Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Teoria bywa przereklamowana i staje na drodze praktyce - bo życie to ma wyobraźnię! Co do doświadczania i weryfikowania to temat nie na forum :-) Pięknych snów życzę! Dobranoc :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A od teorii lepsza jest jednak chyba świadomość. Siebie i kilku innych \"spraw\" :-) Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ ja tez dwie wypilam;) moze sie nie wyspales, bo cisnienie to chyba wysokie dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ ja tez dwie wypilam;) moze sie nie wyspales, bo cisnienie to chyba wysokie dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Setunia - tak, nie wyspałem się też, jakieś dziwne rzeczy mi się śniły... Jak Ci mija dzionek?? Muszę trochę popisać robótkę, ale trochę lenia mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja tez mam lenia , chociaz chetnie poszlabym na spacerek;) Poczytalam sobie troche wczesniej, przed chwila skonczylam ogladac \"wydarzenia\" i\"fakty\", a teraz nie wiem co robic. Moze obejrze sobie jakis film:) Wczoraj sie nie chcialo pracowac wiec dzis trzeba za to placic;) Mam nadzieje , ze szybko sie z tym uporasz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spacerek OK. A może na rowerki pojedziemy;) trafna uwaga:) wczoraj też nie za bardzo popracowałem, ale z Twoim dopingiem skończę szybciutko;) Za 5h dojdzie do Ciebie I częsć Baraki - strasznie wolno to idzie:O Ciekawe czy Ci się spodoba, nie jest to \"porywające\" ale bardzo klimatyczne dzieło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dziekuje bardzo , ze mi wysylasz:) Rowerek i spacerek sa OK ;;) Wyslalam do kolezanki esa z propozycja spacerku i jeszcze sie nie odezwala;). Sama nie lubie chodzic:o To bierz sie do pracki, im szybciej zaczniesz, tym szybciej skonczysz-proste ale prawdziwe;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak czujesz sie ospaly to rowerek dobrze Ci zrobi, troche sie poruszasz, krazenie sie poprawi , poziom endomorfiny sie podniesie i lepiej sie bedzie pracowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś rowerek odpuszczę, za to pobiegam dziś zamiast jutro:) Ty to wiesz co dobre:) Endomorfiny OK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaaaa - na 2h przed końcem zerwało znowu połączenie😠 jutro z pracy zarzucę, tam chyba szybszy transfer.. Setunia - jak spacerek? Ja odpoczywam, Massive Attack słucham i książek szukam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo spacerek super! nawet zjadlam pare jezyn ale jeszcze sa troche kwaskowe;) Jakich ksiazek szukasz i gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia - jeżyny - mniiam:) właśnie jestem po kolacji owocowej, ale jeżyn nie miałem. Na necie w empiku i merlinie, ale kupuję osobiście w empiku bo lubię \"poprzebierać\". Wstępnie, chyba zakupię Opowieści niesamowite E.A. Poe - od dawna chciałem to poczytać, Sto lat samotnosci, Marqeza i Wyjątkowe czasy Cunninghama, ale jutro może mi się zmienić:) Czytałaś może coś z tego??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i może jeszcze to:) \"Pierwszy łyk piwa i inne drobne przyjemności\" Książka ta może być czytana jak liczące trzydzieści cztery pozycje menu małych przyjemności, biblia miłośników życia. To książka dla tych, którym nieobca jest orzeźwiająca i gorzka rozkosz pierwszego łyku piwa - \"Najpierw na wargach musujące złoto, chłodna świeżość podsycona pianką, a potem to szczęście z akcentem goryczy, które z wolna rozlewa się po podniebieniu\". To książka dla tych, którzy czują radość, biegnąc wczesnym rankiem po rogaliki dla ukochanej osoby; telefonując do niej z budki pośrodku gwarnego miasta; wybierając ciastka na niedzielny podwieczorek w małej cukierence.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo robilam podchody do \"100lat samotnosci\" ale widocznie bylam wtedy zbyt mloda na taka powazna lekture;) W trojce wlasnie Foydzi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooo calkiem , calkiiem;;) Chyba tez sobie cos zamowie, bo juz dawno nie zamawialam;) Ja glownie zamawiam ze swiata ksiazki i klubu dla ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czytales moze \"W drodze\" Jack Kerouac albo \"Pasja życia\"Irvinga Stone? jesli nie to polecam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kerouaca nie czytałem, ale ostatnio troche o beat generation, co mnie zainteresowało, więc to dobry pomysł;) Ciekawe z czym jutro wróce z ksiegarni?:) Setunia, a właściwie to co Ty studiujesz, bo nie pytałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, więc masz na kafe spory kawałek materiału do badań, jakby co;) Ja ostatnio kosultantem w firmie konsultingowej jako podwykonawca bo własną firmę - jednoosobową:) prowadzę:) Głównie pozyskiwaniem środków finansowych z UE się zajmuję, ale nie tylko, trochę szkoleń i innych projektów. Wcześniej w korporacjach ale nie chciałbym tam wracać:( A Ty Setunia, co chcesz w życiu robić??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ludki :-) O bardzo fajnych książkach tu rozprawiacie! \"Sto lat...\" jest niesamowitą lekturą, mroczną i nieprawdopodobną, przez co tym bardziej fascynującą. Generalnie Marquez to ciekawy autor. \"Pasja życia\" Stone\'a jest świetna, ale tym bardziej polecam jego \"Udrękę i ekstazę\" - fabularyzowaną biografię Michała Anioła. FANTASTYCZNA! Porusza niesamowicie! Ale może dlatego, że bardzo lubię rzeźbę :-] Setunia, jesteś zadowolona ze studiów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Carlitta, moja \"mroczna Muzo ostatniego wieczoru\":) Zadałaś mi otwartą ranę podważając moją \"świadomość\", coś nad czym pracuję od lat, czyżby nie dość wytrwale:)? Żartuję:) - dobrze Cię widzieć, jak dzień?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo masz racje , ze kafe i ta cala siec , to dobre miejsce do obserwacji i potrafi zainspirowac:) Jeszcze do konca nie wiem co chce robic w zyciu, ciagle szukam, ten pierwszy krok juz na pewno zrobilam 2lata temu i teraz musze isc dalej;) Carlitta witaj:). Tak jestem zadowolona ze studiow , bo wlasnie to chcialam studiowac:) Moja chwilowa nieobecnosc zawdzieczam koncertowi Lao Che w tv;) Ale juz jestem , spac jeszcze mi sie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×