Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

DeeJay Pytanie nieaktualne co do słuchawki, znalazłem Twoje wcześniejsze wypowiedzi. Za to mam nowe:) Mówisz że często płuczesz wątrobę, jakie jest Twoje podejście, dlaczego tak robisz ? Masz jakiś plan oczyszczania ? Stosujesz dietę wymagającą pozbywania się syfu z pożywienia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===ŚwiadomośĆ===
makler jestem na poczatku drogi oczyszczania i dotleniania mozgu,:-) jeszcze nie pojmuje gdzie szukac tej strony nr 4:-)mozesz jasniej? dzieki Ci wielkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na moim chomiku... w dokumentach... w trenowanie ciala...strona nr 4 :) a na 3....tajemnice treningu arnolda schwarzeneggera

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===ŚwiadomośĆ===
teraz juz trafiłem, szedłem dobrym tropem,tyle ze wpisałem samo makler:-) masz tu tego troszeczkę:-) poprzeglądam,dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław IRA nie powoduje spadku ciśnienia:) Czyści znakomicie skóre, nawilża, rany drobne to leczą się w 1 kąpieli/natrysku. Trwałość i jakość tego produktu mnie zadziwia. Oczyszczaja się zatoki, uszy, zęby i gardło. Po 15 minutach prysznica znika zmęczenie całodzienne. Co do wątroby: Często to ja chce dopiero teraz robic - co 2 tygodnie. W ten weekend był numer 1. Co z tego, że mam na koncie ponad 20. Z przerwami sporymi od 2003 roku. Nie jest to dobry wynik. Poza tym nie mam czasu na diety. Staram się po prostu nie szkodzić. Piję wodę osmotyczną i energetyzowaną. Ostatnio wątrobe oczyszczałem chyba ponad rok temu. Sprawdzałem większość możliwych sposobów odżywiania, ale na dłuższą metę to u mnie nie wychodzi:) Raczej staram się słuchac intuicji i jeść różnorodnie. Czy mam plan :) Tak - magiczna 12 oczyszczań co 2 tygodnie:) I cel to wrócić do dawnej formy i kipiącej energii:):):) Bystrości umysłu, sprawności ciała i kondycji:) Dużo suplementów, ziół stosowałem, ale przychodzi moment, kiedy czujesz, że czas na oczyszczanie wątroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler - jakie masz doswiadczenia picia "kefirku" z grzybka tybetańskiego (jeżeli to możesz wymiernie określić) - kiedy pijesz 'grzybek" rano, w obiad ..., przed jedzeniem, itp. deejay właśnie jestem po 5 oczyszczaniu. podobnie tak jak ty zamierzasz, ja przeprowadziłem oczyszczanie z przerwami co 2 tygodnie, efekt - jestem bardzo zadowolony. zamierzam za 3 tygodnie od ostatniego oczyszczania powórzyć jeszcze raz dla pewności, czy juz się oczyściłem, co do efektów moich oczyszczeń opisywałem wcześniej, Dodam, niewiem czy takie tempo jest wskazane makler doradził mi, że lepiej robić odstępy 3-4 tygodnie PS wcześniej robiłem nie regularnie 3 razy oczyszcanie wg tombaka wciągu chyba 5 lat (takie małe eksperymenty na sobie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Tomi Robisz wg Clark? Sól, oliwa, grejpfrut czerwony ? Mogę się zgodzić, że 2 tygodnie to troche mała przerwa. Zobaczymy jak wyjdzie. Wiadomo, że z czasem różnie bywa i nie zawsze można zrealizować plan, ale nie można odpuszczać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wg mnie i tych autorów, których czytałam, 2 tygodnie to za krótko, najlepiej co miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tomi hm... ja juz jestem chyba na takim etapie...ze malo co mnie rusza moge powiedziec tylko jedno... pyszne kwasne mleko :) ktore ostatnio pilem chyba z... kilkanascie jak nie 20 lat temu rownoczesnie z grzybkiem tybetanskim zaczalem robic rytualy tybetanskie... i jedyne co zaobserwowalem to to ze spie jak zabity :) a sen mialem dosc lekki i bardziej zmeczony sie budzilem niz obecnie spie porzadnie wiec lepiej odpoczywam i sie regeneruje teraz w zasadzie juz nie musze pic h2o2... nawet rano na rozbudzenie nie potrzebuje ladny zasob energii na caly dzien, bez spadkow i jakichs wachan czyli tak jak powinno byc dee jay tak piszesz i piszesz o tej sluchawce....chyba tez o niej wiecej poczytam :) i o grandera cudach cosik nowego trza bedzie kupic :) a powiedz mi... odnosnie tej twojej sluchaweczki.... czy sa jakies obostrzenia temperaturowe? przy jej uzywaniu? np. nie puszczac wody o temp powyzej 50 stopni? i te oczyszczania to lepiej co 3 tygodnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay a wiesz... wlasnie przez medytowanie i rozwoj duchowy wewnetrzny... wchodzimy na wyzsze czestotliwosci... mozg... nasze cialo pracuje na wyzszych czestotliwosciach przy wysokim stopniu rozwoju duchowego... moc naszego umyslu rosnie...naszej mysli...samoleczenie... i inne rozne...cuda nie widy ;) tak mi sie wlasnie skojarzylo...z tymi wysokimi czestotliwosciami wibracjami... i leczniczej mocy wody grandera chyba jednak cos w tym jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler:) Tak są - nie większa temp. wody niż 70 st C. Chyba to drugie zrobie w 2 tyg., a potem juz co 3. W sumie po co się katować co 2 tyg:) Biegam, piję citro, wodę - więc postęp jest:) Polecam cayenne dr Schultza w kroplach jak macie możliwość sprowadzenia z USA. Ziolo numer 1 wg niego. Cos dla Ciebie Makler - mówisz że nic Cię nie rusza:) Spróbuj Cayenne - 250 000 do 500 000 jednostek ciepła :) !!! Wiem wiem odnośnie medytacji:) Z tymi wisiorkami grandera czy prętem można własnie medytować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) ty bys mnie chcial zabic hehe jak ja "normalnie" pikantnych potraw nie lubie , tylko lagodne jak najbardziej naturalne smaki, przyjemne dla podniebienia :) raz na sprobe gryzlem mala czerwona papryczke :):):) , nigdy wiecej - pieklo w gębie :) sluchaj... a nie masz moze gdzies cennika tych "zabawek" grandera? czy musze mejla słać coby doslali?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Jarosław Nie łykałem ani tego ani tego. Makler:) No co Ty:) Ja uwielbiam pikatne. A cayenne piję:) Na wode nie ma zagrożenia:) Cudowny środek:) Trzeba pisać bo ceny zmienne zależnie od dostawy i kursu euro. Pręt ok. 300-400 zł. Wąż grandera ok. 400. Przenośny ożywiacz do prysznica, ogródka itp itd ok. 2500 zł. Wisiorki ok. 150-200 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Moje dziecko waży 28kg,czyli ile mam mu podać kropli citrogrepu? Ja zaczęłam brać 10 kropli,bo wzięła nas jakaś angina(sic!).Wydawało mi się,że rozumiem 1 kropla 33%na kg wagi-ale nie rozumiem:(Chyba ten ból gardła... Olejek aragonowy zakupiłam,dziś wypróbuję:) Miłego dłuuuugiego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda 28 kropli na dzien... podziel na 3 dawki w chorobie mozna wiecej do... x2 tylko ze na poczatek lepiej mniej zeby przyzwyczaic z drugiej strony.... mozna dac dawke uderzeniowa zeby ostro wspomoc organizm.... sama decyduj :) woda utleniona tez jest znakomita :) na zaczynajace sie chorobsko :) nawet nie wiem czy nie lepsza ;) :) a polaczenie to...mioooodzio :) dee jay ten pret mi sie podoba :) a pozniej bym ten przenosny....tylko troche... sporawo no ale woda do kapieli cudna by byla :) i gdzie sie przenosze biore ze soba troszku juz poczytalem... niezly bajer :) polaczyc to z osmotyczna fiu fiu fiu :):):) i doslownie odmladzajace kapiele :) aaaaa pijam po 30 kropelek... razem z 4 kropelkami :) perhydrolu :) jak na razie gites :) troche juz gorzkawe bylo to kaplem pomaranczowego nie rozwalilo mnie hiehie ani toalety :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler No pręt poręczny:) W Warszawie jest basen, w którym mają Grandera:) Muszę się tam kiedys wybrać:) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler dzięki:) Zaczęłam podawać 5 kropelek.My pijemy z herbatą miętową(świeże listki). Mąż zaczął brać taurynę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lllooolll
Witam. Ile potrzeba kupić soli gorzkiej, aby wykonać oczyszczanie wątroby metodą Clark? W opisie jest podane 4 łyżki stołowe. Czy 25g soli gorzkiej wystarczy? Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na 4 lyzki...to ok 50 g trzeba miec cos tam pewnie zostanie...ale 25 nie starczy a najlepiej kupic od razu 100 g - bo taniej wyjdzie a i tak zuzyjesz :) oczyszczanie watroby to nie jest jednorazowa sprawa jak juz zaczniesz to minimum te 4...a najlepiej do ostatnich dwoch oczyszczan czystych jesli zamierzasz jeden raz experymentowac...to lepiej nie rob wogole

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
1 to za mało biorę dwa opakowania i czasami trochę mi zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja daję 40 g,bo zważyłam,że 1 płaska łyżka waży 10g,a pełna 15g-czyli 4 łyżki 60 g. Jak kupiłam opakowanie 50g to zapłaciłam 15 zł,a jak 25g,to po 5 zł. Lepiej wcześniej zamówić w aptece,bo nie zawsze mają. Makler Ile zapłaciłeś za Citro Grep?Ja za 25ml-24,78zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
Witam, odkryłam niedawno na allegro sól gorzką pakowaną po 5kg za 46zeta!!! jest sprzedawana jako suplement dla rybek i odżywka dla roślin ;) ponieważ sól zupełnie mnie odpycha wewnętrznie ;) chce ją stosować jako dodatek do kąpieli, podobno świetnie oczyszcza skórę i wypłukuje toksyny ale trzeba dać tego dużo bo 2 filizanki na wannę! więc apteka odpada - bym zbankrutowała :( a cena tego dla rybek kusząca ;) myślicie że można to stosować? piszą że to czysta sól gorzka w 99,99%. ktoś pytałał czy moźna robić oczyszczanie co 2 tygodnie. ja tak robiłam pierwsze 3 oczyszcania i bardzo sobie chwalę. czwarte miałam po 6 tygodniowej przerwie a następne robię po 3 tygodniach by dokończyć oczyszcanie w cyklu 2 tygodniowym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda ja kupilem :) citrogrept :) 50 ml za 26 zl...bez paru groszy czeski - w aptece :) ma nawet eko laur konsumenta 2008 dzisiaj ide kupic / zamowic druga buteleczke bo juz sie konczy pierwsza koncze na 40 kropelkach 3x dziennie kupie druga to jazda na 60 kropelek moja mala jak robi lewatywy...to jednak mowi ze syf leci :) wiec napewno cos tam sie oczyszcza mnie to...ni ziebi ni grzeje :) kolejna jakas tam kuracja wzmacniajaco oczyszczajaca :) ktora mozna uznac za zaliczona nie mniej...po przeczytaniu ksizeczki warto porobic notatki...i wozic gdzies na wyjazdy...obok wody utlenionej olejku rycynowego :) taka mini apteczka np kropelke na kleszcza i odpada...druga na dezynfekcje i po sprawie :) proste i bez grzebania i lekarzy :) w notesiku takie....tricki pozapisywac i heja na wojaze memii :) no trza bedzie zobaczyc ta sol gorzka :) ja juz bardziej jednak co do kapieli to mysle.... o wodzie grandera albo sluchawce ira :) ktora panowie tak zachwalaja sol gorzka...dziala na toksyny jak magnes na opilki zelaza... po intensywnym treningu...saunie....taka kapiel :):):) tez moze byc znakomita sprawa chociaz raz na jakis czas...tak na zmiane z kapiela z perhydrolem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler dzis zamawiam osomoze i Jaroslaw wspomnial mi, iz mam pamietac o przeplukaniu filtrow przed uzyciem, a Ty podobno masz jakies tajemne :) wiadomosci co, jak i z czym ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak cos tam mam :) ale raczej ogolno dostepne cosik najwazniejsze wrzuce tu...reszte jak znajde spakuje i na chomiku wciepne a droge do zdrowia tombaka ma moj ojciec...czytalem kiedys sporo sie tam powtarza w kilku jego pozycjach, zalezy jakie wydanie... cos tam dodaje....cos zmienia - nowa ksiazka nowi klienci :) biznes sie kreci ;) ale...sciaglem i przelece... porownam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ile dobrze pamietam, to Tombak cos wspmnial, ze Droga do zdrowia, to podsumowanie informacji zawartych w trzech pozostalych wydaniach, w ktorych i tak sie prawie wszystko dubluje :) ... takze biznes x 4 :) ps. wlasnie dotarla IRA, ide ja przetestowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
piszac o pozostalych wydaniach, mialem na mysli trzy wczesniejsze ksiazki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak osmoza manuale wlasnie sie chomikuje... najpierw lepiej wszystko przegladnij... pozniej dzialaj...skladaj uruchamiaj...puszczaj wode na sam koniec przeplukac sedymentacyjne...weglowy...bez puszczania wody na membrane, z 10 litrow spusc na jeden filter (podlaczasz kawalek wezyka na koniec i zlewasz do wiadra np) pozniej dwa pelne zbiorniki zlac ( gdzies 1h sie napelnia...wiec x2) i pierwszy filtr 5 mikronow pozniej wegiel i 1 mikron solidnie przeplucz weglowy - woda ma leciec czysciutka i jeszcze troche zlej dla pewnosci, zeby ten pyl z niego nie zapchal ci filtra 1 mikron to tak zgrubnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×