Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

może masz i rację Setunia:), jutro przecież niedziela. U ciebie jakie plany na dzień swiąteczny:)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja teraz mam tak ze trace orientacje jesli chodzi o dni tygodnia:o i czasami naprawde musze sie kogos zapytac jaki dzis dzien tygodnia, albo spojrzec w kalendarz:D, ktorego ostatnio i tak nie uzywam;). Tak mam zawsze jak jest tyle wolnego:D. Niedziela praktycznie dla mnie jest zwyczajnym dniem:) i niczym praktycznie nie rozni sie od innych;), moze jedynie tym , ze jest rosol ktorego nie jem. Co innego jest gdy nie ma wakacji, wtedy juz orientuje sie ze jest niedziela bo w poniedzialki zazwyczaj jechalam do piotrkowa. Nie lubie niedziel w roku \"szkolnym\":o Koniecznie sie wyspij, spij do oporu, zobaczysz jak fajnie sie poczujesz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, pewnie przydałby Ci sie prędko jakiś fajny wakacyjny wyjazd cobyś sie troszkę oderwała od \"codzienności\". Gdzie lubisz jeździć? Z drugiej strony chyba fajnie pobyc w rodzinnych stronach bo jak mniemam w czasie roku szkolnego mieszkasz w akademiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo z tym wyjazdem to trafiles;) ja to wiem juz od poczatku wakacji:D w koncu mam nadzieje , ze gdzies pojade;) Zawsze praktycznie gdzies jade. moge jechac gdziekolwiek , byle by jechac, i pojade;) Nie mieszkam w akademiku :D wynajmujemy mieszkanie;) poki co , to co roku inne bylo, i teraz tez we wrzesniu musimy czegos sobe poszukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - dobrze Ci, że masz tyle wolnego:) Mi się pewnie w te Bieszczady za tydzień nie uda wyjechać:( A tak bym chciał... Fajnie masz z tym mieszkaniem, korzystasz z \"życia studenckiego\" :)czy bardziej się uczysz?:D Kiedys przejezdzałem przez Piotrkow ale nie pamiętam czy to fajne miasto jest:D Wiem, ze sa jedne z najleprzych szkół spadochronowych w Polsce, ale kursu też pewnie w tym roku nie zrobie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polka2006
lolo, lubisz robic minetki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ucze sie zawsze przed egzaminami , dzien , dwa i wystarczy:D ewentualnie cos na cwiczenia poczytam;) taki len jestem:o mam takie wspolokatorki ktore zawsze musze namawiac na piwo:D , ale powoli zaczynaja rozumiec o co chodzi, juz praktycznie to poczuly:) [ale innowatorka ze mnie:P] Piotrkow jak dla mnie jest fajnym miastem, wczesniej bylam do niego uprzedzona ale teraz go polubilam:) To zalezy od indywidualnych gustow:D :) To miasto naprawde ma swoj urok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - nie leń tylko pojętna istota:) Przecież egzaminy zdajesz:D Przyznam sie, ze ja też leniuszek jestem i miałem podobnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ale teraz ciezko pracujesz i nie dajesz juz sobie tyle luzu co na studiach;), masz duza mobilizacje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zboczona124
co Ty taki sztywny? ta setunia niezle cie rwie,ale strasznie nudą powiewa,a Ty jak każdy zdrowy mężczyzna potrzebujesz cipki jak powietrza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, mi się wydaje, ze ja tak naprawde na 50% działam. Czuję, że nie do końca jestem zaangażowany w prace, trochę brakuje mi motywacji...(ale przynajmniej wiem dlaczego). A do tego od wrzesnia ide do szkoły:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - jak tak dalej pójdzie to chyba bedziemy musieli się stąd przenieść:O Czy jednak ignorujemy?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zboczona ;)nie dam sie sprowokowac do zadnej\'klotni\":P Lolo a co to za szkola bedzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jest! Setunia:D Ide na studia MBA - zarządzanie w biznesie i takie tam, pojawiła sie opcja bo unia je dofinansowuje dla mikroprzedsiębiorstw. Może być ciekawie, ale przez 14 miesiecy wyszystkie piatki i soboty zajete:O Nie wiem jak dam rade, a musze bo jak zrezygnuje to będe musiał dotacje zwrócic a to sporo kasy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo dasz rade! Faktycznie malo bedziesz mial wolnego ale cos kosztem czegos;) na pewno nie pozalujesz:). Dobrze , ze chociaz niedziela Ci pozostanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie! Wieczory!:classic_cool::D Do mgr jeszcze 3lata:classic_cool: z tym ze te dwa ostatnie zrobie zaocznie , bo teraz mam pierwszego stopnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to luz jeszcze, ale za rok pewnie do pracy:O? Ja od poczatku studiowałem zaocznie, choć wolałbym dziennie, ma to i swoje dobre strony jednak - takie życie:O:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramika
setunia zaloze sie ,ze jestes dziewicą ,na 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo tak przez rok jeszcze luz:D mam nadzieje ze znajde sobie jakas prace, albo w wakacje pojade np do Angli albo Niemiec zeby zarobic sobie przynajmniej na oplacenie tego pierwsze roku zaocznych;) oczywiscie jesli jakos skoncze licencjata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - to dobry pomysł z tym wyjazdem (o ile bedziesz miala dostęp do netu:D i fajna przygoda. Ja tak bylem w stanach i super wspominam, choć trzeba być ostrożnym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo jesli pojade do Londynu , do sis to bede miala dostep do neta:D A kiedy byles w stanach?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ramika
tak ,w stanach trzeba być bardzo ostrożnym ,bo mogą cię zajsc od tyłu,ale Ty setunia nie masz szans ,dziewic do USA nie wpuszczają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no już z 5-6 latek bedzie, 2xbyłem. Pierwszy raz na campie w górach i było świetnie a drugi w NY - popracowałem 3 miesiace w kafejce na Manhattanie i zwiedzałem miasto. Powiem Ci, Setunia, że chętnie bym to powtórzył:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co bedziemy sobie glowe zawracac jakimis prowokatorami:D nie czuje potrzeby udawadniania czegokolwiek tej osobie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×