Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Siaka Dziękuję za przepis:)Orzechy mam,więc koniecznie zrobię zapas nalewki na zimę. Kiedyś wymieszałam takie młode orzechy z olejem i smarowałam nogi(wyczytałam,że na żylaki)i ach,jaką miałam opaleniznę.To taka dygresja,bo po co kupować drogie samoopalacze,jak można mieć kosmetyk prawie za darmo. DeeJay Ja 2x oczyszcz.wątrobę. Całą rodziną jemy pastę dr Budwig i smakuje nam wyśmienicie:z dodatkiem wszelkiej zieleniny(pokrzywa,mlecz,koniczyna,melisa lub mięta),czosnku,rzodkiewki...Jestem bardzo zadowolona,bo dzieciaki i mąż w końcu jedzą biały ser i dobrą oliwę.Ser mam od gospodarza,więc może nie jest za chudy,ale za to bez konserwantów;) Ja używam oliwę firmy Goya. Miłego dnia*_*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działanie nalewki orzechowej. Trudno tak opisać jednym zdaniem. Ja brałam ją jako lekarstwo na candidę. Dodatkowo też piłam codzienie zaparzone mielone siemie lniane, ale tak mielone samodzielnie, żeby nie było pozbawione oleju. Jeszcze biorę tran i drożdże w tabletkach. Tego wszystkiego nie biorę cały czas, tylko robię przerwy. W wyniku stosownia tej terapii zmniejszył mi się wilczy apetyt na słodkie. Kiedyś zjadałam 2 tabliczki czekolady, teraz 2 kosteczki i mam dość. Nie byłam zmęczona, ospała i rozdrażniona. Zniknęła mi moja łuszczyca (miałam u nasady włosów i w brwiach), wygładziła mi się ogólnie cera i bardzo poprawił się wygląd moich włosów. Ustąpiły też moje wieloletnie zaparcia. Tego całego zestawu nie biorę bez przerwy, ale tak 4 miesiące to stosowałam bez przerwy. Teraz od 2 miesięcy trochę się rozleniwiłam. Prawdę mówiąc mam takie marzenie, żeby nie musieć brać żadnych leków, nalewek, mikstur, robić żadnych kuracji... Wiem, wiem przecież nic nie muszę robić, ale jak nic nie robię, to mam doła że nie dbam o zdrowie i wpadam w przygnębienie itd... Taki pesymizm mnie ostatnio dopada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siaka Ja też mam łuszczycę:(Raz więcej,raz mniej... Czasem dołek jest potrzebny,żeby potem było lepiej.Wg mnie jest to stan naturalny,pozwól sobie ponarzekać,weź dobrą książkę,czy oglądnij komedię,zrób pełną michę super surówki i rozkoszuj się lenistwem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda Dzięki za słowa otuchy. Jeśli tak o tym pomyślę, to trzeba myśleć, że jak teraz jest gorzej, to za chwilę musi być lepiej. Nic nie trwa wiecznie choć te złe chwile się dłużą, a te dobre szybko mijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny żeby było lepiej to najpierw jest gorzej albo całkiem do d...y. Organizm musi wywalić cały dobytek co mu się zaserwowało, trujemy się latami a zdrowieć chcemy w kilka dni :O Słoneczko świeci i jak pięknie jest na wiosnę , kosy śpiewają , kwiatki kwitną i głowa do góry🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milko, wpisz w wyszukiwarkę na allegro ,,Nieumywakin" i będzie ta książka. Pasta dr Budwig jest super, i smaczna, tak Milka, smaczna, a jeszcze z dodatkami to mniam. A ile pożytku! Nie wiem, dlaczego nabrałaś do niej awersji, może olej był jakiś stary i zapach nie ten....trzeba kupować ,,budwigowy"..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
siaka55, Matylda na luszczyce moze pomoze szampon leczniczy ZDROJ http://sulphur.com.pl/szampon_leczniczy_zdroj.php Milka tutaj masz pelen opis Endoekologi zdrowia http://www.igya.pl/sklep/details/1308/endoekologia-zdrowia-iwan-nieumywakin.html ps. ja już zakupiłem, thx. papaja makler, prawdopodobnie nie tego uzywasz, ale w tym warzywku jest glutaminian sodu i inne nieciekawe dodatki http://www.kamis.cz/index.php/content/view/322/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Papaja Znam Moritza od dawna:-) Od 2003 roku zrobilem ponad 20 oczyszczeń wg dr Clark :-) A powinno być ich dużo dużo więcej. Sporo doświadczeń zebrałem. Napiszcie ludziska o efektach oczyszczeń - ale nie tylko ilości kamyszków, ale także jakie zmiany zaobserwowaliście u siebie np. 1 dzień po, tydzień po, miesiąc po oczyszczeniu. Ja uwielbiam ten stan kiedy 1 dnia po oczyszczaniu wstaje się rano z łóżka z taką energią do pracy, którą ciężko nawet opisać:-) Pozdrówki dla wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ja zamowilem na allegro, a tego linka wrzucilem, poniewaz opis jest tu konkretny, a na allegro takiego nie widzialem. Najpierw obdzwonilem lokalne ksiegarnie, ale wszedzie pozycji brak, wiec zrobilem jak wyzej. A kupilem u nich http://allegro.pl/my_page.php?uid=5965626 w cenie 36,99 zł + poczta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plywak Dzięki...ale nie używam nic,bo jak pisałam:raz jest,raz nie.Wszystko zależy od diety,a chyba przede wszystkim :jak najmniej stresu. Miłej nocki;)Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee no tom się wygłupiła...20 oczyszczeń? To co my mamy mówić? Eh... Efekty? Kompleksowo(bo jeszcze stosuję UT) -to już nieraz opisywałam. Pierwszy dzień to faktycznie jest zadziwiający, jestem pełna jakiejś energii i jeszcze dodatkowo rzucam się na żarcie, jakbym była po długim poście, hihi. W kibelku też nastąpiła radykalna zmiana na lepsze(chodzi o cięższy kaliber), kolor, konsystencja wręcz książkowa... U mnie ewidentnie przestały dokuczać bóle w stawach kolanowych.Bóle barkowe zaś znikły po 3-4 miesiącach urynoterapii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay :) no to milo powitac tak doswiadczonego oczyszczacza :) do swiat skoncze syrop klonowy i sode....i po swietach 7 oczyszczanko hehe (i mam nadzieje ze bedzie czyste i zostanie mi tylko jedno i watrobka bedzie odfajkowana ;) na liscie :D i pojade dalej z lista ...nerki....lecznicza cytrynowa hehe - tak sobie upatrzylem ) ja tam nie mam co opisywac wrazen... z wielka satysfakcja patrze w kibelek i z radoscia witam te male zielone hiehie - ze juz w kiblu a nie w watrobie - sporo to dla mnie znaczy teraz w treningu silowym...nowa jakosc ciala :) ...wszystko lepiej idzie niz zwykle...to jeszcze lepsza wieksza satysfakcja tyle oczyszczan zrobiles.... po ilu miales czysta watrobe? ( dwa ostatnie czyste? ) bo mniemam ze pozniej to po prostu dla zachowania czystosci :) i jakiego rodzaju kamienie z ciebie wychodzily? caly czas stosujesz oliwe z oliwek? jaki sok? plywak nie nie nie :) takie badziewia to tesciowa uzywa hehe juz ja wiem na co zwracac uwage czyste suszone bio ...samo zdrowie ja to nazwalem warzywko.....ale to jakies....suszone warzywa rozdrobnione...czy jakos tak... nazwa akurat najmniej mnie obchodzi :) sklad mi odpowiadal to wzialem :) gdyby bylo inaczej to bym wolal wogole nie uzywac uwaznie czytam etykiety i sklad :) i patrze na daty pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Papaja Ty za to masz większe doświadczenia w innych metodach i z pozytywnym skutkiem. Każdy ma swoje tempo oczyszczania i swoje ulubione metody. Każdy kiedyś miał pierwsze, drugie...:-) Makler Dzięki za miłe powitanie. Jestem na 96 stronie. Jak widzę jesteś weteranem forum i masz żelazną konsekwencję działania:-) Rzeczywiście widok zielonych "ufo" jest bardzo budujący :-) Wydaje mi się, że pojęcie czystej wątroby może nie istnieć w dzisiejszych czasach... Znam kobitkę, która przy 40 oczyszczeniu miała kamienie. Na początku miałem żółte, poźniej już tylko zielone, czasami brąz. Tak oliwa cały czas 125 ml i sok z grejpfruta czerwonego 250 ml. Kilka oczyszczen zrobilem z sokiem z cytryny 3/4 szklanki lub cała, ale zauważyłem, że cytryna powoduje uwrażliwienie szkliwa zębów, a grejpfrut nie. Z doświadczenia już się przekonałem, że najwazniejsza jest systematyczność. Długie przerwy pomiędzy oczyszczeniami w moim przypadku powodowały gorsze samopoczucie. Idealne jest podobno 10-12 oczyszczań co 2 tygodnie, ale w dzisiejszych czasach trudne do wykonania:) Wątroba ma 4 płaty więc 1 cykl tak naprawde to powinny być 4 oczyszczenia. Pozdrawiam:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay :) weteranem.... hiehie nieeee...daleko mi tam...ty juz 20 oczyszczan...jaroslaw juz 15 lat dobrze sie zywi wyznaczacie standardy forum jest od lipca 2006...a ja tu sie pojawilem dopiero kolo lipca ubieglego roku weteranem cwiczen fizycznych to jestem :) ciaglego sprawdzania i testowania mozliwosci ciala... a to co ostaniego roky dwoch odkrywam... cieszy mnie jeszcze bardziej, bo mozliwosci sa ogromne cofnac oznaki starzenia...uplywu lat....pozbyc sie chorob dolegliwosci, zapewnic sobie dlugie zdrowe zycie, w pelnej sprawnosci fizycznej umyslowej wszystko to w zasiegu naszej reki a jak malo ludzi zdaje sobie z tego sprawe tez bylem wielkim zwolennikiem proszkow odzywek tabletek....fakt ze byly to suplementy odzywki dla sportowcow, kulturystyczne... teraz coraz bardziej w strone natury sie zwracam :) bo widze pozytywne efekty kazdy z nas tu ma "swoja" dzialke :) w ktorej jest dobry :) fajnie ze mozemy sie tu spotkac ;) i powymieniac spostrzezeniami tak rosna specjalisci :) i to wysokiej klasy gdzie "zagiąć" lekarza...to pestka :D ale... nasze zycie nasze zdrowie...w naszych rekach kwas cytrynowy :) mocny jest....wiec go i miksture i sol gorzka to tylko przez slomke pije :) sporo tego soku z grejfruta dodajesz... po swietach zobacze z tym zgodze sie z toba.. 4 platy cztery oczyszczania i watroba czysta....to tylko teoria ja kamieni mialem relatywnie malo....wiec moze uda mi sie w tych 8 zmiescic hiehie a jesli nie...to dalej bedziem jechac :) juz sie czlowiek do tego przyzwyczail ;) nie mniej wazne jest pilnowanie wody pokarmow zywienia prowadzenie szeroko rozumianego zdrowego stylu zycia, zeby zminimalizowac tworzenie nowych... ja testuje najpierw :) a pozniej w spokoju zmuszam hihi do tego zonke ktora troche wiecej wymaga wysilku i perswazji z mojej strony...ale tez ma wieksze nalecialosci w organizmie ale tez duze pozytywne zmiany zauwazam kazde cialo zareaguje na tak pozytywne "doswiadczenia " , w dluzszym czasie z pewnoscia wszystko wyjdzie tylko i wylacznie nam na zdrowie pozdrawiam :) i spadam na sloneczko :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler To fakt oczyszczanie odmładza i regeneruje, ćwiczenia fizyczne też. Wątroba ma pośrednio i bezpośrednio wpływ na wszystko:) Warto się trzymać tego co dr Clark zaleca. Raz nie wziąlem ornityny:) Masakra była w nocy. Chociaż kamienie wyszły, ale sie umęczyłem. Oczywiście wszystko zaczyna się od czystej wody. Jak mówił Bruce: Empty your mind, be formless. Shapeless, like water. If you put water into a cup, it becomes the cup. You put water into a bottle and it becomes the bottle. You put it in a teapot, it becomes the teapot. Now, water can flow or it can crush. Be water my friend. http://www.youtube.com/watch?v=iO3sBulXpVw A Ty robiłeś wg dr Clark ? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
... Też sporo suplementów używałem jakiś czas temu. Zjadłem tyle chitozanu, cordycepsu, minerałów, witamin, flawonoidów i wszelkich różnych suplementów ziołowych, że gdyby to wagowo podsumować to byłby kosmiczny wynik. Ale warto było :-) Sporo ciekawych doświadczeń:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay ja robie swoja mieszanka hehe poczytalem wszystkich madrych i poskladalem po swojemu w zasadzie to moritz ale drobne udogodnienia z malachowa ...a czy inne nalecialosci , to juz nie pamietam (dzien przed w ten i po lewatywki, magnes przykladam, oddycham przez prawa dziurke nosa :) ) - troche takich.....bajerow ;) w kazdym badz razie ani ornityny ani nospy nie biore i spie jak.... zabity hehe u mnie na chomiku masz moja rozpiske 5 dni przed lekutkie jedzonko ryze kasze z warzywkami i owocami i litr soku jablkowego dziennie z codziennym nagrzewaniem watroby i okladami z oleju rycynowego i poza pierwszym oczyszczaniem....gdzie wiadomo sporo stresu dochodzi i troche przejety (mozliwoscia zablokowania kamienia) zbyt ostro diete przykrecilem ( i wynikajace z tego spore oslabienie).... to dotychczasowe oczyszczania i noce, bardzo spokojnie, rzeklbym... lightowo :) przechodzilem moj ojciec tombakiem oczyszczal... na to to bym sie nie zdecydowal i dosyc mialem jego opowiesci... a ja tam wole sobie ulatwiac niz utrudniac zycie :) moj glowny napoj to czysta woda prosto z kranika :) lata bez plywania to ja sobie nie wyobrazam i bez wypoczynku nad woda... lubie snieg...lubie lod... wiekszosc naszego ciala to woda... to moj wielki przyjaciel hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Kranika osmotycznego:-) Dla mnie dr Clark to jest lajtowa metoda:) Ale podziwiam, że robisz troche po swojemu łącząc różne style:) Ja tylko citro pije 2 tygodnie przed. Jem normalnie. To moje przygotowanie:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie dużo soku z czerwonego grapefruita, czy nie za bardzo rozcieńcza miksturę, ha? Ja daję tyle samo co i oliwy. Myślę, że dobrze robimy pijąc sok jabłkowy, gdyż on zmiękcza kamyki cholesterolowe. Ale nie robiłabym okładów rycynowych w tym czasie...Cayce przestrzega, że podczas diety jabłkowej nie należy robić okładów rycynowych. A dla mnie sok z jabłek i same jabłka, to są krewniacy. Nie upieram się jednak przy tym, bo nie znam się na tym za bardzo...nie potrafię wytłumaczyć tego sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
A nie wiem czy dużo czy nie:) Zdaje się, że dr Clark nawet polecała więcej - 3/4 szklanki chyba nawet. Sok z czerwonego grejpfruta jest tak łagodny, że nie ma to chyba znaczenia 1/2 - 3/4 czy więcej. Każdy może sam popróbować co dla niego dobre. Więcej oliwy cieżko byłoby wypić. Najważniejsze, że zielone ufo się pojawiają:) Ja to chyba intuicyjnie więcej soku daję żeby zrównoważyć oliwę. Nie wiem czy znacie sposób z ketchupem ostrym. Jak ciężko wypić miksturę ''oliwa - sok'' to po każdym dużym łyku przez słomkę jeśli robi się niedobrze wskadza się czubek jezyka w ostry ketchup. Dosłownie na chwile, żeby złamać smak. Naprawde pomaga. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
deejay :) zgadza sie :) osmotycznego ja raz kombinowalem z wiekszymi ilosciami bo chcialem przedobrzyc 2/3 oliwy i tyle samo z cytryny...pol nocy nie spalem...odbijalo mi sie... rano tez wiec juz z oliwa nie kombinuje za to cytryny 1/2 szkl i troszke pomaranczowego czy wlasnie z czerwonego grejfruta ( tak dla ...zlamania smaku :) ) papaja :) dieta jablkowa edgara ( to masz "glodowke" z kwasem jablkowym i chyba mozliwe ze chodzi oto ze podczas tego....nastepuje wieksze ruszenie toksyn... ale... przeciez rycyna pomaga watrobie... tez nie za bardzo rozumiem...i szkoda ze nie jest to wytlumaczone ) to nie to samo co jedzac prawie normalnie i picie jednego litra soku jablkowego - nic negatywnego nie odczuwam a ja dobrze sie umiem wsluchac w moje cialo :) jakiekolwiek odchylenie od normy bym zauwazyl... bo przeciez i robilem oklady z rycyny na watrobe bez picia soku....i pilem sok nie robiac okladow zadnych problemow jelitowo trawiennych czy od watroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
:) Kupiłem niedawno płytke do energetyzcji wody: TC Energy. Jak sprawdzałem na zwykłej kranówce to zmienia smak czyli chyba działa:) Energia wody wzrasta do 25000 jednostek Bovisa - poodbno:) Po 2 tygodniach używania czuję jakby więcej sił, ale nie wiem czy to wiosna czy to ta woda:) Ile masz PPM w osmotycznej ? Mnie ostanio wzrosło z 18 do 32 PPM (mineralizator), ale to chyba nic groźnego. Jak uważasz Makler ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może masz i rację, Maklerku. Jak zawsze zresztą. Ja jestem zadowolona z szungitu, piję wodę, myję twarz. Coś w szungicie jest(?), gdyż podlewane nim kwiaty rosną jak szalone. naprawdę. W ulotce też pisało, że to dobre roślinkom. Dziś wyrzucę stary, 3-miesięczny, a zasypię nowego. Muszę jeszcze dokupić. Starym będę podlewać kwiatki...może wszystkiego się nie wypłukało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
A ja sobie dziś robię takie przedświąteczne oczyszczanie..przynajmniej nie zjem tyle w Swięta ;) zdecydowałam się bo naprawdę nie mogę się doczekać tego skoku energii po oczyszczaniu :) to chyba początek uzależnienia;) i chcę robić co 2 tygodnie aż do skutku choćby nie wiem co! muszę ten szungit wypróbować! Papaja gdzie kupujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Mam też pytanie o mumio. Ktoś stosował? z jakim efektem i jakiej firmy? gdzie kupione?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja wiesz...szungit napewno w pewnym stopniu oczyszcza czy tez neutralizuje chemie w wodzie tez daje cos z siebie....jakies tam mineraly i co tam jeszcze ma :) mowisz ze to juz 3 miechy uplynely.... kurcze :) dobra woda to podstawa deejay ja na poczatku mierzylem ojciec membrane ma juz 2 lata... i juz zauwazylem ze wiecej przepuszcza...50-60 a mial kolo 40 ( z czasem pory membrany sie zwiekszaja i wiecej przepuszcza) u mnie na nowej tez cos kolo twoich wynikow 30-40....na demineralizowanej srednio o polowe mniej mineralizator tez musi sie troche "dotrzec" zeby na wlasciwym poziomie oddawac mineraly zawalone wklady sedymentacyjne szybciej dobijaja membrane i tez wiecej zanieczyszczen na nia idzie... szybciej dostaje popalic i skutkiem tego tez wiecej zaczyna przepuszczac kwestia jeszcze taka ze z samego rana zastana woda ma inne PPM, a jak ci odleci kilka litrow i na biezaco zmierzysz tez masz inne wskazania ogolnie to sie tym nie przejmuje mam swiadomosc ze mam w zasadzie mozliwie najczystsza wode, bez przechowywania w plastikach, po mozliwie najnizszej cenie i dla "spokoju ducha" te minimalne ilosci mineralow ze mineralizatora sa... teraz zmierzam do mozliwie najlepszego sposobu zywienia i odpowiedniej konsumpcji :):) co nie jest latwa prosta sprawa a czy to woda...czy slonce...ladna pogoda....wiosna... nie wazne :) wazne ze sie lepiej i zdrowiej czujemy :) i tak powinno byc :) z tendencja wzrostowa ;) przyjemnego dzionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Rzeczywiście masz racje z tym filtrem. Nie ma co przesadzać. To w sumie drobne wahania. Całkiem ciekawe te porady:) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Wesołych Świąt wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×