Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Właśnie, właśnie - życie to nie film, no ale filmy mamy, żeby się oderwać od życia. Ooooo, ale zafilozofowałem:D Setunia - Ty pewnie \"jak każdy\" przeżyłas zawiedzioną, nieodwzajemnioną może zmarnowaną miłość?:O Ja tak, do niedawna jeszcze to \"przeżywałem\" ale pozbyłem się już \"demonów\" przeszłości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lolo i nie jestes teraz w zaden sposob uprzedzony do kobiet i do kolejnych zwiazkow? Nie boisz sie , ze znowu sie moze nieudac? Pewnie dlatego zalozyles ten topik , to taka Twoja \"psychoterapia\";)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie !!!!! Dotarłam w koncu po ciężkim dniu generalnego sprzątania mieszkanka :) Ojojo, jak ja nie lubię myć okien. Mam jakis dziwny lęk wysokośći i zawsze na zewnątrz nie domyte :) Nad czym Ty Lolo tak intensywnie pracujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka ja chyba tez umyje okna, tylko jeszcze nie wiem kiedy:D moze po weekendzie:P Masz racje , lepiej nie wspominac tego co niemile;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, jak sie wspomina zkims albo opowiada komuś to jeszcze pół biedy. Najgorzej jest kiedy sie rozpamiętuje samotnie...wtedy to katastrofa gotowa. :( Ja miałam przez długi czas takie masochistyczne zapędy po nieudanych związkach. Teraz staram sie unikać wpędzania samej siebie w takie stany. Zajmuję się czymkolwiek jak tylko zapali mi sie lampka ostrzegawcza, że mój mózg pracuje w tym własnie kierunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - nie, nie jestem uprzedzony. Zawsze potrzebuję tylko \"trochę\" czasu (najczęsciej parę ładnych miesięcy:O, może to dziwne) na powrót do bycia gotowym do następnego (może wreszcie ostatniego:)) związku. Ja generalnie wierzę w kobiety i w udany związek ale niepokoi mnie, że jeszcze takiego nie udało mi sie stworzyć. Często żałuję, kiedy jestem sam, tyle jest wspaniałych chwil, które mógłbym przeżywać \"we dwoje\". ...nie wiem czy to miejsce to \"psychoterapia\";) - chyba, aż tak źle nie jest:), ale cieszę się, że Jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka, jeśli chodzi o roboty na wysokościach - to ja chętnie:) bo przyrosłem prawie do kompa ostatnio:) Ślęcze nad projektem dla pewnej fundacji i muzeum o przyznanie środków UE, a tak mi sie nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyle się tu naczytałam wypowiedzi zgorzkniałych, plujących jadem facetów, na temat tego jakie kobiety są potworne i odrażające, że jak przeczytałam Twoje słowa Lolo \"wierzę w kobiety\" to aż mi się cieplutko na sercu zrobiło. Dobrze, że sa jeszcze na świecie tacy mężczyźni :) Dzięki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo w koncu spotkasz ta jedyna! Moze juz ja znasz, moze spotykasz ja codziennie, tylko jeszcze sobie tego nie uswiadomiles, ze to wlasnie \"Ona\". Nie \"kreci\" sie tam zadna w poblizu?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajnie - zajmujesz sie pisaniem projektów unijnych czy to jednorazowa \"fucha\" ? Koleżanka ostatnio przy piwku opowiadała mi o tym, bo zajmuje sie własnie pisaniem projektów dla jakiejś fundacji. Powiedz mi, czy do tego trzeba miec jakies specyficzne umiejętności, bo inna koleżanka namawiała mnie na jakieś kursy z tym związane ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - i to jest właśnie niesamowite... \"I wcale nie mnie zobaczy z wysoka, ale poprzez mnie doliny i górskie łańcuchy, gwiazdy i bogów. Będę dookoła niej jak przestrzeń, a w niej - jak czas...\" (to od autora stopki:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka - od ośmiu miesięcy prawie tylko w funduszach UE siedzę. Eeee, kursy żadne nie potrzebne, czytać net trzeba coby być na bieżąco z przepisami, word, excel i do dzieła. Ja już mam dosyć:O Ta cała Unia i jej przepisy są porąbane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przecudny cytat :) Idę zobaczyć filmik- nota bene : oglądałam go juz 3 razy, ale co tam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka ja tez niektore filmy moge ogladac i ogladac :D Az sobie przeczytam opis filmu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - traktat \"na pamięć\" mam otrzaskany:D ...a w filmie fabuła jest naprawdę mocno zakręcona, chocby dla niej warto,..też oglądałem ze trzy razy:) Dziewczyny, a jaki film oglądałyście najwięcej razy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja teraz to nieczęsto wracam do juz obejrzanych filmow ale kieeedyś to wałkowałem mocno Top Gun:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróciłam. Ja najwięcej razy oglądałam \"Wichry namiętnośi\" :) i za każdym razem oczy miałam opuhniete od płaczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Birbantka - Wichry namiętności - Świetny film! Też kilka razy oglądałem ze ściśniętym gardłem. Pociągu... nie, choc sie pare razy przymierzałem. Aaa, i ostatnio któryś raz Ostatniego Mohikanina, też ściska:) i ta muzyka... włączam sobie. Czeg teraz słuchacie, trójeczki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polecam Ci naprawde \"Pociąg..\" W specyficznym klimacie jest nakręony, tragikomiczny i warty obejrzenia. Ja niczego w tej chwili nie słucham. Może macie jeszcze jakiś iekawy, godny polecenia film ? Wczoraj oglądałam \"Marzycieli\" Bernardo Bertolucciego i mam mieszane uczucia. Widzieliście to bo ogladałam sama a chetnie bym pogadała o nim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×