Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość lol...
hmm to chyba w takie upały też czuć, jak się buzia spoci...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pienkie...
zdecydowanie bardziej odpowiada mi smarowanie twarzy woda z sokiemz cytryny niz siuskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
lol Ja robie tak ze jak sie posmaruje moczem i nawet po długim czasie kiedy mam sie spotkac z przyjaciółmi to myje twarz i przed wyjsciem nie smaruje sie uryną... a miało być tak pięknie ja słyszałam że woda z sokiem z cytryny likwiduje wągry. To prawda?? Wiesz coś o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
łsdna cere A wyskakują Ci jeszcze syfki? Bo rozumiem ze stare wyleczyłas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
podobno tonik z cytryna jest dobry na wszystko,ściąga pory,likwiduje wągry,wygładza skórę, nawilża,goi wypryski,usuwa przebarwienia. ja go stosuje od wczoraj wieczorem wiec narazie nie moze chyba byc efektow,ale moge powiedziec ze skora jest po nim fajna i lubie go uzywac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Oczywiscie ze czasami coś mi wyskoczy. To normalne w tym wieku. Moze to zasługa tych kropli Psorinoheel N choc wydawało mi sie ze mi nie pomogły a moze to ich sprawka że żadko mi coś wyskoczy :) Podkreślam że nie jestem tą samą osoba o niku PIĘKNA CERA ktora załozyła wątek że to kropke ją wyleczyły. Byłam na nim i dlatego postanowiłam je kupić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wągry...
Słyszałam tez kiedys ze tonik z cytryny jest dobry na wągry. Mam ich duuzo na nosie i nie moge sobie z nimi poradzić. Mógłby mi ktos napisać w jakich proporcjach robi sie ten tonik? Ile wody ile cytryny? Czy sok sie wyciska czy cytryne sie kroi w plaster? Woda musi byc przegotowana? Gorąca? Sorki ze zadaje tyle pytań ale nie wiem nic na ten temat i wole sie upewnic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lol
na jakims forum przeczytalam ze musi to byc koniecznie woda destylowana,ale olewam to i bede robic z przegotowana(mysle ze ktos to sobie ywmyslil zeby utrudnic zycie).ja robie pol szklanki wody i sok z pol cytryny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale lol
ale lol to a mialo byc tak pienkie...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wągry...
ale lol A ty masz kłopoty z wągrami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
no mam wagry i lekki tradzik i rozszerzone pory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
I mozna stosowac urynoterapie lacznie z tym tonikiem? Bo równiez mam wągry a uryna chyba nie powoduje ich zaniku!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
ja sie tez zastanawiam czy mozna stosowac okłady z moczu rownoczesnie z innymi specyfikami zewnętrznymi.. ktos wie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***MaLiNka***
Do ladna cera .Nie odzywalam sie tak dlugo bo bylam sobie na wakacjach w Bialymstoku, a potem zamieszanie ze studiami. Ale...Dostalam sie!!!! MOzna juz powiedziec ze jestem studentka filologii angielskiej :D Radosc mnie rozpiera, dopiero przeczytalam wyniki w internecie :) Wracam do tematu. Urynoterapie zaczelam stosowac od dzisiaj. Ostatnio baardzo wysuszylam sobie cere Acne Derm..a na bocznej czesci twarzy pojawily sie jakies krosteczki, ale to nie przez uryne. Posmatowalam wiec te czesc twarzy(cala boczna). BEde zdawala relacje, co i jak :) Jesli u mnie poradzi soboie z przebarwieniami, tez napewno sie tym podzielę :)Bede je traktowala punktowo ;) Ojjj dziisiaj juz chyba nic nie jest w stanie mi popsuc nastroju :) (Oby!) :) Jak myslisz/myslicie , czy stosujac uryne punktowo na policzkach( bo tam najbardziej boje sie wysypu..jest mniejsze prawdopodobienstwo, ze mnie wysypie? Boczna czesc twarzy smaruje cala, jakby co mam dlugie wlosy, to sie zakryje, hehh ;)POzDraWiam!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Malinka Na początku gratuluje zdania na studia!!! Piszesz ze zaczełaś dzisiaj stosowac urynoterapie. Nie wystrasz sie jak bedziesz miała wysyp i nie rezygnuj zaraz! Musisz to jakos wytrzymać. Jeśli stosujesz punktowo to wysypu nie powinnas miec w tych miejscach gdzie skóra nie została dotknięta wacikiem z siuśkami :P hehe :) Pamietaj tez ze im starszy mocz tym lepszy! W moczu jest duzo kwasów a kwasy własnie radzą sobie z przebarwieniami. Przeciez u kosmetyczki tez są zabiegi kwasami. Na efekty trzeba oczyscie poczekać. Po kilku dniach napewno wszystko nie zejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w moczu mogą byc bakterie
i jak taki mocz postoi w cieple to się namnażają!! nawet do badania najstarszy mocz jaki się stosuje to jednodniowy- DZM czyli dzienna zbiórka moczu, i ten nie nadaje sie do posiewu już. A jak już się decydujecie na urynoterapie to zanim nasiusiacie do pojemniczka w ktorym przechowujecie mocz, to dajcie pierwszemu strumieniowi poleciec do toalety- przemywa cewke moczową, która jest siedliskiem bakteri, a poza tym może najpierw zbadajcie swój mocz? badanie ogólne i posiew, skąd wiecie,że jakaś niebezpieczna bakteria się nie zagnieździła mimo iż nie macie objawów? Nie warto najpierw się zbadać zanim przejdziecie na taka terapię? przecież wszsytko może zaszkodzić jak się nie poprawnie stosuje. Ja bym tak nie ryzykowała od razu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Ja miałam badanie moczu robione niedawno bo leżałam w szpitalu i wszystko jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Jest tu ktoś jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
wchodzimy wchodzimy :) eh. nie mogę sie doczekac az to zacznie działać. jak mnie wysypało (zarówno od urynoterapii jak i od kropli Psorinoheel pewnie) to nie mogłam się powstrzymac od dziubania. no i teraz cezkam od paru dni az strupki zejdą. a tu oprocz strupów znou sie cos pojawia. nie mam juz siły. wiem ze powinnam to zostawic w spokoju. ale na wiedzy sie konczy :| powoli sie przelamuje do pomyslu aby rzucic to wszystko i pojsc do dermatologa aby znowu zaczac antybiotyki.. :|

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
mrowka cz. Siła w Tobie nie rezygnuj z podjetej walki, na to trzeba czasu! POdejrzewa ze gdybysmy wszyscy byli cierpliwi i stosowali urynoterapie nie mielibysmy takich problemów np. z cerą! Na wszystko potrzeba czasu! A chcesz sie truc lekami? Dosyc ze moga nie pomóc to jeszcze spojrz jak niszczysz sobie watrobe tymi antybiotykami, sadzisz ze to sie nie odbija na czyms innym a z czasem wyjdzie szydło z worka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
dzieki DDDD eh. no bede jeszcze stosowac te okłady caly czas, ale tak sobie pomyslalam ze oprocz tego moze cos jeszcze. stąd wczesniej moje pytanie czy te okłady nie gryzłyby się z jakimiś mazidłami. tak przeglądałam jeszcze inne fora i tam parę osób kiedyś wspomniało lampę solux: http://www.medyczny.pl/sklep/product_info.php?cPath=328&products_id=1314 slyszeliscie cos o tej lampie? moze to bylby tez dobry pomysł. tylko czy by nie przeszkadzało urynoterapii?..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
mrowka cz. Wiesz co pytałam sie odnosnie łaczenie ale skoro postawiłas stosowac urynoterapie uwierz zw nia! Dowiedziałam sie ze uryna działa nawet na wagry, łatwiej wychodza! A wiec ja nic nie ekperymentuje tylko robie to co robiłam do tej pory i wierze ze bedzie coraz lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
no masz rację. tyle ze jak niedlugo wyjade gdzies na tydzien albo dwa, to nie za bardzo bede miala jak to stosowac. i potem znowu wszystko od nowa. tego sie boje. ...a o lampie - tak z ciekawości - nikt nie slyszal? :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
mrowka cz. Ja tez wyjezdzam w ta sobote na 2 tygodnie nie wiem jak to bede robiła ale nie chce przerywac! Jak nie uda mi sie smarowac sie starym moczem to bede próbowała swiezym a jak to nie wypali to pozostane tylko przy piciu uryny! Ale mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh te wągry /
Nikt nie słyszał o toniku z cytryny na wągry?? Ponoć działa. Ktos stosował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Ja tez słyszałam że tonik z cytryny działa na wągry ale nie próbowałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
mysle ze tonik mozna stosowac rozwnoczesnie z siuskami to w koncu tylko cytryna czyli naturalnosc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ***MaLiNka***
Do ładna cera. Dzieki sliczne :) tez sie straaasznie cieszę z powodu tych studiow:) Pocieszylas mnie tym, ze jesli bede stosowac punktowo w pewnych miejscach,to na czesciach twarzy nieposmarowanych powinno byc ok , baardzo mi na tym zalezy :) a te miejsca ktore smaruje calosciowo w razie czego mozna zakryc wloskami, az do wyleczenia ;) Staram sie stosowac uryne Przewaznie na przebarwienia, plamki, ale tez przecieram nim boczna czesc twarzy, bo tam pojawily mi sie drobne krosteczki..:/ To chyba wina tej strasznej pogody..upaly i upaly... Super ze istnieje takie forum, ze mozemy sie podzielic swoimi doswiadczeniami :) juz chyba zreszta o tym mowilam ;) POzdrawiam serrrdeczmniie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
przez ostatni miesiac jadlam zero slodyczy i staram sie dobrze odzywiac: duzo owocow i warzyw. ale dzisiaj zjadlam mały batonik sojowy w polewie czekoladowej. i mam wyrzuty sumienia. troche histeryczne pewnie :D a jak to u was wygląda? jecie czekoladę? dzieje się cos jesli zjecie? jeszcze zastanawialam sie nad przyprawami. w niedziele zrobilam bardzo pikantną (przez przypadek :D) zupę. zjadlam - no bo co się ma marnować jedzenie. tylko ze teraz nie wiem czy mocz z poniedzialku rano- (który sobie przygotowałam aby odstał parę dni podczas gdy ja koncze jeszcze ten stary) nie ma w zawartości tych wydalonych przypraw.. jak myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
jeszcze jedno pytanie: ladna cera: tez masz wysuszoną cerę od moczu? ja na początku nie miałam tego problemu, a teraz widze im dalej w las tym bardziej wysuszona skóra. nie wiem czy tę terapię zakłócać jakims kremem, czy zostawic to. taka strasznie such to nie jest, bo jak dotykam to jest nawilzona i gladka, ale jak sie usmiecham to widze w lustrze takie pomarszczenia kolo ust.. a moze jeszcze przez jakies pare dni porobie okłady z tego starego moczu (bo dziala swietnie) a potem przestawie sie na swiezy poranny, aby troche uspokoic podraznienia? jak myslisz/myslicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×