Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ładna cera

Pokonałam trądzik-urynoterapia

Polecane posty

Gość DDDD
WITAM WITAM Was dziewczyny! =)) Jestem jedna z tych co poddały sie kuracji urynoterapii i powiem tylko jedno, aby nie słychac tych ludzi co sie wysmiewaja tylko tych którzy stosuja tę metodę! Ludzie którzy gardzą tym sposbem leczenie po prostu nie maja problemów ze swom zdrowiem lub stanem zewnątrznym, chodzi mi np. o skóre! Po tym jak 15 czerwca dostałam okres tak mnie wysypało ze nie wychodziłam z domu przez 8 dni! Miałam strupy na buźce i przez 3 dni płakałam bez przerwy to było koszmarne! Siedzac tak w domku zaczełam szperac na tym forum i znalazłam URYNOTERAPIA! W to w tej chwili najbardziej wierze! Stosuje urynkę juz od ponad miesiąca i jestem zadowolona! Nie wyobrazałam sobie wczesniej wyjscia na ulice bez pudry a gdy zaczełam srosowac urynoterapie powiedziałam sobie KONIEC Z MAKIJAŻEM ( tylko tusz do rzęs )! Mam nadzieje ze mojee marzenia sie spełnia i zazegnam problem z tradzikiem! Będę tu zaglądałam w miare regularnie, dziewczyny mam nadzieje ze Wy również! Bo i takie pisanie o swoich doswiadczeniach ma korzystny wpływ na Nas! Wsparcie najwazniejsze! P.S Jesli wchodziłyscie na link o URYNOTERAPII to juz pewnie wiecie ze tam także bywam! Pozdrawiam i zycze powodzenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mrowka cz.
DDD: a po jakim czasie nastąpiła u Ciebie taka poprawa ze bylas w stanie wychodzic z domu bez makijazu? czy jeszcze nie mozesz? zniknęły Ci po miesiacu wszystkie krosty? na forum o urynoterapii wchodzilam nie raz, jednak ostatnio tam rozmowy się toczą albo na inne tematy, albo 3 osoby wymieniają sie spostrzezeniami na temat zdjec które sobie wysyłają.. jednak początki tego forum na pewno dają duzo informacji na temat urynoterapii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
DDD powiedz jak to jest z tym przemywaniem twarzy. czy trzeba koniecznie miec stary mocz czy mozna tak w wolnej chwili w ciagu dnia sie przemyc i po jakim czasie oczekiwac efektow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, to może ja też spróbuję? :) wieczorem będe przemywać buźkę i skórę na nogach, gdzie robi mi się wysypka od golenia, na to też nic a nic nie pomaga... może jakoś się przełamię co do zapachu :p ładna cera - nie starczy przemywanie raz dziennie? ty piszesz, że przemywasz kilka razy, jak ci się przypomni... a jak potem wychodzisz na spotkania ze znajomymi? naprawdę nie czuć tego zapachu?? a do przeciwniczek - nikt was nie będzie zmuszał do smarowania czymkolwiek waszych ryjów, więc nie wiem, po co wchodzicie i tak psioczycie na ten temat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a-gula
Witam serdecznie. Przyznam szczerze, że już też próbowałam tej metody, dwukrotnie. Niestety, po szybkiej poprawie stanu buźki następował jeszcze większy wysyp - chociaż to podobno normalne, bardzo często się dzieje. A ja nie miałam siły i wytrwałości cierpliwie poczekać na dalsze skutki, no i przerywałam tą terapię. Swoją drogą: teraz już i tak mam buzię o niebo lepszą niż w czasach, kiedy próbowałam coś zdziałać wiadomą metodą, ale oczywiście całkiem rewelacyjnie nie jest. I jak tak Was czytam, to chyba... spróbuję jeszcze raz. Chyba warto, nie? :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
i DDD albo ladna cera wy przemywacie sie moczem rannym i starym tak?a mozna wieczornym i swiezym?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mialo byc tak pieknie...
no proooosze neich ktos napisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Od jakiegos czasu wytrwale sledze topik o urynoterapi.. Moczem smaruje sie od poniedziałku.. Mam trądzik.. duży. I walcze znim juz od kilku lat:( Na poczatku tej kuracji uryną bylo najgorzej.. ciagle jest to dla mnie....nieprzyjemne, ale to chyba normalne. Smaruje sie najczesciej wieczorem porannym moczem, ale niezawsze z tego samego dnia.. Tzn np moczem z poniedzialku smarowalam sie do piątku.. hehe.. Musze przyznac ze narazie jest lepiej. Wiem ze tak to chyba jest.. najpeirw lepiej ale pozniej jest spore pogorszenie.. jestem w stanie to wytrzymac, bo naprawde stosowalam juz tyle lekow i kosmetykow.. a wygladam jak jakies UFO :( TRZYMJACIE SIE DZIEWCZYNY!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jak zaczne stosować, to najpierw będzie lepiej, potem gorzej niż na początku, ale jak nie przestanę stosować, to potem będzie już ok na stałe? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niewiem czy jest tak u wszystkich, ale to co czytałam mowi wlasnie tak.. teraz po moim tygodniu stosowania wygladam lepiej niz wczesnije.. tym bardziej ze tydzien temu mialam jakis wysyp chyba :( Boje sie ze teraz bedzie pogorszenie, ale przetrwam to.. ciagle sobie to powtarzam. Mam nadzieje ze pozniej bedzie juz tylko lepiej... Ale moze niech w tej kwestii wypowie sie ktos bardziej znający temat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
mrowka cz. Jesli chodzi o makijaż to sobie postanowiłam juz na poczatku kuracji ze zaprzestane sie pudrowac bo dokonale pewnie wiecie jakie to jest szkodliwe dla porów i podejrzewam ze w moim przypadku nasilenie tradziku nastapiło własnie przez to ze zaczełam sie pudrowac na poczatku roku szkolnego az do konca! Teraz juz koniec!Nie zginęły mie wszystki krosty, nadal wyskakuja gdzie niegdzie ale wydaje mi sie ze juz nie tak strasznie ajk kiedys! a mialo byc tak pieknie... Ja tez na poczatku smarowałam twarz swiezym moczem ale Zenon i Amber99 z topicu o URYNOTERAPII zalecili mi stary mocz napisali ze taki do nacieran lub okładow jest najlepszy! I tak zaczełam robic! Rano nasiuisam do szklanki, przelewam to do słoiczka zakrecam i odstawiam ( mozna pare słoiczku tak sobie naszykowac alby moczu było wiecej i był starszy )!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
im starszy tym lepszy? chyba bez przesady... ;) jak jeden dzień postoi to styknie? no i... trzymacie w lodówce czy właśnie należy trzymać w temp pokojowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Niby w lodówce takze mozna trzymac ale ja zbytnio bym nie mogła jak schowam to przed rodziną! Amber99 no topicu o urynoterapii napisała mi ze ma naawet miesiaczny mocz wiec powtarzam ze im starszy tym lepszy! Ja w tej chwili mam tygodniowy! A jesli chodzi o zapach to pierwsze 3 dni sa straszne a potem da sie przezyc! Zapach moczu sie zmienia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a moge przecierac twarz
swiezym moczem? czy musi odstać trochę?jesli tak to ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a stosowałyście
roaccutane na trądzik? ja to gówno przez pół roku stosowałam.tabletrki pomogły na rok a teraz ma nawrót...i chyba wezme sie za urunoterapie, bo juz naprawde wszytsko stosowałam!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
a moge przecierac twarz Oczywiscie ze mozesz przecierac buźke swiezym moczem ale jak juz wczesniej wspomniałam najlepszy efekt bedziesz miała po starej urynie i szybciej działa! ja tez sie nie mogłam przekonac do starej uryny bałam sie ale jednak sie przemoglam i jednak rzeczywiscie ma lepsze działanie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Noo chwilke mnie nie było i juz tyle wypowiedzi! :):) Moim zdaniem im starszy mocz tym lepszy. Co o tym sądzisz DDD?? Zaraz skoncze czytac reszte wypowiedzi bo przeczytałam tylko pare. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
ładna cera Tak tak masz racje! Juz pisałam ze im starszy tym lepszy! Ja tez pewnien czas smarowałam sie swieżym ale nie powiem starszy daja lepsze efekty! I mam nadzieje ze te efekty beda szły w coraz lepsza strone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
DDDD Mogłabys cos powiedzieć o tym czy masz po jakim czasie zauwazyłaś efekty? Czy zeszły Ci tez blizny potądzikowe? Napewno wiele osób bedzie chciało to wiedzieć ;) Jak wygląda teraz twoja cera po miesiącu kuracji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Wiesz co ja mam strasznie zniszczona cere przez oczyszczanie u kosmetyczki strasznie tego załuje no ale... Teraz stosuje urynoterapie i widze ze goi sie to co miałam czasem wyskoczy cos nowego! Ale ja dopiero od jakiegos tygodnia uzywam stargo moczu wczesniej swiezy ale dodatkowo pije uryne od miesiaca! Zobaczmy jak to sie teraz zgra! Ale wierze w to ze stara uryna lepiej działa zobaczmy po dluzszym czasie! Na efekty trzeba poczekac ale ludzie pisza ze pomaga wiec czemu mi ma nie pomóc? Badzmy dobrej nadziei!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
No moja cera jest juz w miare ładna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Nie, ja bez picia heh :D zeby pic to musiałabym byc naprawdę ciężko chora. Urynoterapie stosuje przeszło 2 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Aha no ja zaczełam pic uryne juz byłam na tyle zdesperowana =/ a robisz okłady, nacierasz czy moze tylko przecierasz i jakim moczem? To bardzo dobrze ze widzisz efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
Ja nacieram starym moczem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ...pytanko...
Stosuje tą terapie od jakis 2 tyg i na początku miałam wysyp ale juz znikają te krostki. Teraz jest coraz lepiej. Ale nie wiem czy mam sie spodziewac znowu wysypu?? Czu juz teraz nie? Bo miałam na początku..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ładna cera
U każdego jest inaczej. Ja miałam wysyp tylko na początku a potem juz spokój. DDD A u Ciebie jak było? Miewasz jeszcze wysypy pryszczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
Nie nie, to jest raczej tak ze wysyp nastepuje tylko na początku! A pozniej jest coraz lepiej a wiec ...pytanko... nie przejmuj sie tylko trwaj w tym co postanowiłas a osiagniesz ( mam nadzieje ) zamierzony cel! =))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
ładna cera Stary mocz stosujesz juz 2 miesiące tak? To sie ciesze bo chciałabym równiez wyleczyc ranki i przebarwienia pozostawione przez kosmetyczke i moze troszke przeze mnie do końca! A także chciałabym aby te syfki juz przestały wyskakiwac sadzisz ze to jest mozliwe? Wyskakuje Ci cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lol...
ale naprawdę skóra nie śmierdzi moczem?? ile mniej wiecej po posmarowaniu wychodzicie się spotkać ze znajomymi? chyba spróbuję tej metody... ale nie chcę pachnieć siuśkami na ulicy :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DDDD
lol... Na poczatek mozesz nacierac sie lub robic okłady wyłacznie na noc! Ja w tej chwili tak robie ze nacieram sie na noc a rano juz nie zmywam buźki tylko przecieram ją jednorazowym recznikiem aby sie nie swieciła! W ogole nie myje buzi woda i nie uzywam zwykłych reczników! A gdybys chciał / ła np. isc na basen to juz umyj buzie bo pod wpływem wody uaktywnia sie zapach, ja ostatnio o tym zapomniałam i gdy woda troszke zalała mi brode poczułam zapach ale ogólnie nie mocze twarzy o wodzie nawet takie z kranu chyba ze własnie jestem w takiej sytuacji ze musze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×