Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sandritka

Samotnośc mnie przytłacza Szukam przyjaciół ...drugiej połówki...

Polecane posty

Gość Hanielka
Na maila odpisałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
dziewczyno daj luzu mam browara 4 zimne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ale nie możesz mnie lubić dziewczyno? mnie za co//?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
lubisz mnie ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
tez mam piwo,otwieram

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ale wideł nie wybacze, ty chcesz długie mejle czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
lasko teraz gżdyl i po leżaku, zalożyc gadugadu/?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
żądam odpowiedzi za co mnie lubisz? nie czaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Nie musisz nic nikomu wybaczać, ważne żebyś nie oceniał wszystkich tak samo, ja nie mam gg bo nie było mi potrzebne, ale ściągne sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
zadam pytanie masz dlugie baty włosy? wysoka jesteś ? masz teraz szpilki? tak korci zapytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
dobra mejlem toczymy dyskusje.. interesuje cie jak mam na imie jak wyglądam itp /?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
gadu gadu to synhronizacja rozmowy? umawiamy sie na godzine i dyskusja, ah ta kobieca wrażliwośc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
beda długie mejle ale tez krutkie. może wysle drugi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hlapu
ja mam nadzieje załozyc gadu ale zobacze mejl na razie niby starczy. ale to fajnie że mnie lubisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Hlapu twoje poglądy są zbyt radykalne, nie lubisz ludzi ze wsi bo miałeś przykre doświadczenia? Ok, ale nie wkładaj wszystkich do jednego worka ponieważ to świadczy tylko o twoich ograniczeniach. Generalizowanie jest krzywdzące, bo tak naprawdę fajnych i dobrych ludzi spotkasz w każdym środowisku. Jedyny sprawiedliwy podział to na dobrych i złych niezależnie o pochodzenia, miejsca zamieszkania, wykonywanego zawodu czy też stanu konta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Dokładnie anetko, o to właśnie mi chodziło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Zawsze staram się nawet w najbardziej nieprzyjemnym osobniku znaleźć coś pozytywnego i przede wszystkim podejść do niego z uśmiechem a nie na starcie budować sztuczną barierę. Dlatego też nie wyobrażam sobie skreślić od razu człowieka bo pochodzi np. ze ws. Dla mnie 'wieśniak' określa san umysłu i kultury a nie miejsce zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Dla mnie też, ja też zawsze wole mieć przyjaciół niż wrogów, albo chociaż być w położeniu neutralnym, a najbardziej nie lubie takich sytacji które czasem zdarzają się w pracy, że ludzie niby wzgledem siebie są ok, a za plecami chcą zaszkodzić bo kogoś nie lubią ,ja wole jasne sytuacje jesli coś mi się nie podoba mówie o tym nie ukrywam tego i albo sobie wyjaśnimy i będzie ok, albo się pokłócimy i może w końcu podamy sobie rękę na zgode, najważniejsze jest to aby sytacja była czysta. Napewno nie powinno być tak że wszyscy są tacy sami wszedzie są źli i dobrzy, nie ważne gdzie mieszka, z jakiego kraju pochodzi czy ma wykształcenie wyższe czy podstawowe, ważne to jakie ma wnętrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
No właśnie, to jest niby banalne ale bardzo prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Zawsze kiedy wchodzę w nowe środowisko, gdzie nie znam ludzi szukam takich podobnych do siebie pod tym względem bo wiem, że na ich przychylność mogę liczyć i nie skreślą mnie za przysłowiowy przedziałek nie po tej stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
No ale faceci mają inny punkt widzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Faceci myślą prostolinijnie hihihi, a tak na poważnie, ja chce w takich sytuacjach stworzyć dobre wrażenie i zauważyć ludzi którzy zachowują się podobnie niż ja, np. jak w szkole nikogo nie znałam to zauważyłam że jest kilka osób które też z nikim nie rozmawiają bo nikogo nie znali jak ja, mimo nieśmiałości podeszłam i zagadałam i po kilku zjadach już była nas grupka z którą smialiśmy się do łez, teraz szkoła sie skończyła i każdy w swoją stronę albo do innych szkól albo zakończlyli edukacje i sie rozpoadło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Mam tak samo Hanielko, chociaż z natury jestem nieśmiała to w takich sytuacjach nie boję się zaryzykować i zdobywam się na odwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
W takich sytuacjach nic nie tracimy, jeśli ktoś mnie zbyje to do tej osoby nie podejede już ale do innej czemu nie, chociażtak na ulicy czy nawet w sklepie chybabym tak nie zrobiła, nięsmiałość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
Jak ja dawno tego nie słyszałam, ale miałaś racje uśmiechnełam się oglądając i słuchajac, dziwne ale teraz nie słychać już o tym wykonawcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
masz na myśli Jansona czy gościa który śpiewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
tak Roberta Jansona, ja jakoś nie słyszałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawskaaneta
Słuch po nim zaginął. A facet, który śpiewa tą piosenkę jest mężem A.Kwaśniewskiej, nazywa się Kuba Badach i wykonuje raczej muzykę jazzową, poszukaj w necie jego piosenek solo lub z zespołem Polucjanci, polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanielka
jazz raczej mnie nie pociąga :) ale dzięki, a ty czego lubisz słuchać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×