Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość hilton

CZY WYSLAĆ MU ESA?NAWIĄZAĆ KONTAKT?HELP..

Polecane posty

Ja jestem co prawda facetem, ale miałem podobną historię. Zostawiła mnie pół roku temu dziewczyna i postanowiłem, że nie będę się poniżał i prosił jej o powrót. Przecierpiałem parę m-cy, zerwałem kontakt i po jakimś czasie ona sama zaczęła się do mnie odzywać. Teraz gdy emocje już nieco opadły myślę o powrocie do niej, bo ona takie chęci wykazuje (a przynajmniej tak mi się wydaje). Tobię radzę to samo, czyli przeczekać, nie odzywać się. Jeśli on coś jeszcze do Ciebie czuje, to gwarantuję Ci że sam się odezwie. Ale Ty nie możesz mu absolutnie pokazać, że to wszystko Cię tak męczy. Wiem, że to niełatwe, szczególnie w pierwszym okresie po rozstaniu, ale uwierz mi - czas koi ból i poczujesz się lepiej. Zapomnieć nie zapomnisz, ale bedziesz umiała za jakiś czas spojrzeć na to wszystko z dystansem i ocenić czy faktycznie to miłość, czy tylko przywiązanie. Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
do i co sie dziwisz sluchaj co ty wogole za brednie wypisujesz po co dolujesz dziewdczyne jeszcze bardziej masz wogole pojecie?? zerwala z nim bo pewnie miala powód , to ze nie chce przyjazni to zrozumiale cigle go kocha wiec nie mialoby to sensu teraz , to ze kazal mu sie nieodzywac rowniez tylko by cierpiala majac z nim kontakt tu w gre wchodza uczucia emocje ktore w niej sa to nie takie proste...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość keira1
najwyrazniej to on ja deptał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×