Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

dave2244

...cechy charakteru... ahh

Polecane posty

kilka pytan do Was... jakie cechy charakteru przyciagaja Was do ludzi ?? co sprawia ze chcecie poznac blizej czlowieka ?? co Was inspiruje w ludziach ?? mlodziezy wszechpolska wymieniajcie poglady :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojj cos oporowo to idzie... :/ chyba nic Was nie inspiruje w ludziach... :/ trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osobowość, ciekawy charakter, interesujące podejście do życia, niebanalny światopogląd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taaaaaaaaaaaaaaaaaAnia
otwartość i dobroć zdecydowanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaagula
Dobroć :) i Dowcip :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość musi byc dobra i wesola
i bardzo piekna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zawsze pesymista bylem... :P ale zmieniam chyba sie w realiste... :P zdecydowanie sie przeksztalcam... dla mnie osobowosc to cos wiele wazniejszego niz wyglad... idzie laska ulica kokietuje a ja nic... chyba cos ze mna nie tak... bo to mnie nie bierze... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dave :) mnie tez jakos nie bierze, jak idzie taki pseudoprzystojniak ulica i tylko patrzy jakie robi wrazenie na laskach... buahahaha- z tego mozna sie tylko smiac :) co do oczekiwanych przeze mnie cech charakteru to u wszystkich cenie bezposredniosc ale nie nachalnosc, szczerosc, zdecydowanie, posiadanie pasji, optymizm, idealizm, zaradnosc, inteligencja, poczucie humoru :) dodatkowo odnoscnie facetow: facet MUSI byc meski! nie cierpie natomiast: chamstwa i prostactwa, braku dystansu do samego siebie i bycia \"ciapą\" :o pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moze ja jestem ciapa... :/ :P hoo nie wiem czasem sie tak czuje... ale realista jestem od niedawna wiec... musi byc ok... zawsze myslalem zle o wszystkim... :/ czas z tym skonczyc !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cieplo, dobroc uczciwosc, poczucie humoru, otwartosc na roznice miedzy ludzmi, ciekawosc swiata i dazenie do spelnienia marzen i realizacji planow, humanizm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam o szczerosci, madrosci zyciowej i znajomosci samego siebie (to cechopodobne ale wazne ;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak jestes ciapa to juz twoj problem tak naprawde ;) ale wierz mi, ze dziewczyny ciap nie lubia. to sie kloci z meskoscia... to facet ma byc podpora itp a nie kobieta ma go nianczyc. jak ni umiesz sznurowac butow- czas to zmienic ;) aha- dodam ze to poczucie humoru musi odpowiadac mojemu- czyli powinno byc raczej specyficzne. jak ktos nie potrafi wyczuc kiedy zartuje, to znak ze jest zle ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllllllllllllllllllllllllllli
radosc zycia, wielki optymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurdupel... ty znowu o jednym fakt- facet powinien byc wyzszy od swojej kobiety. jednak nie wszystkie maja powyzej 170cm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobrze cechy charaktery sa wazne... ale kobietki jak byc bardziej sexy ?? ja sie np chcialbym usmiechac do kazdej dziewczyny a nie potrafie zbytnio bo sie wstydze... :/ jak sie osmielic ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
usmiech jest droga do sukcesu wskazana... jak go osiagnac ?? dzieki niemu kontakt bylby o wiele latwiejszy i mozna byloby poznac te druga osobe w miare szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1.szczerość, prostolinijność 2. jestem facetem więc jeśli chodzi o kobietę to wygląd...i to chyba normalne...zwraca moją uwagę więc chcę ją bliżej poznać...dalej to poczucie humoru...lekka złośliwość, ironia...wtedy wiem ,że rozmowa na pewno będzie się \"kleić\" 3. ambicja, zdolnośc dążenia do celu swoją drogą, nie po trupach ale z widocznymi efektami, jesli ktoś jest to w stanie osiągnąć to go podziwiam, cudza ambicja i chęć do pracy automatycznie motywuje mnie do wzmozonego wysiłku, jesli chodzi o moje zajęci prywatne to akurat to jest dla mnie inspirujace bo nie siedże w bankowoci czy tympodobnej a w zespole jest to ważne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1. czuły 2. ciepły 3. wesoły 4. spontaniczny 5. pomysłowy 6. rozmowny 7. żeby był wspaniałym słuchaczem 8. i umiał dobrze się bawić ;) 9. i żaden nerwus ;) 10. wysoki i dobrze zbudowany :D koniec. kropka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×