Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

matylda to niesamowite co piszesz o swoich kąpielach w owsie - aż się nie chce wierzyć! :) ja to pójdę chyba do takiego instruktora co się kręci po siłowni i niech mi powie jak mam ćwiczyć na przyrządach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Jay, Makler Ogranicznik na odplywie wody oczywiscie mam . Zrobilem takie doswiadzenie, ze pobralem tylko 100 ml woda przefiltrowanej i rowniez mialem pelne wiadro (10l) wody poosmotycznej. Wniosek jest, ze pewnie bez wzgledu ile wezmiesz zawsze przelukuje ta sama iloscia wody. Poki co bede pobieral tylko wode ze zbiornika i jak go oproznie z ponownie napelnie. Jezeli chodzi o poprawienie rownowagi kasowo-zasadowej mi bardzo pomogly soki warzywno-owocowe wg Gersona. Wczesniej probowalem roznych sposobow w tym proszku zasadowego bez wiekszych efektow, rano zawsze bylo ph moczu ok 5-5.5 przy diecie calkowicie zasadowej. Od czasu gdy pije soki ph 7-8 bez wzgledu na pore dnia. Mona Tak te reakcje sa na skutek uwalnianych toksyn , nalezy bardzo uwazac i posiadac zawsze pod reka antyhistaminy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hipiejka Faktycznie,niesamowite.Dalej mam na plecach setki czerwonych kropeczek,najważniejsze,że mąż przekonany w końcu do moich zabiegów.Grzecznie się im poddawał,ale bez wiary,niewierny Tomasz;) Teraz nie może się doczekać następnych kąpieli. Ponawiam pytanie:czy mogę oczyszczać wątrobę w czasie przerwy w braniu orzecha,czy poczekać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
Nie chce mi przejść to złe samopoczucie. Albo byłam tak zawalona paskudztwami, które teraz się wynoszą, albo tak źle na mnie działa ta mikstura. Tak czy siak - czwarty dzień ledwo żyję. Brałam węgiel, różne tam na wątrobę. Darvas, myślisz, że coś antyhistaminowego? Dziś spróbuję. Może też przesadziłam z sokami - za dużo i za mocne, z mnóstwem różnych "ostrych" warzyw (aż trudno mi je było pić). Zrobiłam 2 dni przerwy i od dziś znów zacznę, ale na początek samą marchew z jabłkiem. Janoity - a skąd wiesz, że numerek w moim nicku to wiek, co, co??? Może to rozmiar np. jakiś. Pływak - wszystko co jest na tej stronie o zakwaszeniu organizmu do mnie pasuje - wszystkie objawy :( Mam już alkalę, na razie sprawdziłam raz ph - wyszło 62. Tak średnio. Dziś też doszedł filtr do wody, kto to może zamontować? Hydraulik? Matylda, jak już się troszkę bardziej wciągnę, to też spróbuję tych kapieli, sporo o nich poczytałam. Straszne. Hipiejka, pytaj tego instruktora, oni tam chętnie pomagają. Ja może też za jakiś czas się skuszę. A na pewno basen i sauna. Może ze dwa razy w tygodniu sie uda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 To oznacza że masz zakwaszony organizm (odczyt 6,2). Spytam tylko czy badałaś mocz czy ślinę ? Co do montażu filtra było tu już pisane na co zwrócić szczególną uwagę. matylda Jasne że możesz zrobić oczyszczanie. Ja bym zrobił tak: po ostatnim dniu brania orzecha przygotowanie do oczyszczenia 3 dni, 4-5 dzień właściwe oczyszczanie. Darvas Dobrze że wyczaiłeś temat ile wody idzie w kanał. Sprawdziłem u siebie i wyszło mi: nalałem do szklanki 250 ml. wody osmotycznej, i w/g wskazania licznika poboru wody naleciało ok. 1000 ml. czyli zbiornik uzupełnił się o 250 ml. reszta 750 ml. poszła w kanał czyli u mnie jest O.K. Musi u Ciebie być coś spaprane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed założeniem osmozy troche szperalem po sieci i w kilku miejscach pojawila sie informacja , ze w razie zauwazenia zwiekszonego zuzycia wody nalezy sprawdzic ogranicznik wyplywu. To ja chyba zaloze jakis licznik na wyplywie po wstepnych poszukiwaniach http://archiwumallegro.pl/licznik_przeplywu_wody_do_osmozy_metertek_dw100-829612481.html 199zł :( moze macie jakies dowswiadczenia w tej kwestii?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Dzięki serdeczne za odpowiedź:)Nie będę odkładać tego oczyszczania wątroby. Mona41 Dziś moje samopoczucie też niezbyt ciekawe,ale po 2 tabl.węgla czuję się lepiej,domownicy nie narzekają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler :) Pokonalam ta trase o ktorej pisalam na tym topiku jakis czas temu zrobilam dokladnie to co zamierzalam:) I nie liczylo sie jaka jest pogoda... bylo fantastycznie i chce wiecej takich wyjazdow! A do mamy powiedzialam, ze czuje sie jak mlody bog!!! Nic mnie nie bolalo, jedynie uda dostaly wycisk ale 3 dni i wrocily do poprzedniej sprawnosci. Dlatego teraz to dopiero czuje sie silna bo sprawdzilam swoja wytrzymalosc ani sie nie poddalam ani moje cialo nie odmowilo posluszenstwa a naprawde nie bylo latwo, musialam duzo motywowac sie w myslach zblizac do natury by dala mi sily:) i dala duzo dala:) momentami juz sily nie mialam a za jakis czas jakbym miala cala trase przefrunac hehe. Bylo cudownie!!! Pozdrowka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
irazu :) aaaaano :) ja tez jak mlody bog po treningu zesztanga hehe czy po przeplynieciu jeziorka :) witaj w klubie ;) :D a wez pod koniec treningu 30-40 kropelek h2o2 na szklanke wody... i zaraz po treningu troche plynnych weglowodanow - to bedzie jeszcze lepiej ;) darvas no teraz chwilowo jestem poza domem... ale sprawdze tez ile mi ciagnie filter do scieku twoje wskazania troche za duze mi sie wydaly, tym bardziej ze system nie ma zadnego mechanizmu ktory narzuca okreslony ilosciowo wyplyw wody do splukania cos ci musi szwankowac ile ci ubedzie ze zbiornika...tyle powinno naleciec + troche na oplukanie membrany wydaje mi sie ze caly system owej regulacji jest ... regulowany tylko cisnieniem w baniaku, oczywiscie i ogranicznik odgrywa role sprawdz cisnienie w baniaku jest tak jakis zawor, mozna dopompowac ogranicznik tez bym wzial pod lupe...moze jest...ale nie sprawny chociaz ja tego nie rozbieralem i nie wiem na jakiej zasadzie pracuje...ale pewnie tez cisnieniowo 10 l na 100 ml...to awaria mona niektorzy sa bardzo oblozeni zlogami... min moje dziewcze po wakacjach cytrynowa tombaka ...urynoterapia... i caly czas pol lyzeczki zmielonej skorupki zalanej sokiem cytrynowym przy zmuleniach...odpusc troche metody oczyszczania...zwolnij tempo.... dolozyc lewatywami oczyszczanie i tak stopniowo, pomagac cialu sie oczyszczac zobacz 3 dniowa kuracje jablkowa edgara... moja mala tez chwalila...i sporo syfu z niej wyszlo pomimo tego ze rowno jedzie z lewatywami... watrobe 6 czy 7 razy oczyszczala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler:) "30-40 kropelek H2o2 na szklanke wody" a co to jakis zamach na moje zycie:D? Ja nigdy nie bralam WUT z tego co wiem to chyba powinnam od mniejszych ilosci zaczac, no nic i tak wlasnie bede zaczynac czytac Nieumywakina to sie dowiem dokladnie co i jak. Ale dzieki za info a powiem Ci, ze czekoladka 85% rewelacja i ten koktajlik no musi byc! :) Kuracja jablkowa rewelacja mam ochote znowu ja zrobic, jesli schudne co tam to co ma wrocic to wroci... Ale to jak juz wroce z wolnego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
Witam :) No to chyba zakończyłam kurację przeciwpasożytniczą, niestety, bardzo źle ją przechodzę, jak przy grypie. Posłucham rady Maklera i zwolnię tempo. Zostaje przy sokach, proszku zasadowym i glince. Za kilka dni zacznę przygotowania do oczyszczania wątroby. Boje się, ale też jestem bardzo, bardzo ciekawa. Kurację cytrynową też za jakiś czas zrobię. Jarosław, ph 6,2 wychodzi w moczu. Biorę ten proszek, piję soki, jem duuużo lepiej, no i dalej zobaczymy. Makler, mam dwa pytania, jesli pozwolisz. Po pierwsze, czy różnią się czymś takie dwa preparaty z l-glutaminą: 1. firmy solgar, 50 kaps / po 500 mg / za 57 zł 2. firmy olimp, 120 kaps / po 1400 mg / za 41 zł Bo różnica w cenie jest ogromna. Zastanawam się więc, czy tylko w cenie, czy też ta druga jest jakaś gorsza? Glutamina jest tu tylko przykładem, bo takich różnic jest więcej, i nie wiem jak to tłumaczyć. No i co wybrać. Drugie pytanie - czy lepiej ćwiczyć mniej intensywnie a częściej (codziennie), czy dwa-trzy razy w tygodniu a za to "wysinąć z siebie siódme poty". Dzięki z góry. Irazu, co to był za "maraton"? Bardzo jestem ciekawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maklerku, jakie powinno być ph moczu? Jeśli u mnie 5,5 to zakwaszona jezdem? Myślałam,że dobrze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 Wymarzylam sobie i zrobilam dokladnie 100km wybrzezem, po klifach i nie tylko...( dwa dni maratonik ) Deszczyk, silne wiatry, slonce bylo tez! Cos wspanialego, mysle ze do nastepnego roku tak sie przygotuje, ze pokonam taka trase w jeden dzien ale bedzie jazda:DDDDDD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
Łał... Bieg..., marsz...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe sorki zapomnialam dodac ze na rowerze! :) To nie jest moze wielki wyczyn ale jak na 100km non stop gorki, pagorki to ostro... Ale za rok bedzie sie dzialo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
IRAZU gratulacje http://w50.wrzuta.pl/audio/13WHJ1gRVxK/ Ja najwięcej w jeden dzień przejechałem 200 km (5.00 rano - 17.00)na drugi dzień 130 km (Krak - Zakopane) Czasem daję ostro czadu ale jak mam kiepski dzień,to nie forsuję,odpuszczam.Nic na siłę,wszystko młotkiem!:) Zwłaszcza na początku trzeba pomału sie rozkręcać (MONA) a z czasem jak się lepiej pozna możliwości swojego organizmu, to w pedał!Trudno mi powiedzieć czy ważniejsze są ćwiczenia siłowe, czy aerobowe.Najlepiej jedne i drugie.Na siłowni zawsze na koniec biegałem albo był rowerek stacjonarny.Lubię chodzić po górach a do tego potrzebna jest kondycja dlatego często jadę na aerobach.Trening musi sprawiać przyjemność,żeby się nie zniechęcić, więc musi byc przewaga takich ćwiczeń jakie lubimy.Wybór jest duży:rowerek,pływanie,rolki,bieganie,tenis...warto urozmaicać. MONA nick z rozmiarem kapcia??heheh Fajnie,że już masz częściowo oczyszczanie za sobą.Każda podróż zaczyna się od pierwszego kroku a potem to już siłą rozpędu.Jutro dotrą do mnie brakujące ziółka i od pnt. zaczynam oczyszczanie.Za dwa tyg, wątroba w planach. Moritz pisał,że najważniejsza jest godzina snu od 23.00 może jeszcze sie wyrobię. Żeby śmierć można było na raty odespać! Stanisław Jerzy Lec kolorowych snów !!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
janoity42 Dziekuje milo, ze ktos docenia:)) Masz zamilowanie do ruchu 200km lal to jest to, to Ja Ci powinnam pogratulowac. Napewno w tym roku jeszcze jakis dluzszy rejsik na rowerze sobie zrobie, juz nie moge sie doczekac. Jakis szlak na nozkach tez trzeba bedzie zaliczyc... na sama mysl o tym juz usiedziec tu nie moge... 3maj sie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona Oczyszczamy razem?Ja kończę w nd brać kropelki(7 dni przerwy) i w śr lub czw.planuję oczyszczanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mona41
Matylda, świetny pomysł :) Oczyszczamy w środę lub w czwartek, razem milej... :) Daj znać, kiedy konkretnie! Irazu, ach to rower! Ja też uwielbiam takie zmęczenie - po sporym wysiłku, ale i osiągnięciu celu, który sie zaplanowało. Irazu, Janoity, biorę się za treningi na wytrzymałość! Rower, bieganie, marsze po lesie, min. 10 km dziennie. Do tego trochę hantli (dla Maklera :) ). I raz w tygodniu basen + sauna. A w przyszłe wakacje też wyznacze sobie jakiś maratonik do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 napisalas, ze zmierzylas ph i wyszlo ci 6,2. To bylo ph sliny, moczu, na czczo mierzylas ... ? Pij soki wlasnorecznie wycisniete - 1sza szklanke najlepiej na czczo - bardzo dobry (nie tylko na odkwaszenie) jest sok z marchwi, buraka i ogorka w nastepujacej proporcji (1 szklanka) : marchew 150g soku burak 45g ogórek 45g Dobry tez jest sok z cytryn ( ok 5 sztuk - szklanka, przy okazji usuwa moczowy), sok z grejfruta. Soki nalezy pic natychmiast po ich przyrządzeniu. Należy pic nie mniej i nie więcej niż 500ml, czyli 2 szklanki soku dziennie. Przy większych dawkach wskazane sa lewatywy. Aby sok dzialal prozdrowotnie i oczyszczająco należy go pić małymi łykami nie wcześniej niż 2 godziny po posiłku, który nie zawierał białka ( mięso, jaja, nabiał, groch, fasola, orzechy ) i 4 godziny po posiłku skladajacego się z produktow zawierających bialka oraz nie poźniej niż 20 minut przed posiłkiem każdego rodzaju. Pamietaj o sporych dodatkach warzyw do zjadanych mies. Najlepsze wlasciwosci maja burak i marchew - najlepiej wcinac na surowo np. po starciu. jesli uzywasz skorupek z jaj to mieszaj je z sokiem z cytryny. ps. a basen jak najbardziej wskazany ( zimna woda ma dzialanie alkalizujace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 napisalas, ze zmierzylas ph i wyszlo ci 6,2. To bylo ph sliny, moczu, na czczo mierzylas ... ? Pij soki wlasnorecznie wycisniete - 1sza szklanke najlepiej na czczo - bardzo dobry (nie tylko na odkwaszenie) jest sok z marchwi, buraka i ogorka w nastepujacej proporcji (1 szklanka) : marchew 150g soku burak 45g ogórek 45g Dobry tez jest sok z cytryn ( ok 5 sztuk - szklanka, przy okazji usuwa moczowy), sok z grejfruta. Soki nalezy pic natychmiast po ich przyrządzeniu. Należy pic nie mniej i nie więcej niż 500ml, czyli 2 szklanki soku dziennie. Przy większych dawkach wskazane sa lewatywy. Aby sok dzialal prozdrowotnie i oczyszczająco należy go pić małymi łykami nie wcześniej niż 2 godziny po posiłku, który nie zawierał białka ( mięso, jaja, nabiał, groch, fasola, orzechy ) i 4 godziny po posiłku skladajacego się z produktow zawierających bialka oraz nie poźniej niż 20 minut przed posiłkiem każdego rodzaju. Pamietaj o sporych dodatkach warzyw do zjadanych mies. Najlepsze wlasciwosci maja burak i marchew - najlepiej wcinac na surowo np. po starciu. jesli uzywasz skorupek z jaj to mieszaj je z sokiem z cytryny. ps. a basen jak najbardziej wskazany ( zimna woda ma dzialanie alkalizujace)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mona oczywiscie ze bardziej ci polece suplementy olimpa osobiscie sam...bralbym glutamine w proszku wychodzi lepiej, stosunek cena/ilosc dziennie to i tak nalezaloby brak ok 10g na dzien zeby organizm odczul jakas zmiane...wiec kapsulki szybko sie skoncza Base L-Glutamine 4000 250g PROMOCJA! Producent: FitMax Cena:39,00 zł ogolnie glutamina jest super suplementem pro'zdrowotnym, jednak troszke kosztuje po mojemu :) jak ktos nie leczy raka czy nie wspomaga sie podczas leczenia raka....warto skorzystac z tanszej ;) niewiele ustepujacej efektami taurynie olimp mega capsy polecam jak najbardziej fitmax, vitalmax, trec tez maja dobre suplementy i w umiarkowanych cenach :) popatrz porownaj... wcale nie trzeba siegac po "najlepsze" znane firmy, ktore to tez kaza sowicie placic za.....odpowiedni napis firmowy ;) olimp tez ma dobre suplementy :) i warto te wymienione brac pod uwage co do treningu hehe 3x30x130 :) to jest minimum dla zachowania zdrowia lepiej chodzic niz lezec lepiej biegac niz chodzic lepiej cwiczyc z obciazeniem niz biegac wogole dobrze jest cos robic :) zmuszac cialo do nadnormatywnego wysilku zeby przez te przynajmniej 40 minut kilka razy w tygodniu zmusic cialo serce do wysilku, do podwyzszenia tetna, do podwyzszenia cisnienia, zdrowo sie spocic podczas wysilku na poczatku trzeba stopniowo i powoli przyzwyczajac cialo do kazdej aktywnosci fizycznej jesli "przegniesz" beda spore zakwasy, bedzie bolec pare dni...tydzien... zniechecisz sie... stopniowo powoli... ale regularnie i caly czas chociaz raz w tygodniu trening z obciazeniem...dolacz do tego ze 2 treningi aerobowe....rower bieg szybki chód plywanie rolki... codziennie... po przebudzeniu lekka rozgrzewka... dla mnie to sa rytualy tybetanskie :) pare minut na skakance + troche sie porozciagac...poprzeciagac po tym szybki prysznic i nabierzesz energii na caly dzien staraj sie robic i wybierac to co ci najlepiej pasuje odpowiada podoba to ma byc przyjemnosc :) papaja hehe jak sie czujesz zakwaszona to wiecej skorupki jajka, jak tanaka kaze :):) sokow i warzyw po mojemu nic na sile jesli czujesz sie zdrowo masz energie taka jak powinnas miec przez caly dzien... to sie nie przejmuj duperelami ;) "wszyscy" pisza ze rano mocz jest kwasniejszy.... rano...po nocy... gdzie podczas nocy nastepuje zageszczenie i na watrobie woreczku i nerkach... kwasny mocz lepiej wyplukuje zageszczenia tworzace sie...gdzie tam chcesz kwasny mocz lepiej rozpusci ewentualne zlogi wapienne...na nerkach takie wnioski wysuwam... ja :) czy bledne...? nie wiem... ja juz nie zwracam uwagi na ph zywie sie rozdzielnie, ogolnie jak najzdrowiej i mi to pasuje i mi smakuje mojej malej tez :) mozna zdrowo i smacznie regularnie cwicze z obciazeniem, medytuje, codziennie po wstaniu rytualy tybetanskie... UT, h2o2 czuje sie znakomicie :) zadnych niedomagan, zadnej chwili zlego samopoczucia, zadnych spadkow energii watroba juz czysta.... po wakacjach ;) cos tam na nerki bede musial zaliczyc :) zeby miec... zaliczone ;) ale... chyba nie potrzebuje :):) jak za jakis czas dojde wagowo do 80 kg....to zrobie glodowke 30-40 dni i to bedzie koniec oczyszczania :) ( bo pewnie ok 15 % mojej wagi mi zleci, chce miec z czego spadac) czystosc przy moim stylu bycia zycia zywienia zachowam papaja.... nasze cialo jest bardzo skomplikowana fabryka przetworcza i samo znakomicie sobie poradzi, bylebysmy my mu nie przeszkadzali dostarczaj jak najczystsze zdrowe produkty, swieze, nie rafinowane, odpowiednio duzo wody, troche ruchu, troche oczyszczania... z czasem bedzie bardzo dobrze my! bysmy chcieli jak najszybciej... cialo tak nie dziala, cialo tak nie lubi powoli stopniowo z umiarem...ale regularnie caly czas, zdrowe nawyki! to bedziemy dlugo i w zdrowiu :) do poznej starosci ;) zazywam juz pare tygodni plaska lyzeczke zmielonej skorupki jajka zalanej sokiem z cytryny... mam kilka ubytkow przy szyjkach zebowych, wiem ze zabuduje to :) tylko trzeba wytrwale i regularnie kiedys bylem u dentysty...pokazalem powiedzialem...olał sprawe zbagatelizowal... bo by nie zarobil, bo za male bylo teraz bym musial za kazdy zabek za kazdy ubytek zaplacic... uczymy sie na... wlasnej niewiedzy niech spadaja jakis gosc pisal, ze mial ubytki i po roku mu sie zabudowaly :) wierze w to :) i jestem pewien sukcesu :) pozytywne myslenie nastawienie to polowa sukcesu ;) ps plywak :) dlatego tak znakomicie sie czuje po plywaniu :):) lepiej sie czuje we wodzie plywajac niz.... na lądzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler001 Podziwiam Cię za te treningi, ćwiczenia. Mi jakoś ćwiczenia, sport nie zabardzo. Po twoich wypowiedziach będę się starał coś zmienić, wprowadzić więcej ruchu. :) Fakt ćwiczenia są potrzebne dla naszego zdrowia. Na początek basen + sauna. I po mału z czasem coś dodatkowo innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bermundo najgorzej jest zaczac... i przemoc swoje lenistwo od tego nikt nie jest wolny :) sam tez sie z tym czesto zmagam, zwlaszcza w upaly jak mam isc na gorace poddasze popakowac i.... pot mi kapie z nosa trening i sauna w jednym pozniej szybka regeneracja i po bolu :) wszelkie wypady, wyjazdy, imprezki...wszystko to sprzyja temu aby ten leniwy diabelek w nas siedzacy obejmowal nas...w blogie lenistwo ;) cos malego...ale dzien w dzien....aby stworzyc swoisty rytual... norme po czasie czlowiek sie przyzwyczai i kiedys jak sie zapomni...odczuje sie brak.... czlowiek bedzie sie czul troche gorzej... i z przyjemnoscia sie bedzie wracac do tego dobrego :) co ci daje power na caly dzien dlatego wazne jest aby minimalizowac jakiekolwiek przerwy cos robic dzien w dzien (mi rytualy tybetanskie podpasowaly, bo zalatwiam to po wstaniu w 5-7 minut, pozniej prysznic i wiele spraw za jednmy razem zalatwiam, bo i rozgrzewka bo i wzmacnianie rozciaganie miesni korpusu, i wzmacnia pobudza energetycznie, wyrownuje poziomy energii w czakramach co wzmacnia poprawia wydzielanie hormonow w gruczolach dokrewnych) plywak :) a wiesz ze u ojca znalazlem ksiazeczke... jakies nowsze wydanie " źródła młodości" petera kelder'a w ktorej to opisuje 7! rytual :):) dodany zostal zaginiony rozdzial :) .... mantram-mind magic ;) :) wszystko, co istnieje, wywodzi sie z umyslu; zasadza sie na umysle ksztaltowane jest przez umysl. postaram sie niedlugo go przerobic i wrzucic na chomika :) wydawnictwo kleks, wyd 2, bielsko-biala 2002 prowadza sprzedaz wysylkowa swoich ksiazek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler chyba chodzi o 6 rytual ? a czy jest cos napisane o tym ostatnim rytualne w kontkscie jego stosowania czasowego ? czy rozpoczecie wykonywania to jest bilet w jedną strone ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mona41 Może być środa?soki jabłkowe zakupione,sól i oliwa też,tylko grejpfruty dokupię. Też uwielbiam jazdę na rowerze,ale takich maratonów,niestety nie robię:( W pn-śr zaprawiałam słoiki,żeby właśnie mieć czas na rower,a tu pada i pada.Moja trasa liczy ok 8km. Teraz piję soki na oczyszczenie nerek:pietruszka,marchew,seler. Ten,co proponuje Plywak też lubię,no i akurat sezon ogórkowy. Nastawiam buraczki do ukiszenia,powinny być gotowe na czw. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość intor
Witam. Mam pytanie. Czy można zacząć kurację oczyszczania wątroby zamiast o 14.00 to o 15.00? Jeżeli tak to czy resztę godzin także przesunąć o jedną godzinę czy nie? Mam wątpliwości,gdyż pracę w sobotę kończę o 14, a w domu jestem dopiero około 14.30. Dzięki za odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×