Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

jarosław Osoby którym dokucza uzębienie, pewno mają w dużej mierze problem z odczynem kwaśnym. Mam znajomego stomatologa, który robi w początkowej diagnozie problemów, nazwijmy to zębowych test ph śliny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Skoro masz wnioski wyciągnięte, to pewnie nie masz żadnych dylematów z tym związanych. Skąd przypuszczenie że mam jakieś obiekcje odnośnie tej strony. Jak każde źródło informacji może się przydać, pod warunkiem, że korzystamy z niego rozsądnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo, weź się za tego grzyba, bo ewidentnie masz kandydozę. Odstawić cukier w każdej postaci i wszystko co zawiera cukier. Owoce też, oprócz cytryny i grapefruta. Ograniczyć znacznie mąkę pszenną. Dużo marchewki, bardzo dużo, bo jest zasadotwórcza, a ty masz zakwaszony organizm, który zakwasza candida. Marchewka dodatkowo pomaga wytworzyć dobre bakterie. A sok pomoże ci bez problemu unikać owoców. Marchewka jest też osłaniająca i pomoze ci z jelitem. Jedz buraki i pij kwas z nich, burak też jest zasadotwórczy, nawet bardziej niż marchew. Grzybobójcze suple trzeba zmieniać co tydzień dwa, bo się candida szybko uodparnia. Zmierz ph śliny i moczu ( drugie siuśki, albo ostatni strumień pierwszych) Ph śliny daje przybliżony obraz tego jakie jest pf krwi, tzn jeśli mocz jest bardzo zakwaszony to krew też będzie. Zakwaszony organizm źle funkcjonuje i jest narażony bardziej na choroby. Zakwaszony organizm nie ma wystarczającej ilości dobrych bakterii. Pozbywaj się toksyn z organizmu, to tez ważne, a ty w tej chwili masz ich dużo. Gdybyś nie czyściła wątroby, to w tej chwili byś " nie wstała z łóżka". Ja się leczę pod kątem kandydozy i gdyby nie to, że się wziełam za wątrobe, masakra by była teraz. Nadmiar toksyn z grzyba, by mnie wykończył. Moja krew jest już super, eozonofile w normie , białe krwinki też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Janoity,wiem oczywiście,że się dłuuugo czeka na różne wizyty,tylko wiesz jak porada potrzebna zaraz,to zbyt odległy termin.Można oczywiście iść prywatnie.Jest jeszcze opcja-skierowanie do szpitala,ale ze wzgl na Święta,to jakoś nie widzi mi się to. Mam skierowanie na kolonoskopie,ale też nie wiadomo kiedy,bo nie mają odpowiedniego gabinetu. Starakość,jem,piję i marchew i buraka,biorę kwas kaprylowy. No wiecie,jak się biega do toalety i zostawia krew to jakoś to brzmi poważnie i stąd Mona pojawia się strach. Polecam do poczytania"Renesans akupunktury"Zbigniew Garnuszewski. Wczoraj zrobiłam lewatywę z kawy,poczułam się lepiej. Cały mój zapał znika,choć jak najbardziej leczę się myślami i dobrą muzyką. Kochani,życzę Wam zdrowych i wesołych Świąt:)Bogatego Gwiazdora:) Dziękuję,że jesteście:):):) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
speed test Napisałaś że Twoja wiedza na temat medycyny nie pochodzi ze stron www, tylko z książek dla studentów medycyny. Stąd moje przypuszczenie że Twoja teoria o badaniu moczu na pH jest właściwsza niż moja, że ważniejsza jest ślina o czym piszą na str. którą podałem. Kończę ten temat bo wychodzi z tego masło maślane. Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i tak pozostanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda W zeszłym roku zawitał do mnie "bogaty gwiazdor" :) ale skubaniec był skąpcem 😡 i nic nie zostawił 😭 nawet rózgi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zrobilem dzisaj maly test. Zmierzylem na czczo ph sliny i wyszlo ok 7,5. (mam skale co 0,5). Dzisiaj odbieram proszek Alkala N wiec wyniki będę miał dokładniejsze. Rano wypilem odstana wode z miodem i sokiem z cytryny. Pozniej wode z 20g kakao (surovital) i ok godz 11 zjadlem 1szy posiłek 200g piersi z indyka i 150g tartych burakow. Po nim pilem tylko wode. Teraz zmierzlem ponownie ph i wyszlo bez zmian czyli ok 7,5. Jestem tym troche zaskoczony, bowiem wszedzie pisza, ze aby nie dopuscic do zakwaszenia organizmu nalezy przyjmowac kilka razy wiecej produktow alkalaizujacych niz zakwaszajacych. np. tutaj: http://tnij.org/oq1g 21.02.2009 - 19:03 nick EsJot. Wg tych obliczen aby nie dopuścić do zakwaszenia organizmu, powinienem zjesc ok 600g burakow. Zjadlem tylko 150g, a ph mam takie jak przed posilkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MonaL I znów się kłania Edgar:) Piszesz że wodę traktujesz Alkalą w skład której wchodzi dwuwęglan sodu (2,7 g/miarka). Sodą oczyszczoną nazywamy: kwaśny węglan sodu, bikarbonat, dwuwęglan sodu, wodorowęglan sodu. Edgar zalecał na przeziębienie wodę z sodą oczyszczoną by zwiększyć zasadowość organizmu :) Swoją drogą fajną metodę wymyśliłaś na picie wody. Muszę sprubować. Na dzień dzisiejszy piję źródlaną ze srebrem koloidalnym. Robię tak: do szklanki wlewam srebro na wys. 1-1,5 cm i zalewam wodą. Smakuje mi taka. Edgar mówił żeby wodę jaką dysponujemy zagotować, później schłodzić (podejżewam że zmrozić), rozmrozić i taką pić. plywak Mnie osobiście nie podoba się ta tabela z jej wartościami. A już przliczanie czego ile można zjeść... brrr. Po za tym jak stwierdziłem na sobie trzeba cały dzień jeść produkty zakwaszające i zrobić test na drugi dzień na czczo by wynik był "zadowalający" czyli wykazał spadek pH śliny. Jak będziesz używał różnych papierków, daj znać które wydają się lepsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak Troche krótki ten test:) Po jednym posiłku badanie zmian pH.... Organizm ma wiele mechanizmów obrony przed nieprawidłowym pH. Nie popadaj w skrajności ;-) 600 gram buraczków ? ... :):):) Do każdego posiłku do 1,8 kg buraczków dziennie :) ... Oczywiście drocze się troche...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matyldo bardzo dobrze, że spożywasz. :) Ważne, żeby przy tym dziadostwie alkalizować ciało. Bo grzyb zakwasza . Ta krew... na pewno jest przez grzyba, ale dokładnie czego cie nabawił będziesz wiedzieć dopiero po badaniach, niestety. Coś mi się wydaję, że będziesz mogła z papają podać sobie ręce. Mona chyba chciałaś się umawiać z wątrobą na styczeń? Nie wiem czy ja jej nie oczyszczę jeszcze w starym roku. Przerabiam obecnie dużo toksyn z grzyba, żywego jak i martwego i pomimo iż usuwam toksyny za pomocą kąpieli czy oleju to jednak jest tego sporo i chciałabym wątrobę jak najszybciej jeszcze bardziej wzmocnić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dee Jay ja juz tak od dwoch tygodni szamam. Ogolnie wiecej miecha niz wawrzyw. Wychodzi ze 300-400g miesa dziennie. Do tego czesto zoltka jaj, z nabialu tylko czasami ser zolty z mleka niepasteryzowanego, owoce suszone, jakis sok cytusowy, orzechy. O produktach zbozowych juz zapomnialem. Czasami wieczorem czy z samego rana jak sobie leze, to czuje wedrowki ludow (jakis kamyczkow ?) w okolicach watroby :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity już 43
:):):)Wesołych i zdrowych świąt:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych.... Pogodnych... :) Calej Ekipie :) ps. i coby zdrowie i samopoczucie Po... bylo nie gorsze niz Przed :):) (zoladek...to dwie zlaczone piastki :):) wiec wszyscy mierzmy ile :) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowych i radosnych Swiat :)) Oby to jedzonko wyszlo nam na zdrowie...:DDD Kurde brak czasu, miesieczny brak w czytaniu mam ale nadrobie ani jednej wypowiedzi nie omine:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław Oba papierki sa rownie dobre. Przewaga Alkali to skala co 0,2, jednak uwazam, ze nie ma to zadnego znaczenia. Jeśli nie potrzebujesz proszku, to ten, ktory ja mam jest wystarczający. Mój model to: 5,5 - 9,0 http://tnij.com/4QJ3k Dzisiaj na czczo i teraz na papierkach AlkaliN miałem ph 7,4, a na tych drugich w ok. 7,5

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Makler Polecany przez Ciebie proszek do zębów Vicco zawiera aluminium i cukier

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Życzę wszystkim zdrowych zasadowych Świąt Bożonarodzeniowych i szczodrego Gwiazdora :) :):) :):):) :):):):) :):):):):) :):):):):):) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo Sylwester:) Trzeba przemyśleć jakie postanowienia w Nowym Roku:) Napewno MSM, napewno oczyszczonko wątróbki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę spóźnione...ale nie mniej serdeczne życzenia Świąteczne i Noworoczne, duuużo zdrówka i ...serdeczności zewsząd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×