Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

Dzień dobry:) Jestem, jestem. Wpadłem się zameldować:D Przepraszam, za wczorajsze \"zniknięcie\", usnęło mi się nieplanowo:) może pomogę - dziękuję za pomoc w odkopywanu:) Ja dziś też ciężko pracuję:O Do zobaczenia wieczorem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Jestem. Wyspany:) Dziewczyny, czy lubicie u faceta zarost, taki dwudniowy, właśnie zapuściłem po weekendzie i ciekawy jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia🖐️ kawał czasu:D Co u Ciebie? Ja odespałem mazurską noc, na wyspie przy ognisku i nawet kilka ryb złapałem:D to zarost na razie sobie zostawie, niech wygląda bo i tak nie ma kogo drapać:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Właśnie wróciłem z meczyku. I mam pytanie do Was dziewczyny, dlaczego żony i dziewczyny kumpli robią im wielkie fochy, że idą grać w piłkę? Ja, przyznam, nie rozumiem tego:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️Setunia:) Przyznam, że \"zołzy\" spuściłem do kosza:D Nie czytałem. Ale mam pod ręką \"Jak wytrzymać ze współczesną kobietą\" Zobaczymy:D Jednak bycie samemu też ma swoje plusy:D Setunia, co u Ciebie?:) Wczoraj tak znikłaś:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo 🖐️;) a jak Twoja ksiazka? pisze sie:>;)? Wczoraj byly u mnie jeszcze kuzynki i zagadalysmy sie do 2giej:D i dzis bylam strasznie niewyspana , bo wczesnie wstalysmy:D Jutro znowu sie nie wyspie ale to nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia - pisze się, pisze:) tylko mam dylemat, bo wymyślilem dwa zakończenia i nie wiem na jakie się zdecydować, coprawda do końca jeszcze dalekooo:D A drugi poważny dylemat to co ja z tą książką zrobię jak już ją napiszę?:O:D O, to jak niewyspana jesteś, to zaraz spać pójdziesz...? Ja dziś w łóżku leżałem do....13:D Odespałem za wszystkie czasy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo juz o zakonczeniu myslisz , poki co to pisz , a zakonczenie samo jakos wyjdzie:) ewentualnie zrobisz dwie wersje:D jak napiszesz , to zaniesiesz do wydawcy albo powysylasz do kilku wydawcow;) A ja mialam drzemke od 14nastej do 18nastej:D Wiec jakos sie trzymam;) I jaki byl wynik meczu? Twoja druzyna wygrala?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, muszę myśleć o zakończeniu, żeby nie zabrnąć w ślepą uliczkę:D Meczyk niestety przegrany:O Ale to tylko cotygodniowy sparing:) Nasza miejska liga piłki nożnej rusza za 2 tyg. a wtedy to już gra na całego, punkty, tabele, emocje:D No, to troszkę odespałaś:) Co teraz czytasz Setunia, ja trochę stanąłem \"w drodze\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja ostatnio nic nie czytalam:o Troszke odespalam ale dlugo siedziec nie bede bo jutro musze wstac ok 8mej , a to ostatnio dla mnie bardzo wczesna pora sie zrobila:D Ogoliles sie?:P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:DSetunia - jutro rano się ogolę:D Ale na weekend znów zapuszczę;) Z tym siedzeniem po nocach to rzeczywiście trzeba przystopować- później człowiek \"kołowaty\" chodzi:D Setunia, jakbyś nie miała co czytać to polecam Ci Twierdzę Exuperego - jak dla mnie naprawdę pożyteczna i dająca do myślenia lektura..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo postaram sie o ta lekture;) skoro polecasz , to zaufam Twojemu gustowi. To moze ja teraz delikatnie \"wygonie\" Ciebie do spania, skoro jeszcze masz rano w planie golenie, to chyba minimum 10minut mniej snu niz zwykle:D Jutro tez jest dzien!;) Spij dobrze!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) właśnie, Setunia, Dziewczyny, gdzie jesteście?, bo właśnie w 3 leci \"kiedyś Cię znajdę\":D Co porabiacie? Ja tymczasem do brata życzenia złożyć pobieżam, 15 rocznicę ślubu z żonką obchodzą:) A w sobotę impreza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MP🌻 wiesz przeciez gdzie mnie szukac:) Lolo to szczesciaz z Twojego braciszka:) Oby przezyli razem kolejnych 15lat albo i wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, Setunia - to pogratulować Dziadkom:) Ja na taki jubileusz już chyba nie mam szans;) Jak dzień u Ciebie? Ja czytam sobie \"w drodze\". Zauważyłem, że topik umiera:O Może jednak dotrwa jeszcze do tysiąca wpisów:D Trzeba chyba wracać do realu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo nie umiera jeszcze:) Co to za mysli:D Trzeba pogodzic jakos real i wirtualnosc;) Ja tez sobie czytalam taka jedna ksiazke wciagajaca:D Znowu jednym z glownych bohaterow jest w Twoim wieku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×