Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Witam:) DeeJay jednak kaprylowy będę brać,bo już go zamówiłam,jak pomoże,tzn ze kandida,jak nie ,to dalej będę szukać.Jeszcze raz dzięki wielkie za podrzucenie nazw Chitozan itd:) Piszesz bardzo mądrze,że spokój to kluczowy czynnik,Jestem niebywale spokojna,radosna:D Do toalety chodzę po parę razy,nie mam rozwolnienia,tylko jakąś pianę,katar. Papaja Nigdzie nie wyczytałam,że Chitozan jest na wzjg.No nie wiem,czy mam jakieś zalegające resztki w jelitach,bo i skąd miałyby tam być?Nie jem śmieciowych pokarmów. Na pewno dasz radę się wyleczyć:) Obecnie bierzemy całą rodzinką miód+sok z pokrzywy:) Papajo,juz nie wiem co jest głównym powodem moich dolegliwości,bo czuję się świetnie,aczkolwiek zastanawia mnie ta krew i śluz.Nie stosuję jakiś diet. Myślę też,że to może być m.in od kręgosłupa,więc wzięłam się za tą jakże ważną część ciała.Warto poczytać http://www.empik.com/kregoslup-w-stresie,10209,ksiazka-p?gclid=CLC2yfWnia0CFUVTfAodmR4rlw. MonaL.Ja biorę ostropest,łyżeczkę dziennie. Jesteś kochana🌻,że tak we mnie wierzysz.prawie codziennie dziękuję za każdy dzień,proszę o radę jak mam problem.Trzeba się tylko,czy aż, nauczyć,że zawsze mówimy,myślimy dobrze. Na wszystkie smutki świata,to wg mnie najlepszy jest uśmiech i wysiłek fizyczny. Przyjemnej soboty:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
piterson czy mógłbyś bliżej dając jakieś dowody (przykłady) napisać mi i innym, jak można przez "oczyszcznie-naprawę" wpłynąć na DNA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matylda, poczytaj ,,Życie bez pieczywa"Lutza i Allana(na chomiku), tam dokładnie jest opisane, od czego są problemy jelitowe. Nie musi to być jedzenie tzw. śmieciowe, wystarczy jeść mięsko i łączyć z np. ziemniaczkami, a potem na deser kawałek ciasta (domowego czy nie, to nie ważne)...Nie wydaje mi się, że kręgosłup tu jest przyczyną zapalenia jelita(krew+ śluz, to musi być stan zapalny).Od stanu zapalnego jelita może boleć kręgosłup, to i owszem.Pozdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja ale przecież pewnie 99% populacji nie żywi się oddzielnie a możesz napisać jakie przyczyny twoich problemów z jelitem (jak możesz i wiesz) się do takiego stanu przyczyniły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomi, nie chcę tu zaśmiecać przebrzmiałym już tematem...Wydaje mi się, że tak naprawdę, to nie wiemy, skąd się jakaś choroba wzięła...czyż nie? Przypuszczamy tylko, ale nie wiemy w 100%, jaki był pierwotny impuls, że nastąpiło tąpnięcie..to tu, to tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jak możesz - przypuszczenia to jest ważne dla nas wszystkich, ponieważ przyczyny mogą dać wsakzuwkę do pokaonania efektu, który cię obciąza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo wszystko zamawiałbym Chitozan Tiens. Napewno maja lepsze technologie wytwarzania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To po pierwsze. Po 2gie nie bral bym nic olimpu - sparzylem sie kiedys na ich suplach chelatowanych - nic nie dawaly. Tego w plynie tez bym nie bral, poniewaz mam wrazenie, ze za dobrze nie "dziala" - tak jak polski kolagen COLWAY podobno jedyny "biologoicznie aktywny". Bral bym oryginal. Kupno tanszego odpowiednika moze okazac sie w ostatecznosci drozsza opcja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak tu cicho...nie ma zmierzchu przecie;) Pytanie do Llucy, jeśli tu zajrzy: -Czy da się pogodzić dietę Kwaś/Lutza z dietą wg grup krwi? Chodzi mi o to, że mając grupę A, powinnam jeść warzywka, zboża i ew. rybę. Nie za bardzo wskazane są mięsa innego sorta. Czy coś mi zagrozi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matylda Pisałaś do papai że myślisz że Twoje dolegliwości mogą być m.in od kręgosłupa. Masz rację, Edgar również wskazywał że uciski, przemieszczenia kręgów mogą powodować zakłócenia w ukł. autonomicznym, krwionośnym czy limfatycznym. Na dolegliwości jelita grubego obok diety i innych środków zalecał masaże i zabiegi osteopatyczne (ustawianie kręgosłupa). Myślę że jesteś na dobrym tropie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, Jarosław, no dobrze, pamiętam co pisał Edgar.Ale inni piszą co innego, autorka diety SCD wyleczyła swoje dziecko specjalną dietą, czyż nie miała racji? Że przerost złej flory bakteryjnej...Zresztą dokładnie to opisała, można poczytać jej etiologię wzjg. Dieta wyprostowała kręgi, że tak nieładnie zapytam? To, co pisze Lutz i inni , to nieprawda? Tylko Edgar? Nawet McGarey w rozdziale ,,Schorzenia jelita grubego" wini za taki stan rzeczy m.in. przewlekłe zaparcia...Przypomnę,że Lutz wyleczył swoją dietą setki ludzi z wzjg, czyli nie tylko Edgar mógł mieć rację. Choć nie wykluczam i tego,że sięgając do źródeł problemu, mógł ją mieć. Kto to wie NA PEWNO? Śpiący Prorok? I ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KULTURYSTA !!! ...Przeczytalam Twoj obrazliwy tekst, skoro andia to takze emma133, to moze jeszcze i mnie dodaj do tej listy ,,nisko upadlychh,, bo ja takze wyrazalam sie pochlebnie o Osrodku Discimus prowadzonego przez Lidke-andie. Moze tak zechcij sprawdzic po adresie,IP,miescie rejestracji do forum. Czytamz przerazeniem ataki pelne agresji,podobno tak sie tylko bronia Ci,ktorzy nie zupelnie sa pewni tego co robia i oczym pisza. ciekawa jestem co beda pisac wasze ,,autorytety-czyli Wy,, za pare lat-jak bedzie sie czuc Wasza watroba. Moze lepeij od razu idzcie do lekarza odpowiedniej specjalizacji-to Wam POWIE !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
aztech masz pełną rację, całkowicie cię popieram, masz absolutnnie prawidłowe podejście do sprawy napisz jeszcze raz coś ciekawegp i umieść nazwe tego ośrodkaw w swoim wpisie nie sprowokujesz mnię do dalszej dyskusji dla mnie koniec tematu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papaja Wiesz dobrze tak jak ja że Edgar odpowiadał na pytania jak pomóc danej osobie i tylko jej. Dlatego jednemu zalecał to a innemu choremu na tą samą dolegliwość co innego. Nie ma takich samych zaleceń dla wszystkich, oprócz zasad żywienia. Jest to dokładnie napisane w Encyklopedii Uzdrawiania. Można też wyciągnąć wnioski co było główną przyczyną w większości przypadków. Znając przyczynę i zalecenia jak się pozbyć danej dolegliwości można się do tych zaleceń zastosować, albo nie. Zawsze jest wybór. Gdzie ja napisałem że tylko Edgar ma rację ? a gdzie że dieta wyprostowała kręgi ? W zasadzie jak się głębiej zastanowiłem to niepotrzebnie tak ciągle piszę o Edgarze. Nawet niepotrzebnie tu zaglądam. Bo zdrowy jestem, wątrobę czyszczę raz w roku. Nie wiem co pisze Lutz i inni. Nie mam tematu żeby pogadać:( Coś mi się zdaje że będę tylko czytał co piszecie, i tak każdy z nas wie swoje:) andia Odpuszczam sobie usówanie Twoich postów:) reklamój się do woli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity42
Optymalni dr Jan Kwaśniewski i dr P.Pala z doradcami żywienia optymalnego-są tu omówione błędy w stosowaniu ŻO http://www.youtube.com/watch?v=9AXaVJPIQKU Plus tej diety niewątpliwie jest taki,że tłuszcz nie trafia do wątroby i jej nie obciąża Tłuste życie, zdrowe życie http://www.youtube.com/watch?v=AMDKUiFKSPw&feature=related Optymalni Ciechocinek 2004 Dr Jan Kwaśniewski http://www.youtube.com/watch?v=KnX3eqxakGk&feature=related Optymalni dr Jan Kwaśniewski z doradcami żywienia optymalnego http://www.youtube.com/watch?v=7eQwn_SAKuU&feature=related Optymalny przepis na życie http://www.youtube.com/watch?v=07C0o24nnS8&feature=related Głodówka i wątroba http://www.remus.com.pl/poscic-dla-mlodosci.html Pozdrawiam wszystkich na wątku!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław, to chyba prawda,że każdy z nas wie swoje. Wystarczy słówko, a już się obrażamy. Ja też mogę nie pisać tylko czytać, chociaż nie jestem zdrowa, masz w tym względzie przewagę.Może też i racja, że jedne pokolenia forumowe odchodzą, inne przychodzą, nowe spojrzenie, brak dąsów. Myślę w tym momencie o sobie, tej, która odchodzi.Wiele dobrego mnie tu spotkało od Was wszystkich, za co serdecznie dziękuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, bez urazy - obejrzałam filmiki, ale prezentacja i treść wypowiedzi tej Pani (której filmy wkleiłaś) nijak sie mają do prezentacji Paula Nissona :) :) :) (Wklejał chyba DeeJay). Zupełnie inne klasa :) Dieta wegańska, roślinna górą! :) Ale... są pewne argumenty, które przemawiają. Sama mam ostatnio cholerny problem. To tak a'propos tych osób, ktore się tu mądrowaly, jakoby to dziecko samo instynktownie wiedziało co jeść i co dla niego dobre i jakich dokonywać wyborów. No to mój najmłodszy 6-latek ostatnio podokonywał sobie takich wyborów, korzystając z tego, że matka zajęta przed świętami. Efekt - już nie wysypka, ale ogromne czerowne plamy we wszystkich zgięciach (łokcie, kolana, szyja i inne), częściowo już rozdrapane do krwi... Dodam, że to od urodzenia atopik, któremu więcej nie wolno niż wolno, a uwielbia wszystko to, czego nie może, głównie nabiał, jogurty, sery, twarożki... Dodam też, że owszem, chleba nie lubi... i je go bardzo mało... No i co mam zrobić? Jestem załamana, bo co trochę lepiej, to znów gorzej. Piszę o tym, bo jak wiemy, każda alergia pokarmowa ma źródło w przepuszczalności/nieszczelności jelit, ich dysfunkcji - czyli jakby to się trochę łączyło z ostatnimi dyskusjami. Co powinnam zrobić? Myslałam, że jak powalczę z lamblia, to coś się zmieni. Nic. Maści sterydowe? Może po świętach odstawię na próbę te węglowodany. Na taka ilość tłuszczu zwierzecego jak w zaleceniach opty nie pójdę, ale dam mu więcej tłuszczy roślinnych, oleju lnianego, z wiesiołka, oliwy z oliwek. No i przejdziemy na ziemniaki, jajka, więcej (jednak chudego) mięsa. A ryż można? Kluseczki i bułki w odstawkę. A co z cukrami? Jak, np. pieczecie sernik optymalny bez cukru? Czy inne desery? Znalazłam tez taka stronę: http://www.wyleczonazazs.pun.pl/viewtopic.php?pid=2 Przeczytajcie jesli macie czas i powiedzcie proszę co o tym myślicie. Czy znacie działanie leków sanum? Jarosław, mnie też cholernie się nie podoba, że to forum idzie w kierunku diety optymalnej (czyli mięsno-tłuszczowej) a odchodzi od swoich korzeni, czyli diety wg Tombaka, Clark, Gersona, Edgara. Zastanawia mnie to co napisała jakiś czas temu Llucy - że opiera się na Pitchfordzie i Bednarczyk-Witoszek. Jak tak dwie skrajne teorie można połączyć? Witoszek to opty a Pitchford to wege. A może się da? Pitchforda znam, Witoszek na pewno przeczytam, to wtedy może odpowiem na to pytanie :) Póki co, jeśli możesz to zostań aktywnie na tym forum, po to by zachować tu równowagę. Matylda, a może za dużo jesz tych słodkich produktów: dżemów itd. ? Jesli Twoje zapalenie jelit jest spowodowane candidą to cukier tu nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja, ty też nigdzie stąd nie chodź :) Gdzie tak dobrze Ci doradzą, jak nie tu? Jeśli czujesz, że coś Ci służy, to rób to dalej. Zgodnie z Huną - nie ma jednej, jedynej metody na osiągnięcie jakiegoś celu. Wręcz przeciwnie, metody/drogi mogą być zupelnie odmienne, całkowicie różne, a efekt dzięki nim osiągnięty - taki sam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jarosław ;) ale mi się dobrze Ciebie czyta, wiec pisz tak jak dotychczas pisałeś ;) Jestem na etapie doskonalenia swojej diety i sugestie każdej osoby z checia poczytam. Zreszta nie tylko o dietach tu piszemy. Wracając do przyczyn chorob jelit, to nie tylko Edgar o tym pisal, ze schorzenia układu kostno stawowego i mięśniowego (np. z pozoru blache i nieodczuwalne zwiotczenie miesni brzucha) to pierwszy zapalnik wielu chorob narządów wewnętrznych np. kamicy żółciowej, wrzodow zaladka i dwunastnicy czy zapalenie jelita grubego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja wracając do polaczenia DO i diety DAdamo, to wg ostatniej możesz szamac indyki, kurczaki, ryby i jaja. Ja oprocz kurczakow z grubsza tak wlasnie jadam. Wieprzowina nikomu nie jest zalecana i nikt mnie do niej nie przekona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janoity43
No to wracamy do korzeni-ośrodek Gersona w Dęblince http://tnij.org/oorn O AZS nic nie wiem ale zgadzam się z tymi rzeczami w podanym linku zero cukru,słodzików,mleka krowiego,kawy,czarnej herbaty,alkoholu.Na kafie widzę,że jest temat http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3402730&start=90 Nie miałbym nic przeciwko,gdyby Jarosław zebrał do kupy informacje,linki o diecie Edgara i wkleił,chętnie bym poczytał.Sam miałem nawet to zrobić ale musiałbym się sklonować,bo doba to za mało.Trzeba mieć otwarty umysł i pogodzić się z tym,że istnieją przeróżne diety i dobrze coś o tym wszystkim wiedzieć.Co powiedzielibyście,gdyby Papaja wyleczyła się dietą Dr. Kwaśniewskiego???Niejednemu opadłaby szczęka,mi pierwszemu.Osobiście nic nie polecam,bo za mało wiem.Forum jest dobrowolne i nikt nie jest zmuszony do czytania wszystkiego,można to robić wybiórczo. Papajka mam dla Ciebie łapóweczkę,znalazłem czyja babcia (70l) czyściła wątrobę-Przemka27str.183:) Ja też lubię Sinead O'Connor.To może na koniec jakiś neutralny temat Holender Wim Hof przesiedział w lodzie 1godz,44 min. http://tnij.org/ooru http://www.youtube.com/watch?v=madoDvtKEes http://www.youtube.com/watch?v=1N_9HZRVl-g&feature=related nieudolne ruskie naśladownictwo :) http://www.youtube.com/watch?v=m29ujG3b564

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollaaska
a czy stosując przewlekle asamax można jakoś zrobić kurację przeczyszczająca=oczyszczająco-czy to się wyklucza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×