Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Gość Fox Kids
Dziewczyny są fałszywe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo🖐️ faktycznie, dzis sroda wiec przeniesiona impreza:D I jak bylo? To teraz chlopak bedzie na pewno dobrze sie chowal;) Dzionek uwazam za zamkniety:D Nie miales problemow ze wstaniem rano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fox Kids
Jeszcze żadna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia :) rano walka była okrutna, poszedlem troszkę na kompromis;) Impreza udana, w rytmach flamenco. Fajny klimat na polach mokotowskich, dużo ludzi w parku, pubach i nawet kino \"pod chmurką\" Poczytałs troszkę dziś? Jak losy znajomego trzydziestolatka?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytalam ;;) Oj dzieje sie :D Do 30stolatka wprowadzila sie ta jego dawna milosc. straszna z niej balaganiara i taka jest nierogarnieta:D a on lubi porzadek. Milosc okazuje sie slepa i stara sie nie zwracac na to uwagi, bo ona taka piekna jest, on w nia wpatrzony jak w boginie......;) Tymczasem ta jego przyjaciolka, ktora jest bardzo zazdrosna o tamta, dzwoni do swojej pierwszej prawdziwej milosci[zostawil ja po trzech latach bez slowa] zeby poprawic sobie humor i sie z nim umawia. Na spotkaniu on opowiada jej ile to go w zyciu nieszczescia spotkalo, smierc rodzicow, spalony dom ktory dopiero co wyremontowal, samobojstwo narzeczonej kilka dni przed ich slubem.W Nadine[tak ma na imie] budzi sie szczere wspolczucie dla jej dawnej milosci. On zaprasza ja do swojego domu, gdzie jest pelno studentow , ktorzy pija i pala trawke. nadine tez wszystkiego pokosztowala, w koncu on zaciaga ja \"do lozka\" czyli do garazu :D. Na drugi dzien ma kaca moralnego i zaluje tego , ze tak sie stalo;) Wraca do domu . Na drugi dzien ta jej milosc wydzwania do niej caly czas i nalega na spotkanie. Ona czuje do niego teraz juz tylko obrzydzenie. Chce o wszystkim opowiedziec Digowi[czyli trzydziestolatkowi], wiec do niego jedzie. On wpuszcza ja do srodka. W pokoju nakryty stol, romantyczny nastroj, a z lazienki wychodzi , ta kobieta ktorej tak nie znosi. Domysliwszy sie o co chodz wybiega i jedzie do swojego mieszkania,.. c.d.n.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fox Kids
Dziewczyny to hieny które myślą o swoich przyjemnościach Umieją kłamać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! Setunia, no dzieje się u niego... Ładnie opowiadasz;) właśnie w międzyczasie teraz jeden rozdział:) u mnie bohater do Denver dojeżdża.... a propos wczesniejszych tematów to ja raczej sie nie udzielam na innych wątkach, choc jakis czas temu przez chwile miałem jeden swój topik:) a Ty, masz gdzies tu swoje drugie Ja;) Ciekawe co z Birbantką?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja tu udzielam sie tylko pod tym jednym nickiem;) innych nie mam , na pomaranczowo tez nie pisze, chbya ze przez przypadek zle mi sie nick napisze ale zaraz informuje , ze to ja:D Birbantką zalozylas dzis specjalny topik bo nas poszukiwala;)odezwalam sie do niej na tym topiku ale cisza;) moze spac juz poszla;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...namierzyłem topik i teraz Ona jest poszukiwana:) Tak, może spi? Mi sie odechciało teraz, a cały dzień chodziłem lekko lunatykowato:) Setunia,dlugo zamierzasz dziś jeszcze tu być? Wyspana? Ja Dido sobie zarzuciłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo troche sie nie wyspalam:D zaraz pojde spac, bo jutro musze wstac nieco wczesniej niz zwykle;) A ja sobie slucham trojki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo , to nic , nie bede sie gniewac:) nie przejmuj sie tym , moze jest na allegro:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - to wysypiaj się:) Kolorowych snów i udanego dnia🌼 Ja sobie poczytam, nadrobię zaległości. Dobranoc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo Ty to masz zdrowie! Tak malo snu, impreza i nie chce Ci sie spac;) To przyjemnej lektury:) Dobranoc i milego dnia !;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ładnie, najpierw listami gończymi was poszukuję a później sama sie gubię :) Ale poczytałam co u Was i idę spać, bo czwarta nadchodzi ! Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór!:) Dziewczyny, jesteście? Ja właśnie do pracy zasiadam:O Mam wrażenie, że niedługo zrosnę się z komputerem:O Na szczescie troche na rowerku pojeździłem, no i spotkałem moją 15-to letnią bratanicę za rączkę z chłopakiem na spacerku:) Jej, przypomnialy sie mlode lata...:) A co u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo za duzo chyba pracujesz, w koncu staniesz sie 100% procoholikiem i zapomnisz o Nas:o:D skonczylam czytac \"trzydziestke.\"i...troche sie wzruszylam, nie pamietam juz kiedy mi lezka podczas filmu poleciala, a co dopiero podczas czytania ksiazki;) Koniec ksiazki oczywiscie taki , jaki przewidzielismy:D Nadine byla z Digiem:) Dawno milosc Diga wrocila do meza i urodzila syneczka. Dawna milosc Nadine wyladowala w wiezieniu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - nie zapomnę, a ostatio to poczułem, że mi Was... brakuje:) Naprawdę, ale walczę ze sobą i w ciągu dnia tu nie zaglądam coby sie nie uzależnić, chociaż mówią, że Kobiety są jak narkotyk:D Z tą pracą to rzeczywiście jej sporo i ciężko mi z tym bo lato, wakacje i ja trochę leniuszek jestem:) A Ty Setunia jak zamierzasz spedzic resztę wolnego, jakieś wojaże?? ...ja przy książce łzy jeszcze nie uroniłem, a przy filmie i owszem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam zamiar gdzies jechac, bardzo chce ale nic nie planuje , bo nie wypali, wiec bedzie spontanicznie;) Ja tez dzis naprawde staralam sie jak moglam ograniczyc siedzenie tu :D dlatego skonczylam czytac ksiazke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spontaniczne wyjazdy są najlepsze! a przynajmniej takie najlepiej pamiętam. Choć czasami sa zbyt spontaniczne:) Ja wczoraj w nocy troche tylko poczytałem, na ogladanie zdjec mnie wzielo:) Hooop, hooooop. Dziewczyny, Chłopaki! Jesteście???:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oooooo ja tez czasami lubie sobie poogladac zdjecia, a najbardziej te z dziecinstwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te z dzieciństwa wzbudzają we mnie mnóstwo wzruszeń i sprawiają, że chce się żyć - czas tak szybko leci... Setunia - dziś w TV \"12 małp\". Znasz? Chetnie bym obejrzał jeszcze raz ale nie dam rady:(A Ty jakie filmy lubisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"12 malp\" nie znam ale jesli to jest jakis fantastyczny, to nie spodoba mi sie;) Ja lubie dramaty, psychologiczne, biograficzne, wojenne , obyczajowe i oczywiscie komedie romantyczne:D A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fantastyczny trochę, bo bohater w czasie podróżuje ale fabuła jest dosyć mocno zakręcona i ja własnie takie filmy lubię. No i.... komedie romantyczne bardzo:) Tak pozytywnie do życia nastrajają:) Choć w życiu nie zawsze jest podobnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wlasnie , te komedie romantyczne troche sa niebezpieczne, czlowiek sie ich naoglada , a pozniej w zyciu przezywa rozczarowanie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×