Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość DeeJay
Pływak Dzięki:) Ale numer szukałem na allegro i tak jaky wyszukiwarka nie wszystko pokazała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Odplyw zuzytej woda jest na razie nie zamontowany i woda splywa mi do wiadra i jak mam wszystko potwierane to nic nie leci. W momencie gdy pobiore szklanke wody wtedy woda zaczyna splywac ale tej wody splywa bardzo duzo, kilka litrow i nie wiem co sie z ta woda dzieje, czy jak jest zamknieta wlewka a zbiornik pelen to membrana jest caly czas przeplukiwana bez konca, bo jezeli tak to zuzyje mnustwo wody, a moze zbiornik nie jest pelen, po czym poznam, ze zbiornik sie napelnil?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnosnie ph. Woda niezmineralizowana ma u mnie ph ok 6 a zmineralizowana ph 10 (czy to nie za duzo?). Mierzylem papierkiem do ph moczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
darvas litr wody osmotycznej wypijasz... 4 litry wody sa poswiecane poza tym...w tej wodzie sie nie kapiesz hiehie ile ty wypijesz? 2-3 litry...no fakt 4x tyle wody sie zuzyje dodatkowo, ale masz najlepsza/najczystsza wode jaka mozesz w domu uzyskac czy to duzy koszt? bez oplukiwania membrany...szybko by sie zasyfila... dlatego sa zalozone tez te ograniczniki wyplywu wody z oplukiwania bo kiedys chyba jeszcze wiecej lecialo wiecej zuzywasz w toalecie i kuchni i przy praniu ;) ... chyba ze nie masz ogranicznika... ilosc wody ktora ci wchodzi do baniaka w znacznej mierze zalezy od tego jakie masz cisnienie wody na wejsciu ale zrob jeszcze raz experyment... jak filter jest ciuchutko i nic nie leci :) zlej litr wody do picia do butelki...pod wyplyw postaw wiadro 10-20 litrow i poczekaj i zmierz...az do kompletnej ciszy zeby nic nie lecialo to bedzie najbardziej miarodajne i... pokaze nam ile faktycznie wody zuzywa instalacja bede wdzieczny :) bo tez mi sie wydaje ze troche tej wody idzie hehe jesli masz 10...az mi sie wierzyc nie chce...to sie ciesz jeszcze bardziej - masz wode alkaliczna - jeszcze zdrowsza - lecznicza bym nawet powiedzial papierek do moczu nie jest zbyt dokladny i zlej z litr wody i dopiero mierz po odstaniu tez sie zmieniaja parametry - jak po nocy lejesz/ po odstaniu dee jay a powiedz mi dlaczego wody z ira nie uzywamy do picia? chociaz do przegotowania i wypicia, powinna byc sporo lepsza niz zwykla kranowa jesli "mozna" pic kranowe ktora jest na wejsciu sluchawki... a sluchawka ma filtr i mechaniczny weglowy i energetyzujacy? chyba ze ma zmiekczacze wody... hm.... MSM olimpa.. - MSM forte - w kapsulkach - 120 kaps. 1 kaps 1000 mg metylosulfonylometan powinni to robic jeszcze chyba :) bo mam katalog sprzed paru lat ale...to plywak ;) lepiej siedzi w stawach i skorze i kolagenach :) ja tam z tym problemow nie mam...to nie zglebiam za bardzo ja osobiscie ... bym robil oklady z oleju rycynowego , i dowalic wit C (dr ratha) i lizyne i proline ( z koncentratu bialka serwatki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler u Ratha jest 3 w 1.....lizyna, prolina i vit C pod nazwa: ProLysinC.......mam juz zamowione i niebawem przez miesiac potestuje... cosik czuje, ze moze to byc lepsze niz sam kolagen link, ktory na UT podeslales (moja mala.... http://www.natura24.pl/go/_info/?user_id=578=pl ) nie dziala, ale prawdopodobnie oleje szampon i zostane przy samym marsyslkim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler pytasz o ira ... jest cos takiego montazu na baterie w kranie pod nazwa Cobra cytuje z katalogu: http://www.act.poznan.pl/?module=katalogi " COBRA prysznic kuchenny z filtrem ceramicznym Ten specjalny prysznic sprawi, że z Twojego kranu popłynie czysta i świeża woda, a jej zużycie ograniczysz o ok. 60%. Filtr ceramiczny emitujący dalekie promieniowanie podczerwone FIR i dużą ilość jonów ujemnych aktywuje wodę, usunie brzydki zapach. Wewnętrzny filtr wymienny oczyści wodę z większego osadu (piasek, rdza). Specjalny talerz z mikroporami o średnicy 0,2 mm powoduje podział większych skupisk cząsteczek wody na mniejsze. Dzięki temu skuteczność mycia warzyw, owoców i naczyń jest większa. Najważniejsze cechy prysznica kuchennego: Oszczędność wody 60% 65% Wytwarzanie dużej ilości jonów ujemnych Możliwość zmiany strumienia wody Świeża woda Antybakteryjność"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktośmi może wyjaśnić działanie citroseptu (i podobnych ekstraktów z grejfruta). poszperałem trochę po necie i zobaczyłem dużo skrajnych opini od pozytywnych po negarywne z góry dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po dłuższej przerwie, własnie wróciłam z wczasów... mój ukochany zafundował nam 2 tyg. all inclusiv w Grecji... ale super... no i jak niezdrowo!!! Teraz mam co robić przynajmniej :) Po pierwsze 4 kilo do "upłynnienia". No i przyznaję bez bicia, że żarcie było dooobre i okrooopnie niezdrowe, więc trzeba się zabrać za "likwidację szkód" :) :) Ale ja to jeszcze miałam umiar. Natomiast poobserwowałam trochę Niemców, Angoli... ci to dopiero jedzą... bez żadnych zahamowań... no i wyglądają. Ich kobiety - najczęściej młode matki (mnóstwo rodzin z małymi dziećmi) - już są strasznie utuczone, a przynajmnie dość zaokrąglone. Ja współczuję ich facetom - dwa lata temu brał za żone dziewczynę, a teraz, nie dość, że dzieciak się drze, to jeszcze z dziewczyny robi się...... kopia jej matki :) A jak już któraś szczupła, to jakaś taka... obwisła... Wiem, wiem, że okropnie krytykuję, ale to po to, żeby siebie i innych zmobilizować. Muszę te 4 kilo zrzucić i biorę się ostro za ćwiczenie - to tez trochę zaniedbałam. Powiedzcie mi proszę, co to jest sls w kosmetykach i dlaczego takie złe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ps. Czytam zaległe wpisy... kiedyś napewno skończę .... :) :) Jarosław, to Ty jesteś w wieku Kuby Wojewódzkiego. Całkiem jescze młode chłopaki. Ale też tyle lat miał S.Larson i.... wiadomo... Trzeba uważać :) :) :), (ale to rada nie dla Ciebie).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
swann u mnie na chomiku ...gdzies dalej na stronkach...jest art o calej "ukrytej" chemii w srodkach myjacych kosmetycznych higienicznych i ich skutkach przy dluzszym stosowaniu a sls'y to masz prawie wszedzie... niestety - 3/4 calej chemii powywalasz :) ps swann :) to ty spore niedociagniecia ;) i zaleglosci masz hiehie co z tego ze sie oczyszczasz...jak sie zatruwasz ;) zeby byla zauwazalna poprawa nalezy sie oczyszczac....i likwidowac zrodla zanieczyszczen :) maksymalnie - im wiecej staran w jednej i drugiej kwestii...tym szybciej zauwazalne postepy pro/zdrowotne fajnie ze urlop udany :) skora wisi...bo sie pasą przez caly rok...przed wakacjami restrykcyjne diety glodowkowe....zeby "jakos" wygladac...a pozniej skora byle jaka...wisi... powolutku ...pomalutku...ale regularnie plywak natura24.pl wchodzisz w mydla naturalne i biologiczne podstrona nr4 i ponizej polowy masz marsylskie wiem ze rath ma :) ale...widzialem to...i sklad tez - ilosciowy... troche mnie nie satysfakcjonowal ;) (o ile pamietam troche malo tego wszystkiego....i chyba jakichs tam bioflawonoidow nawrzucane...cos co ja z normalnego zywienia moge nadrobic...za tanie to to nie bylo... i chyba ledwo na miesiac starczalo... ) i wolalem/bym zostac przy mojej opcji bo sporo wit c potrzeba ogolnie przynajmniej przez pewien czas takie wspomaganie wit c lizyna prolina to ja bym bral w celu leczenie/podleczenia/uzupelnienia brakow - jak dla mnie to ilosci zbyt male gdzie rath sam mowi ze na poczatku suplementacji to te 3-4-5 g wit C sa potrzebne przy problemach ze skora stawami to po kilka gram lizyny i proliny dziennie i z tego organizm sam wytworzy ci jaki sobie potrzebuje kolagen...bo tam chyba ze 20 rodzajow jest...w sumie w naszych cialach jest okolo 7 kg kolagenu wiec sam widzisz...przy takich ilosciach... mg to troche malo tu juz trzeba g :) wody tez mamy sporo w ciele ...i jednak w ml jej nie spozywamy hiehie ...ale ..to taka... malo istotna dygresja ;) katalog sciaglem...popatrze co tam maja ciekawego :) dzieki :) tomi przeczytaj ksiazeczke o extrakcie u mnie na chomiku przekona cie do zbawiennej mocy tego specyfiku negatywne opinie dotyczyly uzytego konserwantu w pewnym okresie... teraz pozmieniali... powinno byc dobrze zawsze mozesz sobie zrobic z kilku kg grejpfrutow ocet... i bedziesz mial namiastke... bardziej naturalna...chyba nie mniej skuteczna i sporo tansza w kazdym badz razie :) my tu doszlismy, czy tez inni panowie pijacy wiecej i dluzej...ze nie ma sie co przejmowac ino pic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy zastanawialiście się kiedyś kiedy i w jakich okolicznościach umrzecie? To co teraz robisz, co jesz, jak i gdzie pracujesz ma wpływ na Twoje życie i śmierć. Poznaj datę śmierci wypełniając test na stronie: http://smierc.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Producent IRA nie poleca do picia - dlaczego nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak kazdy stosuje to co uwaza za lepsze rozwiazanie konkretnie pod siebie :) i swoje ewentualne dolegliwosci czy potrzeby najwazniejsze aby sie orientowac w mozliwosciach :) dzis informacja jest....bardzo waznym atrybutem :) po to tu jestesmy :) niech bedzie skuteczne :) dee jay :) hm... albo ta woda po sluchawce... jest tak bombowo enerygetyzujaco-pobudzajaca :) ze by byla zbyt mocna do spozycia :) bezposredniego albo... moze czesciowo laduja do filtra sole zmiekczajace wode ty osmoze masz..nie? smakowo wyczuwasz roznice? mierzyles wode po sluchawce papierkiem? ph? ( tak z ciekawosci ... :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DeeJay
Makler Może chodzi o to, że dalekie promieniowanie podczerwone nie powinno być wypijane:) Woda z tym wkładem cermicznym ma kontakt przez 1-2 sekundy przelatując przez słuchawkę pod ciśnieniem, więc musi mieć niezłą moc skoro neutralizuje chlor w tak krótkim czasie:) Mam osmoze. Wody IRA nie piłem, ale płucze usta. Jest bardzo delikatna. PH mam wiec sprawdze IRA i Grandera. I PPM też sprawdze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dee jay :) poczytaj :) wlasnie ze powinno ;) ja mam taki...nie wiem jakie wy macie http://www.woda.com.pl/index.php?p66,aifir1000-liniowy-filtr-bioceramiczny-farinfrared-fir-firmy-aquafilter i jak pije od razu woda jest fantastyczna, ale jak troche postoi... to juz nie chlor to ci neutralizuje tylko weglowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu skrocony link http://tiny.pl/hf866 plywak jak zaczniesz na "twardo" czyscic jelito i watrobe to dopiero poczujesz wiatr w skrzydlach i sie rozplyniesz :):) dodalbym troche czarowania ...tanaki...czy jakies rytualy tyb...medytacje... i fruwac pewnie bedzie mozna hiehie ...po 40-dniowej glodowce :):):) ps dopiero teraz przeczytalem ten twoj wpis o tym co wdrazasz :) pare minut przede mna zes wklepal i mi umklo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler wiesz,....caly czas sie przymierzam i sie nie moge zebrac,....a irygator caly czas czeka w gotowosci....ale chyba zaczne od Huldy.... na razie musze sobie poradzic z kolanem i biore te chinskie tabsy m.in. ze startym porozem jelenia chiskiego, czekam tez na na Prolysin C Ratha,... a moze Ty sie spotkales z takim urazem ? ...zrobilem przeprost stawu kolanowego,....RTG i USG wyszly ok, bol juz 3miechy doskwiera,....jak to nie pomoze, to bedzie trzeba chyba rezonans zrobic. ps. gdzie zamontowales to bioceramiczne cudo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak no niestety z kolanem nic ci nie pomoge, moze pomysl tanaki bedzie dobry olej rycynowy :) i nagrzewac, ew kataplazmy z odparowanej lub z rycynowym a ten bioceramiczny bajer to ja mam w systemie osmotycznym :) ten BIO :) jak kupilem to taki byl troche wiecej poczytalem poszukalem i... niezly jest :) a widzialem juz taki ino 2000 hehe :) narka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak ;) zagadales mnie i zapomnialem po co wlecialem hehe ................... Kilka lat temu w Hamburgu badaniom laboratoryjnym poddano węgorze złowione w Bałtyku. Okazało się, że ich mięso zawierało tak olbrzymie ilości rtęci, że dawka ta aż tysiąc razy przewyższała dopuszczalną normę! Nic więc dziwnego, że u osób spożywających ryby z Bałtyku stwierdza się we włosach i krwi duże stężenie rtęci, które może wyrządzić człowiekowi ogromną krzywdę, uszkadzając mózg i wzrok. ................. hmmmmm masakraaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idac dalej ... .... Obecnie nie ma wątpliwości, że również nabiał może stanowić zagrożenie dla naszego zdrowia. W mleku oraz jego przetworach, oprócz cholesterolu, antybiotyków, kazeiny może występować także wirus białaczki (raka krwi), wirus paraliżu dziecięcego, zapalenia wątroby itp. Chociaż niektórzy twierdzą, że człowiek nie może zarazić się wirusem białaczki, spożywając skażone mleko, to twierdzenie takie nie ma żadnego uzasadnienia, ponieważ nikt nie jest w stanie tego sprawdzić, gdyż wymagałoby to przeprowadzenia doświadczeń z wirusem białaczki na ludziach. Innego zdania jest profesor Scharffenberg, który w jednej ze swoich książek wyjaśnia, że grupę szympansów karmiono mlekiem od krów chorych na białaczkę i w ciągu jednego roku wszystkie te zwierzęta zginęły w wyniku zachorowania na raka krwi. Niebezpieczne w tym przypadku mogą okazać się też sery żółte i twaróg, które często produkowane są z niepasteryzowanego mleka. Profesor Scharffenberg twierdzi również, że ze względu na dużą zawartość białka, nadmierne spożycie mleka i jego przetworów prowadzi do odwapnienia kości! W dzienniku Amerykańskiego Towarzystwa Medycznego napisano, że grupa dzieci chorych na często powtarzające się zapalenie oskrzeli została wyleczona z wszystkich objawów tej choroby, gdy z ich diety usunięto mleko. Indyjscy zaś naukowcy w 1986 roku wykazali, że mleko pogłębia tylko nadkwasotę i wręcz hamuje gojenie się wrzodów trawiennych! Jest tak, ponieważ mleko jedynie chwilowo neutralizuje kwas żołądkowy, a potem następuje znacznie intensywniejsze wydzielanie kwasu solnego w żołądku. Szczególnie jednak niebezpieczne wydają się być sery żółte, które obok czekolady najbardziej osłabiają system obronny człowieka, przyczyniając się do alergii, często powtarzających się chorób górnych dróg oddechowych, reumatyzmu, chorób nowotworowych itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) widze ze czytalismy wlasnie ta sama pozycje :) i troszke mnie to martwi...bo i rybki moga byc niezle zasyfione chociaz... na razie pocieszam sie ze pstragi ktore ja kupuje...to raczej w czystej wodzie wodzie sie chowaja w jeziorach... no ale...wiemy jaka jest ta nasza woda...pozaklasowa...w jeziorach tez w gruncie rzeczy...moje zywienie tak czy tak zmierza do pozbycia sie miesa do pelnego rozwoju wewnetrznego duchowego konieczne jest wyeliminowanie miesa juz poza zanieczyszczeniami natury....chemicznej... to masz te negatywne energie - przedmiertelne- smiertelne, kiedy to negatywne hormony stresu sa wydzielane i stanowia spore obciazenie dla naszego organizmu i naszych cial...sfer... niefizycznych/energetycznych oczywiscie... ja mam wysokie...wysrubowane...cele... ale wszystko nalezy brac pod uwage jak jej jeszcze nie wrzucilem to wciepne na chomika a powiem ci jeszcze jedno... co do miekkiego oczyszczania zeby jak rano myjesz? to co? tylko plynem antybakteryjnym pluczesz? czy szczoteczka w ruch i fizyczne docieranie :) jak kapiel bierzesz to tez szczotka czy gabka i fizyczne scieranie, nie oplukujesz sie tylko woda z plynnym mydelkiem :) ciekawy jestem jak sie w koncu wezmiesz za "twarde" oczyszczanie ile syfu z ciebie wyjdzie :) ja kupilem wlasnie ten fro6 + bio 100 gpd i w nim byl ten bioceramiczny aquafilter najlepszy na rynku :) tak jak pisza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o zakwaszania ciala tez mniej wiecej mamy pojecie... ale ... Zakwaszenie organizmu może być wywołane także innymi niż zdrowe odżywianie czynnikami wynikającymi ze stylu życia. Oto te najważniejsze. przyjmowanie zbyt małej ilości płynów intensywny wysiłek fizyczny, lub brak ruchu stres, przyjmowanie nadmiaru niektórych leków. nadużywanie alkoholu, nikotyny lub kofeiny zatrucie metalami ciężkimi niedobór tlenu upośledzenie funkcji nerek przedłużająca się gorączka im wiecej wiemy...czytamy... tym bardziej widac jak ... holistycznie nalezy podchodzic do naszego ciala i procesow w nim zachodzacych ps ten tanszy 75 gpd tez ma ten "najlepszy" na rynku bioceramiczny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak i teraz "calosc" :) mojego i twojego cytowanego kawalka lezy na chomiku - slawomir gromadzki - sposoby na choroby czesc 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
makler zeby jade pasta (zielony elmex) z zamiarem wymiany na cosik mniej chemicznego + kilka kropel H2O2, a plucze woda z H2O2, szczoteczke mam super mieka do tego czasami wspomagam sie paluchem :) ... odkad tak robie + cytrynian wapnia, to zauwazylem, ze zeby mam teraz mocne jak nigdy,.... odnosnie oczyszczania, to Nieumywakim napisal, ze skutki zanieczyszczonego organizmu doskonale ujawniaja sie podczas i po kapieli z h2o2 w postaci zlego samopoczucia, jakis boli,..... ja po takich kapielach ( wczoraj rozpoczalem nastepny cykl) czuje sie b.dobrze, wiec te miekie oczyszczonka mniemam, ze tez cosik daja,....biore jeszcze po uwage, ze intesywne treningi plywackie podczas ktorych sie poce :) powoduja, ze organizm w jakis stopniu sie tez sie oczyszcza(l) i nie bylem az tak b. zasyfiony. odnosnie zakwaszenia, to gdzies kiedys czytalem, ze nie niedobor magnezu i wapnia tez jest czynnikiem, ktory przyczynia sie do zakwaszenia, bo wtedy organizm nie ma jak neutralizowac dzialania produktow kwasotworczych, m.in dlatego tak wazne jest dodawanie do miesa sporej ilosci warzyw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak :) zgadzam sie w 100% ... ja tez tak mysle ze w wiekszosci jestem tak czysty jak jestem... bo od 20-stki regularnie cwicze... od ok dobrych 5 lat osmoza... dopelnia i pomimo tego jak sie wzialem za jelito :) - szambo za watrobe kamienie... :) kapiele z litrem wody utl tez mnie...relaksowaly i nic wiecej ;) wiec.... nie wpadaj w zbytni optymizm hiehie nie mniej...delikatne oczyszczanie ktore przeprowadzasz tzw "miekkie" zapewnia odczuwalne efekty :) i znaczna juz poprawe zdrowia i samopoczucia co jest istotne... przy lewatywach... jak bedziesz lezal na prawym boku :) na watrobie bierzesz wdech....brzuch/miesnie rozluznione... jak dotkniesz brzucha przy kocu..czujesz jelito pelne wody... miarowo uciskac... zeby jelito sie przeczysciclo bo odcinek wstepujacy jest najtrudniejszy do doczyszczenia a moja mala jeszcze troche sluzu produkuje co doczytalem? wlasnie ten maly kawalek jelita grubego ponizej ujscia/polaczenia z jelitem cienkim, jest odpowiedzialny za dodatkowa produkcje sluzu, ktory zawala min zatoki dlatego tez wlasnie w lezeniu... przy rozluznionym brzuchu na wdechu, wlasnie ten dolny kawalek, czujac napor plynu w jelicie solidnie miarowo pouciskac wymasowac zeby plyn dobrze wymyl ten dolny odcinek, przy slepej kiszce (to tak mniej wiecej pomiedzy zebrami a koscia biodrowa)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×