Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Mniam , mnia, caly dzien o tym marzylam:D [stu- puk] a zdowie to dzis Twoje pijemy!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo moze byc i bjork, ja w zasadzie slucham teraz radia, ;) Ja tez tylko wirtualnego bede miala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że nawet kaca mamy wirtualnego:O Dostałem dzis \"Jak wytrzymać ze współczesną kobietą\" + Dlaczego mężczyźni kochają zołzy -to może być mieszanka wybuchowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP spij dobrze:) Lolo ja wlasnie czytam \"zolzy\":D troche mnie drazni ta lektura:o ale jak zaczelam to i skoncze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - ja wczoraj przeczytałem 14 stron i mi się odechciało...:O Przelece migiem przez resztę i napiszę książkę Dlaczego nigdy nie zakocham się w zołzie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mysle , ze taka ksiazka tez by byla rozchwytywana , tak samo jak ta:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - w takim razie zaczynam pisać:D Szkoda, że wczoraj poszłaś tak \"wcześnie\" spać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo szkoda , ze Ty tak pozno tu zagladasz:o A tanczyc lubie ale takich typowych duzych dyskotek , gdzie chodzi sama gownarzeria to nie lubie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - masz rację, muszę wcześniej chodzić spać i wcześniej bywać na forum, rozregulowałem sobie rytm dobowy:D Też niecierpię gówniarstwa:O jutro z ekipą z pracy planujemy wyjśc gdzieś właśnie \"poruszać biodrem\":D do fajnych klubów, w końcu jest okazja!;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo :D w \'fajnych klubach\" nie ma gowniarstwa:) to mozna isc i \"poruszac biodrami\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chudy Lolo--------------------> zdążyłam jeszcze na imprezkę? :) Lolo, życzę ci odwagi wschodzącego słońca, któro pomimo nędzy i ogromu zła tego świata dzień po dniu wstaje i obdarza nas swoimi promieniami. Zdrówko 100 lat,a co będę małostkowa 200!!!❤️🌼👄 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
samiusieńkaAsieńka 🖐️ oczywiście, że zdążyłaś;) Dziękuję za życzenia. Zimne pivko - proszę bardzo:) może winko - mie ma problemu, zdrowie Gości!!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - nie ma gówniarstwa ale i trudno o cudną, wspaniałą, wolną Kobietę. Ja wiem, że tam jesteście ale całe życie trudno mi było przekonać się do dziewczyn poznanych na dyskotece:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja na dyskotekowe znajomosci nie licze, jakos jestem uprzedzona i nie wierze ze tam mozna poznac kogos fajnego, ja po prostu ide sobie potanczyc, jak juz bardzo mam ochote, bo w sumie to bardziej wole sobie posiedziec i pogadac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - ja mam dokładnie tak samo;) Lubie się od czasu do czasu pobawić i mimo to, że w klubach są napewno wartościowe Kobiety najczęsciej unikam nawiązywania tam kontaktów - poprostu sie bawię ze swoją paczką:D chyba nie będę czytał dalej o tych zołzach:O to jakiś gniot - szkoda czasu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, dzięki ja już po paru drinkach więc nie mieszam ale zdrowie solenizanta wypiłam.Oj bawiłam sie dziś cudownie ze śmiechu mało nie pękłam.Coprawda nie potanczyłam sobie (a szkoda bo uwielbiam)ale co się odwlecze to nie uciecze....... :) Pozdrawiam miłe towarzystwo ,pa pa Dobranoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo mi tez ta lektura sie nie podoba:o ale nie lubie czegos nie skonczyc wiec jeszcze kilka dni sie pomecze:o A jak tam \"w drodze\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - ja też kiedyś tak miałem, że jak zacząłęm czytać i się okazywało, że kiepskie to i tak kończyłem ale w końcu doszedłem do wnisku, że szkoda czasu - jest tyle fajnych książek do przeczytania... zarzuciłem trójeczkę - fajne..;) Dzis Bjork odkrywam też... \"w drodze\" mi się bardzo podoba - już planuję podróż wzdłuż stanów - ale może bez aż takich \"fajerwerków\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jak czytalam \"w drodze\" to tez mialam ochote na taka podroz, nie mowie ze teraz nie :D , ale teraz tam pewnie wszystko jest zmienione, nie te czasy ;) To planuj podroz, trasa opczywiscie taka sama jak mial bohater ksiazki .i oczywiscie spontanicznosc najwazniejsza i troche \"fajerwerek\" nie zaszkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - to prawda czasy nie te, ale to są nasze czasy i musimy z nich korzystać;) Trasa nr 6, termin realizacji - lato-jesień 2007, piszesz się:D??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dzisiaj sie pisze na to:D Rok czasu , to sporo , wszystko moze sie zdarzyc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - \"wszystko się może zdarzyć, gdy głowa pełna marzeń\":D A co z Twoimi wakacjami, jakiś impuls do wyjazdu?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pojade , jesli nie w sierpniu , to na pewno we wrzesniu;), ale juz by sie przydalo:o Pierwsza juz i do pracy zaspisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×