Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Setunia-mam nadzieję, że rówieśnik to pozytywny charakter:) Coś refleksje mnie dziś naszły, może to ta rocznica..., ale Ty Setunia potrafisz wesprzeć;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo na kazdego przyjdzie pora;) wiec nie popadaj w nostalgie za bardzo:) Twoj rowiesnik z ksiazki jest Rosjaninem;) wiec calkiem inna mentalnosc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, on pewnie może dużo wypić, a ja głowę mam słabą:D radosnka :)- eh, w tych książkach to tylko jakieś dziwne teorie, na które szkoda czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, to rzeczywiście się różnimy bo ja rzadko colę, przeważnie wodę:) Z tą równowagą między realem a wirtualem to na pewno łatwiej ją osiągnąć mając Kobietę w realu, bez Niej wirtual szczególnie na takim temacie bywa dosyć...bolesny Setunia - gratulacje z okazji 1000 wpisu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo masz racje ze o ta rownowage to trudno;0 Ale ja jakos sie staram i chbya mi to wychodzi, tzn tak mi sie wydaje:D Ja tez nie pije coli, w ogole zadnych sokow i napoi gazowanych;) Ooooooo no to farciara jestem z tym 100 wpisem:D powinien byc Twoj bo to Twoj topik:) To ja gratuluje 1001wszego posta;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, tą równowagę to chyba też mam ale tylko pod względem czasu tu spędzanego:) kolorowe napoje- bleee:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie wiem , czy to dobrze, czy zle ze tak na Ciebie ktos podzialal wirtualnie, pewnie wszystko bedzie wiadomo jak to przeniesie sie do reala;) Chyba , ze juz bylo SWR? Nie mam pomylsu na pytanie:o Jaki ostatnio obejrzales film?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, z tym realem z wirtuala to ja raczej sceptycznie, brak doświadczeń i w ogóle to trzeba dobrze poznać drugą osobę (o ile to możliwe przez net:O Choć takie doświadczenie może być niewątpliwie ciekawe. Co to jest SWR?:D No i nic ciekawego ostatnio nie oglądałem:O Więcej czytam i słucham ostatnio..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWR-spotkanie w realu:D Ja jestem nastawiona sceptycznie nawet wirtualnie:D. Wiec o realu nawet nie mysle, ewentualnie tylko na plaszczyznie kolezenskiej , bez pierwotnej ideii \"czegos wiecej\", chociaz to juz sie ustanawia w realu jaki jest cel znajomosci, zazwyczaj chodzi o cos wiecej:D Ale namotalam;) ja tez nic ostatnio ciekawego nie ogladalam:o, TV nas nie rozpieszcza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AWR-oczywiscie mialo byc SWR Chyba masz racje z tym snem:D Spij dobrze:0 Planowalam isc jutro z tata na grzyby ale chyba nie wstane przed 6ta;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
taaak Setunia - Janosik dzisiaj był:D:D To dobrze z tym wirtualem. Wydaje mi się, że w tych kontaktach postrzegamy naszych \"rozmówców\" nie takimi jacy są tylko takimi jakimi chcielibyśmy żeby byli. I tworzymy sobie pewnie dziwne wyobrażenia. Chociaż generalnie podobno zdarzają się nawet śluby par poznanych w sieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, byłaś na grzybach? U nas niestety nie ma. Ojciec był dziś ale poszedł na spacer a nie na grzyby, wrócił bez jednego:D Ja jeszcze w biurze, czekam aż korki znikną bo piątek i padało:) A kto nazbierał w tym roku grzybów i gdzie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja niestety nie wstalam tak wczesnie;) ale moj tata znowu przyniosl caly kosz, nie gdzie on znajduje te grzyby. Albo jest ich tak duzo u nas , albo wyrastaja w jedna noc;) No tak dzis piatek . jakos myla mi sie ostatnio dni tygodnia, praktycznie w ogole nie zracam na nie uwagi;) u mnie chbya tez zaraz bedzie padac wiec zmylam sie z kocykiem i ksiazka do domku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, szczęśliwi czasu nie mierzą;) To Ci zazdroszczę tych grzybów:D Ja lubie w każdej postaci a najbardziej duszone, dobrze przyprawione, ummm:) Fajnie masz z tym leniuchowaniem, ale ja też dzisiaj się nie przepracowałem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo to pedz do domu leniuchowac dalej:D Chyba , ze w planach masz \"trzachanie bidrami\":D Tego lenistwa to chyba mam troche za duzo:o po takiej dlugiej przerwie trudno jest przestawic na aktywniejszy tryb zycia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ale po takim lenistwie będziesz tak naładowana energią, że ja nie wiem co to będzie jak wyruszysz na wakacje, a potem do zajęć na uczelni wrócisz:D ...no to pędzę do domku:) Ale czarne chmury nad Wawą, może burza będzie:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, u nas popadało - może będą grzyby:) Dziś znowu nie słuchałem listy, ale na pierwszym jest Nelly jak tydzień temu i wiem już jak to idzie:D Fajne. Dobrze, że jutro sobota:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo u mnie w koncu nie padalo, chyba ze teraz pada;) faktycznie jutro sobota, a po sobocie niedziela. Ale ten czas mi szybko mija ostatnio;) Ja sluchalam listy i czytalam ksiazke. dobrze , ze dowiedziales sie co jest na pierwszym, bo znowu bym Ci tego nie powiedziala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tą o 30sto latku:)? Ja prace nad swoją wstrzymalem:O Chwilowo:) Nie wiem Setunia, czy rzeczywiście zamierzasz czytać Twierdzę Exuperego, którą Ci polecałem ale nie jest to książka, którą się czyta łatwo:O, to nie jest powieść a raczej zbiór przemyśleń autora nad życiem, sensem istnienia. Nie chcę, żbyś tą książką zawiodła się nad moim gustem:) I gdzież są inne Cudne, Wspaniałe? Może przestały być Wolne?? A jutro sobota i impreza, zostałem mianowany głównym grillownikiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wlasnie ta o trzydziestolatku:0 nie wiem jak to sie dzieje , ze ostatnio trafiam na takich bohaterow:D To dzialaj z Ta swoja ksiazka:) oczywiscie nie ma co zmuszac sie do pisania;) Myslalam , ze juz czytales \"twierdze\". Sama teraz zaczelam rozmyslac o swoim zyciu:o Tylko nie przypal jutro mieska:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×