/? a toy dolls albo np the boys - breckfield nigst

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
bratyslawskie dziewczeta chytam je tak ako ryby daj z textem karaoke ,i śpiewaj ze mna , mala si roman z iwanom takt do nebud hlupa może dorota nvotova podpasi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
dziewczyny a to że jestm wokalistą punk to prawda ale nigdy nie da rady zrobić skladu. bo stary punk wymaga troche wprawy, no cóż kobiety, macie babski gust zwyczajnie, a zona a jest jednym z zespolów najlepszych jakie znam , a teraz gotuje obiad, pisze z wami i leci zona ciganski problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha nie uważasz że peter-konyk shredl z zony jest kapke straszny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
może the clash , die toten hosen , z polskich to sajgon fort bs junkers lumpex 75, i tak moge godzine.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
na śląsku bym złożył w katowicach tam jest środowisko muzyczne duże, a w szczegulności sa ludzie grający stary punk rock a może ramzes the hooligans z wodzislawia śląskiego z dzielnicy rydułtowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
muza kwestia gustu, ale że disco polo nie lubicie to mnie strasznie raduje, to świadczy dobrze o kobietach tu piszacych aha - może misfits horror punk ewentualnie ramones, narazie trzymcie sie . zdrowo, bo zima na polu niestety wciąz ,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
aha laski mnie zawsze starają ułożyc no cóż ja niegrzeczny jestem hahahahhhhhah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj hlapu hlapu
hlapu ty nie dość że straszne ortogragfy robisz to jesteś jeszcze głupi jak but z lewej nogi kup sobie słownik i przestań sie tak ośmieszać inteligencie z miasta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
no właśnie na forach roji się od takich anonimowych chujkuw. ciemniaku nie wtryniaj się do rozmowy , buraku, nauczyć cie kultury? a słownik to w d.... wsadz sobie absolwencie szkoły podstawowej , ciemniak,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
buraku nie zawsze klawisz wpisze- tak jak chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×