Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość chudy Lolo

parafrazując cudne wspaniałe wolne kobiety, gdzie jesteście??

Polecane posty

nie wiem o co chodzi z tym wisniowym sadem;) moze dlatego , ze nie ejstem teraz pod wplywem %;) Lolo ja skonczylam czytac ksiazke, a szkoda bo b. przyjemnie ja sie czytalo i teraz nie wiem co mam czytac znowu:D Troche polezalam , bo cos nie czuje sie dzis za dobrze:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa***********
zaszumi czyli ja i on bedziemy w tym sadzie, w tym wisniowym sadzie:) a sad szumi, to jego piękno:) zaszumi dla nas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja swojej jeszcze nie skończyłem:D to mogę Ci jeszcze polecić np. Przebudzenie A. de Mello. Czytałaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łabądkowa*********** coz za metafora, naprawde nie domyslilabym sie o co dokladnie chodzi bez wyjasnienia:) Lolo jeszcze programu nie znam;) ale u nas sa zawsze \"najwieksze gwiazdy polskiej estrady\";) Dzieki takim festynom bylam juz na kilku fajnych koncertach i to za free:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, fajnie, że macie takie festyny, u nas nic ciekawego się nie dzieje bo blisko Wawy:O jest i można sobie tam jechać. Przebudzenie to lektura niebezpieczna, mnie przed laty odmieniła na zawsze . Ale nie każdy chce się przebudzić;) i może nie każdy powinien. Jakoś dżezzowo na 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/0,59845,2358832.html nic prawie nie wiedzialam, same strzaly, na intuicje sie zdalam i tylko polowe dobrze trafilam:D A dawno temu czytales \"przebudzenie\"? Coraz bardziej mam ochote ja przeczytac;) Ale to \"przebudzenie sie\" zalezy chbya od stanu w jakim czlowiek sie znajduje:) moze nie jest mi ono potrzebne , bo juz sie \"obudzilam\" przeczytam sto na pewno sie dowiem i napisze wtedy , czy bylo mi potrzebne , czy tez nie:) No wlasnie, mieszkasz blisko stolicy , a tam pewnie duzo sie dzieje;) a my mamy tylko takie koncerty dwa razy w roku, pozatym to nic sie nie dzieje, ewentualnie pozostaja jakies skromne imprezy sportowe:D Tez slucham 3:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa***********
hmm zalezy jak liczyc, ale długo;) ❤️ tyle ile karminu :) pisał mi o wisnowym sadzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój wynik: 50% (5/10) \"Średnia krajowa. Jesteś nieźle poinformowany, ale masz do nadrobienia jeszcze pewne braki. Sprawdź, może za tydzień w naszym kolejnym quizie pójdzie Ci lepiej\":D To pewnie dlatego, że przestałem regularnie program informacyjny oglądać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łabądkowa***********
romantyczny to mi pisał o sadzie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lolo ja tez taki wynik mialam:D staram sie codziennie ogladac jakies wiadomosci w trojce tez slucham i jakos o tym wszystkim nic nie slyszalam W tych quizach same szczegoliki sa zawsze i kto ma to wiedziec;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, w stolicy rzeczywiście sporo się dzieje, ale np. koncertów na które chcałbym pójść to ostatnio nie ma.. Przebudzenie - to już z 10 latek, no i powiem, że czasami niestety \"zasypiam\":) Tak, Setunia jak przeczytasz, będziesz wiedziała;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, ja jeszcze nie, dopiero łóżko pościeliłem. Dziś się do poźnego popołudnia leniłem:D Jutro niestety popracować muszę:O Ale tylko chwilę:) U Ciebie jak z kondycją?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ! dobrze , ze mi przypomniales o lozku;) tez musze poscielic:D W zasadzie to spac mi sie nie chce:D Wczoraj zasnelam chyba ok 3ciej, bo jakos nie moglam zasnac, bo ciagle \"cos \" slyszalam;) brrrrrr Mam nadzieje, ze dzis juz tych omamow sluchowych nie bede miala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
.. i to jest minus spania samej:D Setunia, to tylko niegroźne omamy;) Nie przejmuj się nimi. Mnie bardziej komary i ćmy irytują:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Komarow na szczescie u mnie nie ma w pokoju , a cmy jak zgasze swiatlo ida spac;) Dobra juz nie piszmy o tym, moze jak nie bede o tym myslala to nic nie uslysze:) :D Nasza kolezanka z "wisniowego sadu" zalozyla swoj topik:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, jaki temat tego topiku? Ja właśnie \"zapoznałem\" się na onecie z nową Miss Polonia\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
temat topiku wlasnie o Twojej nowej \"znajomej\" \"miss jest ladna\" Czy jakos tak:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha, no to fajnie się złożyło:D (choć topiku nie znalazłem)Rzeczywiście ładna jest, ale jej pierwsze 2 zdjęcia na onecie to wg mnie takie sobie.. no i właśnie przeczytałem, że siatkarze raczej nie awansują do finału Ligi Światowej:O Co myślisz o miss?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych wyborow miss nie ogladalam, a na tych zdjeciach to rzeczywiscie nie wyglada za ciekawie;) Moim skromnym zdaniem wyglada malo delikatnie;) Jak to nie awansujemy przeciez dzis wygralismy z japonia:( Szkoda:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia, wygraliśmy, ale Serbowie z USA też:O Więc jutro musielibyśmy z Japonią wszystkie sety do 13 wygrać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×