Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Wecka, no zobacz, ja też podałam ten specyfik ze strony natura24. Dwie różne ceny u jednego sprzedawcy? chyba, że tylko nazwa jest wspólna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja to jest ten sam towar tylko Ty z allegro ,a ja z ich sklepu.Ja tam niektóre rzeczy kupuję np . pestki z gorzkich migdałów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wecka :) Leczenie sodą oczyszczoną i syropem klonowym Pomimo tego, że cukier pobudza wzrost komórek rakowych, połączenie sody oczyszczonej (dwuwęglan sodu) z syropem klonowym ma dokładnie odwrotne działanie; sprawia, że komórkom rakowym jest niezwykle trudno funkcjonować i przetrwać. Komórki rakowe mogą jedynie istnieć w za\waszonym i pozbawionym tlenu środowisku. Ponieważ mają naturę beztlenową, nie są w stanie używać tlenu do metabolizmu glukozy (cukru) i wyprodukowania z niego energii, ale zamiast tego muszą ją fermentować.Wporównaniu z komórkami tlenowymi, które używają tlenu i glukozy do produkcji energii, komórka rakowa potrzebuje około 15 razy więcej glukozy niż zdrowa komórka, aby wytworzyć taką samą ilość energii metabolicznej. Nadmierny głód komórek rakowych na glukozę pozbawia zdrowe komórki tego niezbędnego składnika sprawiając, że zaczynają one słabnąć, umierać lub też mutować się w komórki rakowe.Wygłodzenie lub osłabienie zdrowych komórek spowodowane nadmiernym poborem składników: odżywczych przez komórki rakowe z płynu okołokomórkowego, znacząco zmniejsza zapas glukozy i energii danego organu. Jest to jeden z głównych powodów niewydolności organów dotkniętych rakiem.Aby przygotować to proste, niedrogie a zarazem silne remedium zmieszaj 5 części 100% syropu klonowego (najlepiej jakości B) z 1 częścią czystej sody oczyszczonej (bez dodatku aluminium). Przelej miksturę na patelnię i podgrzej na średnim płomieniu przez 5 minut.Mieszaj intensywnie.Mikstura powiększy objętość i zacznie się pienić.Przechowuj ja w chłodnym miejscu i pij l łyżeczkę dwa razy dziennie.Wpoważnych przypadkach zwiększ dawkę do l łyżeczki 3 razy dziennie.Nie przestawaj przyjmowania mikstury przez 7-8 dni, co często wystarczy do usunięcia guzów o rozmiarze od trzech do sześciu centymetrów.Możesz zauważyć znaczną ilość wydalanych obumarłych komórek rakowych, bakterii i toksyn, które zazwyczaj wydalane są przez układ trawienny. Nie przejmuj się jeśli pojawi się biegunka. Jest ona sposobem ciała na to, żeby pozbyć się ciężaru raka. Inne, pozornie nie związane z rakiem dolegliwości, też mogą ulec poprawie. Syrop klonowy jest w stanie przenieść dwuwęglan sodowy do wszystkich części ciała, włączając w to mózg i układ nerwowy, kości, zęby, stawy, oczy i zbite guzy nowotworowe.Może również pomóc w innych problemach jak kwasica.Terapia dwuwęglanem sodowym jest nieszkodliwa i niezwykle szybko działająca, ponieważ jest to mikstura która niezwykle łatwo rozprzestrzenia się po organizmie. Jedną z osób, które polecają tę metodę jest znany onkolog dr Tullio Simoncini w Rzymie,Włochy. Jego wersja tej terapii polega na wprowadzaniu tej mieszanki bezpośrednio do guzów.Uważa on, że rak jest grzybem, który może zostać zniszczony dzięki bezpośredniemu wystawieniu go na działanie dwuwęglanu sodu. Dr Simoncini zdecydowanie ma rację mówiąc, że grzyby odgrywają znaczącą rolę w prawie wszystkich rodzajach raka. Istnieje ponad 1,5 miliona gatunków grzybów. Jednym z nich są Candida Albicans, które żyją w naszych jelitach pomagając w fermentacji niestrawionych cukrów i skrobi. Ten grzyb jelitowy może rozprzestrzenić się na inne części ciała i założyć tam kolonie, jeśli tylko w miejscach tych zaistnieje potrzeba rozłożenia materii ogranicznej. Na pewno grzyby, zwłaszcza grzyby zostawiające białą pleśń, są w stanie rozłożyć środki owadobójcze, chwastobójcze, pentachlorofenol, kreozot, smołę węglową i paliwa ciężkie i zamienić je w dwutlenek węgla,wodę i podstawowe pierwiastki.Grzyby występują w każdym środowisku na Ziemi i odgrywają niezwykle ważną rolę w większości ekosystemów, włączając w to wewnętrzny ekosystem naszego ciała.Wraz z bakteriami, grzyby są głównymi czynnikami rozkładu w większości ekosystemów lądowych i w niektórych ekosystemach wodnych. Jako takie są niezastąpione w krążeniu składników odżywczych, zwłaszcza jako saprotrofy i symbionty, rozkładając związki organiczne na nieorganicze cząsteczki. Stają się niezbędne jeśli ciało zaczyna gromadzić toksyczne odpady organiczne, metale ciężkie i związki chemiczne. Pojawiają się także jeśli komórki zaczynają niszczeć, wymierać i nie można ich od razu usunąć z ciała przez układ limfatyczny. Gdy porównamy je ze zdrowymi tkankami, tkanki rakowe zawierają o wiele większą koncentrację toksycznych związków chemicznych, pestycydów i metali ciężkich.W1973 roku, badanie przeprowadzone przez Department of Occupational Health na Hebrew UniversityHadassah Medical School w Jerozolimie, odkryło znacznie zwiększoną koncentrację toksycznych związków jak DDT i PCB w tkance rakowej z piersi u kobiet w porównaniu z normalnymi tkankami piersi i okalającą je tkanką tłuszczową u samych kobiet. Zablokowane kanały limfatyczne prawie zawsze prowadzą do rozprzestrzeniania się grzybów w komórkach i tkankach organów.Grzyby, które rozwijają się w tkankach organów zawsze uwidaczniają się jako biała masa.Dlatego też guzy rakowe są zawsze białe (choć na obrazach radiologicznych widać je jako ciemne masy lub cienie). Wykonując swoją niezwykle użyteczną pracę, grzyby wydzielają związki aktywne biologicznie.Kilka spośród tych składników jest toksycznych i nazywane jest mykotoksynami, która to nazwa odnosi się do ich grzybicznego pochodzenia i toksycznej natury. Szczególnie złą sławą cieszą się ajlatoksyny, które są podstępnymi toksynami wątroby i wysoce rakotwórczymi metabolitami. Innymi słowy, toksyny grzybiczne mogą uszkadzać komórki i sprawiać że zaczną się one mutować w komórki rakowe.Grzyby rosną na zewnątrz i wewnątrz skażonej tkanki i żywią się szkodliwymi toksynami i związkami chemicznymi, ale produkują też trucizny, które mogą z kolei wywołać uszkodzenie komórek i sprawić, że zaczną się one mutować. Stąd też, pomimo tego, że działanie grzybów pozwala na usunięcie pierwotnej przyczyny raka (toksyn), trucizny przez nie produkowane przyczyniają się do rozprzestrzeniania się raka. Dwuwęglan sodowy może łączyć się z tymi toksynami i usuwać je, jak również usuwać związki chemiczne, organiczne odpady i szybko podnieść pH komórek rakowych i ich otoczenia.Odczyn pH wokół komórek zbitych guzów rakowych jest znacznie bardziej kwasowy w porównaniu z normalnymi tkankami.Zmieniając pH, nowotwór zostaje wystawiony na większą ilość tlenu, co może doprowadzić do jego zniszczenia.Aby dostać się naj bliżej guza,Dr Simoncini umieszcza mały cewnik w tętnicy odżywiającej guza i podaje duże dawki dwuwęglanu sodu do najgłębszych warstw guza. Jak podaje, większość guzów leczonych w ten właśnie sposób rozpada się w ciągu kilkunastu dni, podobnie iak ma to miejsc w przypadku lecznia syropem i sodą. z innego zrodla „Zapytałem czy było coś innego w jej diecie. Powiedziała mi że łykała syrop klonowy i sodę oczyszczoną „Pomyślałem sobie że spróbuje u innych moich pacjentów Od tamtej pory „Dr. Jim rozdał swoją miksturę ponad 200 pacjentom ze zdiagnozowanymi nowotworami terminalnymi. Co zdumiewające twierdzi ze 185 spośród nich przeżyło więcej jak 15 lat a co najmniej połowa z nich cieszyła się całkowita regresja choroby Terapia dwuwęglan/ syrop klonowy działa w przeciwieństwie do IPT. Dr. Tullio Simoncini zgadza się że komórki nowotworowe pożerają cukier więc jeśli się je zachęci do pobierania cukru to tak jakby wysyłać konia trojańskiego. Cukier nie zdąży wzmóc rozrostu koloni komórek nowotworowych ponieważ soda oczyszczona zabije wszystkie te komórki zanim będą miały szanse na wzrost. Terapia jest kombinacją czystego 100% syropu klonowego (dużo klasy B syropu dostępnego w sklepach ze zdrową żywnością) oraz sody oczyszczonej i była pierwsza zgłoszona na Cancer Tutor site. Kiedy zmiksowane i podgrzane razem, syrop klonowy wraz z sodą oczyszczoną, które są wciągane do wnętrza komórki nowotworowej przez syrop klonowy, jest bardzo alkaliczna, zmusza do gwałtownego podniesienia pH i zabicia komórki nowotworowej. W podsumowaniu, Dr. Sircus mówi: „Syrop konowy najwidoczniej umożliwia i podwyższa penetracje dwuwęglanu w zakamarkach ciała., nawet tych które są trudne lub nie możliwe do penetracji z innych przyczyn. W te zakamarki wchodzą: centralny system nerwowy (CNS), bariera krew-mózg, stawy, trwałe guzy, i być może nawet oczy. IPT sprawia, że membrany komórkowe są bardziej przenikalne, i wzmaga pobór leków do wnętrza komórek. Syrop klonowy spowoduje ze tkanki będą także bardziej przenikliwe. Umożliwi to transport dwuwęglanu przez barierę krew-mózg i każdą inna barierę wewnątrz ciała dla cukru który jest potrzebny komórką w ciele Obie terapię IPT i dwuwęglan/syrop klonowy używają mechanizmów szybkiego wzrostu komórek nowotworowych przeciw nim samym. i tak sobie mysle... ze jesli cukier prosty wspaniale wszedzie przenika i jest nosnikiem alkalizujacej substancji jaka jest soda to dzieki temu wszedzie jest w stanie zrobic porzadek z ewentualnymi negatywnymi tworami komorkowymi zapobieganie wszelkimi metodami moja dewiza :) a tak sobie dedukuje...ze przeciez takie pasozyty....grzyby...np candida...zywia sie cukrami prostymi :):) to mieszanka owa w postaci konia hehe trojanskiego powinna go zalatwic :) ale tez i inne tego typu... twory :) syropek klasy A kupiony jutro lub w poniedzialek dotrze :) i zaczniem klasa B jest z konserwantami (tak...dla wiadomosci ew przyszlych kupujacych :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler dzięki-to się zgadza ,ze rak tworzy się z pewnych grzybów, też wiele na ten temat poczytałam.Warto zrobić tą miksturę.Strop klonowy BIO kiedyś kupiłam ,a sodę to kupić mam ze sklepu ? czy tam jest napisane na tej sodzie ,że jest czysta ,?pytam bo nigdy sody nie kupowałam ,a jak skażona to nie będę miała jak sprawdzić.Jeszcze jedno mój syrop klonowy stopnia ,,A,, jest 250 ml to ile dodaje tej sody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler ten syrop klasy A - BIO kupiłam w ROSS-MANI i cenowo nie taki drogi ,nie mogę sobie przypomnieć ile dałam ,ale chyba 26 zł.-250 ml

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wecka pare dni temu darvas pisal o tym....jak robil - dlatego mnie zachecil do tego experymentu od 3-5 lyzek syropu na 1 sody (ja mam ze sklepu - niby czysta) pozniej to trzymasz w lodowce 2-3 razy dziennie powiedzmy od 7,8-14 dni zalezy kto jakie ma problemy wg mnie sprobowac warto, bo tanie szybko dziala i malo z tym roboty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja Jeśli chodzi o odrobaczanie to przez cały czas biorę nalewkę z orzecha włoskiego, która bardzo dobrze działa na odrobaczenie. Moja babcia mówiła, mi że kiedyś to taką nalewkę każda matka robiła i dawała swoim dzieciom, żeby pozabijać wszystkie robaki. Wątrobę też wspomagam cały czas MO Słoneckiego, bo też łagodnie oczyszcza wątrobę (brałam 1 rok teraz od miesiąca mam przerwę). Taka ciekawostka na temat MO - mój tato miał stwierdzony na USG jeden kamień w woreczku żółciowym i po półrocznym stosowaniu MO kamień po prostu zniknął. Jeśli chodzi o oczyszczanie wątroby metodą Clark, to tu ze względu na pracę, trudno mi zaplanować taki termin żeby jeden cały dzień mieć wycięty z życiorysu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler a czy np. miód to też cukier prosty nie mógłby być użyty zamiast tego klonowego ? ale to tylko takie moje gdybanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
danke jak najbardziej.... swoja droga tez pomyslalem o miodzie... ale... czyzby "tam" miodu nie mieli ze tylko syrop klonowy? to jednak sok z drzewa....pewnie ma jakies lepsze wlasciwosci wzmacniajace potegujace korzystne dzilalanie owej kuracji sok z brzozy tez ma fantastyczne wlasciwosci tu chyba jednak tylko o cukier prosty nie chodzi miod podgrzany powyzej ok 40 stopni C traci swoje korzystne wlasciwosci.... po mojemu szkoda az tak dokladnie nie wiem oco chodzi w tej kuracji.... czy miod tez ma tak dobra przenikalnosc jak klonowy? sok z drzewa ma inna czystosc niz miod zbierany z kwiatkow przez pszczoly ta kuracja/terapia dosc szczatkowo jest opisana... tak jak i wiele naturalnych/tanich metod poprawy naszego zdrowia ciekawy bardzo jestem co sie bedzie dziac :) u mnie moze niewiele...ale u mojej malej...pewnie ostrzej... bo i metale ciezkie i rozne grzyby bakterie pasozyty moga wchodzic w gre w toalecie sie zobaczy hiehie (koncowka przewodu pokarmowego wszystko wychodzi :):) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przez ostatnie kilka dni robilem pomiary ph moczu, najnizszy poziom wczesnym rankiem to 5.5 pozniej do poludnia systematycznie rosnie do ok. 7.2-7.4 i tak sie trzyma do wieczora po czym spada i popolnocy zaczyna osiagac najnizsze poziomy.Martwi mnie ten wynik poranny. Bo jezeli odzwierciedla on ph krwi to wynika z tego ze jest zakwaszona. Kupilem sobie proszek zasadowy i zaczalem brac zobacze jak wartosc ph bedzie sie zmieniac, zwlaszcza ta poranna. Jak u was to wyglada? Macie wczasnym rankiem pow. 7, i jest ten poziom u was staly czy tez zmienny jak u mnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darvas :) hehe dobra zagwozdka jak jaroslaw kazal ;) zmierzylem sline raniutko...ok 7.1-7.2 przy czym ( ja porannie 100 ml urynki wciagam wewnetrznie :) i wyraznie kwaskowa jest) zmierzylem chyba na drugi dzien z ciekawosci byla kwaskowata... cos kolo 5.5 do 6 taki przedzial wieczorem troche kwasow pije...z buraczkow...nieraz cytryne roznie bywa do wyplukiwania kamieni nerkowych kwas cytrynowy zalecany...bo kwas ten zmiekcza wyplukuje wapn i inne zlogi z nerek jaki mocz bedzie podczas takiej kuracji wydaje mi sie kwasny, bo tylko taki ma wlasciwosci wyplukujace sole wapienne i inne ja bym sie tak bardzo nie przejmowal tym bardziej ze wskazania sa bardzo zmienne w zaleznosci od pory od posilkow trening i troche bialka po oczywiscie ze zakwasza do glowy mozna dostac hehe umiar i rozsadek ;) :) i trzezwe myslenie :) i nie popadac w paranoje bo i m wiecej wiemy...tym latwiej nie przejmuj sie ogolnie pilnowac aby jak najmniej zakwaszac i starac sie odkwaszac :) skorupka jajeczna chyba ma wiecej mineralow niz proszek zasadowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alusia poruszyła bardzo ciekawy temat - picie glinki - jako źródło krzemu. Co myślicie o tym: http://www.vismaya-maitreya.pl/naturalne_leczenie_krzem.html Oczywiście nie chodzi mi o ten preparat, tylko o sam krzem i jego odpowiednią ilość. Tu wracamy np. do glinki... jedno z najbogatszych źródeł tego pierwiastka. To wszystko niesamowicie się ze sobą łączy: o tym, że w każdym guzie nowotworowym znaleziono przywrę pisała Clark. Ona i wielu innych twierdzi, że przyczyną nowotworów są właśnie pasożyty lub grzyby. Są nawet teorie, że tkanka guza to sam zmutowany grzyb/pleśń. A z kolei te "żyjątka" "nienawidzą" krzemu. Zaleca sie przecież picie glinki właśnie w czasie kuracji odrobaczających. To chyba ma sens? Papaja, znalazłaś gabinet? Ja na przyszły tydzień jestem już umówiona na tzw. vega-test. To jest to, o czym ty pisałaś. Wykrywa pasożyty i "uskutecznia" ponoć też. Jedyne co mnie frustruje to inne specjalności tegoż gabinetu (kliniki). Masaż lomi-lomi to mały pikuś, ale już horoskop wedyjski na cały rok... to mnie trochę przerasta :) No, ale zobaczymy jak będzie..... Makler - super artykuły o aminokwasach. Już je zamówiłam. Dodalam jeszcze tyrozynę. te twoje dla ciała, tyrozyna dla odżywienia mózgu :) Mam do ciebie pytanie: otóż od kiedy wzięłam się za "dbanie o siebie" zaczęłam też różniste treningi. Czasem nawet pięć dni pod rząd: a to siłownia + basen, a to bieganie, a to squash (mój ukochany mnie zachęcił do nauki :) )... i tak już tego piątego dnia dopada mnie straszne zmęczenie. Ale nie w czasie treningu - owszem jestem wtedy zmęczona, pocę się itd., ale takie prawdziwe wycieńczenie, że ręką i nogą ruszyć nie mogę, to dopiero po godzinie - w domu. Niestety zaczyna mnie też wtedy cholernie boleć głowa. Jak sobie z tym poradzić? Coś szamać? Jakieś suplementy? Dziś moje drugie oczyszczanie :) ps. co do zestawu soda/syrop klonowy - też wypróbuję. Chciaż już mnogo tego wsiego - jeszcze nie wzięłam się za H2O2, zrobię po kilku oczyszczankach wątrobowych - no ale dobra, trzeba to trzeba :) :) :) pozdr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha! swann :) to super masz podejscie :) ja mojej malej cos nie moge naciagnac na treningi i medytacje....ale w koncu zmieknie hehe ja mam czas :) jedna uwaga :) co za duzo to nie zdrowo ;) nawet najlepsza rzecz...ale w przesycie ...potrafi zaszkodzic jestes po prostu wycienczona jesli tak intensywnie traktujesz cialo....musisz wprowadzic wiecej odpoczynku :) biernego hehe ale tez zbyt malo energii dajesz z pozywienia 60-90 minut przed treningiem ryz brazowy z owocami warzywami podlac olejem do syta :) jak zaczniesz brac owe aminokwasy sytuacja ulegnie diametralnej zmianie hehe zwlaszcza w wytrzymalosciowych sportach przyuwazysz tauryna arginina to explozja energii (30 minut przed treningiem) po treningu glutamine i tauryne szybka regeneracja (razem z cukrami prostymi sok winogronowy idealny, tylko nie uzywaj kwasnych sokow!) na dzien dzisiejszy ... polecilbym ci jednak zaczac kropelkowac wode utl...duzo dziala ....pod koniec treningu 10 kropelek dziala cuda :) pozniejsza kapiel z dodatkiem h2o2 jeszcze lepsza zacznij probowac :) nie boj sie ;) wogole nie oczyszczone osoby wskakiwaly na 10 kropelek i tylko chwalily :) kompleks pakerskich weglowodanow - fenomenalne wchlanianie po wypiciu i po 10-15 minutach...nie czujesz wogole ze byl jakis trening :):) pozniej szybkie bialka....koncentrat bialka serwatki i ... nic wiecej nie trzeba sa wolniejsze domowe sposoby w trakcie treningu popijaj napoj izotoniczny 4 lyzeczki cukru na lyzeczke soli na 1 czy 2 litry wody - dokladnie juz nie pamietam - smakiem sie kieruj - o rozcienczenie mi chodzi, ma lekko wchodzic ;) nie obciazac - gdy jest zbyt stezony (sol cukier takie zdrowe bierz :) ) po treningu w domu mikser...rozgotowany ryz ziemniaki (banany rodzynki) z dodatkiem paru lyzek dobrych olejow troche owocow do smaku troche sokow i na plynny koktajl przerobic miodem doprawic kakao dosypac jak kto lubi i to tak zeby wyszlo jeden gram weglowodanow na kg wagi ciala - minimum - jak za duzo to bedzie biegunka ;) koncentratu bialka serwatki....nie ominiesz domowym sposobem do picia surowych jajek to ani nie mysle nikogo namawiac ze 30 - 40 gram bialka bys musiala wszamac godzine pozniej syty normalny posilek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja maj
słuchajcie odebrałam dzisiaj wyniki badan kału na pasożyty i do tej pory jestem w szoku ,ja jak i klika członków mojej rodziny którym ,,chwaliłam ,, sie wczesniej tymi okazami i mieli zaszczyt widziec to co ja . Otóż spodziewałam sie wszystkiego ale to powaliło mnie na nogi Uwaga wynik badania brzmi :..Pasożytów nie Znaleziono !! badania robiłam w laboratorium w szpitalu.To teraz już wiem co robia z tymi kupkami ,komu by sie chciało grzebac za przeproszeniem w gównie Oczywwiscie podzieliłam sie z ta pania od której odbierałam wyniki i powiedziałam co i jak ,była troche zmieszana ,tłumaczyła ze jesli nie ma tam jaj które znosza pasożyty to nic nie da sie wykryc ,polecała mi badanie na wykrycie glist za ok 40 zł,tylko niewiem po co ,żałuje ze nie zachowałam jednego okazu w słoiku i im nie zaniosłam . tak wiec latania z kupkami do laboratorium nie polecam bo szkoda czasu i pieniedzy a i dziwnie sie na ciebie patrza Lepiej sie odrobaczyc profilaktycznie Byłam dzis tez u neurologa apropo tych pojedynczych dgrawek zbadał powiedział ze wszystko ok, a kiedy zapytałam czy może to byc od pasożytów to powiedzaił żo nawet całkiem realne ,ze tez moga byc takie objawy. Polecił zrobienie badania krwi z rozmazem takowe kosztuje ok 10 zł bo juz pytałam o to badanie ,wiadomo ze we krwi pasożytów nie wykryja ale wydzielaja one jakies substancje i cos tam w tej krwi wychodzi ,jakos inaczej to ujął ale już nie pamiętam. Napewno takowe badanie zrobie ale już w innym laboratorium

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Witam. Jestem po 6 oczyszczaniu wątroby ,zakładałam że tym razem już kamieni nie zobaczę . Zdziwiłam się kolejny raz , było ponad 20 kamieni dość dużych różniły się od poprzednich kamieni kolorem ,były intensywnie żółte i nie tak twarde jak rok temu .Warto było polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość maja maj
jak skoncze z tymi robalami to z pewnoscia wezme sie za wątrobe . Bogumiła czy możesz sie podzielic w jaki sposób oczyszczasz wątrobe że jest to tak efektywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bogumiła
Stosuję się ściśle do sposobu Huldy Clark z książki Kuracja Życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość plywak
Darvas Odnosnie MO, sprawdz czy sok z aloesu nie zawiera benzoesanu sodu, bo ten w palaczeniu z wit C może przekształcić się w związek rakotwórczy. I dotyczy, to nie tylko tego soku, ale również innych napoi, które zawieraja oba składniki. Wiecej >> http://zdrowo.info.pl/forum/viewtopic.php?f=2&t=1104 Jako zamiennik cukru polecam ( sam stosuje ) ksylitol. Jest to cukier pochodzenia naturalnego pozyskiwany z brzozy. Jest w rzeczywistości lustrzanym odbiciem cukru. Podczas gdy cukier sieje spustoszenie w organizmie, ksylitol goi i naprawia, wzmacnia układ immunologiczny, broni przed degeneracyjnymi, chronicznymi chorobami i ma własności opóźniające proces starzenia. Ksylitol jest pięciowęglowym cukrem, co oznacza, że ma własności bakteriobójcze, zapobiega rozwojowi bakterii. Podczas gdy cukier tworzy kwasy, ksylitol ma charakter zasadowy. Wszystkie formy cukru, w tym sorbitol, kolejny popularny alternatywny słodzik, są sześciowęglowymi cukrami, które wzmacniają niebezpieczne bakterie i grzyby.. ksylitol wytarza w organizmie odczyn zasadowy, a więc wskazany jest przy: próchnicy zębów i chorobach dziąseł, np. paradontozie suchości w ustach (stymuluje wydzielanie śliny), zapaleniu ucha środkowego, przeciwdziała tworzeniu się bakterii gnilnych, przy infekcjach górnych dróg oddechowych (tj. katar, infekcja gardła, zatok) działanie antybakteryjne stosowany jako środek zapobiegawczy przeciw bakteryjnemu zakażeniu płuc i oskrzeli u chorych na mukowisdydozę, przyjazny przy nadkwasocie żołądka, alergii, astmie, likwiduje niemiły zapach z ust Ksylitol jest powoli przetwarzany w organizmie z minimalnym udziałem insuliny, wskutek czego posiada ponad 14 x niższy indeks glikemiczny od glukozy i dziewięciokrotnie niższy od cukru rafinowanego (sacharozy). Dzięki temu jest bardzo bezpieczny dla diabetyków. Utrzymując niski poziom insuliny, przeciwdziała procesom przedwczesnego starzenia. Indeks glikemiczny (IG) - 8. Ze względu na to, że organizm musi się przyzwyczaić do wytwarzania większej ilości enzymu trawiącego ksylitol należy stopniowo zwiększać dawkę dobową ksylitolu (najlepiej zaczynać od łyżeczki do herbaty). Spożycie w nadmiernych ilościach może mieć efekt przeczyszczający. Z tego powodu Ksylitolu najlepiej nie podawać dzieciom do 3-go roku życia (lub w bardzo małych ilościach). Naukowcy fińscy zalecają spożywanie do 40g (około 10 łyżeczek) ksylitolu dziennie. Uwaga na podrobki >> http://www.ksylitolzkukurydzy.pl/ ja kupuje tutaj >> http://allegro.pl/finski-czysty-ksylitol-cukier-brzozowy-1100g-atest-i1538182216.html Odnośnie soli, to uzywam himalajskiej, a kupuje tutaj >> http://allegro.pl/sol-himalajska-krystaliczna-rozowa-1-kg-drobna-i1540330985.html papaja303, wecka01 stosowałyście ta mieszanke Clark(?) ? http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=1690&lang=pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak-----ja tego nie stosowałam ,tylko z firmy NOW .W maju kupię ten z natura24 ,bo jest większa butelka i może starczy na więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja maj Ja tez robiłam wyniki na robaki i z początku mi nie wychodziło,że mam ,ale za którymś razem mi wyszły,wiem, że jeszcze ich się całkiem nie pozbyłam , ale z ziołami to trzeba więcej czasu i cierpliwości. Sjemionowa w swojej książce pisze ,że 3 tygodnie intensywna kuracja ,a potem i do pół roku brać zioła.Oczywiście cały czas profilaktyka zwłaszcza jak mam zwierzątko. Makler syrop klonowy bio A jest po niecałe 20 zł w ROSSMANI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maja Maj Te badanie to Eozynocyty-w ten sposób dowiedziałam się,że być może moje dzieci mają pasożyty.Więc dałam kał na badanie,nic nie stwierdzono,więc już byłam spokojna.Dopiero dermatolog mnie uświadomił,że 1 badanie nic nie daje.Ale już nie biegam po lekarzach,tylko sama szukam sposobów na pozbycie się ewentualnych pasażerów.No i ważna jest odporność,bo od zawsze tacy pasażerowie na gapę nam towarzyszyli;) Tak z ciekawości zrobiłabym znowu badania,ale za dużo biegania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak dzieki za informacje, ja genralnie staram sie nie spozywac produktow z benzoesanem, moj aloes jest 100% bio sokiem bez zadnych dodatkow ten cukier brzozowy dobra alternatywa dla ludzi, ktorzy nie moga zyc bez slodkiego, podobnie odczyn zasadowy daje syrop klonowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja Maj
WECKA01 No własnie nie ma sensu latac z kupkani tym bardziej w moim przypadku jak juz wiem ze mam , bardziej zrobiłam to z ciekawosci co tam jeszcze znajdą ,teraz juz wiem ze sensu to nie ma,a może nawet wprowadzic w błąd kogos kto tak wierzy w te badania . zrobie jeszcze ta krew z rozmazem równiez z ciekawosci ,zobaczymy czy wyjdzie cos . DARVAS Priobriotyki połykam ,sensu raczej nie ma dodawac ich do lewatyw . Wazne aby je brac w czasie brania lewatyw a w szczególnosci pozniej uzupełnic flore bakteryjna ,ja nadrabiam tez jogurtami naturalnymi. No i nie przesadzic z lewatywami bo mozna sie odwodnic ,Ja pierwszy tydzien to dzien po dniu w tym jeden dzien przerwy,teraz przystopowałam bo chyba co miał wyjsc to wyszło a sporo tego było.póki wychodziło to szłam za ciosem i dalej. jeszcze jedno moje spostrzeżenie może i wazne ,jesli chodzi o glisty to wychodziły pod sam koniec lewatywy tak gdzies na trzecim ,,posiedzeniu,, czyli gdzies tak po 4tej piatej gruszce w moim przypadku,napewno nigdy przy pierwszym posiedzeniu,wtedy wychodza te małe takie jak owsiki i jeszcze niewiem do czego to podobne . jesli ktos posiada toalete typu,,chlup,, to warto miec jakis dlugi patyczek bo one poprostu opadają na dno .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zbyszek daj se siana
Zbysiu Zibi Zomo wcu daj se siana i wypierdalaj z kafeterii. Zacząłeś pić alkohol po 15 latach przerwy. Siwy UBie zafajdany najpierw lołeś po plecach palką zomowską a teraz leczysz odpażyny i odleżyny i blizny po pałce. Nie wstydzisz się. Czy bierzesz haloperidol znów? 100 złotych bierzesz za wizytę w gabinecie u siebie? Czy dolewasz jeszcze cichcem pacjentom jodu do wody i herbaty u siebie w gabinecie?Wprowadzając ich w eutyrozę a później leczysz to blokując tarczycę?Niech wszyscy wiedzą czym śmierdzisz. Może ludziska sprawdzą, kto po wizycie u Ciebie ma problemy z tarczycą?Może to trepisko się wreszcie dowie kim jesteś? Zduńska Viola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Witajcie, po wielu niedoszłych próbach w końcu po raz pierwszy czyściłam wątrobę , korzystając z rozpiski Maklera :) dzięki Makler! Moje odczucia - w zasadzie żadnych nieprzyjemnych, spodziewałam się strasznych bólów brzucha po soli gorzkiej a tu nic ...oprócz częstszych wizyt wiadomo gdzie ;) no i ten smak soli..hmm ...tak samo po miksturce olejowej myślałam, że będą mdłości czy wymioty a tu nic - zasnęłam jak dziecko i obudziłam się o 5 rano... jeśli chodzi o ufoludki to było sporo nazwę to "żwirku" zielonego oraz myślę kilkadziesiąt ufoludków wielkości nomen omen zielonego groszku ;) czuję się dobrze i już nie mogę doczekać się kolejnego czyszczenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
memi :) no to super :) oby kazde kolejne oczyszczanie tak...owocnie i "bezbolesnie" przebiegalo :) wecka jak gdzie ...kiedy bede to lukne za tym syropem... dobrze wiedziec :) plywak dobrze ze wrzuciles notke o ksylitolu :) cukry i cukrzenie za bardzo mnie nie interesuje ;) ...ale dobrze wiedziec ze to taki zdrowy....slodzik :) ze sok z brzozy super zdrowy to wiedzialem panie pisza o tych pasozytach.... i teraz popatrzmy jak to robia te badania "kałówki" ci co pracuja przy zywieniu....w jadlodajniach.... i ile to daje takie badanie gdy 95 % ludzi ma rozne pasozyty....a wiemy jak to jest z zasadami higieny... i jedz tu teraz...w publicznych miejscach gdzie karmia... chyba tylko wode w butelce szklanej wlasnorecznie odkrecanej hehe mozna tylko powiedziec ze dobrze ze to forum istnieje...tu jakos zbladzilem :) i wrzucamy troche "dookólnych" spraw dotyczacych zdrowego zycia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×