Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

O tak, mów tak do mnie jeszcze - mam mroczne dreszcze! ;-) Może chce Pan swoją świadomość skonsultować, Panie Konsultancie? :> Swoją drogą to chyba ciekawa praca? Dająca dość duże możliwości rozwoju? I to, że wciąż spotykasz nowych ludzi. Czy nie jest tak? Zawsze zastanawiałam się nad zajmowaniem się doradztwem właśnie. Jest chyba jednak na to za wcześnie :-) A ostatnio myślę o powrocie do korporacji. Ale już na moich zasadach :> Co do świadomości (nawet jeśli to żart) nie było to wycelowane w Ciebie. Raczej w teorię :-] A dzień uroczo, dziękuję. Spotkanie po latach i stanowczo za dobry grill!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - mi tez spać sie nie chce, kawy się opilem:) Ale od jutra zaczynam klasc sie przed pierwszą, za dużo czasu zaczynam tu spędzać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zatem gratuluję szczególnie, Setunia, bo często upragnione studia rozczarowują :-) Myślisz, że Kafe jest reprezentacyjna? Wolałabym nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo Ty i tak tu malutko spedzasz czasu w przeciwienstwie do mnie;) Carlitta mysle , ze nie jest reprezentacyjna;) , a dlaczego wolalbys nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
praca bardzo ciekawa, absorbująca i stresujaca:) Poza tym duza konkurencja. Tak naprawde to troche jestem na rozdrozu z dalszym życiem zawodowym, ale to dłuuuższy temat;) Ostatnio objechałem cała granicę wschodnią prawie, bardzo ciekawi ludzie, jakze pozytywnie inni od warszawskich i ta nadbużanska przyroda... Carlitta, jakim doradztwem, jaka branza?:) Skonsultowac świadomość, dobrze brzmi, czemu nie? Setunia - Lao Che, co oni grają, chyba coś z Powstaniem Warszawskim?? korporacja brrr, wolałbym tam już nie trafic, ale nigdy nie mów nigdy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ale Ty masz wakacje, jak sie rok zacznie to pewnie troche zluzujesz:)? Czy to już nałóg?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo trafiles z lao Che:) Jak skoncza mi sie wakacje to bede tu tylko w weekendy i swieta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo chyba , ze trafi sie jakis wspolokator z komputerm i oczywiscie internetem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, mam nadzieję, że jednak coś więcej kryje się pod tymi ludźmi, których znam lepiej bądź gorzej ;-) Swego czasu lektura Kafe wpędzała mnie albo w panikę, albo w frustrację, albo w zniesmaczenie... No dobrze, trochę przejaskrawiam... Tak czy inaczej wolałabym nie ;-) Wolisz Chudy czy Lolo? ;-) Więc jeszcze podróżowanie!? Dla mnie praca - marzenie! Moja branża to komunikacja, ogólnie ujmując. Wewnętrzna w firmach, PR, rozrywka. Po dłuższym epizodzie w branży muzycznej, który sprawił, że wolę pozostać przy muzyce - pasji, znowu spoglądam na korporacje. To też dłuższa historia :-) I też rozdroże - w tej chwili działam trochę bez planu, zdaję się na los... Z ufnością... Może nawet Warszawę opuszczę? Może Polskę? A może nie? Lao Che łobuzem był! Ciekawa muzyka, jeszcze ciekawsza biografia! Pełna walki i kobiet, czyli tego, co mężczyźni lubią najbardziej... :> Jakiś pomysł na konsultacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnia przyszłam, pierwsza opuszczam Was dzisiaj :-) Morfeusz kusi... Miłej rozmowy, słodkich snów i niech Wam poniedziałek lekkim będzie! Boris, zawitaj jeszcze kiedyś tu :-) Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta - chudy tak bardzo nie jestem - fizjonomii normalnej raczej, a Lolo to już wcale nie, więc niech będzie... chudy Lolo;) podróżować to bardziej rekreacyjnie wolę - w delegacji noclegi w hotelach mnie dobijają:( Ale ostatio nie jezdżę dużo:) Konsultacje świadomości Lola to skomplikowana i niełatwa sprawa:) Ja jestem pacjentem, więc zdam się na fachowość specjalistki;) Obiecać mogę tylko współpracę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta spij dobrze:) Ja chyba zaraz zrobie to samo, tzn za pol godziny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie wcale spać nie chce:O Może na spacer dotlenić się pojdę:) Carlitta - dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na pewno nie wybralabym sie teraz na spacer,tym bardziej , ze wlasnie uslyszalam jakis strzal za oknem:o Co sie tu wyprawia u mnie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o ziewnąłem (ziewnęłem?) może ziewłem:) jak się to pisze?:) - jest znak i spokojną muzę zarzuciłem więc jest dobrze;) Setunia - mleka bardzo nie lubię, jogurt od czasu do czasu Jak pojdziesz spać, sam zostanę:O Cos ciekawego na innych topikach bo nigdziej indziej nie zagladam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o Setunia, to ciekawie tam masz u siebie:) Ja na samotne spacery o tej porze też nieczęsto się wybieram, ale usnąć jakoś trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Ziewnalem\" chyba jest ok Ja mleka tez nie lubie, ewentualnie moge zjesc platki z mlekiem;) Za jogurtami ostatnio tez nie przepadam ale kefiry lubie. O tej porze ciezko trafic na ciekawy topik ale zawsze mozna sie \"dokopac\" do ciekawszych tematow;) Slucham sobie audycji w trojce ale zaraz sie skonczy i chyba pojde spac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten strzal to troche mnie niepokoi:o Moze ktos sobie strzela z wiatrowki do wrobli;) ale o tej godzinie, to troche dziwne:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyśpij się Setunia dobrze:) Spokojnej nocy. Ja posłucham muzy albo poczytam, może usnę jednak. Dobranoc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - nie wychylaj się przez okno!:) I nie martw się, bo też nie będziesz spać mogła:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo albo pozno dzisiaj wstales, albo ta kawa tak na Ciebie podzialala;) Tez nie siedz za dlugo chyba ze nie musisz bardzo wczesnie wstawac. Dobranoc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nocne Marki ;-) Tak, ja w dzień też funkcjonuję, nawet całkiem nieźle ;-) Lolo, zapraszam na kozetkę 7285848 ;-) Setunia, gdzie Ty mieszkasz?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta czesc;) Chodzi Ci o to , czy mieszkam w miescie, czy na wsi? Jesli tak , to mieszkam na wsi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie, nie o to mi chodziło :-) Nie wiem dlaczego, ale myślałam, że gdzieś wyczytałam, że też jesteś w Wawie. Pytałam o dzielnicę :-) Wiesz coś o tych strzałach? Co to było?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta w stolicy nie mieszkam , chbya nie chcialabym tam mieszkac;) Nie wiem co to byly za strzaly, okresu polowania jeszcze nie ma:o a gdyby byl to i takza pozna pora byla;) Chyba mi sie to nie przeslyszalalo;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warszawa ma swoje uroki i swoje mroki :-) Kocha się ją i nienawidzi jednocześnie. Ale nie mogłabym już jej zamienić na mniejsze miasto. Inne tak, mniejsze nie. Polowania? Chyba mieszkasz w jakimś uroczym, dzikim zakątku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlitta to chyba mieszkasz od urodzenia w \"wielkim\"miescie i to naturalne , ze nie wyobrazasz sobie zycia w mniejszym miescie. Zycie na wsi tez ma ma swoje \"uroki i mroki\" ale nie chcialabym zamienic tego na jakies \"duze miasto\". Ewentualnie moglabym mieszkac w malym miasteczku albo na obrzezach wiekszego miasta, obowiazkowo domek jednorodzinny z ogrodem, duzo przestrzeni i w poblizu las:) Taki bardzo \"dziki zakatek\" to to nie jest;) ale co roku sa polowania na zajace, ale to dopiero chyba jesienia;) Jedyne czego mi tu brakuje to jakiegos jeziora, stawu, rzeczki;) Kiedys bylo pelno stawu i rzeczka ale kopalnia odkrywkowa nam to \"zabrala\":o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziewczyny! Jesteście?:) Setunia - widzę, że bezpiecznie strzelaninę przespałas:) Ha, wczoraj w bezsenności przegladałem topick o wiejskich babkach, sie uśmiałem i więcej troche wiem o Tobie i Twojej budowie;) Ja też prawie ze wsi:classic_cool:, sąsiad drób hoduje i kogut często pieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×