Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Hey you, don\'t tell me there\'s no hope at all Together we stand, divided we fall ...właśnie Floydów słucham:) Dobry wieczór:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Setunia, 🖐️ dobre to było:D Fisherspoonera niestety nie znam:O No i o której wstałaś:) ja o 10:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja obudzilam sie juz za 20scia osma i myslalam ze jest juz 11nasta:D obudzilam sie przed 10ta;) ale lezalam sobie w lozku i wstalam jakos ok 10:20;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo byl jak co niedziela ale ja nie lubie:o schaboszczaka jadlam, a wieki juz go nie jadlam:D A dzien to taki bardzo melancholijny;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość puy
lolo, masz jaja wiec zrob cos! seta, jestes nudniejsza od kotleta! smety :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja też schaboszczaka:D tak, całą niedziele z doskoku od czasu do czasu piszę, no i dziś chce to prawie skończyć, bo na jutro popoludniu umowiłem sie dać do sprawdzenia, a że się wyspałęm to posiedze troszkę... Do mnie rodzinka z pod Krakowa przyjechała, wyścig F1 obejrzałem - niestety Kubice zdyskfalifikowali:( no i w kosciele bylem czemu u Ciebie melancholijny nastrój?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Przez ta pogode pewnie;) A ja nie ogladalam F1;) dlaczego go zdyskwalifikowali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, bolid miał o 2kg za ciężki!:O Tak, pogoda trochę dziwna jak na tą porę roku:O Wygląda na to, że dziś znowu jesteśmy tu sami:O Na dodatek wystawieni na widok zbereźników:D Są jakieś normalne istoty jeszcze na kafe??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ano sami;) Szkoda ze go zdyskwalifikowali:( Tobie tez wrozka moze powrozyc;) podasz tylko rok urodzenia , plec i zadasz pytanie problemowe na ktorej chcialbys znac odpowiedz;) Mi ta wrozba troche nie pasu:o no ale widocznie tak mowia karty:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, aż z ciekawości \"dokopałem\" sie do Twojego pytania :D Jasne, że się zakochasz! Chyba wróżka nie musi Ci na nie odpowiadać - sama będziesz to czuć;). Ja nie wierzę we wróżki, choć jedna kiedyś na siłę mi przepowiedziała pewne kwestie, i nawet date urodzin zgadła prawie:O Co do tych kwestii to się jeszcze nie sprawdziły, choć nie powiem - chciałbym. Setunia - Ty na serio wierzysz w te wróżki i inne \"czary\"?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Kochani 🖐️ Wpadłam tylko na chwilkę bo goście śpią w pokoju z kompem i chcą iść już spać więc nie będę im tu klikała po nocy :) A propos niedzieli to ja rosółek tez dziś jadłam, ale uwielbiam go. :) I w ogóle u mnie pogoda fajna dziś była - chłodny wiaterek po upałach , które praktycznie do przedwczoraj nas męczyły :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka 🖐️ i co rodzinbka daje w kosc:D Lolo nie wierze , ale ciekawosc ludzka nie na granic:P u prawdziwej nigdy nie bylam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROKUAZ
setunia ,jesteś ,tęskniłem za Tobą.TO dla CIEBIE-"Dopiero w największych ciemnosciach można zobaczyć gwiazdy"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo sluchasz trojki moze, ja oprzed chwilka wlaczylam;) a dzis do ktorej wytrzymasz?;):D Krokuaz a kto jest autorem slow, cytat bardzo prawdziwy i daje do myslenia , jak wszystkie tego typu aforyzmy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROKUAZ
i jeszcze jedno: "MÓW SZEPTEM, JEŚLI MÓWISZ O MIŁOŚCI"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmm czy te wszystkie cytaty sa kierowane do mojej osoby i maja dac mi do myslenia;)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KROKUAZ
ten drugi to SZekspir,a pierwszy niestety nie pamiętam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo :D ja pojde spac zanim \"zasne na klawiaturze\" chyba ale jeszcze troche , poczekam na udycje z psycholoszka , ciekawe o czym dzis bedzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×