Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość specjalisci od kuracji Huldy C

Kuracja oczyszczenia wątroby metodą Huldy Clark

Polecane posty

Gość hobbyholly
Zwracam się z uprzejmym pytaniem do osób, które używały Sufrin, czy zauważyliście jakieś zmiany w samopoczuciu? Czy cokolwiek się zmieniło/ na lepsze? na gorsze? dajcie znać proszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
Od blisko miesiąca zmieniłem trochę w swoim dziennym menu: - konsekwetnie jem rozdzielnie - odstawiłem produkty mączne i wszelkiej postaci cukry (poza sokami,np.jabłko, grejpfrut) - zmieniłem formę treningu: hantle na bok-dominuje rowerek trningowy i bieganie (dzinnie narazie po 40 min. rano/wieczór (w tym interwał) świetnie się czuję - polacem nie wiedziłem, że będą takie efekty oczyszcznie kolejne już nie długo i ciekawie jak te zmiany wpłyną na efekty (7 raz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
hobby.... czytaj na wcześniejszych stronach jest tego wiele w tym o MSM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
papaja A czy ty się "trochę ruszasz"? Wysiłek wydolnościowy wpływa świetnie na "plastykę" jelita grubego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hobbyholly
Ale ja nie wiem co to jest to MSM i już raz o to pytałam, ale nikt mi nie odpowiedział.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta!!! jasne że się ruszam, wylęg postów moich następuje wieczorem, bo wcześniej ganiam za takim jednym...DŹwigam co i rusz ponad 10-kilowy klocek:D(nie z wc!hihi). Po południu jestem padnięta. A tu jeszcze 2 godzinki prasowania, eh.Największe pogorszenie miałam w okresie, gdy pracowałam ponad swoje siły. Być może brakuje mi innego rodzaju wysiłku, ale wiosna zaraz ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
papaja ja też mam takiego 17 kilowego klocka, który mi mocno daje popalić ale ja myślałem o treningu który spowoduje u ciebie intensywne pocenie min. 20 minut na tzw. pocie dopiero wtedy jelita intensywnie pracują

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieumywakinowie piszą w Endoekologii również o konieczności ćwiczeń wzmacniających mięśnie brzucha. To racja. Teraz cierpię na zapalenie korzonków, rycynowy okładzik i termofor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
papaja w tym wypadku to niechodzi czy jedyen czy drugi autorytet tematu dobrze na ten temat pisze ważne jest aby zacząć trening z wyzwoleniem pocenia i go systematycznie utrzymywać a zobaczysz sama efekty (może wspomagające - ale sie opłaca) jak nie zaczniesz to nie sprawdzisz na sobie nie znajdzisz nikogo, kto by nie polecał rozsondnego systematycznego wysiłeku fizycznego ale ile osób, to realizuje nie mam zamiaru cię namawiać zrobisz jak chcesz teraz kożonki a potem.... żebyś nie myślała ja też kiedyś szukałem różnych substytutów ... teraz nikt mnie nie przekona mam woków siebie ludzi, którzy napozór dobrze wyglądają ale po wejściu na 3 piętro nie moga złapać oddechu i mają po 30-40 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja najlepiej się czułam, gdy stosowałam ut.Żadnych zadyszek, stawy zrobiły się jak u dzierlatki. No super było. W/w autorzy, wykształceni, z doświadczeniem, też ut uważają za potężną broń przeciw chorobom.A jaki jest związek mojej dolegliwości z UT, nie wiem, może żaden. Oznaki chorych jelit miałam jeszcze przed stosowaniem ut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hobbyholly Sufrin brała ja,mąż i nastoletnia córka.Męża przestał boleć łokieć,a u córki zrobiła się ładna cera,bez wyprysków. Kulturysta może umówimy się razem na oczyszczanie,dołączy do nas Mona i inni też. Miłego weekendu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kakaowiec
czy do oczyszczania wątroby można użyć siarczanu magnazu z apteki, czy jest to coś innego niż sól epsom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papaja czytam coś o jelitach i tam kobita (Cabot ) sugeruje że jak się ma zarobaczone jelita to ma się problemy z zapaleniami jelit może spróbuj tej mikstury z olejkiem rycynowym i koniakiem najwyżej robaczki będą szly wężykiem :D acha i nie powinno się stosować soli gorzkiej przy chorych jelitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obejrzyjcie sobie film na You Tube pasożyty są wewnatrz nas okropne ale prawdziwe brrrbrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kulturysta!!!
matylda wracając do osadu na języku właśnie widzę (od wczoraj) jak stopniowo znika tak jak sądziłem zaaplikowanie nowych regół spowodowało efekt oczyszczający co do oczyszcznia teraz nie zadelkaruje kontretnego terminu chcę konsekwentnie trenować wysiłkowo (i szkoda mi by było zrobic przerwę po oczyszczniu) ustaliłem sobie plan ćwiczeń i chcę go zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływak Ale film robi wrażenie...:) I cena nawet ok jak na taki skład i wystarcza na 30 lub 45 dni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kulturysta Ok:) Ja mam kuracje 3 dniową z olejku z czarnuszki.Momentalnie prawie minęły mi dziwne rewolucje w brzuchu. Codziennie soki,a od jutra dieta przed kolonoskopią. wyczytałam gdzieś,ze takie dziwności co mnie dotknęły,to bardzo możliwe,ze od zatkanych przewodów żółciowych. Zdecydowanie i konsekwentnie muszę oczyścić moją wątrobę. Udanej niedzieli🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vilcacor
Brałem Koci pazur przez jakiś czas ze względu na problemy żołądkowo jelitowe. Miałem wrażenie, że działa jak silny antybiotyk i środek czyszczący organy wewnętrzne. Zażywałem dwa razy dziennie przez ok. 10 dni (rano przed jedzeniem 3 kps i wieczorem przed snem dwie kps). Skutek bardzo pozytywny, nastąpiło unormowanie pracy całego układu trawiennego. Pytają się tu niektórzy wciąż o to samo, np. w temacie "oczyszczania" woreczka żółciowego poprzez oczyszczenie wątroby... ale nikt nie pisze jakoś, że przecież lewatywa z kawy (met. Gersona) ma również za zadanie "udrożnić = oczyścić" m.in. , wręcz głównie woreczek żółciowy. Przecież wiecie o tym. A może nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiemy i stosujemy ją głównie na zakończenie oczyszczania, aby dokładniej usunąć maruderów(kamyki).. Coś znalazłam Stopniowe oczyszczanie pęcherzyka żółciowego: Przez 21 dni zjadaj dziennie dp dwóch rzodkiewek pomiędzy posiłkami, oprócz tego codziennie wypijaj 3 filiżanki naparu z lepczycy(Galium aparine) lub 5 filiżanek z naparu z rumianu szlachetnego(Anthemis nobilis). Podczas któregoś posiłku polej danie 5 łyżeczkami oleju lnianego(typu budwigowego) albo dwukrotnie w trakcie dnia zastosuj połowę tej miarki do posiłku.Ktoś kto waży np.75 kg będzie potrzebować ok. 5 łyżeczek.Olej lniany należy przyjmować sześć dni w tygodniu przez dwa miesiące. To dla wytrwałych, ale może ktoś zechce... A, i jeszcze jest jedna recepta Przez 5 dni następujących po sobie na pusty żołądek przyjmij 2 łyżki stołowe oliwy, a potem 2 łyżki st. soku z cytryny. Oliwa z oliwek extra ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalazłam coś takiego, może komuś się przyda...na wewnętrzne lub zewnętrzne krwawienia pieprz kajeński Do stosowania wew. : 30 ml naparu(przygotowanego przez zalanie łyżeczki pieprzu kajeńskiego filiżanką wrzącej wody. Na krwawienia maciczne, nadmiernr menstruacyjne,krwawienia z płuc, zapobiegawczo przeciwko udarom. Zewnętrznie-wystarczy ranę posypać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
plywak Na wątku "Zakwaszenie organizmu" str.14 EsJot podał tabelę, zdaje się że bardziej szczegółową, musiałbyś sprawdzić i porównać. Ta którą podałeś jest dobra bo bardziej szczegółowa niż ja stosuję od lat (też jest na w/w wątku) ze strony o Edgarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo sprawdzę na sobie Fermented Super Food - Swansona :):):) Ale jestem ciekaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedługo sprawdzę na sobie Fermented Super Food - Swansona :):):) Ale jestem ciekaw:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chłopaki, gdyby któryś coś zobaczył o candida na zagranicznych forach, to wklejcie nam na wątku. Chyba mnie takie cudo dopadło, robiłam dziś test ślinowy, i fujjj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×