Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Makler :) tego mi było trzeba Nie, to nie jest tak, że ja się poddaję ... nieee Po prostu czasem człowiekiem kieruje strach i tak było ze mną. No i po drugie, ja wierze w to co robie :) Wierze, ze każda następna kuracja mi pomoże. Co do tego jak pisałeś, ze nie trzymałam diety.....wiesz, własnie nigdy nie byłam osobą objadającą się, nie miałam nadwagi (choć pisałam, ze się odchudzałam - tylko dla potrzeb własnych zeby się lepiej czuć), nie jadłam tłustego, alkohol okazjonalnie. Więc właściwie to nie moje wcześniejsze jedzenie. Przyczyn powstania jest wiele np przebyta ciąża. Mnie już w trakcie bolało, może organizm był zbytnio obciążony?? Albo antykoncepcja? No nie wiem, teraz nie ma co gdybać :) Stało się i trudno, już się z tym pogodziłam szczerze powiem ;) Kupiłam sobie cholestil ........ zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *matylda*
Witam.Dziękuję za odpowiedzi:) Papaja303 ........ Coriander........ Pierwsze czyszcz.robiłam 15III,więc teraz myślę zrobić po 2 tyg,czyli 29III.Trochę jeszcze dokucza mi ten kawałek wątroby.Kupiłam sok jabłkowy i będę przygotowywać razem z buraczkiem 1:4,bo b.mi smakuje,tzn z jabłek robiony samodzielnie,ale takie ceny jabłek:(,więc przerzucam się na gotowca. Dietę trzymałam,ale 17III sobie pofolgowałam,bo dobrze się czułam,więc czemu nie? Roch Myślę,że masz rację,(odwodnienie)bo do tej pory jem i piję wszystko,co kwaśne i właśnie sok z grejpfruta smakował mi niebiańsko(pierwsze,co można) Darvas Co do buraczków:to czasem pojawi się lekka pleśń i ją wyrzucam,ale można (ja tak robię)smarować nakrętkę i obrzeża słoika wewnątrz oliwą)NIe musi tak długo stać,ale ja lubię kwaśny,więc m-c. Dodaję jeszcze koper i nasiona kolendry,a czasem same buraczki bez soli ,za każdym razem inaczej,poszukaj proszę w google,może znajdziesz coś odpowiedniego dla siebie.:)A,mam duży słój z plastikową nakrętką i zakręcam.Jednak najlepszy jest kamienny garnek. Swan ma rację,ale mi nigdy nie wyszło tak,żeby było bez małej kropeczki pleśni.Nawet jak kiszę kapustę w wielkich beczkach,to zbieram taką pianę i myję kamień i przykrywkę.dodam,że wszystko parzę we wrzątku. Makler001 no tak ochrzan,masz racje.przygotowuję się do tego od prawie 2 lat.Najpierw zmiana diety,nauczanie rodziny jak żyć lepiej,zdrowiej a teraz poszłam na łatwiznę,bo znowu bym tego nie zrobiła,bo coś mi wypadło itp itd Czytam ten wątek i czytam,i chyba przez to się pogubiłam,od tych wszystkich rad.Ale cieszę się,że już był ten pierwszy raz i jestem wdzięczna za "rozmowę"ze mną Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do zorientowanego PUDŁO przegrałeś na bank stówę ja tylko tak z ciekawości bo tu i tam czytam o tym zbysiu nie kumam o co chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Czy ktoś wie jakie w jakich dniach marca najlepiej oczyszczać wątrobę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak ja mam takie typowo wiejskie jajeczka :) i skorupki gdy tesciowej po robieniu placka biore to pod kranem ta blone na mokro sciagam, pozniej 5 minut gotuje pozniej przy okazji robionego placka hehe na 5 minut do goracego piekarnika zeby ladnie skruszaly i w ladnym takim marmurowym mozdzierzu na pyl przetre w mlynku do kawy tak ladnie sie nie zmieli tak z pol plaskiej lyzeczki na dzien wszamam rano jak sobie kasze ryz czy platki jakies z olejami miodzikiem i dodatkami robie to wcieplne razem ze zmielonym siemieniem musze zwazyc ile to jest....bo tak od 0.5-1 grama na dzien wskazane sie wspomagac a to jednak najlepiej przyswajalny wapn i cos kolo 35 innych mineralow....wiec warto sie pobawic ;) kiedys...gdy jeszcze ;) maslanki kefiry pilem...to zmieszalem z tym i chlup :) matylda :) wiedza musi sie usystematyzowac :) robic notatki, wazniejsze przepisy,, ulatwienia, ja wiele lepszych ksiazek tez po kilka razy czytam....zeby sie lepiej orientowac i czasem szybciej zareagowac, komus cos podpowiedziec w kuchni to proscizna hehe bo mozna do woli improwizowac :) byle ogolne zasady zalapac :) ostatnio moja mala zrobila "teoretycznie" zdroowy pysznyyyyy czekoladowy placuszek :):) czasem w weekend mozna pogrzeszyc hiehie zreszta...im czlowiek czystszy tym bardziej...tym mniej mi to szkodzi :) wiem co jak neutralizowac a....jak to ktos pisal...po treningu i cegłe mozna zjesc i w miesnie pojdzie :):) byle ogolnie zdrowo sie trzymac...sporadyczne wyjatki... mozna przezyc - byle nie staly sie jednak norma ;) agamemnon... ano...tez czytalem ze ciaza moze powodowac problemy watrobowe...wlasnie przez rozwijajacy sie plod i uciskanie....i slabszy przeplyw zolci...i kamyszki sie tworza zaczelas dobrze :) byles nam tu teraz ... w drodze nie wymiekla szkoda by bylo ;) pojsc na latwizne....pod skalpel...samej...bez bicia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *matylda*
makler ja przede wszystkim na Tombaku się wzoruje,bo mam jego książki i dzięki niemu nauczyłam się żyć prawie zgodnie z naturą,zrozumiałam swój organizm.Tutaj trafiłam dlatego,że przeczytałam,że łatwiejszy sposób jest dr Clark,no i że należy najpierw się odrobaczyć(szkoda,że Tombak o tym nie pisze). Też jadam skorupki jaj,choć Tombak pisze,że najlepiej w lutym i listopadzie. Nie pijesz,nie jesz wcale nabiału?Ja tak,ale tylko od gospodarza,no i nie za dużo mleka,ale kefir,maślanka tak. W weekendy też grzeszymy z jedzeniem:słodkie musi być do pysznej kawki,ale w tygodniu to przede wszystkim owoce i warzywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpierdziele ;) sie w temat ... jaroslawie :) ktos tam wspominal o kawie... a ze znow przelatuje nieumywakina... pozwole sobie wrzucic cos na temat "zdrowej kawy " :) dla zapalonych kawoszy Kawa żytnia. Wybierzcie gruboziarniste żyto, przemyjcie je, wysuszcie, uprażcie na patelni, tak by się nie spaliło. Następnie zmielcie w młynku i zaparzcie jak kawę, lecz wsypcie go 2- 3 łyżki. Przyjemne z pożytecznym. Kawa z topinamburu. Dojrzałe kolby przemyj, potnij w małą kostkę, wysusz przez 3-4 dni na świeżym powietrzu. Potem dosusz w piekarniku, aż uzyskasz brązowy kolor. Przechowuj w suchym miejscu. Przed użyciem podpraż na patelni, zmiel w młynku do kawy i zaparzaj jak zwykłą kawę. Kawa z nasionami słonecznika. Na 100 g kawy wziąć 100 g pestek słonecznika. Obrane nasiona uprażyć, zemleć w młynku do kawy i wymieszać z kawą. Pestki słonecznika łagodzą działanie kofeiny, przy czym smak kawy zostaje zachowany. Kawa zaparzona z nasionami słonecznika jest smaczna i pożyteczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler Ja kawę uwielbiam, dlatego pytam matyldy jak ona parzy:) Próbowałem już chyba ze wszystkim :) Ale może dowiem się czegoś nowego. Dla mnie podstawowa informacja dotycząca kawy pochodzi od Edgara że traci ona swoje właściwości po 15-20 dniach od dnia palenia. Kiedyś nawet zdobyłem ziarna niepalone i sam paliłem kawę na patelni ale nie wyszła mi taka jak kupuję ziarnistą, paloną w palarni. Niumywakin pisze że dobrze jest piś kawę bo podczas parzenia wydzielają się dodatkowe atomy tlenu czy jakoś tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
mam pytanie do ekspertów czyli Papaji, Maklera i Jarosława :) co na "grzyby"? mam zdecydowanie zagrzybioną jamę ustną - nalot na języku tragiczny :( straszna ochota na słodkie.... choć ostatnio zdecydowanie mniejsza bo stosuję coś w rodzaju diety budwigowo-rozdzielnej. kupiłam kiedyś specyfik candida clear firmy NOW ale wiem,że ma dużo jodu a ja mam hashi i muszę unikać jodu i tak sobie stoi. co w zamian ? macie jakieś sugestie? i jeszcze jedna prośba - jak na złość nie mogę znaleźć przepisu na kaszę jaglaną mogę prosić o powtórkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Czy dam rade sam zainstalowac ten filtr? Jakies pojecie techniczne mam. Moze masz jakies opracowanie na temat instalacji, a moze moglbys sie podzielic swoim uwagami? Pytam ciebie o to mieso, poniewaz mam taki problem. Ze wzgledu na moja alergie wprowadzilem diete. Rok temu zrezygnowalem z wszystkiego bialego, ale zeby uzupelnic kalorie zaczalem jesc wiecej miesa. Teraz gdy poczatalem Moritza mam wogole strach strach jesc bialko :-)Ograniczylem wiec do 200-300 g ryby i ok 100g drobiu dziennie. Jem wiecej kasz i zboz oraz warzyw ( tego chyba caly czas za malo). Niestety jestem non stop glodny. Poniewaz pracuje ciezko fizycznie po zmniejszeniu ilosci miesa schudlem w pierwszym tygodniu ok5 kg teraz przy wzroscie 186 waze 75 kg. Czuje ze sila mi spadla i boje sie ze jezeli tak dalej pojdzie to bede za slaby aby pracowac. Wiem ze ty prowadzisz aktywny tryb zycia: silownia, plywanie itd. Nie czujesz sie wiec slabszy przy jedzeniu takiej malej ilosci miesa? A tobie nigdy nie pojawila sie plesn przy kiszeniu? Matylda Dziekuje za wskazowki. Sprobuje zrobic w najblizszym czasie te buraczki zobaczymy co wyjdzie. Na razie z malej ilosci, bez soli i cukru w sloiku z pokryka szklana bez szczelnego zamykania, tylko ja naloze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszecie o sokach to rozumiem ze macie na mysli soki ze swiezych owocow i warzyw. Z burakow tez swiezych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darvas pytales o montaz osmozy, ja sam montowałem. Jeśli wywiercenie otworu nie sprawia Tobie problemu to mozesz montowac :-) - ja zrobiłem sobie dłuższe rurki , dzieki temu moge caly "system" wyjac z szafki na zewnatrz bez rozpinania mam jakies instrukcje montazu to jak podasz mail to moge podeslac, ale na stronach sprzedawcow takie instrukcje sa do pobrania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memi Slonecki pisze aby plukac jame ustna i gardlo aloesem 1-2 razy dziennie. Ja wlasnie dzisiaj zaczalem, zobacze jak sie sprawdza, ale z tego co ostatnio zauwazylem u siebie stosujac MO i krople do nosa powinno byc dobrze. Warto sprobowac. Niektorzy na nalot na jezyku polecaja ssanie oleju slonecznikowego, ale to chyba nie pomoze na grzyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek Dzieki, podeslij mi te materialy rob66@wp.pl. Nie problem w zrobieniu otworu tylko nie wiem w ktorym miescu instalacji zostaje on podlaczony i czy ja sie tam dostane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Darvas ok, wysle mail z instrukcja. W komplecie z systemem powinien byc taki trojnik ktory podlaczasz przy ujęciu wody zimnej. Czyli przed lub za zaworkiem z zimną wodą. A odpływ wody technicznej montujesz (przy pomocy specjalnej opaski ) wiercąc dziurke w rurce od syfonu pod zlewem. Nie wiem jak masz zorganizowane ujęcie wody .Tak jest przy najbardziej popularnym rozwiązaniu gdzie pod zlewem masz dwa zaworki do ktorych podlaczone sa elastyczne zbrojone weze doprowadzajace wode do zlewozmywaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jestem specjalistką od grzyba. Tylko tyle co ze słyszenia...a więc kuracja wodą utlenioną.Kiedyś miałam tzw. ,,język geograficzny", ale po kilku oczyszczeniach wątroby, urynoterapii -już nie mam tego problemu. A w dodatku piję od jakiegoś czasu H2O2... Bardzo fajnie czyści się zęby z nalotu papką z wody utlenionej i sody do picia. Kaszę jaglaną gotuję ostatnio tak: 4 łyżeczki kaszy jaglanej 1 łyżeczka sezamu 1 łyżeczka rodzynek 1 łyżeczka słonecznika 3 daktyle susz. drobno pokrojone(zamiast dodaję suszoną żurawinę) 1 jabłko pokr. lub starte 1 szklanka wody Wszystkie składniki(oprócz jabłka) gotuję ok. 10 minut, mieszając.Dodać jabłko i dalej gotować, mieszając.W sumie ok.15-20 minut. Danie idealne nawet na pusty żołądek. Robię zazwyczaj podwójną porcję. Ten przepis gdzieś skopiowałam, z kuchni bodajże makrobiotycznej. smaczniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
Darvas Tak, sok robie teraz ze swiezych burakow. Wczesniej odczekiwalem min 2godz. Tombak pisze, ze nalezy odczekac min 2godz bo sok w tym czasie jest energetyczny. Szczerze mowiac to nie rozumiem tego. Na forach zdania sa podzielone. Malachow w ksiazce pt. dieta lecznicza i rozdzielna nic nie pisze od odczekaniu. Natomisat zaznacza, ze soki nalezy wypic natychmiast po ich przyrzadzeniu. Na dniach bede mial ksiazke pt "Świeże soki w warzyw i owoców mogą uratować Twoje życie" http://www.vitajuice.pl/swiezesokizwarzywiowocowmogauratowactwojezycie.html wiec w niej rowniez sprawdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
makler001 ///////////////sol gorzka...jasne ze przeczyszcza... ale nie jest to tygodniowe czyszczenie - odwadniajace pic mozna do woli caly czas - tylko odpowiednie odstepy czasowe zachowac wiec o odwodnienie ciala to ja sie nie martwie///////////////////// Ale tu nie chodzi o to czy tobie jest dobrze. Chodzi o ogol. A w ogole to ludzie moga byc odwodnieni. I w tym jest bajer. Wiec trzeba uwazac. Tobie to nie szkodzi, innego to odowodni zbytnio. A przy m.on. odwodnieniu tworza sie wlasnie kamienie. Tez wiem jak to jest spac jak dziecko, kiedys to osiagnalem. Ale jak juz wpsominalem tym razem nie osiagnalem takiego efektu. Pewnie ze kazdy chcialby czuc sie dobrze, po to wlasnie ten caly cyrk z oczyszczaniem, plukaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
papaja303, co masz na myśli mówiąc że za drugim razem na pewno nie będzie uwapnionych kamieni? Według ciebie kiedy powinny być, czy uważasz że aby pozbyć się uwapnionych to trzeba powtarzać płukanie skoro innych kamieni nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Roch
agamemnon //////////....nie jadłam tłustego, alkohol okazjonalnie. Więc właściwie to nie moje wcześniejsze jedzenie. Przyczyn powstania jest wiele np przebyta ciąża. ////////////// Nie no. Agamemnon nie siej plotek. Ciąża jeżeli już to dla kobiety jest okresem rozkwitania, ponieważ organizm chroni dziecko i produkuje dużo więcej substancji które chronią przed wszystkim. Problem polega raczej na tym że jezeli ktoś ma już zawalony organizm i szczególnie w dalszym ciągu źle postepuje to wtedy może być źle. Ale w żadnym razie przyczyną nie jest ciąża. Trzeba wziąć jeszcze pod uwagę w tym wszystkim, w problemach z wątrobą szczególnie takie sprawy jak hormonoterapia i antykoncepcja. Co niestety kobiety stosują nie mając kompletnie świadomości jak to jest szkodliwe dla zdrowia. Ostatnio w reklamach polecają jakieś leki osłonowe przy antykoncepcji na wątrobe, ale nie czarujmy się. I poza tym do tej pory mało kto wraz z antykoncepcją stosował terapie osłonową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roch Jakie plotki? Co to znaczy, ze ciąża jest okresem rozkwitania ?? :) Ciąża cholernie obciąża organizm, wszystko pracuje ze zdwojoną siłą. Nie trzeba być "uczonym" by choć tą podstawową wiedze mieć. Organizmu zawalonego nie miałam, przed ciążą dokładnie zrobiłam wszelkie badania, co by dziecku nie zaszkodzić i byłam zdrów jak ryba. Ciąża planowana, wiec miałam czas by się przygotować. No a jeszcze dodając coś do stwierdzenia "okres rozkwitania" - moje dziecko z braku miejsca w brzuchu wygięło mi z lewej strony żebra :) Rozkwitłam na maxa ;) Nie zagłębiałam się w inne książki tak dokładnie ale nawet Moritz w swojej pisze o tym, ze przebyta ciąża może mieć wpływ na powstanie kamieni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
makler W jaki celu sciagasz ta blone ? Ja uzywam ekologicznych jajek Bio organic ( 7,60 za 6szt) i jesli chodzi o smak i zapach to przypominaja jaja wiejskie. Na stemplu 1sza cyfra jest zero. jajka > http://img705.imageshack.us/i/jajazs.jpg/ Musze sprawdzic na opakowaniu czy to nie przypadkiem produkt firmy organic notowanej u nas na NC ( na ich stronce nic nie znalazłem) ps. na swieczkach tygodniowych papier widac zlapal oddech i pomalu pnie się do up. co do wagi, to wazylem i pol lyzeczki wazy 1,77g http://img855.imageshack.us/i/pollyzeczki.jpg/ http://img826.imageshack.us/i/wagat.jpg/ Chyba doroslem do lewatyw - mysle, ze pod wzgledem oczyszczania same picie sokow raczej niewiele daje, bowiem caly syf (sorki za wyrażenie) splywa do zasyfionego jelita, a tam zepewne jakas czesc przylepia sie do starych pozostalosci i co nieco wraca z powrotem do krwiobiegu. Napisz (innych userow tez z checia wyslucham) co, jak i kiedy i co zakupic. Wiedze jakas tam posiadam, ale to tylko teoria. moze z tych ofert cos bedzie odpowiednie ? http://allegro.pl/listing.php/search?change_view=1&string=lewatywa+irygator&search_type=1&description=1&shop=0&exclude=&location_radio=1&selected_country=1&distance=1&postcode=&state=0&city=&price_from=&price_to=&category=0&order=t&view=gtext&buy=0&listing_sel=2&listing_interval=7

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak dzieki za ten ostatni link :) czujnym trza byc :) dwie male dawki jodu sobie zapodalem...ale trzecia wieksza tez nie pogardze :):) takie cosik ci starczy do lewki :) i nic poza tym ... aaaa smycz do kluczy sie przydaje jako uniwersalny przyrzad do mocowania gdzie...chcesz i jak chcesz :):) http://tiny.pl/hdfp3 zobacz w aptece czy nie bedzie...zawsze przesylka odchodzi a swiadomosc jak rosnie...i wiedza...to sie szybko dorasta do lewatywy... bo ten nasz wewnetrzny brud....jednak najwiecej i najbardziej nas zanieczyszcza jutro u mamusi bede to sobie pozycze taka malutka wage :) i dokladnie ustale dawki :):) ja mowie o skorupce surowego wylanego jajka... to od srodka zostaje taka blonka zdzieram ja bo pozniej przy prazeniu potrafi sie troche przyjarac i smierdzi a jesli nawet nie to pozniej podczac mielenia pelno jest takich luznych strzepkow do zdmuchania specjalnie klopotliwe to nie jest wiec jak moge i idzie to sciagam kwestia gustu, bym powiedzial lukne na tego organic'sa :) ... mxm tuz tuz powinien odpalic :):) w samym dolku zonce dokupilem :) roch wg mojego... planu oczyszczania... nie jem tylko ok 22h pic...moge caly czas w tygodniu poprzedzajacym trzymam scicslej diete....ale dbam abym mial na ten weekend zapas energetyczny wiec nie ma mowy o odwodnieniu a ostatnie moje oczyszczanie...ani glodu ani odwodnienia ani zadnego oslabienia trening rodzi mistrza...wprawa.... jeden dzien biegunki....zwlaszcza gdy sie sporo pije nie sprawi ze powstana ci zlogi i kamienie ;) poza tym ja dbam o picie plynow i uprzedzam pragnienie...pilnuje aby moj mocz caly czas byl lekutko slomkowy cytrynowy (barwa) dlatego tez przed spaniem wiecej pije (na zapas) aby w miare mozliwosci po nocy mocz tez byl jasny - to jest moj wyznacznik odpowidniego uzupelniania plynow a to ze wogole ludzie sa odwodnieni... sory...ale co mnie to to tak jakbym sie mial przejmowac chorymi ludzmi na ktorych nie mam wplywu bo.... sa nieswiadomi....maja swoje zdrowie w ...pompie poki chodza i nic im nie dolega mniemaja ze sa zdrowi....i o zdrowiu sobie przypominaja gdy "nagle" cos ich dopada...ze nie moga sprawnie egzystowac, i musza leciec do lekarza...bo boli...bo uwiera...i czym tam jeszcze matka natura doswiadczy biednego czleka darvas :) lutek wszystko wie :) dobrze mowi i materialy odpowiednie tez ma :) proscizna... jesli sie ma rury na wierzchu i weze a jak nie...to tez mozna inaczej zrobic...troche gorzej i juz nie tak ladnie... sa takie dystanse ladne chromowane z otworem do podlaczenia zaworu na podlaczenie osmozy...tyle ze trzeba kran kuchenny te ...ok 2 cm...cofnac w strone kuchni :) no ale to jak sie ma zamurowane rury poradzisz sobie w razie co pisz o problemach na biezaco czy tu czy na mejla fotki mozna wyslac i lukniesz sobie jak sie podpiac i tak jak lutek pisze lepiej dluzsze wezyki zostawic, zeby miec swobodne dojscie do przyszlej wymiany wkladow, czy jakiejs kontroli mi buraczki sie kisza ok 5 dni pozniej w butelki i do zimnego....to i nawet miesiac moga lezec raz latem mi zaplesnialy mieso to budulec.... a nie zrodlo energii weglowodany proste zlozone i tluszcze - z tego czerp energie kasze ryze makarony tez maja te kilkanascie procent bialka rano jak zrobie miseczke ryzu kaszy czy platkow jakichs...do tego lyzka miodu 3-4 lyzki olejow....garsc rodzynek albo suszonej zurawiny...lyzka kakao.. lyzka siemienia troche tej skorupki dosypie wierz mi :) ze daje to sporo paliwa na wieksza czesc dnia bazuj na tluszczach - zdrowych olejach i weglowodanach zlozonych! to ma byc zrodlem twojej energi!! a nie mieso - bialko zakwasza to juz lepiej 3-4 jajka + pare lyzek oleju i tez masz pozywny posilek ty dziennie jesz 200-300 gr ryby + 100 g drobiu? memii jezyk zasyfiony....zapuszczone jelito...jelita :) tam zrobisz porzadek to i na jezyku bedzie oczyszczanie rownowaga kwasowo zasadowa....h2o2 ssanie oleju tez oczyszcza jezyk...ale to jest...powiedzialbym zaleczanie objawow...a nie trafianie do zrodla zapper kapiele z dod h2o2....picie i plukanie rozc h2o2 dobrze zest tuz po oczyszczaniu watroby....gdy przeczysci nas sol gorzka....pobrac troche synbiotyk...ja biore multilac....zeby na w miare czysty i zdrowy teren odpowiednie bakteryjki wspomoc mojej malej regularne zappowanie duzo daje czosnek.....kiszonki pic jesc... odkwaszac cialo...proszek zasadowy...skorupki jaj... sok z cytryny... full tego :) jaroslaw :) zgadza sie wlasnie zaparzona kawa ma w sobie nadtlenek wodoru, dlatego tak pobudzajaco dziala min na noc jak lyzke miodu rozpuscisz w szklance wody...to tez sie produkuje nadtlenek wodoru no ...ale ja to ino sama wode pijam :) + troche soli czy sokow weekendowo zaszaleje :) i kieliszek dwa winka :):) wiesz....jednak kawa pobudza...i to solidnie...i jest w tych szczelnych opakowaniach tu chyba caly wyc w przechowywaniu ciezko prognozowac...ile czego traci...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Podaj przepis na dobrą kawę:) t/z taką jaka jest w/g Ciebie najlepsza, chyba że to "rodzinna tajemnica", zrozumiem i nie będę Ci wiercił dziury w brzuchu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *matylda*
Jarosław ale namieszałam,nie mam żadnego przepisu.Dla mnie dobra kawa,to...np. espresso i tyle.Zalana wodą,która była wcześniej zamrożona,no i musi być śliczna filiżanka.Ot,i tyle. Ale przy okazji makler podał fajne przepisy, na pewno wypróbuje:) Darvas Jeśli piję sok z samego buraczka,to jednak taki odstany,bo po takim świeżym jest mi niedobrze.Gdy łączę buraczek+jabłko lub np marchew(1:4)to piję od razu i smakuje mi wyśmienicie. Papaja przepis na kaszę super i może domownicy się skuszą,bo ja uwielbiam wszystkie kasze,ale moi mają długie zęby i mocna się muszę starać,aby przemycić zdrowe rzeczy.Ja jadam najczęściej z dżemami własne produkcji lub warzywami. Plywak Ja ściągam tą błonkę po ugotowaniu skorupek,schodzi dobrze,potem skorupki suszę np na kaloryferze i mielę w thermomixie,ale wypróbuję sposób Maklera Czy każdy z Was przed wątrobą oczyścił nerki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek Dzieki za objasnienie i materialy. O to mi wlasnie chodzilo. Problem jest, poniewaz wynajmuje mieszkanie i bede musial pytac o zgode wlasciciela. Z tego co widze filtr jest na zimna i ciepla wode? Chyba jest to do zrobienia. Papaja A czyszczenie zebow tylko woda utleniona nie wyjdzie? Ta soda ma jakies istotne znaczenie? Ja tez dziekuje za przepis na kasze jaglana. Czesto ja sobie robie, a z tego co widze twoja musi byc naprawde dobra. Plywak Dzieki za informacje. Jak kiedys szukalem w internecie na temat jedzenia surowych burakow i nie moglem nigdzie znalezc jednoznacznej odpowiedzi. Teraz sprobuje jak taki sok smakuje. Czy jest jakas istotna roznica (zdrowotna) pomiedzy sokiem z sokowirowki a wyciskarki ? Ksiazka Malachowa o ktorej piszesz moze byc naprawde ciekawa. Wolalbym osobiscie wersje elektroniczna, nawet szukalem w necie ale niestety nic nie znalzlem. Makler Wlasnie o to mi chodzi, ze sila mi spada, bo jak nie dostarcze odpowiedniej ilosci bialka to masa spadnie a z nia sila. Ale powiem szczerze ze teraz z moja swiadomoscia to jak mam dowyboru mase czy zdrowie to wybieram zdrowie. Uwazasz ze to co jem codziennie to nadal za duzo bialka? 400 g miesa to ok 80 g bialka. Na szczescie rurki nie sa wmurowane, ale niestety tez nie sa elastyczne, takie wiesz do wyginania, wiec prawdopodobnie bede musial wymienic albo obecne skrocic. W kazdym razie jakby co to bede pisal. Dzisiaj nastawie mala ilosc buraczkow na kiszonke zobacze jak wyjdzie. Wczoraj zjadlem troche kapusty kiszonej i powiem ze czulem sie tak sobie. Chyba laduja do niej cukier, bo byla jak na moj gust za slodka na czysta. Moj organizm teraz natychmiast wyczuwa cukier, od razu Candida sie uaktywnia. W maju bede mial Zapper to ja docenie :-) Ja chcialbym jesc miod ale na razie nie moge bo od razu dostaje kataru, musze jeszcze poczekac, moze sprobuje od jesieni a do tego czasu oczyszcze sie z robactwa. To ile w sumie lyzek oleju dziennie spozywasz? Ja prawdopodnie tez mam zakwaszony organizm wiec zaczne stosowac to co pisales dla memii. Moglbys napisac co to jest ten proszek zasadowy i jak go zazywac? Aktualnie biore MO, aby odkwasic sie moge wiec oprocz tego spozywac wiecej cytryny? Moze zawsze jak pije wode dodawac do niej cytryne. W jakiej ilosci ? Organizm nie bedzie w szku o nie zostane zasypany przez rozpuszczajace sie kamienie w calym organizmie, bo pewnie jest troche. A te skorupki tez sprobuje przy okazji. A moge bez prazenia w piekarniku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×