Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

dee jay :) zaczynajac oczyszczanie watroby, a przeczytawszy cala odpowiednia literature... tak sobie pomyslalem... ze 4 razy to teoria.... pewnie bedzie 6 ...dodam do tego 2 czyste, ostatnie oczyszczania i watroba zalatwiona :) lada dzien pewnie zaczne przygotowania do 8 - 7 bylo czyste mniemam ze z watrobka koncze nerki trza bedzie dowalic :) co do kropelek... ( ja i tak lubilem/lubie zaszalec hiehie) wiec stopniowe delikatne przyzwyczajanie... to moze moja mala :) ją cos tam jeszcze troche dreczy..... bo mnie nie slucha calkowicie hehe a powinna...powinna ja tam raczej czekam na jakis...dotkliwy efekt... na razie to za spokojnie ja mysle/ oczekuje ze glodowke przejde...niepostrzezenie... spacerkiem- po to tak wytrwale wszystkimi wyczytanymi sposobami czyszcze... wiem ze na zapas... ale.... przezorny zawsze ubezpieczony dobry kumpel wysportowany...okaz zdrowia wydawac by sie moglo.... AWF.....dobry plywak :) stwardnienie rozsiane...masakra teraz sie dowiedzialem ze znajomy...ale starszy...kolo 50...tez...w marcu sie dowiedzial...szybko postepuje....masakra trzeba ... trzeba robic to co robimy ja pijam tylko tymbarki... wiem co pije... dodaje do wody do smaku nieraz kupilem jakis...garden chyba...50% gratis bo na ognisko jechalem bez konserwantow...100%... fajnie wygladalo na oko slubstancje slodzace E 950, E 952...E 954 sacharyna zakazana bo rakotworcza... to jak oni to moga dodawac do sokow....cyklaminiany.... to samo....chyba jednak nie zakazane...acesulfam K tyz swinstwo jak diabli http://magicsport.pl/news/zdrowie/slodziki,na,cenzurowanym,N26.html nalalem troche.. lyklem...slodkie pierunstwo w diably... nawet solidne rozcienczenie nic nie dalo....obrzydliwe w smaku oddalem innym chetnym hehe wiesz... tak mysle sie troche asekuracyjnie doczyscic tym citro czy grepo... :) moze cos sie zacznie dziac :) juz nawet nie czuje potrzeby robienia lewatyw....taki...czysty sie jakos czuje :) no ale robie co 2-3 tygodnie dwie pod rzad... wstepna i kawowa :):) hipiejka :) ja wyedukowany jestem :):) bo moja mala.... niby caly czas mowila ze ma B ale ja na oko widzialem ze....ladne C :):) wskazalem jej pare stron nawet tu z kafeterii... to teraz to juz ma...E :):):) a z...uspokoj swoja glowe...to po staremu.... starymi miarami ...tak sie wymienialismy ;) uspokoj swoja glowe na zatoki to jala neti albo i inhalacje z h2o2....olejek z drzewa herbacianego... jak zes czysta :) to i moze tylko ladnie bedziesz pachniec ;) jezyk oblozony jak kto ma jelita zasyfione w tej materii to kazdy doswiadcza na sobie...odkrywanie...ameryki ;) lutek wiem ze zaczynalem...ale juz nie pamietam czy skonczylem zrodlo wiecznej mlodosci juz dluzszy czas to mam...ale.... zastanawialem za co sie wziasc...czy jakas joge....ale wole cos dynamicznego ostatnio gdzies znalazlem opis ze pobudza wyrownuje energetycznie czakry a w taki... fizyczny sposob jeszcze nie oddzialywalem wiec sprobowalem podoba mi sie bo dobra rozgrzewka z rana na tyle dobre ze tak z przyzwyczajenia pijam h2o2 nie obserwuje spadkow mocy :) w opisach ...od 3 powtorzen.... kazdego... przez tydzien i co kazdy tydzien po 2 dodatkowe az do 21 no ja robie...poltora tygodnia gdzies...jestem na 19 :) cwicze tylko rano w tym samym czasie zaczalem picie grzybka tybetanskiego... w nocy spie jak zabity... gdzie zwykle mam dosc lekki czujny sen wogole snow nie mialem nie pamietalem...dopiero dzis....dosc... namacalne :) pewnie to wynikalo z szybkiego wejscia... tak sobie obserwuje :) co sie dzieje nic wiecej nie mam na tej stronce co ty...tez chyba bylem albo podobnej na youtubie jest troche filmikow... nie, na razie tylko 5...ksiazke musze jeszcze raz przeczytac teraz czytam o extrakcie grejpfrutowym :) a te rytualy....poza walorami...nienamacalnymi...ogolnie stanowia dobra poranna rozgrzewke.....dobre rozciagniecie...talia...korpus...dolny fragment kregoslupa.... rozciaganie wzmacnianie... ja tu widze same plusy :) nawet moja mala...nygus anty cwiczeniowy przemogla sie i powoli sie przyzwyczaja i robi :)) male a cieszy :) oki :) spadam nyny bo teraz jakos...wczesniej mnie kladzie :) i troche wczesniej wstaje :) jeszcze pare lat... i bede jak jaroslaw ;) :) ranny ptaszek :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Oczywiście żartowałem z tym 12:) Ja to chyba regularnie bede robił. Nawet jak w końcu doczyszczę wątrobe:) Po prostu lubie ten stan equilibrium po oczyszczeniu:) Chyba fan klub citro-grepo założe :) Normalnie czuje, że lepiej mi sie biega przy regularnym piciu ekstraktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, Jarosław, jeszcze nas, niedowiarków, przekonają do citroseptu, ja zaczynam mięknąć, hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja Co do citropestu jestem przekonany że działa, ale nie wiedziałem że może mieć tyle zastosowań, dlatego wpis DeeJay'a mnie zainteresował (czytam szybko, lata wprawy):) uspokuj_swoja_glowa Jesteś niesamowita:) Przychodzisz mówiąc o tym co i jak zrobiłaś i widać że to co robiłaś było przemyślane i zaplanowane:) Mówisz co jeszcze masz zamiar zrobić, i to też masz zaplanowane. I najważniejsze w/g mnie to to że "wiesz" co dla Ciebie dobre. Znaczy słuchasz swego wewnętrznego Ja. Myślę że "winna" jest Huna :) Ona naprawdę działa i odmienia życie człowieka. Zazdroszczę wszystkim łatwości dostępu do materiałów który jest dzisiaj. Mam pytania: 1. czy było to pierwsze oczyszczanie wątr. w Twoim życiu 2. ile masz lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) Myślę o wyciągu z grejpfruta,tylko nie doszukałam ile kropelek mogą brać dzieci .Zainteresowałam się olejkiem z oregano,ale to wszystko zostawiam na późną jesień,a teraz,zaraz jak dojrzeje owies,to chcę zastosować kąpiele,też p/pasożytom. Uspokuj_swoja_glowe Podziwiam Ciebie za upór i podążanie wytyczoną drogą.Powodzenia**) Miłego dnia;) U mnie w końcu padało,więc jestem b.zadowolona:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Uspokuj_swoja_glowe
Wy mnie chyba z kims mylicie moi drodzy:). Ja tyle czasu w zyciu zmarnowalam, tyle rzeczy zakonczylam fiaskiem, ze nie ma czego podziwiac:) Ja czasami po prostu stwierdzam, ze nadszedl na cos "ostatni dzwonek" I nie ma odwrotu. Mam 34 lata. Dzis dochodze do wniosku, ze ten bolacy w polowie kregoslup to chyba watrobe lub nerka? Bol przesunal sie w bok na prawo, takie mam wrazenie. Ten bol jest troche nizej niz zapiecie stanika, na prawo. No zobaczymy, zastanawiam sie nad wypiciem soli gorzkiej, ale wolalabym sie zapytac kogos doswiadczonego. Wczoraj po lewatywie poszlo ze 3 garsci kulek jak z brudnej, szaro-zielonej plasteliny, wiec moze tam sie cos przytkalo? I tak na chlopski rozum pomyslalam, ze lewatywa oczyszcza od dupy strony:), to moze ta sol gorzka ruszylaby od strony zoladka? Na szczescie dzis bede wczesnie w domu to zrobie lewatywe z kawy (bo na wieczor by dobrze spac robie z soli I cytryny I wody) moze cos pomoze? Bol z kazdym dniem zaczyna sie wczesniej, dzis juz o 8.30 dal o Sobie znac, ciezko przy nim ustac a nawet usiedziec, najlepiej sie polozyc. Nie znaczy to ze jest ostry, bo nie, tylko upierdliwy I taki tepy troche. Czesto miewalam problem z oczami, tzn wzrok mam ok, ale szybko sie meczy przy kompie lub sztucznym swietle. Teraz tez mam zaczerwienione spojowki od kilku dni. Dzis takze czuje jakby kulke z wloskow w gardle, troche upierdiwe, ale niech sie wszystko cudnie czysci! Ps. Widze, ze nie tylko do mnie Huna przemawia!, ciesze sie, bo naprawde to jedno z najlepszych odkryc I nabytkow w moim zyciu:))) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoj swoja glowe :) po mojemu wlasnie przelom 30-40 lat to ostatni dzwonek zeby sie wziasc za solidne oczyszczanie te "nasze" roczniki jeszcze tak mocno zasyfione chyba nie sa jak te coraz mlodsze... dlatego ja tez sie tak rozpedzilem :) wlasnie chyba u malachowa byl obrazek....dolna czesc prawej lopatki...... w kazdym badz razie ktoras z dolnych krawedzi lopatki...to sygnaly watrobowe jesli tyle ci poszlo... to kamienie watrobowe problemy z watroba odbijaja sie na problemach ze wzrokiem tak czy tak " po"... bierz sie solidnie za oczyszczanie watroby termoforek z goraca woda na watrobe...troche jej ulzysz matylda Jeżeli chodzi o dawkowanie u dzieci, to według dr Fusha powinno się stosować l kroplę ekstraktu 33% na kg wagi ciała. W stanach ostrych dawkę tę można podwoić. lutek a wiesz...ze ja tak w nieswiadomosci... zahukaniec jeden hiehie wszedzie ino te 5 rytualow... i filmiki na youtubie... i robie te 5 ksiazke mam...ale czytam teraz dwie inne... a zrodlowa....juz nie pamietam jak dawno temu...i jak dokladnie... chyba predzej sie za nia wezme :):) i co tam o tym 6 :) pisze ktos gdzies pisal... ze ma rezultaty podobne do bradforda... jakas babka...chyba ukrainka... tez podobnie dlatego wydaje mi sie ze rzecz warta uwagi, jednak najwazniejsze bywa to najprostsze...regularnosc... przez wiele lat...to rezultaty moga byc przycmiewajace wszystko :) trza te zdrowe nawyki zaszczepic i rozwijac w sobie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokuj_swoja_glowe mnie dokladnie w tym miejscu , czyli ponizej prawej lopatki troche bolalo przez jakis czas po czyszczeniu Huldą, moim zdaniem to wątroba makler ciekawe tylko czy po rozpoczęciu praktyki 6 ryt. jest mozliwosc odwrotu, tak sie tylko zastanawiam bo jak na razie to nie planuje ;-) takie pytanko techniczne - czy dostajecie powiadomienia mailem o pojawieniu sie nowego wpisu ? ja nie dostaje juz od jakiegos czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
słuchajcie... ja też byłem lekko po 30-tce jak zacząłem oczyszczania :) teraz mam 48 :( Moje podejście do oczyszczań było "wypisz, wymaluj" jak "uspokuj_swoja-glowe" :) czyli jak podejść od str. fizycznej i psychicznej. matylda U mnie też pada, cieszę się bo wrotycz będzie dorodny :) Czy Ty też go zbierasz ? papaja Kiedyś podałaś fajny przepis na kaszę jaglaną. Masz może coś na kaszę orkiszową, właśnie kupiłem w sklepie :) uspokuj_swoja_glowa Można jeszcze termoforkiem podziałać na olej rycynowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław wow no to masz sie czym chwalic/dzielic , czy przez te _ladne_ pare latek , przechodziles fascynacje roznymi jak ja to nazywam "szkołami" aby na koniec trzymac sie zalecen Edgar-a ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość memii
to jak tak gadacie o tych latach to ja pójdę w stronę kosmetyków :) żeby resztki urody zachować ;) czy polecacie jakieś mazidła na twarz, naturalne kosmetyki? cera wybitnie sucha i mam tzw żywą mimikę co sprzyja kurzym łapkom :( próbowałam olejku rycynowego i na początku było ok ale później moja cera źle go znosiła..więc tak sobie stoi i czeka na kompresy Edgara. Dziś mam 4 czyszczenie !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek Kiedyś myślałem że sporządzenie horoskopu wyjaśni wiele o człowieku. Nawet kupiłem porządne knigi pt. "Sporządzanie horoskopu" i "Interpretacja horoskopu" autora nie pamietam, a nie chce mi sie szukac. Myślałem że horoskop daty urodzenia jest najważniejszy, ale dałem sobie spokój z ustalaniem horoskopów, bo to nic nie daje. Tak jak podanie spod jakiego jestem znaku czy zwierzęcia. To Ci nic nie da, okresy czasu podlegające znakom są zbyt rozciągnięte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay zamowilem w aptece citrogrept 50 ml - ciekawym po ile bedzie, na necie tanio widzialem a pytalem o citrogrep... widac sporo roznych odmian roznych producentow, kazdy chce zarobic na pozostalosciach po wyciskaniu sokow hehe jutro lub w pn bede mial i bede startowal z moja zonka ja tak od 30 , mala stopniowe przyzwyczajanie od 10 zobaczymy kogo predzej ruszy :):) i z jakimi objawami jaroslaw no tos mlody chopak :) jesli zaczales kolo 30...to w optymalnym czasie zaczales :) ja mam plan ustawowy "walczyc" do 140 ...najmniej wiec patrzac w takiej skali... to my ...dopiero co dojrzewajace kozoki ;) kurde :) znam dwoch panow po 60 ... sila wyglad sprawnosc kondycha... niedostepna 20-30 latkom w wielu "sprawdzianach" silowo wytrzymalosciowych... albo bym sie musial niezle napocic albo bym dostal po dupsku hehe (chociaz obecnie dosc slaby jestem i mam co odrabiac - tak na usprawiedliwienie ;) ) pomysl sobie ze 100 przed toba.... :) jasna madera ;) ... ile jeszcze mozna zdzialac :):) dowiedziec sie nauczyc wyprobowac.... kosmos :):) lutek jutro pewnie zaczne czytac dzis 21... troche sie z tym pobawie dla przyzwyczajenia pozniej lukne na ten 6...na razie to ciemny jak tabaka w rogu... bo nie pamietam nic a nic :) memii moja mala po kapieli olej sezamowy, arganowy pewnie i lepszy by byl...ale sporo chyba drozszy a na twarz...co i od swieta ja sie posmaruje...maslo shea carrite czy jakos tak 100% naturalne chociaz ja z urynianka..to w zasadzie nic wiecej nie potrzebuje memi... skore to najlepiej od srodka nawilzac natluszczac... owoce warzywa sol i oleje pic ja tak robie i u mnie skutkuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler Mi to się czas zatrzymał w wieku ok. 35 lat t/z w wyglądzie fizycznym, umysłowo ciągle czuje się młodo :) Fizycznie to mi odpowiada sprawność jaką posiadam :) jakoś nie miałem ciągot do ćwiczeń siłowych, czy wytrzymałościowych. Ale ułomkiem też nie jestem, brzucha nie mam jak inni w moim wieku :) i jestem zadowolony ze swojego wyglądu :) I tak czasem myśle ile to jeszcze można wiedzy posiąść, jak daleko się rozwinąć "duchowo" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak aby wszystko bylo jasne ;-) moja wypowiedz "wow no to masz sie czym chwalic/dzielic , czy przez te _ladne_ pare latek" tyczyla sie okresu czasu jaki juz dzialasz na polu oczyszczania i rozwoju, a nie wieku ja osobiscie uwazam to za nasza porazke jako spoleczenstwa ze dalismy sobie wmowic ze od pewnego wieku to juz sie nie nadajemy, jestesmy za starzy itd. Jarosław być może juz pisałes , czy mozesz przynajmniej napisac jaka masz grupe krwi, bo przy stosowaniu zalecen tej szkoly ja u siebie zaobserwowalem pozytywne zmiany, moja grupa to B

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek Masz rację że trzeba uściślić moją wypowiedź. Po trzydziestce robiłem oczyszczania i wdrożyłem zasady odżywiania Edgara jak również inne jego zalecenia dotyczące zdowia. Wcześniej szukałem innych "diet", nawet byłem przez pewien czas Wege :) Co do mego wieku to było do maklera, zresztą od kiedy zaczerniłem swój nick jest tam "o mnie" to i owo:) Moja grupa to O i tak jak czytałem co jeść a czego unikać to by się zgadzało co lubię a czego nie :) ale i tak zasady Edgara są najważniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Jeszcze nie zbierałam wrotyczu,w szczególności stosuję na szkodniki w ogrodzie,czasem coś ususzę(wiem,że p/pasożytom) Co Ty robisz z wrotyczu? Obecnie zaprawiam czereśnie,suszę skrzyp i jeszcze wybieram się po lipę,bo już trochę mam,ale tak obłędnie pachnie w całej okolicy,że nazrywam jej. Czasem nie wiem jak się nazywam od tego zrywania,suszenia,zapraw,robienia wywarów,gnojówek na ogród,ale zimą jestem zaopatrzona w różności:) Lecę drylować czereśnie,uff... Pozdrawiam;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Z netu: Wyciąg z pestek grejpfruta to preparat zwalczający grypę, przeziębienia i wszelkie infekcje. W jego obecności drobnoustrojom trudno jest się rozmnażać. Ekstrakt ten wzmacnia wątrobę, jelita, układ krążenia, oczyszcza krew z trucizn i toksyn, rozpuszcza złogi cholesterolowe. Pomaga w alergiach, astmie, miażdżycy oraz w chorobie wrzodowej żołądka i dwunastnicy, likwiduje zgagę. Leczy choroby skóry i grzybice. Zapobiega zawałowi serca i ma działanie odmładzające. Krótki opis ale jaki ekscytujący:) No ciekaw jakie odczucia będziecie mieli:) Uspokój swoja glowe Jakiej wody używasz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Właśnie ostanie szlify robie citroseptem 40 kropli z osmozą przed jutrzejszym oczyszczaniem. Nie mogę się doczekać ufo:) hehe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) tez juz sie nie moge doczekac hiehie a opis bomba :D hm... kruca fuks...dzis pobudka z ptaszkami...i wogole mi sie nie chce spac...czyzby to te rytualy.... tragiedia hiehie przyjemnego weekenda ;) i pelnych garsci ufoludkow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Na tej stronie jest o wrotyczu http://www.rozanski.ch/fitoterapia3.htm W zeszłym roku pisałem że "idę ostrzyć kosę":) w tym wynajme jakąś kosiarkę, bo już w marcu mi się skończył :( ...Po prawdzie to część rozdałem... DeeJay Citrosept ma podobne działanie jak srebro koloidalne, ale o ile srebro z czasem traci ppm, (co widać jak się zbiera na ściance butelki) citrosept nie ma tej właściwości. Ale jest wygodniejszy bo zabiera mniej miejsca. Ciekawe jak by tak go rozpuścić właśnie w srebrze. Będę musiał poprubować, tylko muszę znaleźć ochotnika...:) Albo czekać aż mnie coś dopadnie. makler Witaj w ogrodzie (rannych ptaszków) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
No hej, hej..gdybym wiedziala, ze tu tyle osob rano wstaje to przyszlanbym wczesniej:-). Ja zazyczaj 3-4 na nogach, ale przesune to na 5-6 juz niedlugo (chwilowo partner moj jest w usa i musimy wygospodarowac extra czas przy rozniczy czasowej). Wczoraj caly dzien strasznie mnie mulilo!, mialam ta kule z wlosow w gardle i odbijalo mi sie kwachem. Zdziwilam sie, bo zgage w zyciu mialam moze z 2 razy tylko, a tu taka niespodzianka. Zrobilam sobie lewatywe z kawy, ale czuje, ze nie wydalilam calej wody, cos tam gdzies wsiaklo, pewnie rozwadnia kamienie kalowe:--))). Pozniej po lewatywie poczulam taski dyskomfort od tego mulenia kwachem, ze nachylilam sie nad muszla i w sumie odbilo mi sie i kwach poczulam w nosie..bleeee..:-). Poszlam spac kladac poduszke pod glowe, zeby ta zgaga nie przeszkadzala. Acha nagrzewalam watrobe termoforem. Dzis wstalam, no czuje lekkie oslabienie, dwa razy moze mnie zmulilo tak lekko, ale ok. Zrobilam lewatywe sol+cytryna i znowu mam wrazenie jakby polowa wody we mnie zostala...hmm, nawet po 30 min spacerze nic mnie nie kreci dodatkowo w brzuchu. Zrobie pozniej lewatywe z kawy to zobaczymy. Wode pije albo przegotowana, albo z takiego pojemnika z filtrem, albo vittel albo evian, te najbardziej lubie. Samopoczucie bardzo dobre w sumie, juz mniejsza ochota na jakies przekaski, ale bardziej spowodowana lakomstwem niz glodem. Przypomne, glodu nie czulam wcale. Jezyk slabo oblozony bialym nalotem, mam wrazenie, ze lekki niesmak w buzi, ale nic strasznie cuchnacego czy cos. Zobaczymy czy dzios znowu ten bol po prawe stronie da o sobie znac. Ja chodze na solarium w trakcie glodowki, oczywiscie na pare minutek tylko zeby rozgrzac cialo, a nie wygladac jak kurak z rozna:-) (bo u mnie od tygodnia nawet 20C nie ma, pada i wieje...typowa angielska pogoda) Do wlosow uzywam tylko szamponu dla noworodkow i taka tez oliwka do rak czy buzi, jak mam potrzebe. Stosuje lekki make-up, dyzodorant czy perfum tylko na odziez i bardzo skapo. Wy to tacy zaawansowani w wielu rzeczach, ja nawet o niektorych nigdy nie slyszalam! Ja jakos intuicyjnie wewnetrznie chyba wybieram dla siebie rzeczy. Np nigdy mnie nie ciagnelo do urynoterapi (nie , ze sie brzydze, bo nie) ani np do jogi. Nie wiem dlaczego tak jest, ale wierze , ze organizm sam nam "podsuwa" ochote na cos jak jest potrzeba. Ja chetnie zrobie odrobaczanie. Poczytam o tym, przemysle.... no chyba, ze macie sposoby na 100% dzialajace to opiszczie, lub dajcie linka! (szukanie za kazdym razem czegos na forum przerzucajac po kartce zabiera sporo czasu). Powstrzymalam sie od wypicia soli gorzkiej, jakos tak jak ma byc sama woda to bedzie sama woda:-) Dzis jade na zakupy, powoli sie zaczne pakowac (za tydzien jade na holidaya), takze dzien zleci jak zwykle szybko. Milej soboty zycze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler :) Dzięki :) Napisze w niedziele jak poszło :) I wzajemnie miłego wypoczynku:) Jarosław No wiem wiem, że sreberko podobnie działa, ale jakoś nigdy nie próbowałem. Nie ciągnie mnie do tego w ogóle. Hehe ochotnika powiadasz:) Ja bym tego nie mieszał:) Lepiej robic kuracje na zmiane - Ag i WzPG ;-) uspokoj_swoja_glowe Troche mnie zakosczyłas :) Solarium podczas głodówki:) yyy zaniemówilem:) Wodę chyba lepiej filtrowaną i energetyzowaną niż butelkową ;-) Pozdrawiam wszystkich i miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uspokoj_wlasna_glowe Zdaje się że Atena777 z tego wątku po serii oczyszczania wątroby zrobiła głodówkę, i coś pisała że dzięki niej zagłodziła i wydaliła coś co przypominało glisty. Ale trzeba by sprawdzić na wcześniejszych stronach, a może nas czyta i będzie chciała przypomnieć jak to było:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uspokoj_swoja_glowe
No hej, ja juz po drugim spacerze i paru minutach na solarium. Jak wrocilam z pierwszej wyprawy to sie jeszcze polozylam na chwilke spac, bo tak mnie zmoglo, ze hej!...i snily mi sie buraczki!!! Dla mnie gotowane buraki to od dziecinstwa wpsaniale danie, a juz zasmazane to niebo w gebie:-). Tak sobie wlasnie usiadomilam, bo myslalam o wychodzeniu z glodowki, ze dobre wychodzenie i nowe przyzwyczajenia to takze dlugie i porzadne gryzienie!, okolo 30 razy kaszdy gryz. I to sobie postanowilam, malutko gryzc i dlugo rzuc. Jaroslaw, moze Atena sie odezwie, mam nadzieje:-). Ja sie zastanawiam czy te oczy i kula "wlosow" w gardle to nie pasozyty? Dzis jak narazie troszke lepiej, czuje sie oslabiona, ale psychicznie wspaniale:-). Przedwczoraj i wczoraj podszczypywal mnie odbyt ciekawe czy to jakies pasozyty czy moze cos z hemoroidami? Sorki, ze tak bezposrednio, ale to nie watek kulinarny:-))) Plywak rozumiem, ze prosisz o podanie wieku tych 2 panow z fotek?. A to nie jest pytanie podchwytliwe?, bo wyglada jakby to bylas jedna osoba tylko jedna chuda, a druga gruba. I stare jakies bardzo te fotki, albo mi sie na wzrok tez rzuca podczas glodowki:--))). Ciekawa jestem odpowiedzi:-) Pozdrawiam moi mili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
A z ciekawostek dla bardziej dociekliwych odnośnie zapperów coś wam powiem:) Kilka lat temu jak dostałem zapper to postanowiłem sprawdzić czy rzeczywiście działa :) Znalazłem zakład naprawy TV i facet tam odsprzedał mi miernik częstotliwości. Kawał zaawansowanej maszyny:) I rzeczywiscie potwierdziło się wszystko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×